Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. aug 2009

u ma radost z jedla presla... ☹ uz je zle...chjo

blumka
5. aug 2009

filiatko mas IP

kika58
5. aug 2009

Ahojte fešandy, bola som u lekara presne v 10 ukoncenom tt a babatko malo 3 cm, chcem sa vas spytat kolko mali vasi chrustikovia, sa mi to zda malo, ale lekat povedal ze to zodpoveda. sem vase ciselka v 10 tt, prosiiiiiiiim 😨

blumka
5. aug 2009
olifcek
5. aug 2009

kika ja mam pocit, ze niekedy rastie to malicke rychlejsie....ved aha

6tt+6d 9,0 mm bolo to 24.06.09
8tt+2d 17,5 mm bolo to 01.07.09
11tt+4d 47,5mm bolo to 23.07.09
13tt+1d 6,87cm bolo to 04.08.09

kika58
5. aug 2009

dakujem babenky ste ma ukludnili podla tej tabulky to je ok 😵 inak aj vsetky vysledky krvi mam v poriadku som si dnes volala sestricke, takze moja prva poradňa 20.8.

filiatko
5. aug 2009

dakujem Blumka za odpoved 😉 CHcem sa este opytat beriete tu niekto magnesium? a kolko krat denne, ja ho mam uzivat 3x denne

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

kika ja som mala v 11tt 3,66cm

alex
5. aug 2009

Ahojte kočky, len sa hlásim, že žijeme, dovolenkujeme v Demänovskej doline, uff, ale ste toho popísali, budem mať čo čítať.
Drobček poslúcha, vôbec mi nie je zle, takže super 🙂

vejinka
5. aug 2009

alex...to si na skok od nas 😉

alex
5. aug 2009

No veď ja viem, vždy keď sme v Tescu, tak sa obzerám, či ťa nestretnem 😉

alex
5. aug 2009

Idem ja raňajkovať, pa pa pa 😀

vejinka
5. aug 2009

hehehhe no mozno by si ma skor videla v kaufiku..oproti..aj dnes tam pojdem ale netusim kedy 😉

alex
5. aug 2009

Tam nechodíme, len do Tesca, alebo Hypernovy.

zucana
5. aug 2009

cafte bay hlasim sa aj ja ...segru s fesakom som zaviezla do aquaparku a o takej piatej pojdem po nich trochen oddcyhujem periem a varim...
vcera som objavila taky jesenny kabat taky strih A kde sa zmesti aj vacsie brusko asi ho pojdem kupit dnes...a musim kupit podprsenky ziadku uz nezapnem a uz aj tehu gate 😒
a stvu ma komare...kazdy den zabijem jedneho nechapem kde sa beru mame sietky 😢

loginka
5. aug 2009

aj ja zvazujem podprdu, lebo stare uz davno nezapnem a teraz nosim taku sportovu, ono to ani nie je podprsenka, skor tielko pod prsia 🙂
takze musim tiez nieco kupit

olifcek
5. aug 2009

alex no ahooooj x;o)

ja este f poho nosim podprdy...dufam, ze az do svadby takto vydrziiiim, i ked pod svad. saty idem kupit pradelko az po skuske siat , cize v tyzden svadby x;o)

zucana
5. aug 2009

baby davam do albumu ten kabat poradte ci je pekny a mam si ho kupit 😉
mamine sa paci svokre nie muz ok .....

blumka
5. aug 2009

zuci a tebe sa paci? ved to je dolezite, nie?...ja by som tebe obliekla nieco jednofarebne a nejaku vyraznu ziarivejsku farbu.ale to je moj nazor...ja celkovo nemam rada cierne, sive alebo take neosobne farby...potom som smutna 😀

zucana
5. aug 2009

no blumi mne sa paci lebo je z jednoho uzasneho obchodu a velmi som ho chcela len nebol v zlave a teraz stoji o polovicu menej...je velmi zaujimavy a na jesen ja nenosim take ziarive farby 😎 tam vyzeram jak myska lebo som nenamalovana v bielom ... ale predstav si k tomu rifle a hnede vysoke cizmy (bez podpadku 😉

blumka
5. aug 2009

zuci, to som ti este chcela povedat, ze mozno keby si sa na tej fotke usmiala bolo by to ine...a ak sa to tebe paci a ak na teba ten kabat krici ze kup si ma, tak si ho kup...lebo potom budes celu jesen lutovat ze si si ho nekupila
a ja mam zasa rada take ziarive farby, lebo vacsina v jeseni a zime nosi take smutne a mna to deprimuje...
inak dnes je v ke uplne jesenne pocasie a ja som cela vytesena z toho....asi mi harasi ale ja sa uz tesim na jesen a zimu a vianoce 😀

olifcek
5. aug 2009

zuci mne pride, ze Ta robi starsou ten kabat...a smutnou...vyzera byt kvalitny, nie je skaredy, ale ja by som ho starsej zene odporucala...x;o)

ale ak a Tebe paci, tak na nazor ostatnych kasli x;o) Ty sa musis dobre citit. lebo akos a citime, taka energia z nas vyzaruje /vraj x;o)/

olifcek
5. aug 2009

blum ja milujem cely zivot jesen a jar...x;) takze dnesok i mne robi obrovsku radost 😉

loginka
5. aug 2009

mne sa paci, je zaujimavy, netradicny, najdolezitejsie je aby si mala rezervu n brusko a dobre sa v nom citila 😉

olifcek
5. aug 2009

jj, ale fakt to moze inak vyzniet, ked sa zuci usmeje x;o)

ja sa bojim toho ako zimu poriesim, chjo...nechcem velmi kupovat velke cislo kabatu alebo vetrovky. snad, ked na svadbe povieme, ze cakame baby, tak uz sa mi i lahsie bude pytat niekoho, ci nemaju niekoho, co nosi vacsie cislo x;o)) to bola veta.....

zucana
5. aug 2009

baby no mne sa paci...lebo je taky originalny ze ho tu ma par ludi ;)
a ja mam tiez ziarive farby napr.na jesen mam taky kriklavo fialovy a zeleny ale tie su take obtiahnute....a nezapnem ich ani teraz 😎
proste sa v nom citim tak volne a ma aj kapucku 😲

loginka
5. aug 2009

ja som letna, ved som aj lev, ale teraz v tehu mi to moc nereze
ale v kazdom obdobi je nieco pekne, len jesenna plust , vietor a mokro to nieeeeee 😒

olifcek
5. aug 2009

zuci, tuzis po nom uz dlho, tak si ho vezmi. ved..kolko ludi, tolko chuti x;O)

olifcek
5. aug 2009

ja lubim mokro, mnam, mnam x;o)

loginka
5. aug 2009

zucana, to mas zapozicane na domov, ci co? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre