Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
7. feb 2010

blumi nakoniec Matka použila nejake klobučiky a mala sa jej prisala i napapala sa a že spinka, tak to zvladla 🙂

garonka
7. feb 2010

olif tu ani včera ani dnes nebola nie? 😕

joanna333
7. feb 2010

jani, drz sa, aby si co najskor bola s malickou...

garon, tebe sa to tiez krati...

zucana
7. feb 2010

maci som rada ze dobra noc...u nas zla...ako u martular...
my sme boli od 10tej do tretej hore...na hoze a plakanie a na rukach koliska nie....ked do kolisky...plac...no ak to bude aj dnes vecer takto tak skusim dudel...inak poobede zasa opakovani vecera...skusili sme aj stolicku koliskovu bielu aj hraciu deku...nic
som zvedava ci teraz uz zaspi natvrdo pojdem si lahnut a bude s nou muz....ten nas o pol tretej vysackoval do vedlajsej lebo ani on uz nevladal...
boli sme vonku prvykrat lebo je tu slniecko a cca 10 stupnov...tak spala jak zabita...davam foto... 😉

martulanr
7. feb 2010

zuci neviem co im je cez den ani neviem ze ho mam napapa sa pozera a zaspi a v noci jak odtrhnuty 😠

matesl
7. feb 2010

juj zici, martul, drzte sa...tazka noc 😒

garon a ty mas kedy poradnu najblizsie?

zucana
7. feb 2010

veru martular len dnes aj trochu cez den...
ale spala som 7 hodiek....ty kolko spavas?

katina2209
7. feb 2010

babenky drzte sa maminky a ked deticky spia spite aby ste mali dobre mliecko 🙂 jani ty sa drzkaj tak v ruzinove katastrofa no mam sa naco tesit 🙂

matesl
7. feb 2010

zuci aj si vladala chodit na prechadzke po tej noci? 😅

martul a pospis si aspon cez den? sice ty mas 2 deturence, asi to je horsie s poobednym spankom, co?

blumka
7. feb 2010

juj, baby co to s tymi babatkami ze nemozu spinkat? dnesna noc bola aj pre nas akasi cudna, Terezka sa stale trieskala do ohradky, do steny a pritom sa nikdy neudierala a dnes tak spala ze zo sebou narabala...jasne ze sa poto budila s revom ze sa buchla...no uzas...asi je nieco vo vzuchu

ja so dnes poobede spala s Terezkou, ale ked sa narodi aj Juli tak isto budu mat kazda iny rezim tak uz nenaspim vela..ach jaj...tesim 😅

martulanr
7. feb 2010

jani neboj nebude to take hrozneee len hlavku hore vsetko bude ok 😉

zuci 7 hodin si spala tak to gratulujem isla som spat 21,30 21,45 uz chcel jest potom sme spali chvilu a potom uz nieeee a cez den sa mi nechce spat beha tu chrust musim ho nechat doma teraz aspom do stredy uvidim co povie doktorka 😒 kasle ako tuberak

maculik
7. feb 2010

zuci, marti, blumi, tak vidim, ze tuto noc ste to mali pestre vy...
zuci, ale 7h mas super, to spis aj cez den? mne chyba presne to, co spomina blumka - ze ked som bola tehu, tak som si cez obed pospala s malou, ale teraz to nejde, lebo maly vtedy nespi.

Teraz sa zobudil po takmer 3h, chvilu papal a zaspal, ale v postielke sa terza zase zobudil, tak ideme dopapat.
POzeram pri tom Panelak na nete, Vladko s malou a so starkou isli do Morskeho sveta pozriet rybky, mame to tu cez rieku a este sme tam nikdy neboli. A taaaak by som teraz isla,a le nechcem maleho este brat.
Inak, ked uz su +4st, tak uz mozem ist tento tyzden von, nie?

Ozaj Zuci, vam ten adapter na Sk programy uz funguje? Mozes mi, pls, napisat do IP, co to stoji vsetko spolu?

zucana
7. feb 2010

maci praveze nefunguje...musia skusit este natocit satelit ci to vobec pojde...pak dam vediet
tuto noc som spala 6 hodin...od 3-7:20 a od 8-9:20...
teraz sa chystam uz hodinu a stale nic...martular ty si dala cumel?
ja neviem dokelu ci mam dat alebo nie...proste ona na mna e zaspi a dam ju do kosa a zobudi sa a place....
a na rechadzke sme boli 15 min.prvykrat 😉

maculik
7. feb 2010

zuci, ja som cumel dala, v piatok len pri prebalovani, potom v noci ale aj v postielke. vcera cez den asi len 2x a dnes cez noc nebolo treba, ano cez den.
ale mam po ruke, lebo ho to vie ukludnit - vacsinou 😅

ewelyne
7. feb 2010

ahojte babcule,
este som vsetko nestihla precitat...ideeeem

Mame dalsie februarove babo 😉
Radka- raa- dnes v noci porodila a prekvapko vyriesene, je to Martin 3230g a 50cm. 😉

Janka, drzkaj sa, stres ti teraz nerobi dobre, ked si uz tam....

Garonka, studene obkaldy nieeeee- to je to najhorsie... ja som mala prsia ako kamen, z tych studenych obkladov este viac a potom aj horucky, a hrudy, kym neprisla laktacna po viknde a poslala do teplej sprchy... takze teple obklady jej napis, al hor. sprcha na prsia a mlieko bude same striekat 😉

Zuci, Macu, Martula...juuuj drzkajte sa 🙂 drobci su uzasni... tie prebedene noci si odkrutime vsetky... 😉

My mame navstevu- moju krstnu, tak tu nemozem vysedavat... ale normalne sa modlim,
pre zmenu, aby som teraz nezacala rodit... tak ako chcem, viem ze teraz by ma asi drblo.... ale to je na dlho a o tom potom.... teraz nemozem....psssst 🙄

ewelyne
7. feb 2010

garonka, to som myslela pre matku ten odkaz 😉

maculik
7. feb 2010

kocky, jablka mozem, ked kojim, ci? Lebo svokra ze nemozem, lebo to ma supku a maleho z toho nafukne... Ale ja som take nic nepocula, tak teraz neviem. A pri Adelke som toto neriesila, pri nej som fakt vsetko mohla jest, aj jedla. Teraz chcem byt trosku opatrnejsia, kedze chlapci su haklivejsi, ale ze by som nemohla jablka? To sa mi nezda 😅

maculik
7. feb 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš A este, nemate niekto odsavacku na baterky alebo tu elektricku? Lebo ja pouzivam len na vysavac, ale chcem aj jednu takuto, ak by sme museli odsavat maleho v noci, tak aby sme nezobudili Adelku. Aj na cesty aby som mala. Len neviem, ktora je lepsia.

maculik
7. feb 2010

ups, to som kopirovala z Juloviek, preto je tam to na zaciatku 😉

blumka
7. feb 2010

ewe, vidis, tie studene obklady som okopcila zo stanky annag 😅 ja som s tymto nikdy nemala probelm, tak som len pisala co mam nastudovane...ale ked mas vlastnu skusenost tak asi lepsie teple

matesl
7. feb 2010

maculik,

ja som kupila na baterky, najdem ju na nete, ale aj ta dost vrci ked ju pustim 😅 a ma aj 12 melodii, ze na odreagovanie deti pred odsavanim... poslem link, stala len okolo 700 sk..

maculik
7. feb 2010

inak, s tou horucou sprchou to aj mne pomahalo, pri Adelke sa mi hrozne naliali v noci v nemocke prsniky, ale tak, ze som ich mala ako kamen, nic s tym neslo robit, a potom sestricka ma poslala pod sprchu a mlieko zacalo krasne vytekat. Ked uz boli nie take plne, tak uz isli aj krasne pomasirovat.

maculik
7. feb 2010

matesl diky 🙂

ewelyne
7. feb 2010

😉 juuuj blumi ja neviem, no mne to este viac stvrdilo na kamen a teploty stupli... mozno kazdemu inak...
ale v kazdom pripade, tepla sprcha urcite a strieka to samo 😀

maculik, s tymi jablkami aj mne vraveli, ja neviem, ja som jedla sem tam so supkou a sem tam bez 😉
skus, ved ich nejdes zjest kilo... nie? 😉

maculik, ja som kupila tu medelu, co alex spominala elktricku a je vlastne aj na baterky.. ja som pri prvom bola len na rucnej, takze neviem, este som ju neskusala, ale olinka si ju chvalila... a pocula som ze super je ta z aventu elektricka, ale ta je ina palka...myslim cenovo...

maculik
7. feb 2010

ewe, ale ty myslis na mliecko, nie? Ja myslim na sopliky 😉

a to jablko skusim, ved len jedno, tak uvidim. Ale az rano, keby nieco 🙂

matesl
7. feb 2010

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2375...

macu ja mam tento

alevidela som aj iny na nete, len este nemam odskusane ale olifcek ma tiez na baterky a myslim, ze si pochvalovala

andrea2603
7. feb 2010

ahojte.

no pekne nám tu pribúdajú bábätká 🙂 , gratulujem, raa.

Inak dievčatá-mamičky, keď tu napíšete, že hrozná noc bola, tak som normálne rada, že som ešte 2v1 😉 .

Jani, tak ty si už v nemocnici? To už pojde šupom, neboj. 😉 , rýchlo to ubehne.

maminnka
7. feb 2010

ahojte... Janka, drzim palce, aby sa to skoro rozbehlo, nech tam nemusis naprazdno tvrdnut...

babulky, tie prebdene noci nas asi cakaju vsetky... dost zivo si pamatam, ako nasmu makemu 3 mesiace koncila noc o pol druhej v noci. Potom uz mal den.

maculik
7. feb 2010

no, tak som si dala, pre istotu bez supky 🙂
inak kocky, ja ked som bola tie 4dni bez Adelky, tak ona mi taaaak hrozne chybala, ja som bez nej este nikdy nebola viac, ako 6-7h cez den, a v noci sme boli doteraz stale spolu. A zrazu 4dni. A vraj som jej ani velmi nechybala, ze niekedy sice zavolala mama, ale ked jej povedali, ze som isla kupit babo, tak si robila dalej svoje.
A ked sme dosli vo stvrtok a videla som ju, ako ju ocko vedie z jasli, tak sa mi zdalo, ze velmi vyrastla a zmenila sa 😀 Uz chapem, ked manzel dojde zo sluzobky a povie, ako sa Adelka za ten cas zmenila 🙂

blumka
7. feb 2010

😀 macu...
ja ked som bola v nemocke dva tyzdne..terezku som prvykrat videla po siedmich dnoch...a ona prve co mi povedala ze "ubim ta mamka" tak som sa tam na chodbe rozrevala 😅 😵 😵 potom ten dalsi tyzden som ju videla kazdu druhy den ale ten prvy tyzden som si veru po nociach v nemocke aj porevala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre