Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
27. okt 2009

ozaj ja si teraz mazem ruky s masaznym kremom co som mala doma - s kostihojom, eukalypt. a matovym olejom, snad mozem, nie?

petuskaxfun
27. okt 2009

logi nevadi podla mna ved su to len bylinky,ja na tie bolave nohy opuchnute pouzivam konsku mast chladivu a dobree 😉

janielah
27. okt 2009

baby, moj manzel prisiel o pracu, zrusili im celu prevadzku...
co teraz budeme robit? ja som uplne zufala, neviem, co s nami bude..
taku vnutornu nervozitu citim, ze som z toho chora...az ma brucho boli....ale pred nim nechcem plakat ani nic, aby nebol este viac smutny...ja sa asi totolne zosypem..

petuskaxfun
27. okt 2009

kokso musim sa rozhybat aspon navarit a poupratovat 😅

petuskaxfun
27. okt 2009

jani no pekne tak toto sme prezivali asi pred necelym mesiacom 😖 nic prijemne nebojkaj sa urcite si najde ine zamestnanie netreba sa tomu poddavat drzim Vam prsteky 😉

katina2209
27. okt 2009

jani drž sa neboj bude lepšie niečo si určite nájde ty musíš byť teraz kľudná aby bolo bábenko spokojné...

janielah
27. okt 2009

ja sa tak bojm baby, je mi ho tak luto....vobec si to nezasluzil, aj posledne by tam pre nich urobil a toto ma za odmenu...a ked ho vidim ako sa to snazi hrdinsky zvladat, tak mi doslova puka srdce...to je uplne na nic takyto svet.....

lenica81
27. okt 2009

Janie, to je mi fakt luto... aj ja mam niekedy take stavy, ze co by s nami bolo, kebyze manzel pride o pracu... na krku hypoteka... ale drzim palce, nech sa ta praca poriesi... teraz je fakt blba doba... dolezite je, aby si myslela na male...

hajdylca
27. okt 2009

janulka neboj bude to v poriadku, urcite si cim skor najde ovela lepsiu pracu, a taku kde si ho aj zasluzia.. viem, ze nam sa to lahko hovori, ale nestresuj sa moc.. a samozrejme ze to nie je spravodlive... ale tak to zial byva vzdy a vsade...

lolka
27. okt 2009

logi, odfot fialovu izbicku s oblacikmi a hod do albumu 😉
jani, je to blbe, verim, ze si smutná, ale musís mysliet na krpca v brusku, lebo on to vsetko citi a urcite sa mu to nepaci. ☹ je zla doba, ale nejake ponuky na trhu prace este su, tak to mozno nebude take zle ako sa zda...

zusika
autor
27. okt 2009

ahojte kocky.... asi som vcera vela prepasla..vsak??
Jani, mrzi ma co sa vam prihodilo...ale netreba sa vzdavat... ano, doba je teraz zla, praca sa hlada tazko... ale uzcite sa podari... ak aj nie hned, tak neskor..... len to neberte ako najvacsiu zivotnu tragediu... pretoze vas caka najkrajsie obdobie v zivote... vazte si to co mate, lubte jeden druheho a nepoddavajte sa tomu, aby sa to nezacalo rucat ... teraz je vasa vzajomna podpora najdolezitejsia.... 😉
silno drzim palce...

ako sa inak mate tehulky?
ja sa dnes "lucim so slobodou" - mam taky posed s kolegovcami z prace - na rozlucku....

janielah
27. okt 2009

nemozem teraz mysliet na nikoho ineho len na mojho manzela, ako sa snazi tvarit statocne a ako sa strachuje len o nas dve...pritom viem, ze musi mat strach vnutri v sebe o vsetko, ako sa o nas postara a tak...je mi ho strasne luto a nenavidim tych ludi tam, ze preco mu to spravili...vsetci vedeli, ze ma tehotnu manzelku a k tomu vzdy pracoval s najlepsim svedomim a vedomim...

andrea2603
27. okt 2009

jani, dnes žiadne miesto nie je isté. ☹ Aj ja občas mám depku, že čo keby manžel ostane bez práce? Držím palce, aby sa to u vás rýchlo vyriešilo a manžel si našiel dobrú prácu.

lolka
27. okt 2009

jani, a keby sa nepodarilo aj hned nieco najst, nech sa zahlasi na urad prace a pobera podporu. treba vyuzit moznosti co ti stat dava, ved stale len pracujuci platia dane, tak nech sa mu to teraz vrati.

zusika, takze ty budes dnes zurovat ? no pekne 😀
ja sa dnes chystam na plavaren.

zusika
autor
27. okt 2009

lolka, ale len tak decentne... neboj.... mojito nehrozi... 😒 a to nealko mi nechuti tak ako riadne

lolka
27. okt 2009

ja som mala minule v obchode taku strasnu chut na biele vino...tak som len prehltla sliny a sli sme dalej 😅

katina2209
27. okt 2009

zusika inak mne hrozne chutí mojito a teraz nemôžem 😝 lolka a ty kam chodíš plávať? Ja by som tiež mala chodiť lebo je to vraj najlepšie na tie lonové kosti a na chrbticu a nebojíš sa,že tam dostaneš nejakú mikozu?Tak peknú rozlúčku som zvedavá či aj mne niečo pripravia,ale ja tu budem až do 12.12. ☹

andrea2603
27. okt 2009

vidím, že už postupne končíte v práci a nastupujete na MD? Ja by som mala robiť až do 6.1.2010,ak mi takýto zdrav.stav vydrží.

zucana
27. okt 2009

jani to je mi strasne luto....ale musite mysliet pozitivne aj ked sa to tazko hovori....nech zacne hladat .... ja aj rozmyslam, ze by som sa niekoho popytala tak mi posli jeho zivotopis ked chces...taknapis do IP a poslem ti mail....
inak situaci aje momentaln efakt zla a hlavne tu v taliansku...na slovensku to vidim zatial lepsie...tu to trva uz rok...
moj svokor na vyplaty mina svoje uspory na penziu aby nemusel prepustat ludi...ale snizil im vyplaty....aj mojmu muzovi....

zoska
27. okt 2009

cafte 😉
petuska rychlo sa vyliec z tej mrcha chooroby, asi to je fakt chripka, ked ta cele telo boli...vraj stred a sever Slovenska ma uz vela chorych na chripku 😒

janulka, to m velmi mrzi, verim ze ti je z toho zle, ale dufam ze v BA sa mu podari najst rychlejsie robotu, kriza ma svoj vrchol uz za sebou...drzim vam palce velmi

zusi prajem peknu oslavu 😉 a ku vcerajsim temam ak sa mam vratit- tak sa aj teba pytam ci rozmyslas nad epi-no, malinikovym cajom alebo masazou hradze olejom?

zusika
autor
27. okt 2009

nie, ja este nekoncim...teda uz budem robit iba z domu a nebudem chpdit sem...ale v piatok mam poradnu a chcem sa dohodnut aj na termine nastupu na MD... dufam, ze Dr. nebude robit problemy.... lebo mne by to vyhovolalo 7tyzdnov pred...teda medzi 6-8 .. kvoli dovolenke a tak... no uvidime...
Ewe...myslis, ze nasa Natasku bude otvorena tejto moznosti??

maculik
27. okt 2009

uff, tak porada skoncila, uplna nuda, som tam zaspavala, este k tomu to bolo vo franc., takze polovicu som nerozumela. Nikto nechcel otvorit okno, lebo ze by na nich fukalo, tak si viete predstavit, aky vzduch tam bol, ked ho dychalo cca 20 ludi 😝

teraz som si ako zachranu musela dat jedno kinderko a MilkyWay, inak by som tu asi odpadla... 😒 🙂

lenica81
27. okt 2009

niektore uz fakt idete na MD... mne to vychadza az na nejaky 8. januar... ale kvoli sviatkom a dovolenke by som sa chcela s doc dohodnut... uvidim v pondelok... 🙄
maculik, tebe je hej... ja mam zajtra glukozu, takze uz pre dnesok ziadne sladke... ani ovocie... tak som si pred chvilkou este zhryzla jedno jabko... vcera som vecer spraskala 1/2 studentskej pecate... ani mi z toho zle nebolo... 😅 co normalne nezvladam...

lolka
27. okt 2009

kati, zo zaciatku tehu som sa plavarnam a bazenom vyhybala, ale teraz som to riskla. chodim do hotela Nivy, tam je to pekne, zrekonstruovane, nerezovy bazen a videla som tam aj ine tehule. ale to asi aj zavisi ci si "nachylna" na mykozy alebo nieco podobne. ja som s tym nastastie nikdy nemala problem (klop-klop) 😉

zucana
27. okt 2009

babce inak co je s tou olif?nemate na nu niekto kontakt? ved ona tu bola kazdy den a teraz uz tyzden co sa neozyva nie???

alex
27. okt 2009

Jani nebuď smutná, určite sa mužíkovi podarí rýchlo si niečo nájsť. V akej oblasti pracoval?

maculik
27. okt 2009

jani, aj mne je luto, co sa vam stalo ☹ Moj tatino tak prisiel o pracu asi pred 5mes, po vyse 25r ho prepustili z Matadoru, pritom tam robil aj vikendy, a nechali si tam takych, co niekedy aj hrknute mali, ked rano prisli po flame do prace, ale hlavne, ze boli mladsi.... Teraz sice robotu ma, ale kazdy den musi dochadzat 50km do TN.

Drzim palceky, nech to zvladnete, hlavne sa podporujte obaja a teste sa teraz na babatko. Zo zaciatku to asi bude tazsie, asi budete musiet si spravit rozpocet a vzdat sa niektorych veci, no hadam to dlho nepotrva. A ked mame mysliet pozitivne, je tam ta vec, ze ak sa manzelovi nepodari nic najst (ale bodaj by hej), tak bude na tie zaciatky s drobcom doma s Tebou a uzijete si tie prve chvile spolu.

lolka, a ty vobec si nedas ani deci vinka raz za cas? ja si davam sem-tam cervene, dr mi povedal, ze mozem, a niekedy si odpijem z pivka, ale to mi teraz tak nechuti.

zoska
27. okt 2009

zuci no neviem co s nou je 😕 vacsinou jej na gmail svieti status zaneprazdnena alebo online...to ked je v praci, ale teraz ma off

maculik
27. okt 2009

lenica, to vies, maly ti s tou cokoladou pomohol, preto ti nebolo zle 😀

zucana
27. okt 2009

zosi no prave..nepaci sa mi to...lebo ona aj cez telefon bola na konikovi....rozmyslam,ze idem nejak zistit na nu kontakt....co ty na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre