Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
22. júl 2010

@zucana🙂 Aj my chceme zacat pracovat na druhom🙂 Uz mam doma aj vypocty na plodne, zdrave a chlapcensko-dievcenske dni🙂

olifcek
22. júl 2010

@njonja kedy zacinate?

laxity
22. júl 2010

@alex šak veď mal 28 čiže mal práve 7 ročnú ....nevieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

blumka
22. júl 2010

@suzon78..drobatko malinke..ale je krasna 😉 a kus na teba sa podala, ne?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
22. júl 2010

@matesl @laxity vsetko naj k masiacikom krasny m
@laxity vy chhodite tak skoro von?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
selyma
22. júl 2010

@suzon78 ake krasne babo

njonja
22. júl 2010

@blumka, pisala som obom. Pri Patim priamo Jonasovi - to som bola este na SK, ked mi to robil, a teraz na chlapecdievca, lebo oni posielaju vypocty aj mailom a da sa zaplatit cez internet banking. Pri Jonasovi priamo som platila pooooodstatne menej. Ale to bolo pred 2 rokmi. Ale zase tie ceny sa daju zaplatit, aj ked to nie je malo...

Vypocitaju ti aj kedy mas najvacsiu pravdepodobnost mat zdrave babo a kedy rozne pohlavia. Mne sa strieda chlapec s dievcaom, niektore baby to maju neprevidelne, ine len jedno pohlavie - t.j.oni moze mat len dievcata, alebo chlapcov🙂

njonja
22. júl 2010

@olifcek my sme uz zacaliteda - rozbiehame sa. Koniec jula ale nie je priaznivy pre zdrave babo, takze sme to na chvilku stopli🙂

alex
22. júl 2010

@laxity ja som to pochopila tak, že sa mu akurát tá krv vymenila, takže ju mal mladšiu, tak teraz neviem 😅

olifcek
22. júl 2010

@njonja fuuuha....to fakt? a cokeby sa podarilo? ved Pati by len zacal chodit a uz byprislo druhe? fuuuha...drzim teda paste x;)

selyma
22. júl 2010

@zucana @njonja uz takto, ze chystate druhe? Ale je to teda nakazlive mat dieta, ked je to take zlate, tak aj ja by som chcela, ale ja este pockam, aspon po 5 rokoch by som chcela. Ale drzim vam palec
u nas hrmi, uvidim, ci aj poprsi z toho daco. Vcera teda riadne hrmelo, ako zo strasidelneho filmu.

alex
22. júl 2010

fíííha, tu sa už začína druhé kolo...

no mať vlastný byt a manžel lepší plat, tak tiež by som išla do toho, ale až tak, keby mal malý 2,5.

olifcek
22. júl 2010

@alex to dovtedy uz mozno bude vsetko ;)

andrea2603
22. júl 2010

@njonja aj ja držím palce, susedka pod nami má rozdiel 1 rok a 4 mesiace a myslím, že to celkom fajn zvláda a sú tie dievčatká také zlatučké 😵 , kebyže som niekedy tušila, že mi bude súdené mať Livku, tak určite to naplánujem tak ,aby bolo medzi Lenkou a ňou max. 1a1/2 roka.

alex
22. júl 2010

@olifcek si zlatá, ale pochybujem. Jedine, že by to LOTO nám už konečne padlo.

blumka
22. júl 2010

ja tu asi prestanem chodit, lebo nedodrzim 3 roky 😅

olifcek
22. júl 2010

@blumka 😀

olifcek
22. júl 2010

i ked vsetky dalsie kolo date, ja ee x;o))

olifcek
22. júl 2010

aj u nas hrmi a poriadne, no je polooblcno, takze ai nesprchne...

blumka
22. júl 2010

porucam sa...deti sa zobudili a hajde do mesta..papa 😉

olifcek
22. júl 2010

joj ten kon! pada, potom cosi robia...

njonja
22. júl 2010

@olifcek, @selyma,@alex,@andrea dakujem za podporu🙂..uvidime, kedy to klapne.o Patiho sme sa pokusali 2 roky...a uz nemame tolko casu - mm ma cez 50 rokov, tak aby si ho deti uzili. Dom mame, pracu ma ok, tak preco nie. Snad to budem aj ja zvladat, ak sa nam to podari..

njonja
22. júl 2010

porucam sa aj ja..idem s malym k doktorovi..kaslal ceeeluu noc ☹

suzon78
22. júl 2010

@blumka no vravia, že je celý tato 🙂, ale oči a ušká má moje 😵

suzon78
22. júl 2010

@blumka blumi a môžeme mať po CR tretie dieťa? Mne povedala doky, že len dve môžem mať, či?

zucana
22. júl 2010

@njonja napis mi pls viac o tych metodach aj kolko to stalo a kam ist do blavy a tak 😉 ja len zo zaujimavosti ale napr.oktober kedy chce mm zacat vychadza chlapec aj u jonasa co dala zoska aj v cinskom len ked neto v oktobri tak pak do februara dievca 😀

olifcek
22. júl 2010

@suzon78 mne vraveli, ze je to individualne...ze niekto max. dve,niekto i tretie moze....vsetko zavisi od maternice a elasticity...

zucana
22. júl 2010

ZABY DOJDU 8.8.
TAKZE LENICKA, OLIF ZACNITE ROZMYSLAT CO A JAKO ICH PREPRAVIT TIE ZABY JEDNY .....A DO NOVYCH ZAMKOV MOZNO POJDE KAMOS 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre