Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. nov 2009

maculik sladke snenie x;O)

zuci no i ja by som mala docitat tu moju knihu...x;o) uz je na case...a jo, bude to tazke veru...niekedy mam z toho obavy...napriklad, ci som fakt pripravena, ale verim, ze to prejde x;o)

kati sladke snenie

i ja idem zajtra do prace, hech...a uz o pol osmej musim byt na krvicke...vstavam ale o siestej, lebo si chcem dat sprsku i vlasy umyt, teraz sa mi uz tie vlasy nechce...x;O)

olifcek
17. nov 2009

no tak idem ja na zubky a paq hajde do hajan....x;o)

pa zatial a vsetkym pokojnu noc prajem

ewelyne
17. nov 2009

ahojte, tak sme doma, idem vas docitat.
olifcek poslem Ip 🙂
dobru nocku

olifcek
18. nov 2009

Bre ranko. Baby, u lekara si ponozky nechavate, ci ee?

hajdylca
18. nov 2009

dobre ranko, olif ja ano, a teraz maju taku srandu napisanu na nastenke pred ordinaciou, ze pacientky kt. idu na gyn. vysetrenie maju mat zo sebou suknu a prezuvky 😀

olifcek
18. nov 2009

Hech, no u mojho lekara take zatial nieje, ale pol hodinu som rozmyslala, co si obleciem. Som hanbliva totiz, hech. No a mam len jedno tehu triko, ktore je pod zadok a teda nevidiet ani zpredu. Cmajzla som ale manzelikovi tielko, lebo to ma brutalny vystrih a ja tielko nemam ako som zistila, chi x;o)

hajdylca
18. nov 2009

olif ja mam vzdy tiez tazku dilemu, co si obliect... a tielko ja tiez uz ziadne nemam take co by mi ritku a v predu zakrilo 🙂 asi napisem jeziskovi 😀 kedy ides ? uz na krvicke si bola?

martulanr
18. nov 2009

dobre ranko
to uz ake novoty u vas?
tielka kupite babulky nebojte 😉

joanna333
18. nov 2009

ahojte dievcence. dlllllho som nic nepisala, i ked vas citam dost pravidelne. nejako nestiiiiham.

bratislavcanky, nechystate sa na to predporodne cvicenie na kramare? ja idem dnes prvykrat, tak vam potom odhalim svoje dojmy 😉

no a pred dvoma tyzdnami som bola na glukoze, a mam tehotensku cukrovku 😖 . mam akoze dietu, ani kus cukru, este aj palacinky som jedla len take plane.......az sa mi slinky zbiehaju ked vam citam ake fajnotky si davate........ale, dva tyzdne som vydrzala, dnes idem po obede na kontrolu a ked bude cukor v norme tak si kupim velky zakusok...... 😀

k tej pekarnicke, ja ju tiez mam. uz dva roky som nekupila chlieb, obcas rozky...je to super vec, robim tam chlieb, aj na sladko s orechami, skoricou, citr.korou len tak ku kave alebo s maslo, davam v tom vymiesat cesto, ako pisala andrea, kysnute (neznasam miesat rucne cesto) aj nekysnute. ja mam moulinex, takze mozem odporucit...

martulanr
18. nov 2009

joanna drzim palce aby cukor dobre dopadol 😉

joanna333
18. nov 2009

dik, marti, som na to velmi zvedava...

olifcek
18. nov 2009

Hajdy ja tielka nenosim, ble, ale jedno som mala urcite, no nenasla som ho, hehe. Esteze sme manzelovi kupovali na svadbu, hehe. A jo, uz v brike, smer praca. Este ale bude poradna dnes. Mala kopka ako o preteky...

olifcek
18. nov 2009

Joa i ja drzim palceky

janielah
18. nov 2009

Ahojte babky.
Oli, ja som mala vcera smutny den, tak som vas len obcas citla a nepisala som radsej nic ☹
Ale chutky ste narobili riadne baby ! To aj ked som neni hladna, tak zarucene na nieco chut tu pri vas dostanem...

alex
18. nov 2009

Dobré ránko,
kočky tak ja som včera odolala sladkostiam, ale dala som si nakoniec jabĺčko.

Jani nebuď smutná 😒

Maličký bol už o šiestej hore a krásne kopkal. Manželík sa po ceste z práce zastavil v Mcdonalde a doniesol nám ,,zdravé,, raňajky.

zusika
autor
18. nov 2009

ahojte kocky!!
Dnes akoby som mala pondelok....uplne som zmagorena.... 😀
ako sa mate?
ja mam dnes zase pokec s tehulkami v TT.... a program na dnes - autenticke zabery porodu....stale premyslam,ci na to mam.... vidiet to..... 🤐
vy ste si uz porod pozreli?

hajdylca
18. nov 2009

zusi ja to asi vidiet ani nechcem, a radsej ani pozerat nebudem... mala som dost ked som vcera videla len ten zaber co bol v ordinacii v ruz. zahrade.. a ze malinke ma zlomenu klucnu kost....

olif ja tiez tielka moc nemusim- mne je potom moc teplo ked mam na tom i tricko... ale mam take zlte tricko, kt. dost priesvitne, tak asi pod neho vyuzijem 🙂 ak zozeniem...

alex
18. nov 2009

zusika my sme pôrod pozerali v škole, v rámci rodinnej výchovy a prípravy na rodičovstvo. Ale pozerala som si ah na youtube ukážky. Nie je to nič hrozné.

zusika
autor
18. nov 2009

ja viem,ze je to prirodzene..... no snad neujdem....
ja mam teoriu - ze ja to z toho uhla na tom stole aj tak neuvidim..... takze sladka nevedomost.....ale ked nas tam bude viac, tak sa podporime 🙂

alex
18. nov 2009

inak ja tielka nosím. Mám také super na ramienka a potom také tie klasické. Ja som si už na ne zvykla, takže v zime jedine s tielkom chodím.

alex
18. nov 2009

Nebojte baby, zvládneme to 😉 😀

blumka
18. nov 2009

dobre ranko...my sa dnes vraciame do KE 😢, tak sa mi nechceeeeeeeeeeee....tu je taaaak super 🙂 Vcera sme nechali Terezku s babkou, sli sme k mojim znamym, my zienky domace sme si dali vecer tvorivych ruk, servitkovali sme a pritom popijali cajik a nasi chlapi sa hrali hry na PC...tak super som si oddychla a poklebetila 😉
Ked budete mat babatka, tak odporucam zaskolit babky a dedkov, nech sa vedia uplne postarat o malicke aby ste mali obcas den pre sebe...je to vyborny relax mysliet na nieco ine ako na plienky, mlieko, cumle atd. 😀 😉

alex
18. nov 2009

Blumi verím ti, že pri mamine je ti super. Trošku aj pooddychuješ a aj zmena prostredia je super.
Určite je super, keď vieš, že sa môžeš na nich spoľahnúť a na Terezku ti dajú pozor. No ja mám voči
mojej svokre už averziu, tak budem radšej chodiť všade s malým.
Moja mama je v pohode, ale zase u našich sa všade fajčí, takže tam to tiež so strážením asi nebudem preháňať.

alex
18. nov 2009

Tak ma dnes bolí lýtko. Ako keď máte kŕč a potom vás bolí noha, tak tak to cítím, ale kŕč som nemala, tak neviem čo to 😕

hajdylca
18. nov 2009

alex to Ti verim s tou svokrou 🙂 ale neboj, ked bude naozaj treba Ti to na tu chvilku az tak vadit nebude...
a s tou nozkou som to mala aj vcera, ale som si myslela, ze je to tym, ze som asi na nej nejako spala- teda ze na boku a tu som mala na spodu- chapes ako myslim, ze 😉

inak nechapem ja tu mam podla kona termin porodu 4.2. a som v 29t, a zusika ma 6.2. a je v 30t...

aksis75
18. nov 2009

ahojte babenky....
trosku sa pridam aj ja.... mne tiez doktor urcil termin na februar 2010.... zaciatok... tak sa vytesujem....

alex
18. nov 2009

hajdy, to záleží aj od toho, ako dlhý cyklus si mala.

aksis vitaj 🙂

alex
18. nov 2009

baby na funku je súťaž o najkrajšie tehotenské bruško a vyhrať sa môže odber pupočníkovej krvi za 1EURo.
Treba pozrieť web.

matka331
18. nov 2009

ahojtee....ja som prave dopapala zemlovku 😉
ja tiez nosim tielka ale zacalaom ich nosit uz pred otehotnenim a hlavne v zime pretoze som mala velmi bolestivu menstruaciu ked som sa nachladila...a od kedy som nosila tielka bolo to v pohode....
zusipozerala som ai aj ja porody......alekd som si pozerala prvy krat tak ked som videla ako zene nadstrihuju hradzutak som sa zlaklaa vipla som video 😀 😀 ale pootom som to pozerala s milacikom tak som to dopozerala 🙂

aksis75
18. nov 2009

dakujem..... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre