Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
16. jan 2010

logi, ahooooj 😉 to je super, ze sa drobcekom dari a len nech pekne priberaju na vahe, nech mozte byt vsetci spolu doma 😉 drzte sa, ty aj malí, tebe vela mliecka a myslim na Vas 😵

matka, ja som zasa vcera pocitovala take pichanie v podbrusku, na lavej strane.....nebolo to nic strasne, ale trochu som sa zlakla 😕 mala sa hybe, tak som sa ukludnila.

matka331
16. jan 2010

lolka man bolelo v podbrusko a ked som chodila tak ma aj uplne dolu bolel cely podvozok tak som sa velmi zlakla ale ako pisem preslo to ...ono saa uz asi telo pipravuje na pood a preto to taka si je dufaam 😀 😀

blumka
16. jan 2010

logi, super, ze sa malickym dari... 😵 dufam, ze coskoro uz budete vsetci pekne doma pokope

ja som malej davala bodynke este donedavna, vlastne az teraz ako sme zrusili plienky tak ich nema, lebo mi to bolo divne jej to zapinat tam dolu na gatky 😅
a pancuchace som zacala malej davat az ked zacala chodit vonku na vlastnych...cize do roka vobec, to mala len ponozky, dupky a fusak a deku ked bolo zima...v kociku sa este prikryla tym krytom a to stacilo

andrea2603
16. jan 2010

ahojte 🙂
Loginka, vitaj späť, aj s bábätkami. Želám, aby ste boli rýchlo všetci spolu doma.

ja si dnes donesiem nejaké mini vecičky od sestry, tak budem trošku triediť a tak, potom cez týždeň prať, žehliť, ukladať. Ale to väčšina z vás má už za sebou 🙂

matka331
16. jan 2010

andrejka ....ja mam tiez uz pozehlenee aj popranee ale nie vsetky vecicky 😒

lenica81
16. jan 2010

logi, vitaj spat... sa s tebou tesime, ale neboj, za chvilku uz budete doma pohromade a to este len zacne blazinec... ako to olif popisuje... a ty mas rovno double... 😅 ale dobre, ze je vsetko ok...

ja sa citim niekedy slaba ako mucha a to mam v brusku len jedno babo a klop klop takmer ziadne problemy... 😔

inak som bola pre tu kapustu, no povedzte mi naco maju v tych obchodakoch prednostne alebo rychle pokladne, ked to ludia uplne ze ignoruju... 😠 som tam s jednou kapustou cakala 5 minut, ten pan a pani v dochodkovom veku neboli ani tehotni ani na vozicku... sakra...

adi, inak ja furt este nieco periem a zehlenie mi ani nepripominaj... ale budem musiet mangelovi podat spravu, ze nejaku komodu predsa budeme potrebovat... lebo tie vecicky do postielky nemam kam fuknut... idem kuknut ikeu... 😕

mati, aj u teba to pomaly vyzera na spadnutie... 😉

matka331
16. jan 2010

lei no vyzeraa a duufam ze uz ked pojdem teraz v stredu do nemocky na poradnu takmi uz povedia co a ako a ze mi spravia utz ci sa mala otocila alebo co...lebo tiez som na vazkach ...mam strach ze to namna pride a pojdem do nemocky a mala nebude otocenaa a nastanu dajake komplikacie.....

lenica81
16. jan 2010

mati, nestresovat... ale mali by ti dat uz fakt vediet na com si... aby si bola kludnejsia... 😉

matka331
16. jan 2010

leni no ved to ale oni sa ani nezmienili o tom ..nic ani pol slova ze co a ako ...

zucana
16. jan 2010

babce a ked mate tie kramove v podbrusku to mate uplne tam dole az jak vajecniky byvaju?

lenica81
16. jan 2010

ja som mala zatial len raz, a to boli take klasische uplne dole a k tomu trochu bolest chrbta... 😒

ten moj muz je expert... mi vola z lyzovacky, ze ci by som neurobila smotanovu tortu s piskotami... 😠 ze som ho poslala kade lahsie... uz mi stacila prechadzka kvoli kapuste...

olifcek
16. jan 2010

logiii no vitaj, MAMINA x;o)

maculik
16. jan 2010

ahojte,
logi, vitaj doma a prajem vam, nech ste coskoro doma cela rodinka. Super, ze mali su v poriadku, este nabrat vahu a pustia ich. Drzte sa 🙂

zuci, ja to mavam tiez aj tak uplne dole, potom mi to ide cez cele brucho, ale hlavne krize, a ked vystreluje bolest, tak ani nie tak do brucha, ako do krizov a do chrbata. To su vraj ti poslickovia....

Co sa tyka body, ja este malej davam, pride mi to prakticke, lebo ma stale zakryty chrbatik. Aj cez leto mavala pod kratasky.

My sme mali nic moc noc, Adelka mala zase horucku, tak sme od pol1 boli hore, dala som jej sirup a cakala, kym zaberie, a aj tabletku proti tym febrilnym krcom. Ona sa medzitym prebrala a zacala sa v posteli hrat, no po pol2 som to vzdala a ked som videla, ze teplota klesla, sup do postielky a spala do 6, dali sme mlieko a potom s nami v posteli este do pol9, aj ked s plakanim zo spanku. Uz chytila aj sopliky a trosku kasle. Dufam, ze vyzdravie, kym opjdem do nemocky.

Rano sme boli dokupit plienky, nech maju, ked odidem do nemocky, a kupili sme aj balik pre maleho, nech je na zaciatok. Kupila som Babylove, uvidime, ake budu.

lenica81
16. jan 2010

tie noci uz nebudu ako bez babatiek a deticiek... a ziadne vyspavanie... 😅

no... macu, nech sa mala lieci... a olif, ty ako...

maculik
16. jan 2010

leni diky 🙂
A smotanovu pistkotovu tortu s ovocim by som si aj ja dala, mnam, len nemam dost piskot, musia mi nasi doniest zasoby. Lebo tu maju len tie dlhe a navrchu pocukrene, a tie v tom nemam rada.

zucana
16. jan 2010

chuda adel...no tak ja mam silnych poslickov...
boli sme v obchode dokupit co chyba...kupili sme monitor dychu,ohrievac na flasku do bytu aj auta a chcela som este jednu hracku do kolisky co sme museli darovat (lebo svokra vybavila navstevu) a nic sme nemali pripravene a teraz som to uz nenasla...tak som smutna...muz ale povedal ze to pojde este pozriet inde...
inak hodina v aute a obchode ...ledva ledva som to zvladla...som mrtva...idem sa pozerat ako muzik montuje kociar a ta torta baby to je moj najoblubenejsi zakusok 😉

maculik
16. jan 2010

zuci, aj ja mavam takych silnych, dnes nastastie nie.
tak pekne oddychuj, dnes uz mas odchodene 😉

aj u mna je to naj zakusok, len nemozem ho casto robit, lebo ja som schopna na posedenie zjest aj polovicu 😅
Ja som doteraz lezala, starka sa hrala s malou, chlapi isli na futbal este o 1, pridu az vecer. Teraz idem nieco spapat a asi si nachystat na kopku veci do nemocky, uz mam vsetko okrem kosele na kojenie, tu mi mama vo stvrtok poslala, kupila mi taku obyc., lebo teda 50€ sa mi nechce davat.

maminnka
16. jan 2010

juj, zienky, toto nerobiiite dobre 😀 😀 😀 najprv pudingom provokujete, teraz smotanovou tortou... este tu niekto spomenie marlenku a ja vyzeniem svojho muza do mrazu a fujavice ako taku Marusku.... 😀 😀 😀 😀

blumka
16. jan 2010

a ja vas este poprovokujem..my sme mali jablkovu strudlu s vanilkovou zmrzlinkou 😀 😀

alex
16. jan 2010

ahojte babuľky,
logi gratulujem k drobčekom a prajem, nech rýchlo rastú a čoskoro ich pustia domov za tebou a tatinkom.

Inak presne na tú piškótovú tortu so smotankou som si včera robila chute, manželík sľúbil, že urobí 🙂

maculik
16. jan 2010

boze, vy tu fakt provokujete, ja som si musela dat aspon cokoladku... Ale zajtra po obede ideme niekam na dezert, tak sa tesim na dobry kolacik. Dnes sme mali aspon sladky obed - rezance s tvarohom a dzemom, mnam.

blumka
16. jan 2010

baby, a co tak trasena torta 😉 😀 😀

matka331
16. jan 2010

my budeme mat zemlovku ..mnaam....ja milujem marlenku a minule sme boli s mm vonku na obede a takuu chut som dostala na marlenku ze som si dala az dve marlenky ale zjedla som iba jednu ☹ lebo som uz nevladala

zucana
16. jan 2010

tu nemaju ani kyslu smotanu ani tvaroh takze si to mozem ist vieteco....
ale poskladali sme kocik 😉

blumka
16. jan 2010

zuci a tie pudingy od dr. oetker Creme ole a smotanu na slahanie mas? 😉

blumka
16. jan 2010

a kde fotka kocika, zuci?

lenica81
16. jan 2010

ta vy ste jake... 😵 ja som si dala pre istotu matu... maju teraz taku cokoladovu... mnami... fajna je...

zuci, mas foto...

mati, aj ja som mala minule take velke oci... boli sme na obede tiez a ta casnicka mi rovno povedala, ze jej mam povedat az potom, lebo ze robia dost velke porcie... mala pravdu, nemala by som to kam napchat... jedine ze do vrecka... 😀 a to uznate by bola skoda... taka coko torta... 😵

matka331
16. jan 2010

leni no ja mam stale takeee velkeee oci a moj mm sa zo mna smejeee 😀 😀 😀 lebo niekey to prezeniem a pootom mi je zleee...
baby mna napadla takaa otazka ..ked prepichuju plodovku tak to bolii ??alebo??

martulanr
16. jan 2010

ahojte

loginke -maminke gratulujeme
este doobeda som bola v tescu tak som 3baliky plienok kupila hadam budu dobre 😉 ale kupila som aj v DM babylove a tie sa mi zdali lepsie 🙂

ja som zaspala poobede a tak mi strpli ruky nemohla som s nimi nic robit ☹

zucana
16. jan 2010

baby tak ja som kvoli vam vysla tie schody a porobila foto...este nam nedodali zajacikov na nabytok...tak aj to ma dnes vytocilo...uz mesiac...
muzik isiel do mesta pozriet tu hracku...ja oddychnem a urobim gulas a po veceri si dam varenu cokoladu...to tu je skoro ako puding 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre