Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. sep 2009

dobre ranko..

jja
8. sep 2009

ahojte babulky...tak ja som sa uz zapisala do tabulecky🙂)

martinaj
8. sep 2009

ahojte 🙂
tak ja som bola rano v poradni, triple testy nam vysli OK 😵 tak sme radi, aj keby to u nas nic neznamenalo 😉
nevedel mi este povedat, co to cakame ale o 4 tyzdne ideme na morfologicky, tak potom snad 🙂

blumka
8. sep 2009

martinaj, tak super..tesim ze niekomu vysli tie triple dobre 😉
baby, kto ide najblizsie na morfologicky? stracam prehlad...nemala ist zucana teraz niekedy?
jja a ty kedy, ved uz mas 20tt

nedockava4
8. sep 2009

dobre ranko, tehulky....
blum...ja idem vo stvrtok 🙂 uz sa neviem dockat
kamoske sa vcera narodil syncek Alex o 12:30 isla do nemocnice a o 18:45 uz porodila :o)

blumka
8. sep 2009

nedockava..tak potom hned daj vediet 😉 co myslis ty, co to bude? alebo co ti vyvestila janielah? 😀
kamoska je sikovnica, ked tak rychlo porodila..to prvy syncek? ci uz ma deticky?

kakatka1
8. sep 2009

Ahojte! No ja som este nemerala to moje brusisko, ale urcite to budu tie vyssie miery. 😅 Som strasne zvedava co sa nam v bruskach schovava, ja sa uz neviem dockat.

nedockava4
8. sep 2009

blum....myslim si, ze dievcatko, ale zo zaciatku tehu som bola presvedcena, ze chlapcek 🙂
kamoska rodila 1x, najprv mala ist na cisarsky, ale nakoniec porodila klasicky 😵

jja
8. sep 2009

Blum, ked ja ti neviem....moj doktor je super, ale strasne malo toho nahovori...a ja ako prvorodicka neviem co sa mam pytat. ale idem buducu stredu do poradne a tam mi bude robit vsetky vysetrenia. to mi minule povedal. myslis, ze v tom bude aj morfologicky? ci to sa mam objednat kdesi inde? 😖

blumka
8. sep 2009

jja, to bude asi morfo...ten sa tusim robi len do 21tt, takze uz vela casu nemas...a ked nebude robit utz tak sa ho opytaj, to je velmi dolezity utz
nedockava, no som uz aj ja nedockava, ze co budes mat ty a aj ostatne...mna to caka az 2.10, ale moj muz kazdemu hovori, ze 2.10 sa doktor dozvie ze cakame chlapca 😀 😀

nedockava4
8. sep 2009

blum...no, tak tvoj manzel to rozprava vyborne...pobavilo a rozosmialo ma to 🙂
vo stvrtok budem ihned informovat...tesiiiiim 😵

blumka
8. sep 2009

uz sa nam to zacne v tabulke zaplnat...tesiiim 😉
idem vyvencit Terezku, tak zatial cafte 😉

nedockava4
8. sep 2009

pa a pekny dnik...ja idem varit obedik 🙂

zucana
8. sep 2009

cafte babce idem kuki tu tabulku...mi volala jedna kamoska co zije vo viedni ma ist do milana a chcela tu prespat a tak ale som jej nejak vysvetlila ze teraz by to nenjak nebolo moc vhodne ... na jednej strane som tu mala maminku a riesime teraz to byvanie a s navstevou je trosku starosti a ani nechcem aby ma este videla s bruskom ked v utorok idem na ten morfo....a teraz rozmyslam ci som spravila dobre 😒

kakatka1
8. sep 2009

Zucana a preco myslis? Inak ja sa stale ucime povedat nie, velakrat sa sama na seba hnevam 😖

maculik
8. sep 2009

dobre ranko, kocky 🙂
co nove je tu? Idem vas docitat, mala by som sice pracovat, ale taaaak sa mi nechce, boli ma dost brucho a krize a posledne dni mi aj cez den tvrdne. Myslite, ze by mohlo pomoct magnezium? vo stvrtok idem na tu amnio, tak sa chcem spytat dr, ale mozno by som si ho isla kupit este predtym, ak mate s tym niektora skusenosti.

zucana
8. sep 2009

tak ze som ju nevidela dlho ale pravdupovediac ona je tak trosku materialisticky zalozena a rozprava vela o peniazoch co ma moc nebavi....no a bola potom taka trochu zaskocena ze som povedala ze nie 😖

kakatka1
8. sep 2009

No tak nie je o com, nepriala si si jej navstevu a jasne si jej to povedala a bodka-vybavene. 😉

zucana
8. sep 2009

maci nemam s tym moc skusenosti aj kedmne sem tam tvrdne ale doky povedal ze to je normalne ze mam menej a castejsie jest....ale pocula som ze magnezium zabera...inak v januari zas preberaju spanie na chrbte...tak baby spavate na chrbte?
kati ved jo len mi je to tak luto ze raz zas cas sa niekto prihlasi na navstevu aj to odmietnem lebo si to neprajem 😔

olifcek
8. sep 2009

zuci tak ako sis a rozhodla, tak si to citila, a bolo to spravne, nepochybuj o tom x;o)

baby, ak by ste chceli, tabulku mozem urobit i opacne...ze budu v riadkoch mesiace a v stlpcoch nase mena x;o)

olifcek
8. sep 2009

maculik ja som citala, ze pomaha magnezium, ale ak to pretrvava, treba povedat lekarovi, a budes musiet ist na PN odpocivat, ak nie do nemocnice na chvilku...

zuci ja spim na chrbte veru...na boku malo

kakatka1
8. sep 2009

Ano magnezium je OK, uskodit by nemal, myslim len nejak uz tesne pre porodom sa nedoporucuje. Zucana rozumiem ti, no ale radsej povedat hned nie ako sa potom pretvarovat a nevediet sa dockat kedy navsteva odide. 😖

zucana
8. sep 2009

olif napises mi prihlasovacie udaje na tabulku ? nejde mi prihlasit sa ;) napis do internej pls 😉

alex
8. sep 2009

ahojte kočky,

ja na chrbte spávam a aj na boku a občas aj na brušku, ale nohu jednu mám pokrčenú a podkladám si ju paplónom, aby som si netlačila na bruško.

maculik
8. sep 2009

zuci, no len ja uz ho mam tvrde pomaly cely den 😒 Pri Adelke som magnezium brala asi od 6.mes, ale to bolo proti krcom v nohach. Som volala znamemu dr a ten hovoril, ze mam vela oddychovat a lezat. Ale akosi mu nedoslo, ze pri malej sa to neda 😝 😀

ja na chrbte normalne spavam, aj pri Adelke som spavala, neriesim to, lebo aj tak na nom dlho nevydrzim, ja som vzdy skor na bruchu spavala. Teraz ma to uz tlaci, takze z chrbta sa po chvili otocim vzdy na bok, jednu nohu mam skrcenu az kdesi pod bradou, a tak spim. Moj dr povedal, ze v pohode mozem tak spavat, ze aj tak, ked uz bude vacsie brusko, tak mi to bude nepohodlne a aj tak tak spavat nebudem 🙂

a co tam riesia, zase s tym, ze je tam nejaky privod zivin pre dieta, alebo co?

alex
8. sep 2009

spanie na chrbte sa neodporúča až vo vyššom štádiu tehotenstva.

blumka
8. sep 2009

zuci, ja som tiez povaha, ktora nevie povedat nie a potom si sama sebe nadavam...takze to neries..mas svoje dovody 😉
babo vam da vediet, ci spite dobre alebo mu nie je pohodlne 😉

maculik
8. sep 2009

olif nestras s nemockou, tu su sice nemocky super, pri porode a potom som sa citila ako v hoteli, ale to som si mohla uzivat, kedze doma som nemala drobca. PN by mi nevadila, ale tu velmi nevypisuju, to uz fakt by asi museli byt velke problemy. Dokonca aj ked som trochu krvacala, tak len tabletky proti krvacaniu som dostala a inak nic, ziadne ze mam oddychovat alebo tak. V tomto su na SK trochu opatrnejsi, si myslim, aspon sa mi tak zda podla toho, co pisete.

katka, pred porodom preto nie, lebo Mg vlastne zastavuje krce, kontrakcie, takze by to mohlo oddialit alebo zastavit porod.

olifcek
8. sep 2009

jj, osobne si myslim, ze az sa uz nebude na chrbte dat spat, tak to nebude ani pohodlne x;o)

lucia411
8. sep 2009

Caute kocky....ako sa mate??ja sa nudim ako psik...sme uz v 16 tt a vo stvrtok mame kontrolu u lekara, tak bojim kus...mali by sme uz aj vediet co to bude 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre