Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kejtty
5. okt 2009

Tak my sme boli na 3D ultrazvuk minuly tyzden, kde nam doktor povedal ze cakame chlapceka. Manzel bol si tym isty na 100% ze to bude chlapec, ale ja som chcela dievcatko. Pre dievca sme mali vybrate meno Natália, ale kedze sme na ultrazvuku uvideli maleho pipika, tak je to uz iste. Neviem sa rozhodnut nad menom, lebo chlapcenske sa mi ziadne napaci a ani nemame z coho poriadne vyberat, pretoze chceme take klasicke slovenske meno, ale ziadne sa nam nepaci. No moooooozno ze to bude maly Lukáško...

hajdylca
5. okt 2009

jeej to je super, gratulujem 🙂

loginka
5. okt 2009

aj mna dnes napadol Lukasko 🙂 (alebo Tomasko)

alex
5. okt 2009

kejtty u nás to bolo rovnako. Ja som chcela babu, ale manžel stále tvrdil, že to bude chlapček a tak aj je.

blumka
5. okt 2009

haha a moj manzel tvrdil ze to bude chalan a zrazu druha baba 😀 😀 Lukas je krasne meno ale u nas nepreslo, lebo moj byvaly frajer je Lukas, tak aby si kazdy nemyslel ze by mal meno po nom 😀 logi a Tomasko je super, to sme chceli my pre chlapceka 😉

zucana
5. okt 2009

logi jezis super gratulujem.....to je krasne a pekne oddychuj 😉
baby zdravim...ideme papat...trosku ma svokra opat vytocila ale neriesim 😎

kejtty
5. okt 2009

My sme uvazovali nad Tomaškom, ale moj brat stale hovoril ze ked bude mat chlapca tak sa bude volat Tomáš, tak mu to meno nechceme "prebrat". Ale aj maly Luky je pekne meno 🙂
Moj manzel este aj doktora predbehol, ked nam chcel oznamit ze to bude chlapec, tak on suverejne povedal ze uz nam ukazte toho chlapceka. A doktor nam hned na to ukazal maleho pipika 🙂

kejtty
5. okt 2009

blumka, moj brat tiez strasne chceli chlapceka aby sa volal Tomáško, ale nakoniec sa im narodilo dievčatko, tiez sa vola Julianka 🙂 asi mate rovnaky vkus 😀

blumka
5. okt 2009

kejtty no to je sranda 😀 asi od neho bere rozumy moj muz 😀

kejtty
5. okt 2009

Chlapi su vsetci rovnaki, musia mat syna za kazdu cenu 😀 este ze nam to vyslo na prvy pokus, aspon ma nebude uz otravovat 😅

lolka
5. okt 2009

kejtty, my sme mysleli, ze to bude chlapcek - a bol by to Lukasko, toto meno sa mi uz dlho pacil.....ale kedze cakame babu, tak mozno druhe 🙂

alex, uz sme boli, ale isli sme inam. inak su v Pohode aj nejake wc-ka ? ja som sa tam aj bala chodit, lebo som casto grcavala cez obed ..... a dnes som dopadla rovnako 😖 po polievke rozhovor s misou a potom som
dojedala druhe 😒

kejtty
5. okt 2009

Lukáš je take celkom prijatelne meno aj k nasmu priezvisku sa hodi... ale ja som chcela veeeeeelmi Natáliu, tak snáď druhé bude baba.

alex
5. okt 2009

Lolka o wc-kach neviem, že by tam priamo boli. Ale určite keď prejdeš do tej druhej budovy, tak tam na chodbe sú.
Fíha, tebe ešte stále je blivno? Ja som za celé tehu ani raz nevracala.

loginka
5. okt 2009

dik zuci 🙂

alex ja detto, az som prekvapena,lebo ja mam ina dost citlivy zaludok (hlavne pri stresoch)

olifcek
5. okt 2009

lolka GRATULUJEEEEEM, naozaj, moc moc moc

no, moj drahy chcel babu a ma babu x;o) pre chlapceka sme ani nemali meno vybrane, hehe x;o)

zusika
autor
5. okt 2009

Kejtty - u nas to bolo rovnake, drahy bol na 100% presvedceny o tom, ze to urobil dobre - teda ze to bude syn.... mne to bolo jedno, ale jasne ze som sa viac priklanala k malej slecne...ale ako aj vy vravite, tak druhe bude slecna.. 😉

Logi - blahozelam k pariku - mate to fakt super, ze sa podarilo naraz aj-aj... vidis, ty to mas vyriesene - a obaja mozete byt maximalne spokojni....
to ze uz nebudeme spolu zblnkat v bazene ma samozrejme mrzi, ale babatka su prednejsie.... len si na seba davaj pozor, setri sa a uzivaj si tych drobcov, nech vsetko dobre dopadne az dokonca... 🙂
a ved sa vidime buducu stredu.... 🙂

olifcek
5. okt 2009

teda nie lolke ale loginke som gratulovala....sorko x;O)

ewelyne
5. okt 2009

ahojteeeee vsetci 😉

BABY GIRL 🙂 to budeeeee na 90%
a na mene sa nevieme dohodnut 😀 😝 😕

vevoncek, kejty, logi gratulujem k babam a chlapom 🙂
logi parik je super 🙂 😉 pekne oddychuj , susedka co cakal dvojky,mala to iste a riesili to nejakymi stehmi potom a v pohode. 😉

kejty, slovenske mena su pekne, napr. Tomáš , Matúš, Šimon, Jakub 😉 a este dalsie, len teraz si nespomeniem..

idem zajtra s tym slepakom, ze co to, lebo inak vsetko v poriadku a aj k zubarovi... tak sa mi nechce.... 😒 😠

maculik, jaj tie zuby, my sme pouzivali nejaky bylinkovy olejcek... a nieco z Bachovej terapie..

a doplnila som aj do tabulky info, a zmenila neaktualne, a brusko mam uz 80 cm 🙂
alex ak mozes, potom zmen, aj vek a tak 🙂 d.

pekny zvysok dnicka

loginka
5. okt 2009

supis ewe 🙂 takze tiez parik 🙂
dik zusi a olif 🙂

zusi, uvidime po mesiaci, kedy pojdem na dalsiu poradnu, ale zatial ziadne cvicenie ani sex
vlastne to ty uz tu nebudes, tak sa uvidime v AVIOne babenky 🙂

alex
5. okt 2009

ewe gratulujem, tak nech sa vám to potvrdí na 100% 😉
idem kuk do tabuľky a upravím 🙂

lolka
5. okt 2009

olif 😀 som sa divila k comu mi gratulujes 😀
alex, no, ja som pravidelne grcavala az do cca 18 tt (myslim aj cez den), teraz je to uz len rano a - dnesok
ma prekvapil 😖 preto som chodila len do takych restik,kde som mala zmapovane wc-ka 😅

ewe, drzkaj sa u doki. slepaka je hnusoba, zvykne sa ozyvat v tehu 😒 ja ho uz nastastie par rokov nemam.

zoska
5. okt 2009

Ahojte,
tak som doma zo skoly 😝
vítam new tehule 🙂

logi-supeer, gratulka 🤐
ewe- na 90%...no tak aby este nebolo velke prekvapko po dalsom sone 😀 ale predbezne gratulujem k babike 😵

olifcek
5. okt 2009

uzavierka v praci, tak blbnem x;o)

loginka
5. okt 2009

tak aj ja dufam, ze to budeme mat na 100 pro, ze nam to 3D potvrdi, uz sa tesim 🙂
ewe a ake mate typy na mena? daj, poradime, prip. vyberieme, ked sa neviete dohodnut 🙂

maculik
5. okt 2009

uf, som prave dosla z obeda a z domu (bola som zakurit, lebo je len 12st, leje, tak ked dojdeme z jasli, nech je tam teplucko)
a ake novoty su tu 🙂
logi, gratulujem k pariku, krasne sa vam podarilo, to budete mat doma radosti 😵
ewe, aj Tebe k babulke, dufam, ze vam to potvrdia na 100% a budes mat tiez parik 🙂

vevoncek
5. okt 2009

maculík ďakujem ak sa mi podarí zmením ten pas a mohla by si mi poslať tú tabulku, lebo ja mám nejakú aj som to tam menila ale som to teraz pozerala a nie je to zmenené tak neviem asi v tom neviem robiť alebo čo a ja som to mala uložené v mojej pošte tak som tam nezadávala žiadne údaje prihlasovacie tak neviem kde je chyba

olifcek
5. okt 2009

vevoncek idem Ti pisat IP x;o)

vevoncek
5. okt 2009

aj ja gratulujem všetkým čo sa dozvedeli pohlavie k tomu ktoré čakajú ja som rada že budeme mať chlapa aj keď sme chceli babu ale chceli sme aj chlapa tak možno druhé bude baba

my ideme na 4D až 17teho tak som zvedavá či sa do vtedy nezmení pohlavie ale to by bol iný šok už som pokúpila aj pár modrých vecí 😀

a na mene sa nevieme dohodnúť manžo chce aby boli mená po nás a mne to pripadá ako veľký nezmysel ale zase dúfam že si to rozmyslí do pôrodu a ak nie tak čo už asi mu spravím radosť nech teda vyberie prvorodenému ale druhé meno potom vyberiem ja

orchidka
5. okt 2009

Jeeej Logi to je super, ze parik, to je mile naozaj 🙂

Alex odfotim, vlozim... ako sa mi podari 😎

ze chlapi chcu chapcov ... moj muz chcel dievcata 🙂 tak uz bude mat 3 😉

ewe, super, tak tiez parik, tak to je super, nech sa to potvrdi na 100% 🙂

Mne sa zdal idelany postup: 1. chlapec, 2. dievca 😉 aj sme tam mali a potom 'doplnali' 😀

blumka
5. okt 2009

moj muz sa raz vyjadril ze radsej tri baby ako troch chlapcov...tak asi ho panbozko pocul 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre