Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
27. okt 2009

my sme mali na slovensku taky isty problem...
tu zatial zvonia...raz som ale bola vpyzame tak som sa musela rychlo obliect a zist dolu lebo tu ostavaju dolu a ani ich nepustame....aona mi zazvoni druhy raz ze kde som ze ona nema cely den cakat 😠

kakatka1
27. okt 2009

Zoska, aj u nas su take spolahlive dorucovatelky. Nam dava postu do schranok tak, ze viac trcia von. Casto sa nam stava, ze ani nevieme co nam zmizlo az ked pride posledna vyzva. A na balicky sa chodim radsej preventivne pytat. Stazovanie sa vzdy dopadne tak ze jednym uchom dnu a druhym von. 😠 Keby kazdy takto robil svoju pracu, neviem, neviem. A ozaj cukor mam OK, tak hor sa na nieco sladke. 😵

zoska
27. okt 2009

ja som najprv myslela, ze tk nepozna nas sme tu noví...ale uz sme tu vyše 2 rokov a zvonili len raz, aj to bola brigadnicka...kamoska robila na poste tak mi hovorila ako to tam chodi...ze oni iba tych co poznaju, tak tym ze zazvonia, vacsinov dochodcovia su to a na ostatnych povedia ze aj tak nebudu doma...

tak som bola na reklamaciach povedat, ze teda sme sice mlada rodina,a le ja som vacsinu casu doma a pani postarke prst neodpadne ked zazvoni...lebo je od toho platena, postovne ide furt hore a mna ten benzin stal za tie 2 roky uz pomaly aj gate 😠

zoska
27. okt 2009

kakatka, super...gratulujem k dobremu vysledku 😉

hajdylca
27. okt 2009

kocky budte radi ze Vam aspon tie "papieriky" chodia do schranok, mne ani ten neprisiel, ked som na balik cakala, tam som po 2 tyzdnoch volala na postu,ze ci nahodou a ona ze vsak uz neviem odkedy.... a balik uz dva tyzdne doma a potom mi prisiel papierik...

zoska
27. okt 2009

no aspon ze v tom niesom sama...bordel tam maju teda riadny 😒

ozaj doplnila som si veci aj brusko do albumu 😉

a dnes v noci moj manzel prvy krat citil kopance...nikdy to nestihol, vzdy len take jemne vlnene, ale dnes som ho zobudila, ze daj sem ruku, a citil riadne kopance, taky bol z toho happy ako na vianoce 😀

hajdylca
27. okt 2009

zosi to je super, moj este stale necitil, aj som mu davala ruku, a aj maly kopkal, ale len velmi slabucko a on to necitil.. ale moj brasko minule videl ako ma 2 krat maly kopol, tak mal z toho srandu, lebo to nikto iny este nevidel 😀 kakatka gratulujem 🙂

lolka
27. okt 2009

zoska, tak u nas sa postarka tiez neunuva chodit k bytom a zvonit. rovno to hadze do schranok...ale zatial sa nam nastastie nestalo, ze by zlty listok ani nedosiel a my sme mali nieco na poste o com sme ani nevedeli.

kakatka, gratulacia k vysledkom 😉 hned to oslav nejakou maskrtou 😉

zucana
27. okt 2009

katacka hor sa na sladke 😉
zosi pekne fotecky...brusko mini a postava super...aj muz pochvalil zato mna veru nechvali 😕

katina2209
27. okt 2009

zosi ja som na tie pyžamká čo máš v albume tiež pozerala sa mi hrozne páčili kde si ich kúpila v tescu? ja tu idem od únavy zaspať asi si ľahnem v práci na stôl 🙂

kakatka1
27. okt 2009

Hajdlyca to sa uz aj mne stalo, balik doma uz tyzden a zrazu zlty listok v schranke. 😕 Aj tak som sla na postu, co ak je to nieco ine a oni hladali a hladali az boli zufali. Opytala som sa odkial to bolo zaslane, to mali zapisane a ked som im povedala, ze to uz mam doma az im kamen padol zo srdca. No veru pekny bordel. Jaj dakujem aj ja sa tesim ze cukor OK, v poslednej dobe mi len sladke jedla chutia. 😝 Ale ved je to na mne uz aj pekne vidno. Zadok ako kufor 😠

alex
27. okt 2009

aj na mňa prišiel taký útlm, že by som si schrupla. A ešte sa aj mračiť začína, tak možno aj pršať bude...

katina2209
27. okt 2009

A kakatka ako si to zvládla nebolo ti zle z tej sladkej vody na lačno?

kakatka1
27. okt 2009

Jej Zosi, prave som kukla na tvoj album, ake pekne MALE brusko(oproti mojmu). Ja som zvedava v akych rozmeroch skoncim. Len dufam ze pri dvoch detoch to nejako rozbeham potom. 😅

zoska
27. okt 2009

kati ano z tesca su pyzamka 😉

zuci ze pozdravujem mnzela a velmi sa cervenam 😀

kakatka1
27. okt 2009

Teraz neviem Zoska, este neviete co budete mat alebo nechcete vediet pohlavie.

zoska
27. okt 2009

katka, dnes podvecer ideme na 4D tak sa uz duuufam konecne dozvieme...na utz v 20tt nebolo vidno

kakatka1
27. okt 2009

Kati, dalo sa (uz som vedela co ma caka), ale priserne ma palila zaha. Jedna baba z toho priserne grgala asi hodku, uz mi to trosku vadilo. Ziadne pardon, ani nic ,aj ked to chapem ze za to nemoze. 😒

kakatka1
27. okt 2009

Som zvedava veru. Napis nam.

zoska
27. okt 2009

jj napisem urcite uz sa neviem dockat 🙂

olifcek, je v poriadku, pozdravuje 😉 ma hrozne vela roboty, nic nestiha,a este sa jej aj pokazil notebook, ale dnes vecer by uz chcela prist kuknut sem 🙂
zuci- to cislo je spravne 😉

alex
27. okt 2009

zoska, zuci, ste šikulky, že ste olif takto vypátrali 🙂

zucana
27. okt 2009

supiiiiiissssssss 😉

zoska
27. okt 2009

alex asi zmenim zameranie z práva na súkromné očko 😀

internet je velmi nebezpečná vec 😕

zucana
27. okt 2009

😎 😀 😝

katina2209
27. okt 2009

zosi možno by si aj zarobila, keď si to tak šikovne vypátrala hlavne že je olif v poriadku 🙂

maculik
27. okt 2009

kakatka, tak super, ze vysledky su dobre 🙂

akurat mi volala svokra, ze nech na Sk ostanem od toho bud.tyzdna (to ideme na 4dni) az do 11.12., ze naco budem letiet naspat a potom zase 26.11. na Sk. No ale ved by som sa tam zblaznila vyse mesiaca, ako ja mam nasich rada, aj som rada doma, ale par dni, a nie 2t u svokrovcov a 2t doma 😝
Ale jasne, ze som to takto nepovedala, vyhovorila som sa na kontroly u dr, ved mi to aj vychadza, ze mam mat cukor v 28.t, co vychadza akurat ked sa toho 8.11. vratime zo SK.

zoska, tak som zvedava, ci sa vam male uz ukaze 🙂

katina2209
27. okt 2009

aj ja som zvedavá zosi a ty si čo myslíš čo to bude? 🙂

zucana
27. okt 2009

ja si myslim ze chlapcok 😎

lolka
27. okt 2009

macu, tak to chapem, svokrovci aj rodicia super, ale najlepsie je doma 😀 😉

zoska, a co tvoje vnutorne pocity ?? 😵 mna tie moje sklamali resp. boli chybne 😀 a o to sa viac tesim babe 😉

zoska
27. okt 2009

no ja s možnostou ze sa neukze uz ani neratam 😅

ja si myslim, ze to bude baba, u nas v rodine su same baby... na utz v 20tt dr. povedal, ze nevidi ziadne chlpcenske znaky, takze on sa priklana na 75% k nazoru ze to bude dievcatko, ale ze je to len jeho tip

tak uvidime, ci sa chlapcenske znaky vyvinuli, alebo to bude naozaj dievca 😉 pri babe sa nikto z rodiny nepozastaví, ale ak by to bol nahodou chlapec tak to asi hlavne moj tatko nepredycha 😀 on chcel vzdy chlapca a namiesto toho ma 2 dcery, 4 netere a 2 z tych neterí uz maju deti- tiez dievcata...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre