Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. apr 2011

@olifcek nestras

blumka
20. apr 2011

@olifcke dufam, ze nas vsetkych to obide

olifcek
20. apr 2011

@blumka
@svetlankat
hovorila som s neuro i s koznou... tak, ze jo, je to tu... ze nech sa vyhybame aspon do konca aprila detskym kolektivom... 😔

ja ale verim, ze to bude ok, ze nas to vsetkych minie... teda tych, co to este nemame...

@zoska ako?

olifcek
20. apr 2011

@lenica81 zucana je aktivna, no nie tu...

lienka2
20. apr 2011

@olifcek v akom zmysle detskym kolektivom? aj detske ihriska?

olifcek
20. apr 2011

@lienka2 bavili sme sa o mat.centrach, ze tam konecne s oliv chcem chodit, teda, ak nebude dobre pocasie, ci sa bude somnou nudit... tak mi dali radu...

katka888
20. apr 2011

@svetlankat
jeeeee, to by bolo super, ak mm vybavi volno, ze pojdeme na to obednajsie spanie, tak by sme sa pridali. nech je sranda 😀 😀 😀

olifcek
20. apr 2011

@katka888 jj, bude super, viem to 😵 😵

svetlankat
20. apr 2011

@olifcek podla mna optime tiez

svetlankat
20. apr 2011

@katka888 ako @olifcek pise, bude perfektne

avaka
20. apr 2011

ahojte,
@zoska,dufam,ze uz je lepsie...
a myslim,ze z plavania to Nelka nema,skor to bude ta viroza,ked je toho teraz tolko... 😔
@andrea2603 Tvoja Livka takto??? 😕 ,ale verim,ze sa osmeli,urcite to je len take obdobie....
nasa sa teda neboji,vonku kyva ludom a ktovie ake opicky im robi,lebo ked ideme v kociku,vsetci ssa na nu smeju 😀 a odkedy vie povedat mama,stale machruje, pri kazdom cloveku,co sa pristavime,ukaze na mna prstom a povie dorazne MAMA 😀 tak som pysna 😎

ja tstale rozmyslam o kolkej vyrazime na chatu,asi tiez tak ako vy,tak dufam,ze mala v aute pospi... 😕
@blumka som sa pobavila na Tete 😀 ,no ona je teraz babatko a v noci place... 😅 ,sranda ako dokazu deti na seba upozornit

@lolka ,aj nasa caka kazde rano,ze pojde von,tato ju zvykol zoparkrat,ze uz o 9-tej otvarali ako prvi ihrisko,no so mnou ide do obchodu a to sa jej nepaci.. 😅

baby,ake pocasie....keby to vydrzalo,tto by bolo super 🙂

hajdylca
20. apr 2011

ahojte
@zoska tiez dufam, ze Nelka je uz v poriadku...
@andrea2603 nas drobec sice neplace, ale daleko k tomu nema, tiez ked sa mu niekto prihovori, tak sa mi prikrci na rameno, alebo sa tvari ze nepocuje, pripadne sa otoci na opacnu stranu od osoby, kt. ho oslovila 😕
@garonka my mame tiez len jedno dieta a uz stvrty kocik doma 🙂
@lenica81 Ty si sa pytala na opekanie? neviem ci sa este da- volakedy sa dalo pri malom drazdiaku (tak hned na zaciatku tam bol taky dreveny vlacik), alebo niekde hore na kolibe urcite, a v petrzalke mozno este niekde okolo dunaja...
@avaka Ty mas doma sikulku, nas drobec nehovori vobec nic.. iba Aaa,uff, a take vselijake hatlaninky....
@alex kocik vyzera super, ako si s nim spokojna?

alex
20. apr 2011

Ahojte,

@avaka počasie sa zhorší, zatiaľ mi to ukazuje na piatok pre LM 14 stupňov a aj nejaké prehánky a na sobotu 14 stupňov a oblačno, ale bez dažďa, tak nie je to až taká katastrofa, ale nebude to ako toto teplúčko teraz. No nevadí, hlavné je, že sa spoznáme, detičky sa zahrajú a my pokecáme. Strašne sa tešíme.
@garonka @lenica81 baby ďakujem za pochvalu kočíka, veľmi sa nám páči a aj Jakubkovi, super výhľad má z neho, pekne sedká v ňom. Tak hádam poslúži.
@lolka gratulujem k náuškám, tak Viki bude ešte väčšia parádnica, než doteraz.
@zoska @maculik nech sú detičky čím skôr zdravučké!

A inak náš Jakubko je tiež herec veľký, na všetkých sa usmieva, vôbec sa nebojí, on by aj odišiel s hocikým.

katka888
20. apr 2011

@blumka
mm teraz dorazil zo "zajazdu" / chodi na sluzobky do DE / a pytal sa ma, ci je tam net k dispozicii. nevies nahodou ako je to tam s pripojenim?

lenica81
21. apr 2011

@olifcek co je v novej teme... 😉

blumka
21. apr 2011

@katka888 neviem ti tak na rychlo povedat, kukni na ich web stranku isto bude dajek info alebo ti povedia baby co tam uz boli

@avaka, hej, Tete je zlata ale v noci to fakt sradna nie je..ale dnes vraj ani nepipla, tak dobre spinkala...vcera som ale mala s nou pokec, ze placom nedosiahne nic a take tie reci, isto mi nerozumela na 100% ale myslim ze to hlavne pochopila 😉 a zas aj my s mm budeme trosku viac si vsimat aj ju aby sa necitila odstrcena

nasa Juli je taka ako Tete ciganca male...sice sa chvilu hanbi ale potom uz ide s hocikym hocikde...a ked ma nema v dohlade tak jej vobec nechybam...
a rozprava uz nejake zrozumitelne slova...mama ale len ked je zle 😀

olifcek
21. apr 2011

@lenica81 v kt.myslis?

lenica81
21. apr 2011

@blumka ozaj, som rada, ze tu mame aj skusene mamicky, co davaju tipy na zladnutie situacii... vcera som kamoske poradila ten tvoj trik s ciapkou, klobucikom, co si spominala pri TT, ze nepojde von, resp. sa vratia domov, lebo mala odmieta hocico na hlave a teraz uz fakt pali slnko... tak skusi... dam vediet, ci zabralo... 😉

lenica81
21. apr 2011

@olifcek kedze sa nerealizuje u nas... tak bud v robote alebo inej teme... ale neviem akej... 😅

olifcek
21. apr 2011

@lenica81 vytvorila sukromnu temu a uz pise iba tam, zda sa. Neviem, co maju zeny nove, lebo ja som do sukromky pozvana nebola 😀

olifcek
21. apr 2011

@lenica81 napis jej ip 😉 ja fakt nic neviem. Inak, takto o tyzden sa uz balim na chatu a ku svokrovcom, tesim na vyletik

blumka
21. apr 2011

@lenica81 tak snad moj trik pomoze 😉 😀 ja som zvedava ako bude pocuvat Julinka, lebo ona vyzera ze bude tvrdohlavejsia ako je TT 🙄 😅

a ja padam, ideme k nasim a pc do opravy..pa

olifcek
21. apr 2011

@blumka stastnu, pokojnu a rychlu cestu prajem. Prihlas sa z oravy paq aspon na info ako ste dosli.

lenica81
21. apr 2011

@olifcek jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj... tak potom nic... to som nevedela... ze je este tajnejsia tema ako tajna... 😕 🙄 😖 😉 ale neva... co sme jej spravili... 😨

@blumka stastnu cestu a tesim sa na chatu...

zucana
21. apr 2011

@lenica81
odpisala by som aj skorej ale niekedy mi neukaze nejake odkazy kto ma spomina dufam,ze cezo mna niekto nechodi na formu, lebo jednej babe sa niekto nabural a cital tak nase sukromne temy....
nic si mi nespravila. bohuzial ma nejake veci sklamali a ludia sa vykristalizovali a nakolko sa poznam s niektorymi aj osobne a bohuzial som v zahranici a nemam mozst s nimi inou cestou pokecat rozhodla som sa otvorit sukromnu temu kde sme dievcata, ktore sa pozname. Nie ze iba z Bratislavy ale tie, ktore sa pozname a doverujeme si. Ako bol aotvorena tema Kosicaniek este pred toutou ( a nikto im to nikdy nevycital) tak ma proste napadlo,ze je aj tato varianta a mozem byt v kontakte s ludmi, ktorym sa mozem zdoverit aj so sukromnejsimi vecami ako doteraz. Nikdy by ma nenapadlo, ze to niekto bude takto rozoberat. sem tam sem prispejem ked je cas ale som dost busy momentalne aj chora...komu chybam a chce sa o mne nieco dozvediet nemam proclem popisat cez IP . urcite som nikdy nechcela robit rozbroje ako ine dievca, ktore si zalozilo sukromnu temu. kazdeho k tomu vedie nieco ale dufam,ze sme rozumni ludia a nijak to neovplyvni vztahy a nebodaj nerozdeli na 2 skupiny. nechapem, preco sa do toho tak rype, hlavne ked prva sukromna tema bola zalozena zo strany Kosic a nikto im nic nespomenul. tak dufam,ze po tomto prispevku je to uz jasne, ze sa pekne psotretate na chate a nemajte prosim vas hned stresy, ze tam chytite nejaku crevnu vyrozu. dieta ked ma nieco chytit tak chyti a vybuduje si imunitu nemozeme deti predsa mat ako v inkubatore. preco by sa mali vzdat kamarotov a hrania sa s nimi len aby nahodou nieco nedostali...ine je ich dat do jaslieciek skolky ked nemusime,ale sem tam sa ist pohrat s inymi...resp. nepohrat mi pride cudne...

olifcek
21. apr 2011

@zucana ,,preco by sa mali vzdat kamarotov a hrania sa s nimi len aby nahodou nieco nedostali...ine je ich dat do jaslieciek skolky ked nemusime,ale sem tam sa ist pohrat s inymi...resp. nepohrat mi pride cudne...,,

o com? ved nikto tu nic take nespomenul... 😅 ako TY si sa bala viki dat do skolky lebo su osypky, tak ja som pisala o crevnej viroze.. 😉 ale nie o tom, ze sa mi oliv nehra s detickami, ci cosi podobne...

zucana
21. apr 2011

@olifcek ja som sem neprisla aby som musela vysvetlovat co som myslela, kto chce pochopi ako chce.precitaj si prispevky kazdy chapeme nejako veci ktore iny napise. ved si napisala, ze si chcela zacat chodit do materskeho centra ale nie lebo si dostala radu...ja som nenarazala iba na teba ale aj vseobecne pre ostatne.... raz za cas sem pridem aj to ...

olifcek
21. apr 2011

@zucana nie nie, ja, ze som to spomenula lekarke, ked sme tam boli, a ona mi dala radu 😅 😵

olifcek
21. apr 2011

@zucana ved to.. ze uz len raz za cas prides.. pisanie cez net je zlozite, nevidime a nepocujeme druheho.. a ked sa i to odrazu prestane, tak uz tazko paq... 😉

olifcek
21. apr 2011

@zucana ale jasne, nemusis nic vysvetlovat, ja osobne to ani nepotrebujem.. niesme male deti... nik nam ludi na komunikovanie nenuti, sme slobodne stvorenia, mame narok vyberat si svoje okolie 😉 ved nic zle si ani neurobila 😵 😵 😵 vybrala si si tak, aby to Tebe vyhovovalo

len kosiciam sa vycitalo cez ip, ze tu uz nepiseme, pritom som ja jedina nepisala a to uz davno pred temami... a dva dni na to vznikla tajna tema februara a tu je mrtvo... nebyt kosicaniek, a paaar skalnych, tak tato tema uz nema vyznam 😖 ale to nie je zrejme nikoho chyba... deticky su velke, chodime vela von, a ked sem prideme... piseme tam, kde to proste zije, no...

vsetko dobre prajem kazdej mamicke, tesim sa na chatu, tam bude super a pocasie to neskazi, nema na tooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre