Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
15. okt 2009

zusi, a Street One ma aj pre tehotne? Ci to taky normalny a je ti dobry? Musim ist pozriet aj tu, teda v Bonne, ci nemaju nieco.
A co to kadernictvo, neviete poradit?

cukruska1920
15. okt 2009

alex...no to keby som vedela...len viem ze doky spominal ze komplet celu genetiku, trombofilie a este neviem co...na vysledky sa caka 5 tyzdnov tak dovtedy ma aj porazi...

heh...som pozerala fotky zo stretka....teeda... ste sa bavili co?

zucana
15. okt 2009

cukrus ako kto sa bavil ako kto... 😉
drzim palce...
inak dnes som sa prihlasila na ten predporodny kurz tu v nemocke zacinam 11.11. 😎

cukruska1920
15. okt 2009

zuci...ty nie?? 😀 boze baby vam tie tt ale naskakuju...to by som uz aj ja mala tolko 😖

zusika
autor
15. okt 2009

Cukru, neboj....aj tebe budu - leti to naozaj strasne rychlo.... faktom ale zostava, ze nas uz nedobehnes... 😒
ale zase ti budeme vediet poradit 🙂
Maculik - nie, nie je to tehu a myslim, ze ani nemaju...ale pokial je to zavinovacka, tak ti to moze byt jedno.... skus, ja ma tu znacku velmi rada.... 😉

a kadernictvo neviem v Ba...

alex
15. okt 2009

cukru, genetiku sme aj my absolvovali a je pravda, že na tie výsledky sa dlho čaká.
Ani neviem čo je lepšie, či je všetko ok, alebo nech radšej niečo nájdu a dajú lieky aby ďalšie tehu už bolo ok...
Držím moooc palce!

katina2209
15. okt 2009

ahojte babulky ja som tiež strašne chcela ísť na stretávku a včera som bola dlhšie v práci tak som vás už nestihla,ale dúfam,že bude aj nejaké nabudúce rada by som prišla máte super fotečky a všetky ste také sympaťáčky, aj ste si niečo pokúpili keď ste zbehli ešte do obchodov?

katina2209
15. okt 2009

zusika a riško je tvoj synček? pretože na nastavení ti vidím,že teraz čakáš synčeka a nemáš tam uvedené žiadne detičky

cukruska1920
15. okt 2009

zusi....tak to uz teda nedobehnem 😒 ale mas pravdu....budem taka muuuudra ked budem tehotna...sa tu od vas poucim 😀

alex....ti poviem ze radsej by som bola keby sa na nieco pride...to by bolo lepsie ako keby nic a zase riskovat...ved kvoli tomu cakame so snazenim ze neviem preco potracam...inak by sme uz zacali o taky mesiac

maculik
15. okt 2009

zusi diky 🙂 Aj ja ju mam velmi rada, maju tam fajne veci.

alex, kedy budes mat vysledky amnio a tej pupoc.krvi?

mmaarrttiinnaa
15. okt 2009

ahoj cukru smutne vyrocie fakt drzim ti velmi prsti nech ti konecne pridu na to preco sa to deje fakt mas pravdu ked sa treaz nepokusate lebo riskovat to zas 😒 nech najprv zistia preco my sme mali myslim rovnaky termin

kocky krasne fotecky skoda ze byvam na vychode zatial sa majte idem sa napapkat a o hodinku ficim do skoly 😉

cukruska1920
15. okt 2009

mati..hej rovnaky ☹ ale neva...idem dalej ved nakoniec aj v motte to mam napisane 😉

snezi.. 😕

supi
15. okt 2009

nie nesedela som vedla, len som sla niekolkokrat okolo, Loginka teba som videla v H&M 😀

Vcera som bola v poradni mam nejaku bielkovinu v moci a vo viteri mi nasli bakterialny nalez ale ze s tym teraz nebudu nic robit, potom pred porodom to este raz pozru a ked to tam bude mi daju antibiotik. aby to pri porode nerobilo komplikacie a neprenieslo sa to porodom na malu. Uz ste o nieco takom poculi? Vraj to ma kazda 2.tehu, no neviem...

Teraz akurat riesim dilemu ci si nafarbit vlasy alebo nie. Vy si farbite? Ideme sa totiz v novembri fotit s bruchom 😀 a mam uz dost odrasty. Uz som 8 mesiacov bez farbenia a to je u mna co povedat, pred tehu som farbila kazdy 2. mesiac

zusika
autor
15. okt 2009

Kati, nieee.... kde by som ja takeho synatora vzala.... 🙂 ten starsi patri joane333 a mladsi je Ewelynin.... 😉

a veruze ten sneh ma udivuje....ze ake vlocky miestami padaju.... v oktoooobri??? som este asi nezazila...hlavne ked som mala presne minuly tyzden vo stvrtok sandalky obute

zucana
15. okt 2009

supi ja som mala bielkoviny v moci ale uz nemam...a bakterialny nalez som nemala ale bielkoviny su niekedy normal lebo na oblicky je zataz. pi vela vody...
a ja si nefarbim....ale zusika si farbi 😀

zucana
15. okt 2009

teda mam melir ale pocas tehu nebudem 😔

martinaj
15. okt 2009

ja som mala bielkoviny v moci cele prve tehu 🙂 a bolo to ok 🙂

mmaarrttiinnaa
15. okt 2009

supi lekari povoluju farbit si vlasy aj ja poznam tehulky ktore si farbia ale ja som este na to nenabrala odvahu nefarbila som si pri prvom ani treaz si nefarbim je to len na tebe ale vo vseobecnosti sa to povoluje

zusika
autor
15. okt 2009

melir mam - zuci..... a nemam boja.... teratz nie su tie farby skodlive.... a melir ti nejde az po korienky, takze je to Ok.. ale dala by som pokojne aj farbu....
takze Supi, myslim si ze bez obav 🙂

zucana
15. okt 2009

supi zavisi ako to citis...
ja mam zlu skusenost z predchadzujej straty baba takze pre mna je vsetko zakazane aj ked to nemusi skodit 😅
takze zavisi odlekara...povoluju to...ale v prirodnej lekarni mi to napr.neodporucili....ze su to chemikalie...ale zisuka ma pravdu ze to nie su zasa take skodlive ale kamilky to nie su 😉

alex
15. okt 2009

maculik nepovedali presne kedy budú výsledky, netrpezlivo očakávam telefonát. Ak sa neozvú, tak im v stredu zavolám a popýtam sa.

supi ideš sa fotiť k Zuzke? Ja sa tiež chystám. Inak som si s ňou písala akurát na FCB, kočky BA a okolie inak ak by ste mali záujem, tak by sme mohli niektoré dať spolu fotky s bruškom. Fotí to fotografka, čo nám fotila svad. fotky, má aj tu na stránke reklamu brusko.sk. Pofotili by sme sa spolu ale aj zvlášť, trvá to tak hodinku a je to pekná pamiatka. Ak by ste mali záujem, tak cez IP dám info aj o cene.

megg
15. okt 2009

hello,
tak som sa prave vratila od dokiho, vsetko je v uplnom poriadku a cakame chlapceka 🙂

zucana
15. okt 2009

megg gratulujem 😉

alex
15. okt 2009

megg gratulujem, vylepšila si nám s chlapčekmi skóre 🙂

megg
15. okt 2009

😀 vdaka vdaka

orchidka
15. okt 2009

jeeej super fotky naozaj vidiet, ze vam bolo dobre 🙂

megg, ja som vcera zistila ze nasa tabulka ma viac listov a tak som okrem toho som zistila aj to, ze sme skoro susedy 😉

farbenie vlasov, naposledy mi moja kadernicka vravela, ze ak chcem, mam skusit Henu... ale akosi sa mi nechcelo 😎

maculik, dobre kadernictvo ti asi neporadim...

Zuci, to mate fakt nejake cudne, ze sa vam to kazi naraz ☹ hadam bude lepsie

cukru, drzim palce, aby vysledky vysetreni boli na nieco dobre, aby ste sa mohli pohnut z miesta.. budu ti robit aj hormony stitnej zlazy?

supi
15. okt 2009

ano Alex, ideme k zuzke 20.11, som s nou tiez pisala na fcb. Spolocne foto to by bolo supis 😀 to sa hlasim

katina2209
15. okt 2009

megg gratulujem aj ja mám dvoch chlapčekov a baby dúfam,že ešte niekedy dáte stretko rada by som prišla 🙂
baby a o ktorej tabulke to hovoríte kde sa to dá pozrieť,pretože ja sa tu veľmi neviem pohybovať vždy si vyhľadám iba februárovky

loginka
15. okt 2009

supi, tak aj ja som ta videla 🙂 pamatam sa ze som isla okolo jednej tehulky v H&M 🙂
inak ja sa chystam znova na melir, o 2 dni aby som bola na pomaturitnom stretku krasna 🙂

akurat dnes doobeda mam taky divny pocit tlaku akoby na posvove dno, dufam, ze to nic nie je, opytam sa dnes dr na 3D

katina2209
15. okt 2009

logi ja stále cítim také tlaky na panvu aj ma to dosť bolí ale to bude aj tými kilečkami naviac mýslím,že to bábo tlačí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre