Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. máj 2011

@andrea2603 hehe, zatial len prichut riesila 😀 😀 😀 😀 😀

raa2
16. máj 2011

@olifcek dakujem, bola to namaha, ale stala za to, uz je zlaty, ked sa mu da, tak donesie nocnik, alebo sa chyta za pipika, uz sa vie aj vonku, alebo niekde na zachode vycikat !Samozrejme v noci a cez spanok plienkujeme 🙂 nosim aj nahradne oblecko, pre istotu, ved predsa je este malinky 🙂
Caute baby, ako sa inak mate? my sme teraz stale vonku, ked je pekne, tak neni casu sledovat co sa tu deje 😉 neviete mi poradit, kde by som kupila cervenu snurku pre Matka? on sa totiz stale po kazdom usmieva a mam pocit ze niekedy je nekludny ked prideme domov, tak by som mu ju rada zaobstarala 😉 dakujem! idem vas trochu pocitat 🙂

svetlankat
16. máj 2011

bru baby

andrea2603
16. máj 2011

@raa2 vy ste šikovní, obdivujem, že len rok a 3 mesiace a už bez plienok 😵

raa2
16. máj 2011

@andrea2603 dakujem! len tak zo srandy som pred dvoma tyzdnami skusila ho nechat bez plienok 😉 mal za dva tyzden 5 nehod, ale pohoda, to bola aj moja chyba, lebo som upratovala 🙂

olifcek
16. máj 2011

@raa2 fakt mi sanka padla... sikovni ste obaja... snurku v galanterke 😉

olifcek
16. máj 2011

bru nocku mamicky

raa2
16. máj 2011

@olifcek dik este raz, tu snurku kukam teraz na nete, vola sa to kabbalah naramok, ponukaju to aj na mimibazare,len ja som odtial nikdy nic neobjednavala a druha vec je ze sa mi zdaju strasne dlhe a neviem ci sa to da skratit, resp. by som mu to aj dvakrat okolo ruky omotala, musim zajtra odmerat zapastie 🙂

olifcek
16. máj 2011

@raa2 som netusila, ze je na to original retiazna, ci snurka.. ja na take veci neverim, ale viem, ze mamicky, ktore veria, davaju snurku z galanterky.. to chces proti urieknutiu, ze? idem si vogooglit, ked uz teraz viem, ze cosi take original existuje 😵 😵 😵 a paq idem haji x;o)

olifcek
16. máj 2011

@raa2 ja z mmb nakupujem, pomozem, ak budes chciet.... ale dnes uz naozaj koncim x;o)

avaka
16. máj 2011

caute 🙂

@olifcek dik za tip na rybku....ja som vtedy kupila pstruha,bol super,teraz nebudem kupovat nic,malej sa hrozne zhorsil ten ekzem 😔 ,sice teraz uz lespie,ale ideme az v auguste na alergo a dovtedy asi nebudem cakat,tak asi urobim elim.test,takze vylucime aj ryby 😒
@mmaarrttiinnaa,az mi mraz presiel po chrbte....fakt niekdy staci sekunda....hlavne,ze je vsetko v poriadku 🙂
@raa2 maly je teda sikulko,nasa nosi nocnik stale,ale aj divadlo na nom robi,ze kadi,ale to je vsetko 😅

@svetlankat bruuu,my uz sme roztrhli kociarik,lebo v nom stale sedela,tak som jej vysvetlila,ze uz nemoze,tak ju tak uz nezaujima 😅 ,zaujimave,ze do vaseho ju ani nenapadlo sadnut a doma furt 😅

@teuska,inak aj mne mala tak pekne spavala uz po 19-tej a ako sa zmenil cas,zaspim pri nej a vyleziem dnes napr.21:30 🙄 ,neboj jemu sa to upravi 😉

@andrea2603 sak aj my hadam budeme coskoro bez plienok 😅

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

Dobre ranko vsetkym u nas to asi bude pekne krasne svieti slniecko .Dnes ideme do materskeho centra sa tešíme matthyasko je tam velmi rad strasne ma rad deti

@raa2 my mame snurku z galanterky som splietla 3 spolu ako vrkoc ked sa pletie a pekne to vizera 😉

alex
17. máj 2011

ahojte, @mmaarrttiinnaa ja som bola asi pred mesiacom na prechádzke s malým a išla som okolo parkoviska a na mňa zakričala nejaká pani, že či si môže zavolať, tiež sa jej dieťatko zamklo v aute, polročné, ale ako išla späť k autu, keď dovolala, tak sa malá odomkla. No aj také sa stáva, hlavne ale že to dobre dopadlo. @raa2 no Maťko je riadny šikulko, že už nemá plienočky na deň, úplná paráda. Ty si ho dávala aj na nočník už skôr, že. My budeme skúšať odplienkovať v lete, mne krpec nechce na šerbli vôbec sedieť. @olifcek tak vidíš, že to Oliv zvláda aj s tatom, treba skúšať častejšie. My sme boli vyberať kuchyňu a jeden deň bol hoďku s mojou segrou na prechádzke a včera bol 2 hoďky so svokrou.

zucana
17. máj 2011

@svetlankat ja nemam sukromnu VLASTNU TEMU!!!!!!!!!!

@lucia411 ahoj uz sem moc nechodim som v inej teme ale aj casu je pomenej....veru pracujem a potom hned letim s viki na ihrisko a do 22.00 sme hore takze sa venujem jej a prip.mm ked pride skor z roboty kedze prerabame aj dom...musim si docitat tvoje prispevky lebo som od min.tyzdna necitala ale dufam,ze sa mate ok i a rastiete do krasy 😵 drzim palce isto aj ty to mas tazke s malou a robotou ale da sa to 😉 len treba chciet a mat veeela energie 😅

svetlankat
17. máj 2011

@zucana prepac ale zdorasznovat nemusis, sme tu dost chapavi ludia, A pokial viem TY SI JU ZAKLADALA:

zucana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
17. máj 2011

@alex jj, pocas dna viem, ze vedia byt vonku i bezomna, ale bala som sa, ako zvladne Oliv rano, no bola vraj uplne super a paq cely den sekala dobrotu, hehe 😵 😵 😵 ale veru, teraz to budeme robit castejsie.. cez tyzden sa neda, ale pocas vikendikov jo 😵 ved itak som chcela na jar zacat uz plavat, takze zanedlho mozem 😵 😵

@svetlankat pocupkajte fajne na robiku 😵 😵 😵

olifcek
17. máj 2011

@raa2 vybrala si si niektoy z naramkov/snurok?

olifcek
17. máj 2011

@avaka juj... nech je to co najlahsie pre E i pre Teba a v lete snad uz def. pridu na to, co to je a ako tomu pomoct...

danu
17. máj 2011

Poprosim vas baby, aby ste sa nehadali, svoje spory si rieste cez ip, dik

zucana
17. máj 2011

takze dievcata poprosim vas aby ste ma nebrali do ust. kto sa ma bude nieco chciet opytat sa ma opyta cez IP a za mna odpovedat nikomu nemusi.dakujem velmi pekne

blumka
17. máj 2011

@avaka, este stale sa trapite s ekzemom? 😒

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

Ahojte my sme spat boli sme v tom materskom centre fajne bolo dnes je kraaasne ideme vonku len sa chcem spytat neviete mi poradit som normalne na rodičaku tak ako vy ale na jul august chcem ist do roboty na brigadu potom normalne pokracujem v rodicaku to musim rodicak na 2 mesiace zrusit ci mozem popri tom robit budem dostavat prispevok nemate niekto skusenost dakujem

svetlankat
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa nie nemusis, mas narok poberat rodicak a mat iny prijem, je to podla noveho zakona od 1.1:, cize uplne v pohode si mozes privirobit a RD ti stale patri

svetlankat
17. máj 2011

@avaka my sme tiez roztrhli uz jeden kociarik, ale da sa zasit, Misa sa nasuka do vsetkeho do coho sa da. Uz aj auto ktore som chcela predat je pre nu zaujimave. 🙂

svetlankat
17. máj 2011

@zucana ja uz len dokoncim a uz ta oslovovat nebudem. Otazka od Lucky znela, kde je zuzana, nie kde si zuzana, cize odpovedat mohol hocikto z nas, No a po druhe ja som ta neoslovila, lebo som pisala bez zavinacu, cize ak mozes Zuzanka, vrat sa v prispevkoch spat a si to zrekapituluj. Ja som sa len slusne zachovala a odpovedala som. Dakujem za porozumenie.

zucana
17. máj 2011

@svetlankat no comment a ze kto je chapavy.citaj Po sebe

svetlankat
17. máj 2011

@zucana 😉

mimisash
17. máj 2011

@raa2 ahoj v auparku v BA predavaju pekne cervenea aj ine farby snurkove naramky na ruku znacka SABO, aj ja mam jeden a daju sa nastavovat..len neviem ci az na taku mini rucicku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre