Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. dec 2010

@olifcek my chceme fotky ! my chceme fotky !

svetlankat
19. dec 2010

Aj ja som tu, bolo skvelo, dakujeme

olifcek
19. dec 2010

@laxity dakujeeeem

@blumka dakujem, tesim sa, ze Ti bolo prijemneeee... mne velmi. len to bola prva oslava doma robena po par rokoch, tak som sa snazila aby dobre bolo... ale fakt neviem, ci vsetko fajn vyslo...

az teraz som si uvedomila, ze sme nespievali happy birthday, o roooook zaspievame. dakujeme za uzasny darcek @svetlankat, @blumka @lienka2

mame videa i fotooooo...

@blumka plienky som Ti nedalaaaaaa, zeby znamenie? skusim Olivke dva dni davat,mozno to bude ok, ak ee, zanesiem ku svetlankat najblizsie abo coooo.... umyla som tu formu na tortu, no nedala Ti ju, ja mam asi sklerozu... i caj som mm sla robit, aby ste videli foto na salke, zabudla som 😅

uzasne rychlo ubehol cas, nebola nuda, boli ste baby uzasne! aaaa dakujeme i za keksickyyyy, Oliv si pochutnaaa

svetlankat
19. dec 2010

@andrea2603 to je nadherne

svetlankat
19. dec 2010

@olifcek vsetko bolo skvele, uzasna gazdina,

olifcek
19. dec 2010

@jja dakujemeeee
@svetlankat tesiiim
@zucana hned ako prestanu slzicky dojatia a stastia tiect, hned zacnem vyberat fotky 😵

oliv je pricucnuta a mm upratuje 😖 sa hanbim za to...

blumka
19. dec 2010

@olifcek ale naozaj vsetko vyslo super 😉 a vidis zabudli sme zaspievat...
...no vyzera to ze nielen ja som bola dnes total dopletena 😀
plienky skusk olivke ak budu ok tak si ich nechas ak nie tak v pohode mi stacia ked sa najblizsie stretneme 😉 pravdepodobne po novom roku ked dojdeme z oravy 😉

avaka
19. dec 2010

@olifcek ,tak oslava dopadla skvele,tesime sa na fotecky
🙂

@zucana ,hop 🙂 ,to je zlate,daj videjko 😵 a pracka sa paci Viki? nasej sa paci fen,ked ma vidi,ze nesiem,uz robi huuuuuuuuuu a vysavac este viac,tak ze jej dnes urobim radost,rozbila som sklenenu misku a vytiahla vysavac,ze urobim vrrrrrr,no a ci som ho neodpalila? 😅 ,asi zhorel motor,len kopec smradu a bolo po radosti... 😅 vrrrr.... nebolo 😒

my sme dnes tiez pekne oslavili,svokra narobila vseliake dobroty,Ele sa prababka pacila,este taku bábku v kroji a rucniku nevidela,stale ju chcela chytat,ked sme sa fotili... 😅

blumka
19. dec 2010

@avaka, juli sa boji vsetkeho co huci, fen, vysavac, kavovar, umyvacka..akurat na pracku a susicku cumi ako zhypnotizovana, lebo sa tam toci 😅

svetlankat
19. dec 2010

@zucana vsetko naj naj naj

lienka2
19. dec 2010

@blumka Luky zaspal v aute, asi ho dievcata unavili 😀 😎 teraz sme ho okupali a papa mliecko, tak dufame ze zaspi aj sam..
@olifcek, dakujeme za pozvanie, aka je to hracka ta zirafka? skoda ze sme uz museli ist, ale Luky uz bol nervozny 😔

svetlankat
19. dec 2010

baby dam fotecky zajtra na fb a aj vido kedze je to dost velke

svetlankat
19. dec 2010

@lienka2 mohli by ste k nam dobehnut medzi sviatkami keby ste mali chut

olifcek
19. dec 2010

@avaka jeeeeej, moja Oliv napodobnuje mixer, hehehe x;oD ma zatvorenu pusu a huci ako on, chi chi

pracky sa rada dotyka, ked je pustena, paci sa jej, ked zmyka a paq displej na nej 😀
@blumka oki, ja ich skusim vyskusat... Oliv to tam totiz stale kuuusocek ma, tak ak sa to nezhorsi, tak to bud nie je z plienok, abo ja uz neviem..

@blumka my mame pracku zhora plnenu, ale displej zabava x;oDDD mm som povedala, ze je prijemny, a hned mi odpovedal, i tie mamicky boli uplne pohodove 😵

olifcek
19. dec 2010

@svetlankat 😵

blumka
19. dec 2010

@lienka2 no vies sam chlap tam bol 😉 a juli s miskou uvrestane mu dali zabrat veru 😀

blumka
19. dec 2010

@svetlankat teraz daj fotky, co zajtra

lienka2
19. dec 2010

@svetlankat jasne, radi.. ked to nebude vadit ze medzi sviatkami.. a tvoj mm ma tiez dovolenku?

maculik
19. dec 2010

AHojte 🙂
tak ako citam, oslava dopadla super, ale to sa dalo cakat, kedze @olifcek to tak poctivo dlho dopredu pripravovala 🙂
Som zvedava na fotky a videa 😵

@zucana @blumka aj Petrik zboznuje divat sa na pracku a aj tie gombiky, len uz musim davat pozor, kedze pred par dnami ju zablokoval (mame tie gombiky take, co staci, ked sa len lahko dotkneme a nastavi sa program, no a svieti tam svetielko a to on nemoze nechat na pokoji 😀

drobci uz buvaju, ja som hotova, dnesok bol akysi vycerpavajuci, ani vonku sme neboli, lebo Adelik ma stale trochu zvysenu teplotu a teraz vecer zacala hrozne sucho, dusivo kaslat, nevedela zaspat, tak som ju vzala do kuchyne a urobila mliecko s medom a maslom, este potom chvilu kaslala, teraz je ticho. Zajtra pre istotu s nou pojde mm k dr, nech nemusime v utorok zhanat po Blave.

Inak, mm zrusili z Viedne let, takze je v hoteli a leti az rano okolo 7, aspon dufam, ze hej, inak by tam musel na nas pockat a ja by som v utorok musela ist sama s malymi, co by az tak nevadilo, keby je to z Kolina, ale my letime z Frankfurtu a odtial som este neletela... Tak sa modlim, nech rano prileti a nech uz nezacne snezit (od obeda padalo v kuse do 19h).

svetlankat
19. dec 2010

@lienka2 moj nema

lucia411
19. dec 2010

@olifcek som rada, ze sa Vám oslava vydarila a citili ste sa vsetci prijemne..muselo byt ozaj fajn a blumka to co to ze si nesmakovala cestoviny hmmm???

lienka2
19. dec 2010

@svetlankat hm, skoda.. ze by som zobrala mojho mm so sebou, aby videl ake to je ked sa stretne viac drobcov.. a mohol by pokecat s tvojim 😅

blumka
19. dec 2010

@lucia411 uz som smakovala 😀 ale az doma..
tak vies, olifcek nam na tanier dala po dva kusy torty, potom este sisku som jedla, doma som musela obedovat tak uz by do mna nevoslo..ale teraz som si dala...fakt dobre 😉

lucia411
19. dec 2010

@blumka hmmm..nerob chute..ja by som si dala tie sisky booze

blumka
19. dec 2010

@lucia411 uz ich mm zjedol 😅 😀 aj tie boli fajne 😵

alex
19. dec 2010

no už sa to tu rozprúdilo 🙂
Ja by som si tiež dala ten šalátik cestovinový, idem si dať aspoň rezeň teda 😀

olifcek
19. dec 2010

tie sisky su fakt perfektne, uz som i ja ochutnala.. a rovno dve, mnam... maminka robila

olifcek
19. dec 2010

@alex mnaaaaam, masooooooooo

lucia411
19. dec 2010

ale baby tak nehnevajte ma s tym jedlom, tu sisky, tu salat a rezne no mnammmmm

alex
19. dec 2010

už papááám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre