Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
27. júl 2010

lebo som kupila BIO morcacie v skle a bolo to hnusne ani viki to nechcela....

olifcek
27. júl 2010

@zucana ja som pocula, ze ciste masko v skle, nie je nic moc....tak som kupila taky mix uz rovno v skle, ale len preto, ze cakam na mixerik x;o) Oliv proste radsej papa kasicku x;o)

podla mna je jedno, ci pariz ci miami...ci? stale bude rovnako malicka, nebude doma, a snad bude i hajat x;o) ale pariz bude podla mna na silvestra krajsi ako miami 😵 😵

ja mozem snivat...bojim sa lietania 😀
@mmaarrttiinnaa ked sa @blumka vyjadri, ze mi nevie pomoct, mozem sa na Teba obratit s prosbou? ale toho kralika mi aj stiahne z koze? i vykuchat by mohol x;o) ak nie, snad mamina helfne x;o)ja bych na to nemala zaludok...

zucana
27. júl 2010

@olifcek no idem o tu cestu....jedno je hodka a druhe asi 8 hodin....

olifcek
27. júl 2010

pasternak sa moze?

olifcek
27. júl 2010

@zucana jaaaj, to je podla mna jedno x;o) Viki je tak uzasna, ze uz i teraz vsetko hravo zvlada x;o) ved itak bude hajat x;o)

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

@olifcek on predava este zivych ale ja budem brat pre saba a mm zabije tak snad by zabil aj dvoch len ako ho dopravime ?

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa mm kolega v Po byva, takze to by sa poriesilo x;o) idem dohodnut s mm x;o) a mozno bych mohla byt i v Po s Tebou kusok x;o) abo si ho vezmem dom vlakom, ci ineho kamosa poprosiiiiim x;o)

akeho tazkeho asi beries? resp. kolk tak vazia? x;o) ale cim mladsi, tym lepsi, ze? ci?

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa teda auticko bych poslala az za Tebou, nie do PO...

olifcek
27. júl 2010

juj, tesim ked pojdeme s Oliv von...prijemne prsi, je 16stupnov...zboznujem to...x;o) mame velky dazdnik...vietor nefuka, takze pohoda x;o)

olifcek
27. júl 2010

@garonka mi uz od soboty nereaguje na sms, ani telefon nedviha...snad je ok...rozculuje ma to uz ale...neviete, spominala dovcu?

olifcek
27. júl 2010

abo kupim trpaslicieho kralika a dam mamke zabit? 😀 😀 😀 😀

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

predava asi tak 1,30 - 1,50 kg takych nevelkych
len to sa musime dohodnut ze ci ho chcete ziveho lebo ja pre seba budem brat az tak o 2 tyzdne kedy pridete lebo zabit mi ho nema kto mm je v robote cely tyzden od rana do noci najlepsie by bolo cez vykend a este nezabudaj ze niesme priamo z Po

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa skusom do nedele este pozhanat z ke, je to blizsie, ale ak by nie, potvrdim kralika u Teba i to, kedy pon prideme, moze byt? x;O)

olifcek
27. júl 2010

@mmaarrttiinnaa alebo do piatka skusim, oki? zarovne si dohodnem i auto, ked tak x;o)

mmaarrttiinnaa
27. júl 2010

ok ja sa opytam v o stvrtok (vtedy bude doma )suseda ci ma volneho lebo dost predava ale ma ich dost

olifcek
27. júl 2010

baby, vysacka, ci visacka?

selyma
27. júl 2010

Ahojte babyk, Klaudika mi dala trosku volno, hrajka sa sama, tak som vas prisla kuk.
A ani jas este Klaudike necistim zubky, vlastne dasienka a to ich ma uz trosicku cervenejsie. Uz by som mala zacat.

olifcek
27. júl 2010

@zucana letite, ze? kedy ste v BA? priamy let, ci prestup v PHA?

zucana
27. júl 2010

kde su vsetky....rozmyslam totiz na miami a tym parizom 😕

olifcek
27. júl 2010

@zucana Ty osobne kam by si sla? pri predpoklade, ze Viki zvladne obe cesty v pohode

blumka
27. júl 2010

@zucana moj nazor na lietanie, je ze cim mensie babo tym lepsie cestu zvladne...cize by som sla najprv do miami a ked bude vacsia tak pariz...uz ti bude zvedavsia, menej bude spat, podla mna 8 hodin pre 2 rocne dieta je za trest 😅

ja bych sla hned...aj som mm vravela ze ked zaveli ze sa ide ku svagrovcom na navstevu ze v momente balim...ale nie su peniazky 😅

blumka
27. júl 2010

@olifcek pytala som sa maminy na toho kralika..nema odkial zohnat, ta kolegyna uz nerobi a nevie sa s nou spojit...mm mi jedneho horko tazko zohnal, ani sam nevie od koho

olifcek
27. júl 2010

@blumka okiiiiii, nevaaaa

andrea2603
27. júl 2010

ahojte 🙂
@zoska ja to tu ani nepíšem, ale my asi 3 týždne čo sme sa v noci pohoršili, zaspí o 22.00, už okolo 1.00 je hore a potom sa mi zdá, že každú chvíľu /už hodiny ani nepozerám/ je hore, našťastie pri ceckaní zaspí a spí so mnou. Ja už ani nečakám, že to bude lepšie.. Po Lenke mám skúsenosti, že až keď som ju odstavila tak sme sa vyspali celú noc. Ale, že sa dá dieťa naučiť, aby v noci spalo aj bez cecnutia , tak, že ak sa prebudí venuje sa mu ocinko, u nás vždy zlyhal ocinko, on ma vždy prišiel zobudiť, že Lele plače a či je to fakt taký problém dať jej cecnúť 😠 .

andrea2603
27. júl 2010

a Lele má teplotu 38,2, tak som zvedavá, čo sa z toho vykľuje, lebo ráno jej nič nebolo.

blumka
27. júl 2010

som uvarila juli petrzlen so zemiakom a mrkvou....to jaka mnamka..normalne by som to zjedla za nu 😅 😵 a vraj surova zelenina nema chut

joj baby mate to blbe s tym spanim...my sme nieco podobne mali pred dvoma tyzdnami..ako som sla na oravu tak sa juli trosku polepsila, budi sa 2-3x za noc, dnes napr. len raz...ale tiez myslim ze to je rastovym spurtom..

@andrea2603 ja tiez necakam prespatu noc do roka...
my sme to tak robili,ked som terezke chcela zrusit jedno nocne krmenie...mm spal vedla nej a ked sa prebrala tak ju on tisil...neviem ci to bolo tym, alebo jednoducho sa jej neoplatilo vstavat alebo preco ale slo to pomerne rychlo..za tyzden bolo po tom jednom krmeni...ale dovolila som si to skusit az po roku. neviem si teraz predstavit zeby som nedala juli v noci mlieko..sak by zacala rycat...rocne dieta uz inak chape..

andrea2603
27. júl 2010

@blumka my sme presne toto absolvovali pri Lenke, ale môj mm na to nemal nervy, keď sa mu Lele v noci zobudila a začala revať, nevedel ju utíšiť /ona ani cumeľ nechcela/, tak vždy mi ju doniesol, samozrejme naštvaný 😅 . Neviem, kedy presne sme to občas takto skúsili, ale určite mala min. 1 rok, lebo viem, že som mala pocit, že keď som jej vysvetlovala, že v noci sa nepapá, tak to chápala, len prišla noc a hups ... skleróza 😒 😀

zucana
27. júl 2010

my sme tiez nic moc nespavali az posledne 2 dni sa to polepsilo....
a baby tak miami? no ja bych sla do miami tam som este nebola 😅
inak mozem nechat 3 hodiny vonku stat dynu s maskom ? lebo toho moc nezjedla a nechcem to dat spat do chladnicky lebo to uz bolo zohrievane....chcem jej dat este pred odchodom nejak prestala jest hento a chce iba mlieko je to normlane ked jej to tak pekne islo?

alex
27. júl 2010

ahojte, tak aj my sme mali dnes poradňu, aj s Lenkou a Vilkom sme sa stretli. My máme 7920g a 70cm, pani doktorka nás pochválila. Potom prišlo na rad očkovanie, samozrejme trošku plaču bolo, ale potom na rukách ok. Zaspinkal v kočíku, tak sme sa domov prešli pešo a tato išiel späť do práce. Po ceste domov sa mi zobudil, potom zase zahajal, potom sa zobudil, prišli sme domov, trošku pohrali, išiel haji a pred hodinkou a pol sa zobudil, dobre sa pokakal, napapal a teraz zase zahajkal. Dúfam, že nebudú zlé reakcie na očkovanie a v piatok môžeme kľudne odísť na dovču.

@olifcek myslím že visačka, odvodené od slova visieť 🙂 ale nie som istá

zucana
27. júl 2010

@olif letime o 19.30 z benatok priamo do viedne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre