Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kakatka1
4. sep 2009

Ale samozrejme sa najdu aj kvalitne kombinacie ale zase ta cena 😠 Ja urcite 1000 eciek za kocik nedam a ak bude aj druhe ako Simi viac na rukach a kocik tlaceny pred sebou tak neviem 😖

zucana
4. sep 2009

kati a o casualplay S4 si co myslis? poznas?

kakatka1
4. sep 2009

Je pekny ale kamoska hovorila ze v sportovej casti je strasne nizko strieska, no zalezi ake vysoke dieta budes mat. Ale je to dost dobra znacka na trhu a dizajnovo su ozaj super.

komarik
4. sep 2009

alex, dúfam že budeš mať dobré výsledky. Aj ja sa ich dozviem v tých dňoch ako ty. Juuuuuuuuj, nech to už máme za sebou. 😉

maculik
4. sep 2009

kati, to mas pravdu s tymi kocikmi.
my mame Quinny, je super, co sa tyka vozenia v prirode (to som chcela, kedze som chodila na prechadky do prirody a tak), ale zbytocne komplikovane skladanie do auta, o rozkladani ani nehovorim, co je nevyhoda, ked som isla s malou niekam sama. Vanicka otras mala, vraj do 6mes, no ja som tam Adelku v tom januari este ako-tak napratala, aj s fusakom, ona bola drobna, ale bola uz taka natlacena tam, ale keby bola vacsia, tak nehrozi, aby sa aj s fusakom zmestila 😝

Takze sme kupili este druhy kocik - Peg Perego, obycajny s tymi malymi kolieskami, do auta sa zlozi 2 kliknutiami, rozlozim ho 1 rukou, akurat sa s nim neda chodit do terenu, vtedy berieme Quinny.

blumka
4. sep 2009

ahojky...u nas zasa stresy..nemyslim na to...radsej idem ku vam
maculik aj ja mam taku zostavu ako ty...hlboke hebedo do terenu a peg perego na cestovanie 😀

vevoncek
4. sep 2009

fúha tak to je s tými kočíkmi fakt komplikované kúpiť jeden kočík do terénu druhý aby sa dal do auta poskladať...teda to by nemohli vyrobiť jeden ktorý by splňal všetky požiadavky ale to by potom asi veľa nezarobili na tých kočíkoch

alex
4. sep 2009

Kočky ďakujem, aj ja verím, že amnio dopadne dobre. Veď podarilo sa nám bábo naozaj ako zázrakom, takže to musí byť úspešné, zdravé tehotenstvo. Verím tomu 🙂

Inak ten zelelný kočík sa mi páči, akurát tá športová verzia nie. Príde mi tá časť na nožičky taká krátka, malá...

vevoncek
4. sep 2009

alex a ty ideš na amnio??? držím ti veľmi palce aby všetko dopadlo dobre 😉 a ono to určite dopadne dobre uvidíš treba veriť

alex
4. sep 2009

hej, idem. Mne vyšla zle genetika, keď sme mali ísť na umelé, tak nám bola odporučená amnio, ak otehotniem, lebo v 5-10% môže byť bábo choručké.

alex
4. sep 2009

Inak mne sa páči aj kočík nurse look3, ale nevyhovuje mi, že namá polohovateľnú rúčku a nánožník na športovú časť 😒 Každý kočík má nejakú chybičku, alebo je strašne drahý... Ja furt obzerám a bojím sa, že si bábo budem nosiť na rukách, lebo nenájdem žiaden, ktorý by mi vyhovoval.

vevoncek
4. sep 2009

tak sa držkaj budem na teba myslieť ale verím že to dobre dopadne potom napíš ako si dopadla

vevoncek
4. sep 2009

presne aj ja mám ten istý problém, že každý kočík má chybu ani jeden nie je podľa mojich predstáv na 100% preto som to nechala na muža 😀

alex
4. sep 2009

ďakujem, dám vedieť, ale ešte si aj tak počkáme, lebo budúci týždeň sa len na konzultáciu objednám a až tam sa dohodneme na termíne, že kedy vôbec mi to budú robiť.

vevoncek ja toto na muža nenechám, lebo jemu sa páčia zásadne iné kočíky ako mne. On nepozerá na to, či je to kočík kvalitný, ľahký, aká je vanička. On len pozre, že veď to dieťa odveze, tak prečo nie...

blumka
4. sep 2009

alex a kedy to ides? uz teraz niekedy? sorry baby mozno sa budem pytat nieco co ste uz preberali ale som fakt mierne mimo...
s tymi kocikmi to je fakt taka pakaren..ked chcete taky co je trojkombinacia a aj dobry do terenu a lahko skladatelny, aby zabral malo miesta a zaroven aby babo v nom malo dost miesta a este za dobru cenu, tak asi chcete zazrak... 😀

blumka
4. sep 2009

no keby som to ja mala nechat na muza, tak vozime terezku vo furiku 😀 😀

zucana
4. sep 2009

alex drzim palce daj pak vediet.... 😉

alex
4. sep 2009

nie, len budúci týždeň sa objednám na konzultáciu a tam sa dohodneme asi na termíne.

blumka
4. sep 2009

alex ahaa...no aj to je krok dopredu 😉 budem na teba mysliet...isto vsetko dopadne dobre

vevoncek
4. sep 2009

blumka a vieš že to nie je zlý nápad dieťa voziť vo fúrinku asi to mužovy navrhnem 😀 😀 😀

ja sa môžem na muža spoľahnúť v tom to dúfam ale tak pôjdeme do polska a budeme spolu kupovať ale nechám mu priestor zasiahnem iba v najnutrnejšom prípade

maculik
4. sep 2009

blum, tak presne o takom kociku som snivala, ked som ho zacala vyberat 😀 A nakoniec som zistila, ze realita je uuuuplne ina, no ale co uz.
Ale dobre je ist sa poobzerat nazivo do obchodu a ak je ochotna predavacka, tak sa poradit, podla poziadaviek by mali najst taky kocik, co sa tym poziad.najviac priblizuje. Lebo presne, ako hovorite - kazdy ma nejake chyby, co jednemu chyba, druhy ma, ale tomu zase chyba to, co ma ten prvy, a tak je to dokola.....

Ja som s oboma tymi kocikmi vcelku spokojna, nie su idealne, ale ked su 2, tak sa da. Ale nie kazdy si moze kupit rovno 2.
Este co poradim je, ak chcete usetrit, tak nekupujte si za kazdu cenu novy model, staci aj minulorocny, a tam sa da usetrit pekny peniaztek, aspon mi sme tak pri PegPerego usetrili skoro 100E. Vacsinou tam nie su take vyrazne zmeny, za ktore sa oplati zaplatit ten preplatok, a tie minulorocne casto byvaju zlacnene.

Aj Quinny sme kupili lacnejsie o 200E, lebo mali posledne 2 farby, cervenu a pieskovu, tie asi v Nem nefrcia, tak to zlacnili, a ako dobre pre nas 😀

blumka
4. sep 2009

vevi, noooo Terezku si uz vo furiku viem predstavit...mala by z toho veeelku srandu ale take novorodeniatko 😕 😀 Pripadne si kupte hlboky kocik a namiesto sportiaka furik 😀 😀 😀

blumka
4. sep 2009

maculik, presne ako pises 😉 ja som hlboky kocik kupila od svagrinej za menej ako by som kupovala novy..ona ho pouzivala rok, takze vobec nebol zniceny, no a sportiak som si potom kupila novy

alex
4. sep 2009

blumi no, to verím. Mne sa napr. nepáčia tie Poľské Takko kočíky, sú strašne nízke a ťažké. Ale môjmu mužovi sa celkom páčia, on nevidí ich nepraktickosť.

blumka
4. sep 2009

alex, vyberaj ty, lebo muz bude kocikovat mozno len raz 😉 ale najlepsie je fakt odskusat a porozpravat sa s predavajucim u mna aj velmi rozhodovala vaha kocika...ten hlboky co mam, je strasne tazky, kebyze ho mam vytrepat po schodoch tak neexistuje...peg perego je lahsi ten vytrepem aj sama aj ked je v nom terezka...no teda uz teraz nie ale parkrat som musela 😉

lolka
4. sep 2009

alex, budem drzat palce na amnio, nech vsetko dobre dopadne 😉 nam tiez v centre doporucili amnio, kedze sme po IVF/ICSI, ale ja nechcem ist.....uz som objednana na morfologicky ult., ktory je tiez super. kamoske vysli pri 1 babetku zle AFTP testy, aj amnio mala velmi zle a doporucili jej este morfo a tam doki povedal, ze je na 90% babo zdrave a aj tak je, Simonko ma uz 3 r. 🙂

kamoska mala polsky kocik a nadavala - bol nekvalitny, kolieska sa jej rozpadli 😖
mne sa zatia paci Bexa, ale vidim, ze bude problem si vybrat... 😅

maculik
4. sep 2009

alex, ja mam tu amnio bud.stvrtok, potom dam vediet pocity (aj ked asi trochu neskor, lebo tu v Luxe nemam na byte PC 😒 Ale tak hadam budete aj na mna mysliet 🙂

blum, taka otazka mimo temy - tebe uz Terezka prespi celu noc? ak hej, kedy ti zacala?
a nepamatas si, ci ti niekedy velmi malo spala cez den? Lebo Adelka posledny tyzden akosi ignoruje obedny spanok, v stredu spala v jaslickach len 20min, vcera 45, pritom predtym aj 2h. A poobede doma uplne nic, je ako z divych vajec vykluta a plna energie. Len mam obavy, ci to nevadi, ked tak malo buva 😨

zucana
4. sep 2009

maci jasne ze drzime aj tebe palcusky a daj vediet ked budes moct potom 😉

maculik
4. sep 2009

zuci diky 🙂

ja uz idem domkov, chcem si zdriemnut, kym pojdem pre drobca do jasli.
Rano ideme do Bonnu, tak sa potom ozvem.
Tak pekny zvysok dna 🙂

blumka
4. sep 2009

maculik, terezka spi celu noc asi do 14. mesiaca..mozno skor..neviem to uz presne ale viem ze este na jej narodeniny sa budila dvakrat za noc na papanie 😉
ona mala take nespave fazy ked bola este velmi malicka..u nas sa to jej spanie praveze upravovalo...okolo roka zacala strajkovat nechcela mi spavat a ked spala tak len polhodku ale vtedy este spavala dvakrat za den...tak som jej upravila spanok len raz za den a odvtedy spinka v priemere tie dve hodinky cez obed...
adelka ti uz spava len raz?
a ona ti da najavo ked jej to bude vadit 😉 kazdy ma inu potrebu spanku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre