Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
30. okt 2009

zuci, tu su zase same jednoickove 🙂

alex
30. okt 2009

logi, takže sa oplatí ísť do toho alltoysu, keď sú tam zľavy, čo. Chystám sa ísť budúci týždeň do Avionu, pozrieť bývalé kolegyne, tak sa tam skočím kuk. Musím nejaké dupky kúpiť, svetríky, čiapočky a rukavičky.

loginka
30. okt 2009

alex to mali len take vybrate v jednom stojane, ale dalo sa povyberat, ale len dupky a kosielky som videla zlacnene
a este som kupila usiacikove uteraky v H&M ruzovy a modry 🙂 a este predtym v Ikea plenkove utierky farebne, tie su tiez dobre na utieranie babatka

zucana
30. okt 2009

ja som kupila take biele miniuteraciky v ikea 😉
logi tak prid na navstevu 😎

zucana
30. okt 2009

baby ze tema JUL 2010 ...
inak som nakukla do junu 2010 a tam viete co si baby pisu o prasacej chripke? ze vsetky tehule co ju mali zomreli...tak akoze to je fakt velmi povzbudiva skupinka....esteze my sa tu vieme podporovat ...
dnes akurat vraveli ze prasacia chripka ma lahsi priebeh ako obycajna...aj ked IT patri medzi najviac postihnute krajiny momentalne...muzik je nastvany lebo nechcem moc chodit po restikach a baroch...tak mu vecer idem na nas barovy stol pripravit akoze BAR 😀

lenica81
30. okt 2009

pocujte baby... teda najprv alex, vyborne vysledky...

co sa tyka toho oblecka pre baba... mam dost body, treba aj dupacky, ked bude maly zabaleny do zavinovacky cely cas... ☹ moje skusenosti sa totiz = 0... andrejka, to je asi tak otazka pre teba...

a zuci... perfektne zvladnute nakupy... 😎

zucana
30. okt 2009

leni a aky mas vybraty kociar ty?

olifcek
30. okt 2009

logi dakujem za znovuprivitanie x;o)

blumi jj, vcera sme balickovali bananove krabice, dnes dokoncime, a zajtra to budu chlapi /moj manzelik a jeho 2kamosi+1x moj bratranec/ nakladat do auta x;o) ja nebudem robit nic, lebo drahy nedovoli...x;o) ale i fajne, chi, bo v podnajme, kde byvame, nie je vytah a byvame az na poslednom poschodi, na 4tom...jj, nie je to nic vysoke, ale kebyze to mam vyjst niekolkokrat, hoc i na prazdno, bleeee....no a v novom bytiku byvame na 2poschodi a je tam aj vytah, co je super....

lenica81
30. okt 2009

co sa tyka restik a barov... mne ide hlavne o ten dym... takze i ja som to teda riadne obmedzila, i ked najdu sa podniky, kde sa da... kamosi si tak ci tak z mojho muza utahuju... 😀 ze ci si vobec este nejake to pivko vobec moze dat... akoze pod papucovo... 😀

pesimisticka skupinka... tie babenky by sa mali viac na ine temy zamerat... 😒

alex
30. okt 2009

logi ale v tom alltoys je celkom fajn výber, takže sa tam určite zastavím. No aj tie uteráčiky budem musieť kúpiť a tie farebné plienočky a ešte aj plienkovú osušku.

lenica ďakujem. Inak myslím, že bábo musí mať dukpy, ale blumka nám poradí, lebo ona má už jedno februárovčatko.

Zuci, ja čo viem, tak tí čo na pras. chr. zomreli mali aj iné komplikácie okrem nej... neznepokojuj sa a mužík nech sa nehnevá a radšej naozaj reštiky a bary teraz nenavštevujte. Chvíľku to hádam vydrží 😉

olifcek
30. okt 2009

my s muzikom bary nemusiiiime a ani tam nechodime, co je super

zucana
30. okt 2009

leni moj muz pravezeby aj chcel s kamosmi von a ja ho aj posielam ale ti jeho kamosi su skor pod papucou a nemozu nic...ani von ist...a to ich je asi 8 kamosov...ked moj muz nieco nezorganizuje tak nikto
aj pred mesiacom zorganizoval po 2 rokoch dvojdnovy vylet pre tuto skupinku co sa poznaju od strednej a 3 z toho den predtym odriekli (lebo manzelky)
inak tu sa nastastie vnutri nefajci .... to je naozaj velke velke plus 🙂

olifcek
30. okt 2009

hech, nie je bre, ked muzikom nic nedovolia...

andrea2603
30. okt 2009

leni, ja som dupačky dávala kedy ako sa my chcelo, ale keď nemala dupačky, tak mala body, ponožky a okolo nožičiek som jej obkrútila plienku a tak do perinky.

zucana
30. okt 2009

no ved aj ja mu vravim....ale taliani musia chodit niekam...teda aspon ten moj...a tie bary to nie su ako u nas...nafajcene krcmove...to su skor take mini restiky....kde sa ludia rozpravaju ...apperitivo si daju pred vecerou vzdy...
no zajtra som povedala ze ho pozyvam do takej francuzskej restiky na obed ... 😎

andrea2603
30. okt 2009

ja mám pocit z tej prasacej chrípky, že to tak hrôzostrašne prezentujú tie farmaceut. firmy, aby si štáty poobjednávali vakcíny a oni na tom dobre zbohatli. Veď ja čo viem tak aj na obyčajnú chrípku človek zomrie keď sa mu to skomplikuje napr. so zápalom plúc alebo má nejakú ešte inú vážnu chorobu.

olifcek
30. okt 2009

adi veru tiez tak x;o)

maculik
30. okt 2009

adi, s tou chripkou to tak je aj podla mna, to je proste obycajna chripka, len inak zmutovala a oni to nafukli, ved na obyc.chripku kolko zomrie ludi a nikto to nespomina. Pamatate, ked vypukla vtacia chripka? To bolo take iste halo a teraz o tom uz ani nepocut.
Treba si davat pozor na kazdu chripku, nie len na prasaciu, a je to 🙂

kocky, ja uz padam, idem kupit kolaciky pre ucitelky a potom pre malu, a pojdeme asi von, je krasne. Ozvem sa bud v nedelu uz z Bonnu alebo v pondelok.

Tak pekny vikendik prajem 🙂

lenica81
30. okt 2009

diky andrejka... este kuknem, co mi zaobstarala mama a mladsia sestra... a ked tak nejake dupacky pozriem a kupim... 😅
ja svojho tiez posielam von... nech sa obcas odreaguje... a tiez chodi hravat volej... tam si da pre istotu do tela...

tie bary u nas sa niekedy hemzia individuami, pravda a ked na nich krivo pozries, tak sa bojis, aby si nedostala po papuli...

a co sa tyka mojho vyberu kociara... je sice polsky, ale zda sa mi chutny a skusali sme ho v obchode, je dobre ovladatelny... baby smile v-max v ciernej s bielymi kvetinami... moj otec, ze tam sa malemu mozog uvari... 😀 ale ked ten nam padol do oka... mali sme ako favorita espiro GTX... ale ten je tazky jak hovado... sorry za vyraz... 😅 nechceme do kocika vrazat nejako moc penazi...

zucana
30. okt 2009

baby tiez si myslim tolko o tej prasacej...aj dnes porovnavali kolko zomrie na normalnu chripku...inak ako by ta prasacia nebola normalna 😉
inak ten kocik leni sa aj mne paci len tu ho nedostat a polsko mame daleko a nam ide aj o zaruku aby sme ju mali tu preto nakoniec nekupujeme ani na sovensku...
inak ked budete mat cas davam link novych fusakov casualplay...ktory sa vam paci do mojho cerveneho kocara ??? 😀
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lenica81
30. okt 2009

my tiez kupime cez slovensky online... istota je istota... z blavy ist niekam do polska je dost daleko... 😅

a k tym fusakom... moj favorit z uvedenych je:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

inak v novom zdravi teraz pisu o ockovaniach - povinnych... este to musim dostudovat... celkom zaujimave... pre a proti...

alex
30. okt 2009

zuci presne aj mne sa ten páči, čo dala lenica 😉 je taký pekný farebný

andrea2603
30. okt 2009

zucana, tie fusaky sú pekné, ale keď kuk na cenu, tak ma až zamrazilo. To sú bežne také ceny fusakov?

zucana
30. okt 2009

😀 aj mne sa paci ten co lenicka....
andy co som ja videla ceny fusakov...tak ano 😒

selyma
30. okt 2009

JA fusak mam, zdedeny. Ale velmi pekny.
Inak co poviete na tie vcerajsie tel. noviny? Co sa stalo tomu babatku? Velmi smutne

lenica81
30. okt 2009

no... tie ceny su zabite... esteze mam fusacik pozicany od kamosky... navratil znacka... 😎 takze ak sa jej do buducej zimy postasti babo opat... budem ho riesit az pak...
niekedy sa mi az hlava zatoci z tych cien... a pritom toho tak vela treba... kolegynka, co prave sla na matersku, tak bola s muzom nakupovat a on ked videl vyslednu ciastku tak ze "milacik, to kradneme" 😀

andrea2603
30. okt 2009

zuci, no ja mám ešte po synovi, taký - klasika - látka/macíkový vzor/+vnútrajšok taký huňatý. Bol doplnkom ku kočíku, ktorý sme vtedy kupovali a myslím, že nestál viac ako 500,-Sk. A ešte slúži, tak to bola dobrá investícia 😉

zucana
30. okt 2009

veru tie ceny to je nieco strasne...
ja som dnes mala hlavu z matracov...nakoniec som vybrala antimolovy, antialergicky, priedusny taky pevnejsi ...
ale svokra ze som mala zobrat latexovy....
tak uz fakt neviem....

olifcek
30. okt 2009

esteze ja som fusak dostala od baby, ktora mi darovala kociarik a vajicko a choditko a do kociarika taku supravicku 🙂

lenica81
30. okt 2009

no... vraj matrac treba pevny... takze nejaky kokosovy kupim... ale priedusny... uz som nasla nejakych 2-3 favoritov... a ziadne vankusiky... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre