Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
16. apr 2010

ahojte 🙂
zoska, aj moja ľúbi driemať na pleci ako tvoja 🙂
Inak v nedeľu krstíme a vyzerá, že aj počasie nám vyjde 😉

olifcek
16. apr 2010

gari joooo x;o)) aaa de toten drobcek vlastne je? ja ani neviem...saq od novembra som nikde poriadne nebola x;o((

zoska
16. apr 2010

olif je to 56 podla stitku, ale urcite to je min. 62,lebo ked som to prirovnala k ostatnym 56tkam co mam doma, tak to bolo min. o 5cm vacsie 😉

olifcek
16. apr 2010

gari jasne, sorry je vtipnejsie, trefnejsie, milsie, chi

adi veru, ma byt fajne teplo v nedelu 😵

olifcek
16. apr 2010

zosi jj, dakiiiii, nech viem 😉

zoska
16. apr 2010

andy, no to si mala akoze grgnut a ona si takto rucky poskladala a vegetila 🙂

pekne krstinky zelam, drzim prsty s tym pocasim 😉

andrea2603
16. apr 2010

super bodynko 🙂

garonka
16. apr 2010

olif na Rastislavke ja tam kuknem lebo dnes ideme zas sa povoziť v autičku 😀

garonka
16. apr 2010

adi v nedeľu ma byť vonku konečne prekrasne tak budete mať super krstinky 😵

olifcek
16. apr 2010

gari v tomto je skoda, ze auticko nemame x;o(( keby si tam bola, prezvonis mi? x;o)

garonka
16. apr 2010

olif a my mame ale ja nemam vodičak bojím sa šoferovať ja truba 😠

no jasne že cinken cinken 😉

zoska
16. apr 2010

jee baby u nas je dnes krasne slnecno
po 4 dnoch balkonovania idem do mesta kocikovat...len mala musi este grgnut 😀

garonka
16. apr 2010

zosi aj tu sa vyčasilo my už nebalkonujeme lebo smetiari nas zobudili tak hajame v obyvačke v kočíku 😀
a ja idem logovať do mesta kade tade tato nas povozí aj pokupim somariny lebo tak sa mi zda odkedy mam dieťa som do nakupovania chora 😕

olifcek
16. apr 2010

gari, pomoz mi najst nieco na nete o dr. Oxane Bodnarovej, pllls....

mamkine byvale kolegyne ma k nej objednali na 21.04 medzi 9-10 a ja neviem, ci je lepsia ako lazarova...

inak...

NEUROLOGICKÁ ambulancia
amb. lekár: MUDr. Oxana BODNÁROVÁ
ordinačné hodiny:
pondelok. od 13.00 do 10.00 h
streda: od 9.00 do 15.00 h
piatok: akútne stavy
Tel.: 055 640 2530
sídlo: budova Detskej polikliniky

amb. lekár: MUDr. Eva LAZAROVÁ
ordinačné hodiny:
pon., str.,štv., pia: od 8.00 do 15.30 h
ut.: od 8.00 do 12.00 h Tel.: 055 640 2535
sídlo: budova budova Psychiatrickej kliniky, Tr. SNP 1, KE

lenica81
16. apr 2010

zosi, moj si grgol, tak som sa potesila, a potom som ho dala do lehatka a grcol si... a potom som ho prebalovala a opat... ale nie vela, aspon to...
aj tu svieti slniecko...

ja som zacala soferovat ako tehu... 😕

garonka
16. apr 2010

olif jaj moja no tuším ku Bodnarovej chodí kamoška ale radšej nesplietam opytam sa jej

to nakoniec naša Lazarova neni v budove detskej kliniky ale v psychiatrickej budove 😅 😕

olifcek
16. apr 2010

gari jj x;o)) spytaj sa miii..mozes i dnes? mas na nu cislo? x;o))) ma poraziii

garonka
16. apr 2010

olif idem jej cinken
šak i ona môže byť dobra tak istotne lepšia jak Adamova

garonka
16. apr 2010

olif nedvíhaaaaaaaaa a to som jej 2x za sebou zvonila no ja jej dam po holej 😠 😠 😠 😠

olifcek
16. apr 2010

gari jo i zamna x;o) chcem vediet, ci je mlada, ci stara, ci je mila, ci sa objednava, ci sa dlho caka x;O)) , a ci je vojtovka jej druha segra, grr

garonka
16. apr 2010

ešte skusim raz cinken ale ju zadusím prečo nedvihaaaaaaa, to ja nemam rada ak mi niekto nedviha mobil joj joj
tu na koňovi jedna pisala o tej doktorke že je super žienka napiš jej IP počkaj najdem tu babu jo?
ja som špion no

garonka
16. apr 2010

olif vola sa yasmina napíš jej do IP
ona v teme Dvojičkovo dačo piše
https://www.modrykonik.sk/forum/dvojcata-a-trojcata/dvojickovo-ii/

maly je horeeeeeeeeeeeeeeee ideme papať 😀

olifcek
16. apr 2010

gari Ty si neuveritelna. DAKUJEM

hajdylca
16. apr 2010

kocky co mate manducu ste s nou spokojne? deturence Vam v nej chcu byt? zvazujem ze ju kupim, lebo drobec zacina strajkovat inde ako na rukach 😒

maculik
16. apr 2010

hajdy, ja som velmi spokojna, ked treba, aj s nou uvarim, aj vonku sme uz boli parkrat. ked ho tam davam, sice trochu place este, ale potom uz je tichucko 🙂

olifcek
16. apr 2010

budete davat pred povinnym ockovanim vitamin C ? alebo cosi po nom, preventivne?

blumka
16. apr 2010

ahojteeee...baby ja som dnes normalne vypadla z domu 😀 boli sme na 2 hodky v optime, Terezka tradicne na vlaciku a objavila tam novu srandu, tak aj na tom sa vozila a neuveritelne ale Juli spi uz od desiatej 😲 😲 😲 zaspala hned ako som ju dala do sedacky a uz sme od pol jednej doma, tak spi pri otvorenom okne v izbe...ale uz sa pomaly budi, boze musi byt strasne hladna 😀 😀

zucana
16. apr 2010

cafte...cukrus super drzim palceky!
zosi, gari , mami vsetko naj k vymeacninam 🙂
co sa tyka nehtov ja striham ked je hore aj na nohach a poviem vam ze velmo tazko to ide ale tak musim... 😅
zosi to bodycko je super len moj mm by tomu nerozumel....a mala je krasnucka ani sa verit nechce ze tak plackava 😔

ja mam dost naprd den...navsteva nasich totiz az na to ze som bola s nimi velmi stastna a velmi mi pomohli a boli uasni nedopadla moc dobre...lebo to co som pisala o svokre tak uplne znechutilo nielen mna ale aj moju mamu ktora o nich nechce nic pocut a teraz pocuvam ze oni tak maju viki stale, ze mi niekto zorganizoval krstiny, ze dufaju,ze viki bude hovorit aj po slovensky a takto....takze to ze sa uz k svokre spravam trochu odmerane nestaci,teraz mam taketo narazky akoby som mohla za to,ze som sa prestahovala do IT .... segra mi raz napisala ze mi to neodpusti...co mi doslo tak luto...a pritom ja som smutna z toho tiez, a prezivam to tu tazko ale prezivam lebo tu mam muza a dcerku ale este ked mi to takto pripominaju a vycitaju tak je mi horsie...

tak som totu musela napisat lebo nemam ani komu...kamosky moc nezatazujem ved sme radi ked si piseme o normalnych veciach a vy mi rozumiete lebo vsak ste v obraze....

maminnka
16. apr 2010

ahojte, idete von? nebude ten sopecny popol padat? aby sa nam toho deti nenadychali..

maminnka
16. apr 2010

Zuci,
mas to tazke... tvoja rodina by ta mohla trosku viac chapat a vcitit sa do tvojej pozicie, si tam "sama" a oni su doma vsetci spolu. Mali by ta skor povzbudit, byt ti oporou ako ti vycitat veci... akoze ti sestra neodpusti, ze si sa odstahovala? To by mna rozosmutnilo tiez.. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre