Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
5. nov 2009

zusika a ty čo vlastne robíš?

ewe, ty si naša chodiaca zdravoveda, super, vždy to pomôže mať niekoho v okolí s kým sa môžeme poradiť 😉

zoska
5. nov 2009

jani neboj 😉 dr. mi povedala presne to co som napisala...nepytala som sa ci je to nejaka regionalna komisia alebo celostatna...len ze to plati od vcera
asi aby sme mali prednost, alebo aby nas monitorovali

kakatka1
5. nov 2009

Ewe, ja mam nieco podobne. Tiez som z toho mierne rozladene, ale buduci tyzden mam poradnu, tak pockam a uvidim co na to doki.

zusika
autor
5. nov 2009

Jani, no pojdem este 2x - teraz a este raz v decembri a potom ich uz necham tak..nech vyrastu a odidu....ani ja ich nechcem pri babatku, ale uprimne tazko sa mi ich vzdava, lebo som teraz nasla strasne uzasnu a sikovnu osobku ktora ich robi aki umelecke dielo...ale ja sa k nim urcitre casom vratim....ked maly podrastie....

Alex.... noooo.... ja monitorujem dianie doma a vo svete....som taky "spion" co vsetko vie 😀

Zoska..... aj toto sme vcera riesili....ono je predpoklad k tomu, ze by chceli tehotne ockovat proti chripke ba dokonca by sa k tomu chceli postavit tak, ze povinne.... dufam, ze az k tomu nedojde.... ale udajne v nejakom state - ludi,ktori sa nedaju zaockovat chcu dat do nejakej akoze karanteny....
ze kde smeeee??

Ewe....aky vytok tu riesite?? lebo aj ja mam taky problemik...len si myslim, ze v tehu je to bezne.... idem nastudovat co ste tu k tomu riesili....

juuu a holenie....stale vacsi a vacsi problem.... este zo zvladam, no neviem ako dlho..... zrejme zapojim manzela... 😀

kakatka1
5. nov 2009

No Zusika veru, koncom tehotenstva to uz nebude ziadna sranda s tym holenim, ja som veru pri Simkovi muzika vyuzila. A teraz budem musiet vyuzit uz skor. 😅

janielah
5. nov 2009

ja do toho nechcem manzela zapajat, ved vsetko zasa vidiet a vediet nemusi...lbudem si musiet poradit so zrkadlom, alebo to tie posledne tri mesiace vydrzat 😉
lebo ja si teda cez brucho vobec uz dolu nevidim...
to len ta nasa Zoska...ccc.... 😀

zoska
5. nov 2009

ewe, vytok biely, hustejsi je vraj normalny v tehu...a ze od siesteho mesiaca je mozne spozorovat vacsie mnozstvo, pripdne, ze ho mas castejsie.... (inak ja ho mam tiež a v posl. dobe viacej)
ak by zmenil farbu na žltu až zelenu, pripadne by začal zapachat, treba kontaktovat lekara

zoska
5. nov 2009

jani no jo 😀 uvidime dokedy mi to vydrzi 🙂

lenica81
5. nov 2009

mnami, to je fajn, ze som si dala makove pirohy... a roiboos si davam obcas... ale nemozem zabudnut ho vybrat... lebo potom ma strasne stipe v hrdle... 😠 ja pijem len slabe odvary cajov a vodu... a obcas nejaku tu bublinkovu somarinu... proste ma prepadne sialena chut...

zosi, nic si z toho nerob... ja ked som sa vcera bavila s jednou kolegynou, tak ze v ktorom som mesiaci... a ja ze v 25. tyzdni, tak jej skoro oci vypadli... vsetci hovoria, ze mam nejake male brusko... 😢 ale ja som aj vysoka a trosku plnsia... tak sa to asi tam straca... niezeby som bola nejaka buchta... 😀 takze zatial dovidim, ale co neskor... to uz bude asi na mangelovi... teda ak sa mu bude chciec.. 😎

minuly tyzden som sa doma sama skraslovala, dala som si masku a po 20 sekundach som ju musela zmyt... skoro som odpadla, ako to stipalo... a predtym mi to nic nerobilo... takze uz nepokusam... 😔

andrea2603
5. nov 2009

ewy, mne sa už zopárkrát tiež stalo, že som si našla taký priesvitný želé výtok, včera som to hovorila gyn. a on že to je o.k., ak by sa ale pripojilo svrbenie, štípanie, zápach tak mám okamžite prísť.

andrea2603
5. nov 2009

a volala som práve gyn.-cukrovku nemám, tak super, teším sa 😵

katina2209
5. nov 2009

ja mám výtok každý deň a vraj je to normálne niekedy menej niekedy viac a už som poobede a za chvíľku tu zaspím 😕

motylik22
5. nov 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 babi co myslite ktora znacka je lepsia avent od philips.....lovi....chicco....neviem sa rozhodnut 🙂 🙂 🙂

hajdylca
5. nov 2009

ewe ja mam vytok ale len biely a tiez mi doky povedal, ze ak by zacal stipat alebo daco pod. ze az potom by sme ho zacali nejako riesit... inak ja pijem ten caj s roibosom- >http://www.docsimon.sk/tovar/leros-baby-caj-pre... a on sa fakt nemoze ze v kuse? ja ho pijem uz asi 2 tyzden kazdy den asi tak 2-3 salky 😲 😲

hajdylca
5. nov 2009

adi gratulujem k super vysledkom 🙂

ivkamuro
5. nov 2009

Ahojte babule....
Pisem prvýkrat.. velmi sa tesim z vas a z babetiek , ktore cakate.. Je to fakt uzasný pocit a ja sa tiez uz neviem dockat!! 🙂
V piatok ma caka test na tehotensku cukrovku, tak sa tesim... 😀

alex
5. nov 2009

adi gratulujem k výsledkom! 🙂

motylik, s tým by ti poradili asi mamičky, čo už bábätká majú.

ivka vitaj medzi nami 😉

lolka
5. nov 2009

cafte babule 😉 ledva som Vas docitala popri robote a obede.... 😅

do obeda mi bolo velmi divne, neskor som ranajkovala a potom (az do tera) som mala strasne krce v bruchu, 2x som bola na wc (na velkej), k tomu ma oblieval teply pot a zaroven som mala husaciu kozu na rukach..... 😖
ja neviem co to bolo....teraz som po obede, je mi uz lepsie, ale stale mam pocit takeho tvrdsieho brucha a obcas ma aj pichne 😒
zajtra idem do poradne, tak snad bude vsetko ok.

ten vytok mam aj ja, ale je bez zapachu a nic ma neboli, tak je to v norme.

hajdylca
5. nov 2009

kocky mne prave volala sestricka od mojho gynekologa, a pytala sa ma meno mojej obvodnej lekarky, ze nieco kvoli chripke 😲 😲 😕

lenica81
5. nov 2009

ivka vitaj medzi nami maminami... teda vacsinou cakatelkami... 😉

adi, blahozelam k vysledkom, mozes si dat nieco sladke...

a vytok tiez v poho...

a motylik... pytas sa k comu... flasticky alebo ...

zusika
autor
5. nov 2009

hajdy...kasli na to....
baby no neviem ako vy, ale mna nikto nezlomi na to ockovanie ani keby bolo povinne.... pre tehulku nie je vhodne ju teraz niecom dopovat....
a aj keby som nebola tehu,tak sa zaockovat nedam.... mam dobru imunitu... 😀
no, musim vas opustit..este skocim nachvilku vecer...
papaaaa!!

lenica81
5. nov 2009

hajdy, to fakt... tak sa nieco deje... komisia zasadla... 🙂
loli, hlavne sa nevysiluj a vyloz si nohy... 😉

zucana
5. nov 2009

cafte baby omg tak som vas docitala...baby stahovatelky citim s vami...drzim palce nech to rychlo zvladnete a olif ked muzik nebude domka sme tu aspon my 😉
ja cakam este na ten suflik v kuchyni nech dojdu spravit a pak sa vrhneme na izbietku...nabytok by mal dost aj s kocikom 4.12.
na tie prietoky resp. aj ine mam ist 20.11.tak pak dam vediet 😉
rano som bola na krvi a pak velky nakup....je to 17 stupnov 🙂
ta komisia to je aj tu...resp.vsetky tehu a rizikove skupiny musia byt zahlasene a potom ked zacnu ockovat co bude bud.tyzden posielaju vyzvy....ale povinne to nie je...

zucana
5. nov 2009

hajdy ja si myslis,ze ten caj je oki ale precitaj si k tomu viac na nete...
ja zatial pijem sypane ovocne a tam je tiez isto malina (lebo lesna zmes) a pijem to kazdy den aj 3 salky s keksikmi 😀

zucana
5. nov 2009

jaaj a tiez som nespala...a upratovacka mi dnes rozbila jednu lampu 😠

alex
5. nov 2009

no baby, tak ja neviem, bude to ťažké rozhodovanie s tým očkovaním... Na jednej strane sa bojím, aby som tú blbú chrípku nedostala a na druhej dať si pichnúť nejaký humus... aby to viac neuškodilo, ako pomohlo 😒

hajdylca
5. nov 2009

presne ako pises Alex... a kto Ti da take optimalne vysvetlenie- repskt. radu? lekarka? kt. bude mat bodiky za to ze ona pichla tu ockovaciu latku? ci nejaky podplateny zamestnanec uradu verejneho zdravotnica?? ach joo mame to tazke 😒 😕 dik zuci, idem skusit nieco vygooglit, ale na krabici je napisane za max. 4 krat denne- a ja ze preco vydrzim v noci aj do 1 byt hore 🙂 len rano mi tazko vstava....

ewelyne
5. nov 2009

baby, ja som si musela pospat, nejako ma lamalo 😅

hajdy ten caj je v pohode, je pre tehu a je to mix, myslela som cisty roiboos. 😉 ten tak aktivne nie.

super - k dobrym vysledkom.

baby, ten vytok, taky zele, lepiaci, sklovity priesvitny, ale dnes ho bolo aj za velkost orecha... 😲 😕 tak neviem.... nic ma nestipe neboli... len mi to pride divne to mnozstvo... 😕

alex
5. nov 2009

ewe taký výtok, ako vaječné bielko, som mávala v čase ovulácie...

blumka
5. nov 2009

tak som uz tu z poradne...vsetko je ok...na cukrovu vodu idem o dva tyzdne..fuuuuj 😅 a na dalsiu poradnu o mesiac
a teraz sa idem rychlo najest, lebo ma manzelik pozval do kina..ideme na ten jacksonov film tak som zvedava..papaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre