Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
27. nov 2009

ja tiež nepustím psa k malému... fuj, veď behá po vonku, nekúpu ho nejako často, max. laby osprchujú keď je vonku mokro a blato.

loginka
27. nov 2009

no kurier zlaty ma zaviezol az k bankomatu, kedze som nemala hotovost 🤐

to vamnezavidim tych psov a este tych fajciarov 😒 alex inak nechapem, nechapem ako moze svokra fajcit pred tebou, ved to je absolutna ignorancia a to si jej pribuzna , to je taky problem ist na balkon?
ja som tiez kurila, ale uz samozrejme nie a ani mi to nechaba

este nieco som sa chcela popytat tie podlozky su naco? treba ich vsade? kolko?

alex
27. nov 2009

logi vidíš, niekedy svokre nedopína. Stane sa to síce len výnimočne, väčšinou fajčila na balkóne, ale minule si zapálila pri mne a nasralo ma to jak hovado.

Tie podložky to si dávaš na posteľ aby si ju nezašpinila, keď budeš po pôrode. To sú také tie pre chorých ľudí, takých čo sa aj pocikajú už, tak aby to absorbovalo. A sú také aj čisto na prebaľovanie pre bábätká, ale tie isté môžeš používať aj čo kúpiš v lekárni pre chorých, lebo tieto detské sú drahšie.
Kamoška si vždy 1-2 zobrala, keď niekam išla a potom malú na tom prebaľovala.

olifcek
27. nov 2009

logi otazku si mala ako ja na tie podlozky, chi. a alex ma to pekne naucila x;o)

jani a ako manzel a ta nova praca?

alex
27. nov 2009

kočky, tak som práve objavila strije na mojich stehnách. Som si ich doteraz nevšimla, lebo to je z vnútornej strany a až tak viac vzadu. Nič strašné, ale teda musím sa tam dôkladnejšie mazať.

zucana
27. nov 2009

cafte baby nazdis jani aj ja uz som sa chcela pytat kde sa flakas 😉 ale ako tak vidim tak predychavas psa.... 😕
inak ja mam malu presne v tej istej polohe ako ty a partizan tiez nic nehovoril...
hajdy mne povedal minule ze velky utz urobime a potom to rpesunul ze nabuduce...mozno mi nabuduce povie ze nabuduce...a prietoky sa tu nerobia iba v nemocke....alebo ked babo nerastie ako ma a podla mojho partizana rastie....
😕
loli jasne ze DVD jo len prosim este podrz na boku 🙂
inak baby kde sa da kupit ten malinikovy caj? lebo segra bola v lekarni a nemaju ho tam ☹

alex
27. nov 2009
alex
27. nov 2009

zuci nech skúsi pozrieť v takých tých obchodíkoch, kde majú sypané čaje.

janielah
27. nov 2009

to je taka poulicna zmeska...lenze ide o tu hygienu...ona v tych chlpoch perie i utierky, s tym potom utiera riad, akurat vcera ma naplo, lebo som zbadala, ze manzel vypil pol pohara a tam zrazu taka zmeska natiahnuta chlpov...nechutne..
alex, toto som pocula, ze aj tak dolu az nizsie na stehnach sa vedia urobit tie potvory... ☹

oli, manzel - ak vsetko vyde tak ako ma - by mal v pondelok podpisat prac.zmluvu...

ako pisala logi, mi bude zrazu smutno bez neho, ale chvala Bohu, ze si do mesiaca v tejto hnusnej dobe nasiel pracu... odlahlo mi, i ked uvidime ci sa mu bude pacit a tak... ty sa ako citis oli?

hajdylca
27. nov 2009
hajdylca
27. nov 2009

alex ja mam strie hadam uplne vsade- zatial klop klop s vynimkou ruk, takze sa vobec necuduj, ze kde ich mas.. aj vejinka nam este tak daaaavno pisala, ze ona sa tiez natierala, a par dni pred porodom sa jej spravili na nozkach...

zucana
27. nov 2009

jani supis 😉
tie chlpy jak bych neprezila...ja som hypercisotna 🤐
hajdy dik moc

alex
27. nov 2009

no tak to je teda fakt nechutné. Našťastie svokrovcov pes nejako nepĺzne, neviem, ale nevšimla som si teda ešte najaké väčšie množstvo chlpov.

lenica81
27. nov 2009

jani... blee... sak by ma porazilo z tolkych chlpov... a toho pristupu ani nehovorim...

inak, blahozelam mangelovi k tej praci...

na ostruzinu este skoro nie... az od 34 tt sa mi zda, ze baby pisali... 😕 aby ste skoro neporodili... 😅

martulanr
27. nov 2009

mne ten malinovy caj robil zlotu

alex
27. nov 2009

Jani tiež gratulujem manželovi, že sa mu podarilo si nájsť tak rýchlo novú prácu. Držím palce, aby to vyšlo a aby sa mu tam darilo.

hajdylca
27. nov 2009

martul aku zlotu??? 😲 😲

loginka
27. nov 2009

alex a to ktoru podlozku myslis? nehovorila si ze radsej kupit pre dospelych?
jani, super! moj teraz chodi neskor po veceroch domov, aj cez vikend, nejaky brutal projekt, a to sme chceli aby ma kludnejsiu robotu, ale nenavyberas si 🤐

alex
27. nov 2009

logi hej, len ono to vyzerá tak isto, preto som dala ten obrázok.

hajdylca
27. nov 2009

logi myslim, ze alex myslela tie pre dospelych taketo http://www.magister.sk/product_info.php?product... alebo nejake podobne 🙂

zucana
27. nov 2009

moj bud.tyzden asi isto ide do tej libie ☹
inak vcera si vramci manie kupil dost drahe gate a teraz na nich zasivam 3 gombiky co mu odpadli...dobre nie? 🙄

alex
27. nov 2009

hajdy presne tak, len ono tak vyzerajú aj tie, čo predávajú ako detské prebaľovacie, možno len je tam nejaký obrázok ako na plienkach, ale inak je to to isté. A kamoška mi hovorila, že sa jej zdá, že tie v lekárni sú lacnejšie, ako tie detské.

alex
27. nov 2009

zuci no pekne 😀

alex
27. nov 2009

ja som si až teraz všimla, že ten link čo som dala, tak ťa nehodí na tú podložku, čo som ja myslela. Takže ide o jednorázovú podložku, ktorú si dáš ešte na túto pevnú podložku.

hajdylca
27. nov 2009

alex sme si neboli iste co si myslela 😀 😀 inak na to magiter.sk maju aj tie sietkove gatusky...

zucana
27. nov 2009

inak ja som sa pytala ze co mi traba do nemocky a povedali nam ze nic...hlavne nocnu koselu a sak spodne pradlo mame...ze ostatne nam daju....

martulanr
27. nov 2009

hajdylca zvracala som 😠

hajdylca
27. nov 2009

martu fuha, no dakujem pekne neviem si predstavit byt zohnuta s takymto brusinom nad wckom...

martulanr
27. nov 2009

fakt nic moc oblapovat wc a to som zacala tusim v 34tt

alex
27. nov 2009

joj ešte hodinu a pol... kto to tu vydrží 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre