Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. júl 2010

@jaja32 veru...a ked skace lebo terezka skace...skoro mi z ruk dnes vypadla 🤐 😅

jaja32
29. júl 2010

@blumka juj, také malé šidielko 🙂

jaja32
29. júl 2010

musí mať malé dieťa v cyklosedačke prilbu? Ja som toho názoru, že určite áno a známa mi tvrdí, že sa pýtali - neviem koho, a vraj nie. Majú ročné dieťa a smelo jazdia bez prilby. To je hazard...

blumka
29. júl 2010

@jaja32 neviem ci musi ale v kazdom pripade je to hazard ak nema..ved ked havaruju tak co?

jaja32
29. júl 2010

@blumka ja to tiež hovorím a snažím sa nájsť na nete niečo..

blumka
29. júl 2010

@olifcek bojova uloha...ak najdes na nete prislusenstvo do detskej kuchynky, myslim potraviny ale nie ovocie a zeleninu tak daj vediet...nejake pecivo a take by som cela...a najlepsie keby toho bolo viac na kope 😀

jaja32
29. júl 2010

@blumka ja sa v tom nevyznám, ale aj takéto tu niečo je
http://www.mimibazar.info/foto.php?id=28160577&...

lenica81
29. júl 2010

baby, ja padim... Vilko uz hodinku spinka, dala som sprchu, omyla ten grilovaci puch zo seba... som grogy... som myslela, ze dockam, jak sa baby pochvalia, ze bolo... ale ked oni este na stretku... 😅 😀

dobru noc... a nech je bezproblemova... 😉 aspon ja taku chcem... by som chcela... 😨

blumka
29. júl 2010

@jaja32 presne take nieco 😀

jaja32
29. júl 2010

@lenica81 dobrú

jaja32
29. júl 2010

@blumka no fajn....a hľadáme ďalej

maculik
29. júl 2010

@blumka super, dakujem 🙂
tak asi zaciatkom bud.tyzdna pridam masko, aby teda aspon 2t papal len cistu zeleninu. A cca ked bude mat 6mes a 3t, tak pridam lepok. To uz budeme doma, tak aspon to budem konzultovat s vami 😉

jaja32
29. júl 2010

...idem ja už do hajan, brúúú 🙂

laxity
29. júl 2010

baby a stretko ako dopadloooooo? 😕 či ešte ste pri Dunaji 😀

maminnka
29. júl 2010

Laxi, keby sme mali stretko pri Dunaji, tak nas asi splachne do rieky 😀 bolo paradne, zajtra kocky urcite napisu viac 🙂

alex
29. júl 2010

dobre bolo dobre 🙂 zase sme vzbudzovali rozruch naokolo 😀 Kočky zlaté, detičky na spapanie.
no a nakoniec sme obehali obchody. V Nexte sme malému kúpili taký overal na kúpanie, krátky rukáv a krátke nohy to malo. V Mothercare sme kúpili rifle s tričkom a so svetrom, zlacnené z 33 eur, na 13, no nekúp to 😉 a ešte som si v Pantha rei kúpila knihu Bystré dieťa Batoľa a jednu od Evity, ale tú som už začal čítať a už mám polku za sebou.

blumka
29. júl 2010

ja tu este strasim, strasne som sa rozkaslala a neviem to zastavit jak stary tuberak...idem spat ku terezke aby som juli nebudila ale co ked Tete zobudim, bude soromoro 😅 🤐

sadka01
29. júl 2010

Ahojte 🙂 Skor sa mi nedalo, az teraz som docitala, co ste dnes popisali. @laxity dakujem 🙂
@rivatha som zo Zvolena a mam starsiu dceru Katku a mladsiu Barborku - prave ju manzel uz vyse 1,5 hod. uspava... pospala si vecer a teraz ani za svet
@andrea2603 Katka je narodena 23.4.2005 a tvoja?
@olifcek kasli na datum, ktory stanovila neuro. deticky sa nedaju naprogramovat. ked bude sediet, bude, ked nie, nauci sa neskor
@blumka nech ti rychlo kaslik prejde
No idem uz spinkat, dobru noc prajem.

sadka01
30. júl 2010

Dobre ranko 🙂 U nas od vecera prsi ☹ Prave dosla mamina, tak sa ozvem asi az vecer. Musi k nam chodit kazdy den, lebo nemozem Barborku dvihat a prenasat ☹

jaja32
30. júl 2010

Dobré ránko, tak my sme od večera spinkali do pol siedmej a odvtedy Natálka robí vo veľkej posteli ventilátor 🙂 so zatvorenými očkami a nie a nie zaspať. Už som to vzdala a idem rýchlo povysávať aby o deviatej mohla pokojne spinkať. Tiež u nás prší od večera a schladilo sa na 17 stupňov. Ja leto nemusím tak mi to aj vyhovuje. @sadka01 Prečo nemôžeš Barbroku dvíhať? Zdravotné problémy?
Teším sa, Natálke ten fliačik na krku po takmer dvoch týždňoch mizne. Nedala som jej holtov krém, ale pokračovala som s excipialom. Už to má bledučké a na ústupe...teším, teším 🙂

jaja32
30. júl 2010

@blumka dúfam, že si čo to pospala, keď si sa tak rozkašľala
@alex stretko muselo byť fajne, to je dobre...a super si nakúpila 🙂

jaja32
30. júl 2010

no asi tu straším sa....ale už utekám vysávať 😒

laxity
30. júl 2010

ránko

@alex tak som rada, že bolo super...som zvedavá na fotečky 🙂 a nakúpila si teda dobre 🙂 ten overal na kúpanie 😕

blumka
30. júl 2010

@jaja32
@sadka01 uvarila som si caj, vypila a sla spat..neviem ci cajom alebo unavou som zaspala a spali sme az do siedmej..takze som vyspinkanaaa 😉 ale kaslem stale..uz sa mi cez den zdalo ze to je ok, a vecer sa to zhorsi.. 😠

laxity
30. júl 2010

@jaja32 sa teším, že Natálke to mizne, ešte pár dní a fliačik nebude vôbec 🙂

my noc pohoda...síce sa zobudila o 23.00 na papanie, ale hneď spala ďalej až do 5.00 a teraz sa zobudila o 8.15 🙂

a počasie o ničom, takže budeme doma 😠

laxity
30. júl 2010

@blumka ráno a večer je to najhoršie ☹

olifcek
30. júl 2010

@sadka01 ja milujem daaaazd.....juuuj, idem k vaaaam

@jaja32 tesim, ze fliacik ide prec x;o) ja tiez leto nemusim, ale ani zimu, ked mrzne...lubim jesen a jar x;o))

@blumka juuuuj...moze to byt alergia? bo od vcera je teplejsie 😒

olifcek
30. júl 2010

@laxity u nas prsalo asi 4dni, ja som vzala Oliv o manduci a dve a pol hodky sme sa prechadzali 😅 😀 tak ale ako som pisala, ja to zboznujem

inak baby, Oliv mi vcera vecer, ked sme sa chystali hajat, grcla prudom, o par minut znova grckala a o chvilu opat...potom som ju uspala v naruci, nechcela som jej dat papat, bo treti krat grckala po pape....lekarka, ci nieco hltavo nezjedla, a ja, ze jo, ze n a obed zeleninku a olovrant vyzivku ovocnu..tak, ze ak je uz ok, ze to toto bolo...maly pazrosko x;o)) hltala vcera veru 😅

blumka
30. júl 2010

@olifcek ne, to nem alergia, normalne prechladnutie 😉
oliv je iny zrutik, ked uz tak papa 😀 mne sa juli dnes nevie vykakat, tlaci a tlaci a nic...musim je robit riedsie tie prikrmy

jaja32
30. júl 2010

@laxity @olifcek 🙂
@blumka ja sa tiež cítim blbo, ale to je určite z počasia...raz teplo, idem sa zblázniť a potom zas chlad. Aj pre detičky to nie je dobré. Natálka častiejšie kýcha, ruky má studené ako žaba. Mám hrôzu z dnešného kŕmenia. Myslíš, že by som jej aj dnes mala ponúknuť zemiačik a mrkvičku...mám v chladničke od včera.
@olifcek to je dobre, že tak papká... No ja tiež mám rada jar a jeseň 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre