Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
30. sep 2009

ahojte ja som vas len prisla pozdravit blumi drzim palce v piatok pamatam si tvoj datum morfo lebo ja idem v pondelok nic tento tyzden nestiham vcera skola dnes som dospavala teraz idem s dcerou na tanecnu dufam ze niekedy v piatok sa to ukludni zatial sa majte

alex
30. sep 2009

podľa tabuľky je stav vyrovnaný 8 chlapcov a 8 dievčat 🙂

zuci, myslíš amnio? No zajtra idem na UZV, tak uvidíme či to ešte neposunie lekár o týždeň, ale rada by som už mala potom.

zoska
30. sep 2009

ahojte,
tak ja som dnes lietala na urad, do kniznice, zaplatit kablovku, na nakup... 😝
Chcela som sa objednat na buduci tyzden na morfo a povedali mi ze nevedia ci bude volny termin, ze mam skusit poobede, ci daco bude volne ☹
kurnik, keby som vedela tak sa objednam uz pred 2 tyzdnami, som si myslela ze problem nebude ziadny 😒

inak olif- big bang theory milujem, tiez to pozeravame s muzom na pc...je to super 🙂

alex
30. sep 2009

Tak som tabuľku upravila a uložila 🙂

zucana
30. sep 2009

babce tak som spravila cestoviny...to sa muzovi vzdy zavdacim 😀
alex tak nech ti to uz neodlozia...
zosi tak tam na nich nakric 😉
inak kto sa pamata na co sa tesim na zajtra ???? 😅

blumka
30. sep 2009

zuci, pride mamca? 😉

hajdylca
30. sep 2009

zuci testujes kto ma tehu sklerozu 😀 🙂 😀

blumka
30. sep 2009

a kto si pamata na co sa ja tesim dnes? 😀 😀

zusika
autor
30. sep 2009

AAAhojteeeee!! 🙂

zoska
30. sep 2009

blumu ty budes dnes uz s manzelikom, ze jo? 😉
ahoooj zusi! 🙂 🙂

blumka
30. sep 2009

zosi bingoo...az vecer ale aj tak dobre 😉

zucana
30. sep 2009

jj baby 😀
este sme na tom vpoho 😀 😝
inak moj muz sa pohorsuje ked si dam do cestovin kecup..uplne askoze az sa rozculi ze ako to dokazem pokazit masovu omacku a tak...a dnes som dala a ked dojedol treti tanier som mu zahlasila ze som tam dala kecup a nezistil to a cusal ako puk 😀 😅

zoska
30. sep 2009

zuci dobre si mu dala 😀
moj muz zboznuje taliansku kuchynu, ale tiez vsade pchal kedysi kecup...teraz to uz tak casto nerobi, ale pred par rokmi ked bol v taliansku tak si k pizzi vypytal kecup a casnik skoro dostal infarkt 😀

zucana
30. sep 2009

juuj tak na pizzu to fakt nemozem...to by nesiel so mnou do restiky 😀

zucana
30. sep 2009

ale najlepise bolo jak vravi ze jake dobre cestoviny moje princezne sa jak dobre naucili robit taliansku kuchynu a potom ja vitazne ze aj kecup tam je 😎

zoska
30. sep 2009

tak zuci si ho zaklincovala 😀 uz nemohol nic povedt ked predtym tolko chvalil 🙂

prave som volala na to sono, ze co a ako a povedali mi ze mam skusit zajtra rano, lebo dr. este nedodal terminy 😒 ale aspon ta pani na telefone bola mila a ospravedlnovala sa a ze dakuje za pochopenie...aspon ze tky pekny pristup maju...ale tam asi nemozu byt neochotni ked sa za kazde vysetrenie plati ...
no sa hnevam sama na seba, ze som tam skor nevolala ai ma nenapadlo zeby bolo treba sa viac ako tyzden dopredu hlasit...no co moja chyba...len to sono mam mat do poradne uz a tu mam bud. stvrtok, takze duuuufam ze zajtra rano mi povedia ze maju cosi volne ☹

zucana
30. sep 2009

neboj zosi nieco sa najde 😉
a kolko sa plati?
tu napr.ked ides do nemocky na morfo ze neplatis musis sa objednat 3 mesiace dopredu ....

zoska
30. sep 2009

este neviem kolko sa plati...ohuria ma az potom asi 😀
normalny utz ma stoji 20 eur, neviem kolko zapytaju za morfo

zoska
30. sep 2009

tu je to tak, ze normalny utz robia kazdy utorok a staci sa objednat pondelok...
takze som myslela ze aj morfo bude take rychle, ale pokial som dobre pochopila tak i tam morfo nerobi ich dr. ale nejaky co dochadza z nemocnice, ale to som ja nevedela

maculik
30. sep 2009

zoska, a preco ta tam neobjednal tvoj dr? to je divne, ze sa tam musis objednavat sama... 😒

inak, dosla mi faktura za amnio, skoro ma vystrelo, ze 600€! 😝 😝 Oni mi z toho 85% v praci preplatia, to nic, no najhorsie je, ze to musim zaplatit a az potom mi to v praci do 3t od zaslania preplatia...
A to este cakam fakturu za ten morfo, no hadam to nebude viac ako 200....
😒

zucana
30. sep 2009

maci mna morfo stal 220 a nikto mi to nepreplati ☹

maculik
30. sep 2009

zuci, a na kolko dojde mamina?
inak, s tym kecupom, moja sestra a bracho to davaju na vsetko, my zase to vobec nejeme, takze ked dojdu k nam, musime vzdy kecup kupit a tu ich pocka nedotknuty do dalsej navstevy 🙂

a to som nezbadala predtym v tabulke, ze je skore vyrovnane, asi nebolo vsetko doplnene 😀
ale farbi sa to uz pekne.

maculik
30. sep 2009

zuci, tak to ja mam este vyhodu, ze v ramci prace mi tu lekarske naklady preplacaju na tych 85 %, porod cely.
a tam nemas ziadne poistenie, ktore by ti to hradilo? alebo ako zavisla osoba od manzela, tomu by to v praci nepreplacali? to je asi ine, ak robite v normalnych firmach... ☹

alex
30. sep 2009

maculik ale inak je to sila, že si to musíš platiť, keď ti to vlasne robili zo zdravot. dôvodov.

zoska
30. sep 2009

maculik to je tak ze moja dr. nema utz, takze ked mam ist na utz len mi vypise vymenny listok a aj by som mala ist na sono do takeho strediska, kde sa netreba objednavat, staci len prist a pockat...lenze- bola som tam raz cakala som skoro tri hodiny a dr. ma vybavil za 2 minuty, ani na mna nepozrel len sestricke nadiktoval tri vety a dovidenia, ziadny monitor pre pacientku, ziadn fotka, ziadna konverzacia s pacientkou..

takze som sa sama rozhodla chodit na utz do sukromneho sanatoria, dokonca ho mam blizsie od domu...takze takto to je.

inak 600eur za amnio!!! no zbohom 😕 aspon ze tych 85% vratia, to je super system
zuci tie tvoje palky z tie vysetrenia to je tiez uzas 😒

orchidka
30. sep 2009

Ahojte... akosi opozdene som Vas nasla... tu na MK som relativne nova, vezmete ma este medzi seba?
Babatko cakame 2.2.2010, budeme mat dievcatko a bude sa volat Paulinka (teda ak sa nahodou nedohodneme do porodu inak 😉 )

Precitat dozadu vsetko asi nemam sancu, veeela ste toho popisali, tak sa hadam zaradim aspon teraz 🙂

blumka
30. sep 2009

orchidka vitaaaaj...jasne ze ta vezmeme 😉
a gratulujem k dievcatku 😉
maculik, ty brdo to su ine palky...

loginka
30. sep 2009

ahojte baby jagy!
tak to su pekne palky, ja sice platim rocny poplatok cca 100 E v Prosanuse, ale vybavenie tam maju co treba a vsetko mam potom zadarmo
bola som dnes mrknut kocik, este uvidime, ale celkom fajn

zucana
30. sep 2009

mamina pride do utorka....pride zajtra vecer o 9viatej...
v piatok ideme aj so svokrou pozriet kocik a postielku a muz ide na vylet s kamosmi tak budeme s maminkou do soboty same...
a pojdeme na nakupy a navarime si slovenske 😀
maci ja mam sukromneho takze mi nic nepreplati nikto...keby som sla cez poistku tak mam 3 sona v nemocke a morfo si itak musim platit .... takze tak ...

zoska
30. sep 2009

Ahoj ochidka, tak vitaj medzi nami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre