Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
20. jan 2010

blumka aj ja si pamatam ako sa mi deti smiali..... ale Tete je malinka tak snad deti v jej veku sa jej nebudu smiat...
a je tej krvi vela alebo len spinenie?

blumka
20. jan 2010

marti, nie je jej vela...netecie to zo mna, len ked som sla na wc tak mi to ostalo na papieri...ale nie je to cista krv, je to skor taky hlien. Ked som bola minuly tyzden na poradni, tak ma doki pozeral a vravel ze je vsetko ok, ze som uzavrtea aj krcok je ok...a tiez som mala podobny hlien den predtym...tak keby to bolo nieco ine, tak by to videl, ci?

olifcek
20. jan 2010

blumi zatka ale nejde po kuskoch, ze? ale to, co opisujes, nanu vyzera...

blumka
20. jan 2010

ved to olif...tiez mi najprv napadla zatka ale to som si myslela ze mi odisla minuly utorok..aj ked som to lekarovi opisala povedal ze to vyzera na zatku...ale teraz to bolo skoro take iste ...ja uz som z toho jelen

martulanr
20. jan 2010

blumka to bude zatkaaaa 😀

martinaj
20. jan 2010

podla mna zatka moze ist postupne.....

blumka
20. jan 2010

martula, ty sa tu nesker, hej? utekaj rodit, lebo ta predbehnem 😀 😀

lolka
20. jan 2010

blumka, aj mojej neterke nakazali si od cca 5r. zalepovat jedno ocko + nosila okuliarky. svagrinna je kupila take obrazkove lepky, vsetci sme jej to vychvalili, ako jej to svedci a tak. zobrala to celkom rozumne, aj ked stale na to zabudala. a musi to mat stale, cely den ?

martinaj
20. jan 2010

blum 😀
martul ako sa inak citis?

blumka
20. jan 2010

lolka, ved tak aj chceme urobit..doktorka nam kazala kupit okluzor, co sa nalepi na okuliare zvnutra ale uz to vidim, ze bude pozerat ponad a popod, tak to nema zmysel...videla som aj take nasivky na okuliare, navlecie sa to na okuliarky aj to presahuje hore aj dole...to by mohla mamina moja usit.
nic sa neda robit, ja som takto nosila zelepene oko od 2ch rokov dokym som nesla do skoly a z 5 dioptrii som to skresala na 1,5..takze ak jej to ma pomoct neni o com...len mi je to trosku luto ☹
mala by mat cely den

garonka
20. jan 2010

ahojteeeeeeeeeee 😵

nevedela som sa vytrepať z toho našho letiska 😲 mne sa tak zle vstáva 😕

olif ja som tuuuuuuu, nebojaj ešte nejdem rodiť aspoň dufam 🙂 najprv musí ísť martu a potom budeme na rade ďalšie 😀
a včera som myslela na Olivku tak všetko naj k prvemu mesiačiku 😵 😵 😵

blumi čo sa chystaš do nemocky? odišla zatka? mne je zatiaľ ako si nič, len brucho tvrdne a aj pobolieva

zajtra idem na poradňu k doktorke poslednykrat tak ju zjazdim lebo mi neurčila termín pôrodu 🙄

blumka
20. jan 2010

garon, neeeeeee..nestras ma tu s nemocnicou 😠 😀 dufam, ze nie..aj ked muz chce dnes poobede robit chlieb vo vajci a minule ked som ho robila ani som ho nestihla zjest a uz som sla donemocky a ostala tam 😅

maculik
20. jan 2010

blumi, to moze byt zatka aj podla mna. A kedy mas dalsiu poradnu?
No, s tym chlebom neprovokuj, lebo fakt nam budes vecer pisat, ze uz si v porodnici 😅 😀

alex
20. jan 2010

Ahojte maminky, no vidim ze zatial nikto nerodi, nic mi neuslo kym som spala.
Zaspala som az niekedy po stvrtej, mam pocit, ze ja uz sa asi nevyspim normalne.
Neviem si najst spravnu polohu, tak sa len prehadzujem a zavidim muzikovi, ako si
spokojne odfukuje.

garonka
20. jan 2010

jaj blumi to bolo znamenie čo? tak si počkaj do večera a napraskaj sa chlebom mňam ja som ho mala dnes rano 😅
ešte maš čas do 9.2 😵

lolka
20. jan 2010

garonka, aj mne dost casto tvrdne brucho, ale v pondelok som bola na poradni fest zavreta, tak to asi tak skoro nebude 😅
blumy, no, co sa da robit, hlavne, ze to detom pomoze.
chlieb vo vajicku zboznujem, mnam, len sa vzdy napraskam a potom mi je tazko 😅

dnes ma zacal pobolievat zub, juuuj, este toto mi chybalo 😒 musim sa objednat k zubarke...bleee 😖

blumka
20. jan 2010

maculik, v utorok idem na monitor...

garonka
20. jan 2010

alex ja zavidím svojmu mm ako si pokojne spí na bruchu čo je moja obľubena poloha a ja? celu noc kukam do bedne, alebo varím puding 😅

garonka
20. jan 2010

lolka aj ja som bola v pondelok a som sa čudovala, že som zavreta na 10 zámkov a ešte aj zapancierovana poriadne a maleho kompozitny vek je 38tt 😕
ale to bruško mi furt tvrdne a bolí 😠

maculik
20. jan 2010

blumi, no to je este dost daleko. Ale ved uvidis, ako pocas dna a zajtra sa budes citit. A ci este nieco sa objavi.

Boze, ja mam teraz telocvik, mala nasla taku tu hopsgulu, tak si ju tu hadze a ked sa jej niekam zagotula (kedze skace hala bala), tak ma pride zavolat a musim jej ju vytahovat odvsadial 😝

garonka
20. jan 2010

blumi ja som bola na monitore prvykrat a sa ma sestrička pyta v ktorej polohe mi je ok, a ja že na boku ale ten huncut spal tak mi kazala kašľať, kychať no ako som kašľala som myslela, že pľuca mi vyjdu von a môj mm ako som vyšla, že preboha ty čo si tam robila? no kašľať nasilu da zabrať 😀
nakoniec sa huncut trocha prebral ale nekopal a zaznam bol vraj ukažkovy no nechapem a dokonca ani kontrakcie nezaznamenal a mňa to brucho pobolieva 😕

martulanr
20. jan 2010

blumka ja cakam na zatku 😀 a potom nech si robia co chcuuu 😀

blumka
20. jan 2010

gari, mne ked v nemocke robievali monitor, tak mi stale musela sestricka tie pasy premiestnovat a aj mna musela stale prehadzovat, lebo moje dieta si tam asi plavalo z jednej strany na stranu, ci co tam vyvadzala. Raz som tam lezala 2 hodiny aby ten zaznam bol aspon trochu citatelny 😀

garonka
20. jan 2010

blumi čože dve hodiny? ja som mala dosť v tej kabínke ležať 15 min 😅
a vraj si pekne ľažkajte , pospinkajte no som sa smiala na tom smiešnom mini vankuši? hahahahahahaha
v stredu monitor zas no som zvedava či bude kopať alebo plavať alebo spať 😀

blumka
20. jan 2010

gari, ja som si bezne ppir tom monitore zdriemla 😀 ...

garonka
20. jan 2010

blumi ja neviem spať 😀 na chodbe bolo furt rušno 😅

martinaj
20. jan 2010

nuz zienky akurat som dotlacila obed 😝

garonka
20. jan 2010

marti čo si papalaaaaaaaaaaaaaa ?

martulanr
20. jan 2010

ja sa budem pytat zajtra na monitor hadam ma pošle

martulanr
20. jan 2010

idem aj ja jest paa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre