Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lalipop
16. jan 2011

@olifcek zlata je

olifcek
16. jan 2011

@lalipop dakujem krasne 😵 😵 😵

lolka
16. jan 2011

@olifcek v obchode som cez vikend nebola, vobec nebol cas, mali sme oslavu, stretnutia, ale zajtra mi to dufam vyjde a pozriem sa po tych vecickach a zavolam 😉 len aby si vedela, ze som nezabudla....

a vsetko naj oslavencom prajeme 😉

maminnka
16. jan 2011

@olifcek to je kraaasny smejko 🙂

avaka
16. jan 2011

@olifcek, zlata mala sibalka 🙂

dorotka2
16. jan 2011

Vsetko naj oslavencom prajeme, my uz zajtra, ja chcem maly uzlik, strasne rychlo nam rastu. ☹ Nepisem viac, lebo som na mt a zle sa reaguje, no viem, ze ste riesili trojkolku a my mame smart trike a mala si ju uzivala, dokonca sa naucila robit brm. 🙂 A nextik no, mam toho dost,ale asi neodolam, aby bola fesanda, musim nieco aj na narodky zakupit. 🙂
@zucana aj my mame sopliky a obcas aj tecu, ale u nas su to zubky, dufam, ze to prejde, lebo v stredu ideme lyzovat, len do nedele,ale tesim. Aspon mi opravia afto, @laxity takze navstevu odkladam, klepe mi lave kolo, nechcem jazdit, takze prideme ten dalsi tyzden, ved si volame. Nejak som sa rozpisala, idem hajat, bru noc

laxity
17. jan 2011

dobré ránko 🙂

@dorotka2 všetko naj Viki 🙂 , tak to prekladáme nie je problém, veď mi zavolaj kedykoľvek a dohodneme sa 🙂

ani neviem ako rýchlo to ubehlo a už tu bude rok, ako píšete, tiež mám niekedy chvíľky, aby bola Naty v perinke a hlavne, keď srandujeme dáme si ju na ruky ako keď sme ju uspávali a ona NIE a NIE ako vtedy 😀

@avaka a @zucana vy máte kedy presne rok? 😕

laxity
17. jan 2011

@garonka no kuk aká pekná

svetlankat
17. jan 2011

@laxity tak ta je fakt pekna

svetlankat
17. jan 2011

@laxity zucana myslim 19.1. ale avaka neviem

svetlankat
17. jan 2011

@dorotka2 vsetko naj naj naj

maculik
17. jan 2011

ahojte,
tak my sme celu noc horuckovali, cipky velmi nezaberali, stale bol velmi horuci, celu noc cuckal, chvilu spal, potom zase bol hore. O polnoci mal 39,5, dali sme cipok, nechali sme ho len v body a pod perinkou, vypli sme uplne radiatory. Potom okolo 3 mal uz len okolo 38,5, rano o 6 zase 39,4.
Tak sme boli u dr, nasa tam nebola, nejaky dedko zastupoval, Petik plakal, asi lebo ho nepoznal. Vraj vsetko ciste, len bezne prechladnutie to je (ma aj trosku sopliky, ale to ma uz dlhsie a teraz ma fakt len trochu oproti tomu, co mal min.tyzden). Ani nam nic nedal, len ze vela pit a cipky proti teplote. Akurat ze ak by horucka bola viac ako 3dni, tak mame dojst. A inak, ze cipky az od 39,5, no to isto, ved to uz uplne hori, nasa dr hovori tak, ako tu - teda ze od 38,5, a tak aj budem nadalej davat.
Tak som rovno aj zrusila stvrtkove ockovanie, pockame s tym. A dnes ani na cvicenie nejdeme. Idem zehlit, kym buva, vonku je tak krasne a my musime trcat doma ☹

@olifcek krasny smejko je Olivka 😵

@garonka @zoska @maminnka vsetko naj k vcerajsim 11.mes a @dorotka2 k dnesnym 😵

@zucana 37 vecer je v pohode, to po celom dni sa zvysi teplota, dr nam hovorila, aj som citala v Mama a ja.

laxity
17. jan 2011

@maculik 😔 ma to mrzí a som na vás večer myslela, že aká bude noc...držte sa a nech je čo najskôr Peťkovi dobre

maculik
17. jan 2011

@laxity dakujeme 🙂

garonka
17. jan 2011

@laxity och je uchvatna tak popytam tetušku nech urobi takuto, len mi pošli link aj mm sa veľmi pači 😵 😵 😵

ja ho mam doma do nedele och už aj vlasy mam fialove 😎

zucana
17. jan 2011

@maculik a to pri takom obycajnom prechladnuti moze byt taka teplota?my mame tiez trochu sople.kvoli niekomu....
vstali sme o 10tej ale rano cucala ....my teplotu uz nemame ale tak vecr tych 37 vzdy tam je....
@laxity 19.1. mame rokcik uz v stredu 😅 ale oslavu robime 5.2. len my traja pojdeme sa najest...

garonka
17. jan 2011

@maculik ďakujeme 😉 och nech sa vám tie noci polepšia a čím skôr vyzdravte

maculik
17. jan 2011

@garonka diky... ved predtym 2 noci som sa tu chvalila, ake celkom dobre boli, ze aj sunar papkal, no a teraz tato choroba.

@zucana no vraj u niektorych deti hej... uz som sa tesila, ze aspon Petik nebude horuckovat pri chorobe, lebo Adelka mava hocikedy skoro 40ky, to ma po mm, no a teraz to prislo, prvykrat ma take vysokanske, tak dufam, ze to bude len vynimka... Este nam s mm napadla 6.choroba, tak ak by sa nahodou vyhadzal, bude to ono, ak nie, tak asi fakt len to nachladnutie.

ale hadam mu to prejde, mm ide vo stvrtok rano do nedele na Sk (nechali sme tam moje auto, tak dojde na nom), tak by mohol byt dovtedy fit.

maculik
17. jan 2011

ozaj @zucana nakoniec neostavame v Benatkach (resp.na Lide), lebo tam nie je nic volne, co by nam ako rodine vyhovovala, a ked hej, tak draheee, tak mm objednal hotel v Padove, poslal mi v piatok link, pozeram, ze to mesto mi nejako znamo znie a potom mi to doslo 🙂 Tak mu vravim, ze dobre si vybral, mam tak kamaratku z Konika, mozeme sa stretnut na kafco v meste niekedy 🙂

garonka
17. jan 2011

@maculik neboj všetko sa urovna a vyzdraviete čím skôr moc držím prstíky a niektore veci zakriknem aj ja 😔 u nas je super, že haja celu noc aj 14hod ale to zaspavanie mame troška zle, ak nesedim pri ňom dve hodiny je zle, budi sa a hľada ma ak niesom v spalni tak do 10min je hore a vreští asi ma vyciti, že zo spalne odidem
a to mi robi aj cez deň

laxity
17. jan 2011

@garonka ja ho proste neviem nájsť 😅

zucana
17. jan 2011

@maculik jeeej to je super!!! a kedy presne tu budete?ved mozme ist aj na pizzu dobru alebo tak....
a inak my tiez pozerame videa babysigning time...a prve su s topankami a viki sa tak tesi ked to ide a ukazuje topanky 😀
@maculik tak nech to cim skor prejde....a kde budete bytvat?

zucana
17. jan 2011

@maculik jeeej to je super!!! a kedy presne tu budete?ved mozme ist aj na pizzu dobru alebo tak....
a inak my tiez pozerame videa babysigning time...a prve su s topankami a viki sa tak tesi ked to ide a ukazuje topanky 😀
@maculik tak nech to cim skor prejde....a kde budete bytvat?

zucana
17. jan 2011

@maculik jeeej to je super!!! a kedy presne tu budete?ved mozme ist aj na pizzu dobru alebo tak....
a inak my tiez pozerame videa babysigning time...a prve su s topankami a viki sa tak tesi ked to ide a ukazuje topanky 😀
@maculik tak nech to cim skor prejde....

maculik
17. jan 2011

@zucana no, vylet mame od 27.2-7.3., planujeme asi 3dni v Padove, odtial sa pozriet do Benatok na karneval, potom na 3dni Verona, 1den trosku dole po pobrezi a poslednu noc do odletu zase v Padove. Ale to je zatial len taky predbezny plan 🙂
a pizza by bola super, tak potom dohodneme 😵
a asi tu, ale este to nemame potvrdene
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187867...

a pridala som konecne fotky zo stretavky, ale vybil sa mi po par fotkach mobil, tak ostatne kocky som nezachytila, len tych "skor-priselcov" 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maculik/albu...

laxity
17. jan 2011

@garonka mááááááááááááááám to http://www.tortyodmamy.sk/fotogalerie/pre-deti/...

maculik
17. jan 2011

@zucana ale keby vies o nejakom lepsom (prip.aj lacnejsom 🙂 , tak dame si poradit :D

no nic, idem dozehlit, lebo sa to tu len kopi...

avaka
17. jan 2011

ahojte 🙂
preco musi kon vypadnut zrovna,ked dopisem???

@maculik ,to poznam,ked s niecim pochvalis... 😒
ale caka Vas pekny vyletik,aj @zucana sa tesi,aha az 3x.. 😀

@dorotka2 ,vsetko naj Vikinke 😵

@garonka ,to asi deticky citia,aj nasa sa castejsie budi,ked ja este nespim... 🙂

@laxity ,my mame 26.1,presne tyzden po @zucana 🙂 ,babky pozyvame na sobotu a detsku party som chcela v ten den,ale neviem ,ci o den posunieme,lebo mame plavanie,alebo stihame?... 😕 mne vcera aj slza vyhrkla...ze rok!,ked to @maminka spominala,som si zacala kukat fotky...
ja tiez malu niekedy tak pohojdam,ze babo hajaj a ona sa necha,kuka,usmev....no je to maska... 😀 po novom,ked jej na zemi kreslim a poviem,ze macicke nakreslim pusinku,tak ju na dlazke bozkava ....vcera mi zobrala puder a zacala si machlit tvar 😀 ,rastu rychlo,ale zase je s nimi vacsia zabava... 😀 🙂

avaka
17. jan 2011

este ma napadlo,aky som dnes mala sok.. 😔 ,ked som malu uspala,tak pozeram,co to? a ona na body mala prilepenu tabletku 😕 a som nevedela,kde to vzala...co to je...kolko ich bolo...som rychlo volala mm,tak ze jemu spadla rano,ze ju nemohol najst a ze len 1 bola...nastastie.keby ju zjedla,ani neviem... 😔 a to bola na tlak.
no idem rychlo varit 🙂

alex
17. jan 2011

@lenica81 dnes som ťa videla, išla si asi do Tesca, okolo trištvrte na jedenásť... som išla od zubárky z Budatínskej 😉

maculik
17. jan 2011

@avaka uf, tak este ze to nezjedla, ktovie, ci by sa to prejavilo nejako, ked je to na tlak, ale teda radsej nevediet 😒

Petrik spal vyse 1,5h, ale zobudil sa dost umrncany, takze sa mu stale musim venovat, teplotu ma stale okolo 38,5 😒

a pridala som nejake videa do Never.galerie 🙂

zucana
17. jan 2011

@maculik
@maculik mm ze ten hotel je stary a velmi sosterà zona false niello pozrieme. Cena je vsak nizka tak snad najdeme podobne

lenica81
17. jan 2011

ahojte baby... najsamprv vsetko naj @dorotka2... malej Viki, nech je hlavne zdrava...

@alex, ano, slapala som do tesca na nakup, potom na postu a potom som este cca hodku bola vonku, je dnes nadherne... 😵

@maculik nech sa Petik rychlo uzdravi... inak tie videa su bozske... ako uz pekne chodi s tym choditkom... to si kde zohnala... som rozmyslala nad niecim na oporu, len si neviem vybrat... a Adelka ma vasen pre muzicirovanie a spev... 😀 😉

@avaka, je s nimi fakt sranda... 😵 a ta tabletka, no nech si mm dava pozor veliky... 😒

@dorotka2, @maculik ako davate malym v noci tekutiny, ked nedojcite... flasa s cumlom alebo... lebo z toho poharika, co mi cez den pije mu v noci nemozem dat, by sa utopil... sa z neho leje... 😅 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre