Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
2. okt 2009

Alex ako tak čítam aj ty si asi závisláčka na gaštanoch. Skús pozrieť zajtra na neakom trhu ak máš neaký okolo, to by mohlo byť lepšie.

ewelyne
2. okt 2009

Baby,ja som sa vratila teraz z pohotovosti...
take bolesti na mna prisli ako kontrakcie,tvrdnutie brucha, bolest, bolest chrbta, krutila sa mi hlava, tazko dychalo, ani chodit som nemohla...to sme boli na ceste domov s malym a ja som sa normalne zosypala na chodniku pred blokom, manzel rychlo prisiel, nalozil do auta a leteli sme...
ked sa to bude opakovat, idem do nemocky, lebo nevedia o co ide, tlak v poriadku a ja mam kolotece ze dovidenia...nastastie sa neotvaram a babu sa vodi dobre... a doktorovi sa zdalo tak narychlo, ze je to dievcatko, ale naiisto az v pondelok, ked sa ukaze,..🙂
drahy si mysli, ze je to chalan, lebo som rovnaka ako pri prvom a ze aj brusko je take iste...a ze on to vie
😀 a ze to je na 100% , tak sa budeme smiat v pondelok 😉 ze kto mal pravdu, ale tesi sa na obe aj na princeznu aj na dalsieho huncuta 🙂 😉

takze meeting v stredu 14.10. 😉 tesim sa..

alex ,lolka, no haluuuuz kukala som ako puk, ze aka super nahoda 🙂 to je sranda...

olif, ten lunik...juuuj ked si spomeniem, tak mi je zle... mna taky lunikovi dvakat prepadli, takze to by som ja "strielala" ale rasista nie som, len zvierata niektore nemam rada... je rozdiel-su romovia a romovia...
ja som mala na strednej spoluziacku od roznavy, na jazykovom bilingvalnom gymnaziu a cela ich rodina boli ucitelia a profesori... ale ten odpad tam... sorry za vyraz... svine...

alex, keby si chcela, muzikovi nosia do prace gastany, tak na stretko by som ti doniesla, ale sem tam najdes cervika... ale len sem tam.. aj nas maly je zavislak so mnou na pecenych gastanoch 🙂

blumka, super, dalsia mala princezna 🙂 a ked som si predstavila,ako si opisovala, ze sa hanbila...mile,
uz sa neviem dockat pondelka 🙂

zuci, ty maskrtnik, som prave vyhladla..

maculik, drzte sa a rychlo vyzdravte

orchi-nadherna rodinka 🙂

zoska, martinka, vy studentky 🙂 drzim palce, o chvilu zacne skuskove a zapocty, ze? mne to pride, ze som promovala nedavno a to sup- uz dva roky fuc... normalne mi chyba skola niekedy....

ewelyne
2. okt 2009

a ostatne drzte sa, samozrejme pekny vikend vsetkym februarovkam prajem 🙂

olifcek
2. okt 2009

i ja milujem gastany, uz s ana ne tesim v meste...doma sama si nerobim x;o)

olifcek
2. okt 2009

orchidka kde manzel pracuje, ze uzivi tak velku rodinku? 😕

orchidka
3. okt 2009

dobre rano,
olifka, prave teraz sa uz posledne dva roky tvari, ze podnikame spolu 😉 , sice nam to kriza znacne kazi, okrem toho statnicuje v tomto obdobi na prave a zda sa, ze ked sa mala narodi, tak potom si bude intenzivne hladat robotu, lebo to nase podnikanie nas uz neuzivi... takze v sucasnosti nic moc, ale hadam to nebude take zle 😉

ewe dakujem 🙂 a tie bolesti to je dost neprijemne... si pamatam, mna si tak prehadzovali z chirurgie na gynekologiu pri prvom tehu ... sa nevedeli rozhodnut co mi je 😖 , tak snad sa ti to uz nebude opakovat.

loginka
3. okt 2009

breeee ranecko 🙂

juuu ewe,co to? hadam, uz bude vsetko oki, drzim palce!!!!!
velmi sa tesim na nase bruchate stretko!!!!

alex, lolka, nahoda je blbec ako sa hovori, ale fakt sranda ze vas spojili makove slize, ja som jedla vcera bravcove na prirodno s kasou kto este? 😉

orchidka perfis, tie fotky, pomaha ti niekto s detmi, ci to zvladate sami?

ja gastany az tak nemusim, ale mam rada ich vonu spolu s vianocnymi trhmi a varenym vinom a puncom, ale to musi byt zima, samozrejme

blumka
3. okt 2009

breee ranko...dnes sme znova spinkali do osmej 😀 ..ale Juli kopala celu noc, takze to bol taky polovicny spanok 😅
ewe, juj..neprijemne...snad uz sa to nezopakuje a budete ok

zucana
3. okt 2009

dobre ranko ja som vstala o 5tej od hladu...dala som si kinder mliecny rez a banan a potome ste hajala do pol deviatej 🙂
ideme na trh kupit kvietky a prechadzku a potom budeme varit (teda maminka) plnenu papriku 😝
inak aj ja milujem gastany dnes asi pojdeme do centra si dat 😉
ako idete vikendovat?

andrea2603
3. okt 2009

ahojte dievčatá.
Blumka gratulujem k Julinke. Moja sestra má 5 ročnú Júliu a je to milé dievčatko.

olifcek
3. okt 2009

bre ranko x;o)

olifcek
3. okt 2009

orchid tak to drzim palce velmi velmi x;o)

olifcek
3. okt 2009

ewe uff, snad sa to nezopakuje

alex
3. okt 2009

ahojte kočky,

tak ja som vstávala o 11:30 😅 Teraz idem k našim pomáhať upratovať, lebo sa sťahujú do nového bytu a ten prerábali, tak trošku idem pomôcť.

ewe, ty len pekne oddychuj, dúfam, že sa ti už nič také nezopakuje.

Orchid máš zlaté detičky, inak moja teta má tiež 7 detí, no teda už sú to dospeláci. 6 dievčat a až posledný bol chalan. U vás určite nie je nuda 🙂

zucana
3. okt 2009

baby nemate nejaku stranku kde sa daju tie kojenecke vankuse kupit?

zucana
3. okt 2009

dik logi
a neviete mi poradit ktory je lepsi ci s tymi gulickami alebo dute vlakno? to dute vlakno sa neda ale asi nastavovat...lebo pisu ze drzi tvar....
mate niekto skusenosti???

loginka
3. okt 2009

zuci a nie je niekde na MK taka tema? sa mi zda ze som niekde citala skusenosti bab...tie gulickkove sa prisposobia, ale niekomu vadilo ze to pocut pri pohyboch a ze je viac pohodlny ten s dutym vlaknom, ja neviem, nemam s tym skusenost

cukruska1920
3. okt 2009

Ahojte...ako sa vam dari? babtka aj bruska rastu...vidim ze niektore uz viete aj pohlavie...vas sledujem... 😉

olifcek
3. okt 2009

jeeeeej, ahooooj cukruuuuus...ako sa mas? je uz lepsie, ze? uz aj nakupujes vianocne daceky?

ja uz mam pre drhaheho kupene..este ropdicom aspon by som mohla, ze? a mozno i krsniatku, chi

lolka
3. okt 2009

ahojte 😉
ewe, fuha, z coho to asi mohlo byt....hm.snad sa ti to uz nebude opakovat 😅
olif, uz nakupujes vianocne darceky ? 😀 ja si to klasicky nechavam az na december 😅 😵
citam, ze ste sa bavili o gastanoch. ja ich tiez zboznujem, peciem si ich aj doma.....a take gastanove pyre - mnam 😝
co ste dnes robili ? my sme boli s kamosmi vencit nasich hafanov na Kolibe. bolo tam pllllllno ludi kedze bolo krasne pocko. pekne sme sa poprechadzali, uz som tam dlho nebola.

loginka
4. okt 2009

ahooooooooj cukrus, som rada, ze si sa tu ukazala, kolko mate mat pauzu? neprides na stretko?

ja tento rok asi nebudem kupovat , (kedze na Vianoce asi urcite zostavame v BA) resp. skocim do knihkupectva a kazdemu kupim knihu a bude

zucana
4. okt 2009

ahoj cukrus....ako?podla mna uz mozte skusat ze 😉
baba z januaroviek co chuda prisla o babatka tak uz caka dalsie 🙂 aj teba to caka neboj 😎
juj tak nad vianocami som este nerozmyslala aj ked ja vzdy som mala nakupene uz v oktobri...tento rok ale su ine priority 😀
a poviem vam, ze ani nemam chut kupovat aspon teda muzovej rodine...keby ste vedeli ako sa zacali spravat ked zistili,ze sa ideme stahovat prec od nich...az mi je z toho naplac....a mamine som to ani nemala vraviet ta vcera aj plakala...chudatko moje ... budeme to mat omnoho tazsie ako predtym uz nam to dali najavo (aj po financnej stranke) ale my to nejako zvladneme a uskromnime sa 🙄 😵 hlavne nech nasa vikinka je zdrava a krasnucka ... dnes v noci mala diskoteku 😀

blumka
4. okt 2009

ahojky...
ja uz musim tiez riesit vianoce, lebo klasicky aj manzel aj brat aj ocino to nechaju na mna..nastastie najdolezitejsi clen rodiny uz ma vybrate uz len kupit 😀
zuci, vsetko zle je na nieco dobre...aj svokrovci si to uvedomia 😉 a podla mna nie je nic lepsie ako ked si kazdy byva vo svojom a po svojom 😉

zucana
4. okt 2009

blumi mas pravdu ...verim tomu...a inak my sme si byvali vo svojom 😉 len sme boli v tom isto dome este s dalsimi dvoma bytmi...ide mi o to, ze su normalne urazeni...ze normalne sa na nas vyvrsuju... 😖

orchidka
4. okt 2009

ahojte, peknu nedelu vam prajem vsetkym 🙂

zuci, len z toho co tu citam... verim, ze ich aj tato zlost prejde a ked si uvedomia, ze vam zbytocne ublizovali, lebo ani tvoj manzel ani ty nie si ich majetkom, tak sa vztahy napravia a bude to lepsie 🙂 len vydrzat to treba .. mozno ked sa mala Vikinka narodi, tak pride prave ten cas 🙂

zoska
4. okt 2009

ahojte 🙂
cukruska minule som na teba myslela, ze ci sa este ukazes u nas v teme 😉 telepatia 😀
dufam, ze si o.k.
prid medzi nas castejsie, napis co mas nove, ci doktori daco zistili a tak nech vieme, my sme zvedave...teda aspon ja 🙂

zuci co to? ved vedeli ze chcete ist prec, ci nie? no verim ze ich to rychlo prejde...

inak buduci tyzden sa ma trosku oteplit, sa celkom tesim, lebo teraz je taka kosa... este sa nezacalo kurit, tak chodime uz tyzden v hrubych ponozkach a mikinach po byte 😒

blumka
4. okt 2009

zuci, my sme tak byvali v usa, v jednom dome na spodku svokra, my nad nou a hore na nami svagrovci, tri samostatne byty ale nebolo to aj tak ono...Rodicov a svokrovcov treba mat bezpecne daleko a zaroven dost blizko ked treba pomoc 😉

cukruska1920
4. okt 2009

Ahojte...vcera som musela off tak som uz nepisala.... prva mrcha mi prisla 5 tyzdov od kyretu takze som nemusela na nu dlho cakat..teraz cakam na druhu a potom idem na vysetrenia tak som zvedava naco sa pride..a duuufam ze v novom roku sa budeme moct zacat pokusat o miminko...budem sem chodit castejsie a hadam sa od vas nakazim tehu virusmi 😉

olifcek
4. okt 2009

cukru super rozhodnutie x;O)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre