Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
12. nov 2009

ta zenska nie je v poriadku... to sa ani neda docitat...

inak to lehatko nie je zla vec... kolegynka na nom maleho krmi... teda teraz ked je vacsi... a daju sa zohnat aj za celkom dobru cenu... ale nemyslim take ake ma zuci... 😀

alex
12. nov 2009

lenica ja plánujem kúpiť, takéto lehátko:

http://www.samo-kociky.sk/files/e8c25ffd8c53344...

lenica81
12. nov 2009

alex, dobre si si vybrala... maju ich od vymyslu sveta...

maculik
12. nov 2009

to lehatko je dobre, ja som v nom mavala Adelku, ked som varila, jasne, ze uz mala asi 3mes, nie uplne malinku. A neskor som ju v tom krmila, ked este nevedela sediet, ale uz sme mali prikrmy. Mam sice take obycajne, bez hrazdicky, dostala som od znamych, co maju dvojicky, ale aj tak je super.
A su rozne, s hrazdickami, vybracne, atd 🙂

maculik
12. nov 2009

inak, alex, tak ta zenska je teda riadna.... macocha? alebo ako to mam povedat?
a hned v tom prvom prispevku, ze nie je z tych, co pouzivaju pouzite a potom to posuvaju dalej, atd...
tak co sa potom cuduje, ze nevyzije, ked sa nevie trosku uskromnit? to je taka hanba nosit veci po inom dietatku? no by som ju niekam poslala, fajnovku jednu 😠 😠

katina2209
12. nov 2009

áno aj ja by som chcela nejaké také čo poslala alex a tá hrazdička sa dá aj odpojiť?

alex
12. nov 2009

kati my sme práve toto kúpili kamoške (kolegyni), keď odchádzala na materskú a je s ním veľmi spokojná. Dá sa tá hrazdička odpojiť, a je to aj pre väčšie dieťatko.

alex
12. nov 2009

a k tej babe, nemám slov... aj keby som mala suché kôrky jesť a nič si nekúpiť, nikdy by som svoje dieťa neodložila... fuj, je to hanba! A tiež by ma zaujímalo, ako aj mnohé iné baby, ako si vôbec vedela medzi nimi vybrať, že toto si nechám a toto pôjde k mame...

katina2209
12. nov 2009

to je super alex a čo také asi stojí? a kde ste kúpili?

zucana
12. nov 2009

maculikk ta zenska je riadna p....ja nenadavam ale ine slovo mi ani neprijde na um...normalne som revala ako som to citala a musela sa vyjadrit....
ty kokso normalne mam teraz vycitky ze kupujem drahe veci...ale prisaham ze by som ich v zivote nekupila keby na ukor dietata alebo na ukor toho co spravila ta p...

katina2209
12. nov 2009

máš úplnú pravdu alex až zle mi prišlo z toho príspevku

alex
12. nov 2009

my sme jej to kupovali v Alltoysi, to bolo 2 roky dozadu a stálo okolo 1999 Sk, teraz je to o niečo lacnejšie myslím.

maculik
12. nov 2009

alex, no ja to citam dalej a tiez z nej nechapem.. uz som aj rozmyslala, ci to nejaka si len tak nevymyslela, ale dala fotky, takze asi je skutocna, no ale ostava mi nad nou rozum stat.... 😖

alex
12. nov 2009

maculik presne aj mňa to napadlo, ale asi je to bohužiaľ pravda. A ešte s tým aj na net leze... Však by som sa hanbila svojmu decku do očí pozrieť, keby som mu toto urobila. A ten jej chlap, manžel, alebo frajer, to akože v pohode akceptuje??? Však môj muž by sa so mnou rozviedol, keby som toto urobila... No ľudia a povahy sú všelijaké.

lenica81
12. nov 2009

nechcem byt sprosta, ale naco si tie deti potom urobili... s takymto pristupom... 🙄

kika58
12. nov 2009

alex, zucana,som si to tiez precitala, tak to je teda sila, chudatka deticky, mat takuto matku... a co je horsie, ze ona si to ani neprizna, ze robi obrovsku chybu, hlavne, že je emancipovana... nemam slov

alex
12. nov 2009

lenica no ona asi nerátala s možnosťou, že existuje aj viacpočetné tehotenstvo... A že má 27 rokov... rozum horší ako moja 17-ročná sestra.

katina2209
12. nov 2009

no to sa už nedá ani komentovať... 😠

alex
12. nov 2009

kika no veď to. A ide prirovnávať to, že odložila dcéru k mame k tomu, že veď niektorý mladý bývajú so svojimi rodičmi... však to sú úplne rozdielne veci. My bývame a aj budeme bývať so svokrovcami, ale o dieťa sa budem starať ja a môj muž. Juj, či som sa rozčúlila...
Pochopila by som to, keby naozaj boli v zlej finančnej situácii. Ale jej muž nezárába zle, písala že má 800EUR, čo často prevyšuje dvojnásobok iných rodín, ona má materskú. Však z toho sa dá žiť a myslím si, že celkom slušne.

oriesok1.
12. nov 2009

no nie... to je tak nechutné, že admin by tú tému mal fakt zamknúť...čo viac sa jej k tomu ešte dá povedať?.....

oriesok1.
12. nov 2009

alex, ale pre ňu to je "žebravých" 800 eur...

alex
12. nov 2009

oriesok, no však práve... nech mi ich dá, teda, keď to pre ňu nie je peniaz 😀

maculik
12. nov 2009

kocky, a este nechapem, pise, ze dala malu k rodicom, ale ved jej mama vraj pracuje, tak to je s nou cely den len dedko? a vraj jej ani nechyba...
a k neurologicke - alebo skor k psychiatricke by mala ist ona kvoli sebe, a nie tam chodit konzultovat deti.

ach jo, skoda reci, ak mam slusne napisat, tak je to jedna uboha prazdna hlava...

oriesok1.
12. nov 2009

no presne.. 😀 ešte že má chuderka ten dobrý nočný "kšeft" vo Viedni, a to ju aj domov zavezú.. 😀 Inak strašne sa mi páčilo, čo jej tam jedna mamička napísala a propos tých second hand vecí, ktoré sa jej tak hnusia..."veď v tom nebola sviňa, ale bábo!" ....ach jo...

alex
12. nov 2009

ja už sa len musím smiať na tom... lebo inak to nedokážem pochopiť... 🙂

Ešteže naše bábätká budú mať super maminy, ktoré by ich nedali za nič na svete.

maculik
12. nov 2009

oriesok, to sa aj mne pacilo 😉

a alex, presne. my si nasich drobcekov nedame, ja som teraz bola pozriet na malinku, ako buva, lebo mrnkala, no a spi v mojej posteli, zakryta tou velkou perinou, rucky rozhodene, licka ruzove, no anjelik 😵
Nasi a svokrovci chcu, aby som ju na jar, ked sa narodi drobec, dala na 2t k nim, ze mi pomozu, ale ja viem, ze nedam, ved by mi taaak chybala!

aaaale, prejdime na nejaku veselsiu temu, ja uz hento ani necitam, nestoji mi to za to 😔

oriesok1.
12. nov 2009

alex, presne tak...pretože my vieme, že naše bábätká sú také malé veľké zázraky a žiadna samozrejmosť alebo..ešte horšie.

zucana
12. nov 2009

inak jak som nad tym rozmyslala tak ten jej muz je tiez dobre na vine....alebo bohvie kto to je...ci nejaky barovy zakaznik....ty kokso ona si mysli, ze my ostatne nepracujem a nezarabame a nie sme emancipovane...odteraz mam nove heslo...emancipovana zena je ta, ktora pracuje na telefone a vo viedni v bare

zucana
12. nov 2009

ja to tiez necitam...ale je to povzbudzujuce na jednej strane a hrozostrasne na druhej...
na jednej strane ze ja nie som taka a nikdy by som nebola schopna nic take spravit...radsej by som isla zachody umyvat od rana do vecera....a nadruhej ze vobec taki ludia existuju .... ☹

oriesok1.
12. nov 2009

no kolegynky, a my si akú privyrábkovo-zábavnú činnosť nájdeme, žeby sme nemuseli žiť z nejakých žebravých?? 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre