Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

sisiska
19. jún 2009

uz som ten vypocet tt nasla, ale aj tak dakujem 🙂

olifcek
19. jún 2009

sisiska aj Ty ho mas x;o) si v 5tt x;o)

sisiska
19. jún 2009

olif, teraz som si ho tam vlozila 🙂

martina2005
19. jún 2009

Náhodou som Vás čítala, a ten RP od januára 2009 je fakt na 90% pravda, pretože má dosiahnuť úroveň minimálnej mzdy, čo je 8.900 Sk a práve preto že sa blížia volby je to reálne. Pracujem totiž na UPSVAR konkrétne s RP. Tak to by bola pre Vás dobrá správa...

martina2005
19. jún 2009

pardon od januára 2010..

olifcek
19. jún 2009

martina2005: jo, ja sa tesim uz aj pre dobro mojej sestry, ktora ma 4 deti, tri uz sice maju po sedem rokov, ale najmladsie ma 9 mesiacov a peniazky sa jej veru zidu...len dufam, ze to prejde...ja, pokial budem s drahym, a nikomu z nas sa nic nestane, vsetko zvladneme, ale tiez je to prima 😉

dakujem za dalsiu pozitivnu spravu x;O) skoda len, ze to nedaju uz v juli na odsuhlasenie ako chceli ale az v setembri...

zusika
autor
19. jún 2009

mati no tak naozaj dakujem....tesim sa... 🙂
a je fakt ze statna sprava ma za PN 100% no veru neviem..ja sa priznam..som statny uradnicek... (prosim neukamenujte ma) .... ale viem, ze tu si ludia vobec neberu PN, lebo sa to neiplati...ci ak si dlhodobo je to ine??
ja som teda tiez nikdy nebola PN...
no a s tym jedlom... preco nie konzervovane ovocie? kvoli tej plechovici??
myslim, ze male mnozstvo nicoho neuskodi..ako som uz pisala....je to dost individualne....

olifcek
19. jún 2009

zusika: ja som take pocula o policajtoch, a ked su na MD, vraj im tiez cosi viac prispieva zamestnavatel x;o)

zusika
autor
19. jún 2009

no tak to tu nehrozi.....
inak Zucana pekne fotky..wedding...krasne saty si mala.... a presne ... take vesele to vyzeralo byt.... 🙂

blumka
19. jún 2009

ahojteee..
k tomu papaniu, urcite nie alkohol, cigarety..50% lekarov povie ze kofein nie, druha polovica povie ze v malom mnozstve neuskodi...moja mama pila kavu na litre ked ma cakala a som tu a zdrava...ja by som sa vyhla hlavne tym syrom a vsetkemu kde su surove vajcia..nebudem riskovat salmonelu..ved 9 mesiacov vydrzim...inak je tu tema Co sa v tehotenste smie a co nie..a je tam jeden prispevok preco nie tie syry...tak si to kuknite...
a ku rybkam, mozu sa hlavne riecne ale max. 2 porcie tyzdenne, lebo uz aj tie riecne obsahuju kadejaky humus..
ale zasa netreba to ani s tymi zakazmi prehanat..ved dnes uz je skoro vsade nejaka skodivina...to by sme potom trpeli hladom...

zucana
19. jún 2009

baby to je snad blbost ze ovocie konzervovane a zelenina sanemoze nie? kiska to si kde vzala? mozno iba s chemickymi konzervantmi
a baby ja neviem ako je to mozne ale ja vtanem o 10:30 a uz o jednej som tak unavena ze 2 hodky spim....ja neviem ako by som tentoraz zvladala robotu ....snad ma to prejde ☹

zucana
19. jún 2009

zusik dik za svad.pokec saty su moje....dar od maminky tu v taliansku sa totiz iba kupuju a bude ich mat aj moja sestra 🙂 a moja dcera ked budem mat dceru 🙂
baby s tymi rybami som praveze citala ze sa odporucaju...tak ja neviem
a tymi konzervami ma neplaste vcera som robila segedinak z konzervovej kapusty a este aj pomazanku zo sardiniek z konzervy ...vej aj detom sa dava ovocie z konzerv tak nestraste ....

olifcek
19. jún 2009

ovocie z konzervy sa neodporuca len kvoli mnozstvu cukru x;o) takze pohodkaaaa, a kapusta je uplne f poho x;o) ak Ta z nej nenaduva, chi x;o)

zucana
19. jún 2009

olif nenaduva 🙂 taku chut som vcera na nu dostala ze som sa skoro rozplakala ked som ju nevedela zohnat. a ja inak pozeram jak debko ze zlozenie a bolo tam iba ze kapusta a sol tak nekup to ;) a vydaril sa 😀
pozyvam baby 😉

blumka
19. jún 2009

zucana, ryby sa odporucaju, lebo obsahuju nejake ziviny ktore tazko nahradis z inych veci...ale prave preto ze mame znecistene vody, tak sa to mnozstvo upravuje na 2 porcie tyzdenne... 😉 to mi povedal lekar aj pri prvom tehu aj teraz (a to boli dvaja rozni) aj na nete som to citala... 😉

zucana
19. jún 2009

no ja ryby len morske tu najdem takze asi vpoho nie blumi? vyhybam sa vsak krevetam a krabom a rakom ☹
takze losos to isti...

olifcek
19. jún 2009

zucana: my zajtra ideme na sports`day, kde mame uz papu zabezpecnu, ale v nedelu by som rada urobila v alobale cibulku, slaninku, spekacku, klobasku alebo kuracie masko a zemiacky, mnam x;o) tesim sa na to uz tyzden x;O)))

ja nastastie nemam zatial ziadne chute. jem to, co by som si dala itak...dokonca nezvladnem zjest porcie, ktore mi predtym problem nerobili, ale to mozno bude aj tym, ze som sa dost prestala hybat...ak porovnavam, co bolo...ale uz si dam doma v polohe macicka dvihanie noh dozadu a do stran, alebo po stojacky pri stene dvihanie noh, nech spevnim zadok a stehienka, opat zacnem s posilkou a prechaaaadkami x;o)

zit zdravo treba vzdy, no nie? x;O) a ja som hruskovy typ, navyse, ked som sa vzdy prestala hybat, bolo to casom vidiet...takzeeeee, kto sa prida? 🙂

olifcek
19. jún 2009

zucana: a vedela si, ze rakov a krevety najdes len v cistych vodach? hmmm...ci nelubis ich maso?

zucana
19. jún 2009

ja sa pridam po prvom trimestri 🙂
inak uz sa mi trosku grga z tej kapusty ale nenaduva ;)
dam si zamrazit lebo som spravila vela...moj manzelik to nemusi lebo oni tu kapustu moc nemusia a este poznamenal ze je to zimne jedlo no ale tak ja som si pochutkala 🙂 ach ti taliani niekedy to s nim mam co sa jedla tyka fakt tazke ale inak je super a vati aj on sem tam najma teda cestoviny 🙂
a olifcek daj si tam to kuriatko a zemiacky a cibulku a max slaniku ;)

zusika
autor
19. jún 2009

zucana...nedrazdi s tou unavou.....ja teda aj do prace musim chodit...vstavam tak 6.15.... a potom cely den ficim (bez kavicky!!!) no ale o 9.0 uz spim...nevydrzim byt dlho hore.... este ze je dnes uz piatok....
ale vecer idem do dovadla, tak si tu kavu musim dat, aby som nezaspala.....
pekny víkend vam zelam....ja uz idem off....budem online zase v nedelu.... Drzte sa a opatrujte si bruska!!! 🙂

zucana
19. jún 2009

lubim ale su to korovce a to mi muz povedal ze nemozem .....

zucana
19. jún 2009

pekny vikend zusika a drz sa aj ty a ja som ficala tak isto predtym ale nebyvala som taka unavena....
a kavu pila aj moja mama lebo mala nizky tlak a doktorka jej to prikazala takze asi tak ale to bolo pred 28 rokmi 🙂

olifcek
19. jún 2009

zucana: aha...som nevedela, ze korovce by sme nemali...x;o)

a s tou kavou..tehulky mavaju nizsi tlak, ze? a kava cesnak ho vyrovnavaju, tak je? 😉

blumka
19. jún 2009

ja si myslim, ze ked sa bude papat vsetko s mierou tak to neuskodi..teda okrem tych zarucene zakazanych 😉
zusika, prijemny zazitok v divadle..a pekny vikend...
ja som tiez unavena ale nemozem si to az tak pripustat,,,Terezke to nevysvetlim 😅

olifcek
19. jún 2009

zusilka: pa v nedelu 😉

zucana
19. jún 2009

blumi terezka by ti na to neskocila 🙂
my ale s tebou drzime
olifcek o cesnaku neviem o kave hej ale ja kavu nemusim mne nechuti ... a niekedy citim ze mam tlak mizerne nizky...
olifcek daj nejake foto
😉

olifcek
19. jún 2009

zucana: mnooo...dam, neskor x;o)

alicke
19. jún 2009

ahojte, oridavam sa medzi vas aj ja 🙂

deda
19. jún 2009

ahojte, môžem sa pridať?

olifcek
19. jún 2009

alicke a deda vitajte x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre