Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
2. máj 2010

ty si na kopci 😀 tu dolu fajne teplo ale sem tam pofukuje
no bude Olivke stačiť kratke bodynko a v kočiariku jej bude fajne 🙂

olifcek
2. máj 2010

gari takze mam mamku blizko, ale...

a si zlatunka a kg pojdu dolu x;o))

olifcek
2. máj 2010

gari saq na bodynko i trickovinu daaaam...x;o) aj ked, najradsej by som ani to uz nie...ale tak...

garonka
2. máj 2010

olif no to hej pôjdu budeme obe behať s kočíkami po meste a budeme anorektičky 😀
no po pôrode vyzerame nahodou oki 😉

garonka
2. máj 2010

olif i ja dam na bodynko tričkovinu lebo teplooooo

garonka
2. máj 2010

no je toto normalne ako sa mi babo vykruca? a bodaj by potom pri sede nedržal hlavku 😠

olifcek
2. máj 2010

gari my sa tak nevykrucame....

anorekticky, hehe x;o))

garonka
2. máj 2010

olif jak vam fajne lebo to nem dobre to vytačanie kade tade 😒

garonka
2. máj 2010

a baby zas ušli 😀
my ideme papať už sme hore a revemeeeeeeeeeeee 😕

blumka
2. máj 2010

baby, vy nejak odstrasujuco posobite, ci co 😀 😀 😀 ked zacne vasa debata vsetky baby zutekaju 😀 😀
ja sa este vratim k tomu cumlu....je lepsie pasticka ako cumel z hladiska kojenia, cumel ma inu techniku satia ako satie z prsnika, existuju deti ktorych cumel pomylil a uz nechceli papat z prsnika...co sa tyka zubov, uz som pisala, a to ci babo ktore nepozna cumel nehryzie pri kojeni zial neviem posudit, ja som nekojila...
druha vec je ze ak dam dietatu cumel ked si cmula prst, tak som si ista ze ho od cumla oducim, uz len tym ze cumel vyhodim...ale palec si najde stale aj v troch aj v styroch aj v piatich rokoch...a zial aj cmulanie prsta deformuje chrup..zvlast ked su deti ktore si prst cmulaju aj v skolke
je dobra nahrada podla mna tak ako pise olif, nejaka hracka na cmulanie, alebo roh plienky alebo nieco take 😉
ja som dnes napr. videla trojrocne dieta s cumlom..vyobliekana ako zo zurnalu a cumel v ustach...fuj...ani jedno ani druhe nie je dobre, ale ide o to co si myslime ze do buducna bude horsie...

macu, terezka nemala so zubami ani raz problem a uz jej chyba len jedna stolicka ale vraj je to normalne ked su hnacky a teploty 😉

olifcek
2. máj 2010

blumi pridu tazsie vahy a zvysok zdrhne 😀 😀

ja som prebalila, ze dam este cucnut, obleciem vrch, capicu a ideme von, no kakali sme, takzeee...po pape rychlo prebali, doobliekam a ujdeme von.,..

olifcek
2. máj 2010

asi bude kropit, joj...nakoniec kratke body a supravicka, co vcera, je kus teplejsia ako trickovina

olifcek
2. máj 2010

tak ostavame doma 😅 😅 ale pojdeme si lahnuuut

andrea2603
2. máj 2010

ahojte,
😀 , olif, že ťažké váhy, snád to nie je s vami také zlé 😉 .
Livka cumel tiež nie, veď prečo by aj, keď môže dudlovať niečo lepšie.
minule ste tu niektorá nezháňala toto:
http://www.familymarket.eu/index.php?main_page=...

maminnka
2. máj 2010

garonka, tak potom s tou susickou len nevie narabat 🙂 ak sa do nej da len 1-1,5 davky pradla a to sa vyberie HNED ako dosusi, tak je to vyzehlene 🙂
a ani nasa princezna sa tak nevykruca... ale mozno mu je tak dobre, ja by som to hned ako problem nevidela... ale mas doma riadneho dlhana 🙂

zucana
2. máj 2010

cafte
gari moja sa tak vykruca iba ked sa sem tak natiahne....rano zvacsa 😀
andy dik moc za lunk uz som objednala aj ine hracky a su velmi velmi zlati a odpovedaju aj v nedelu 😵
boli sme na ten obed v tych stankoch super som si dala take pecene zemiaky s udenym a kapustou 😅
a vika u zasi normalne rozumie ked ja papam...lebo po mini palacinkach snutelou sa takto oblizovala a potom spustila rev ze je hladna tak som musela hned kojit 😕

janielah
2. máj 2010

Dievcataaaa: Takze: Sikovna mamina Janka si placucu SImonku naklonila na bok, supla dudlik, pridrziavala a do minutky jej babakto zaspinkalo 😀 ziaden palceeeek !!! Som sa musela pochvalit 😀

andrea2603
2. máj 2010

zuci, tak ty si takto maškrtila? aj ja som už objednala 😵

andrea2603
2. máj 2010

zuci, ty si koľko toho nakúpila? už to nemajú 😕

olifcek
2. máj 2010

adi pri vyske 172 cm mam stale 75kg...takze tazka vaaaha...na 62 to ale dam, az sa zacnem o to snazit 😵

adi, zuci, v akej cene to bolo??? hehe....

zuci kapustu? wow...ja ju nepapam, samotnu ma naduva, takze asi by aj Olivku 😵

papam sojovy gulas s hranolcekmi na olivovom vyprazane, mnam, fajnotka 🙂

janka presne takto to robi i moja mamina, hehe...si sikula

blumka
2. máj 2010

sewas baby
janka sikovna si 😉 tak to robim aj ja 😉
garon ja mam tie susicku a zehlim len ked na pradlo zabudenm a te tiez len manzelove kosele 😉 ked sa vyberie krasne teple zo susicky a kosele sa zavesia hned na vesiak tak ani tie netreba zehlit 😉

andrea2603
2. máj 2010

olif, máš čo robiť, 13kg dole dať, uff. Ja len také 3-4 kg a budem spokojná.
cenu si nepamätám, ale sa to vypredalo ako by to zadarmo dávali.

blumka
2. máj 2010

gari, inak takto sa aj juli vykruca obcas a aj Terezka sa a nikto ma nikde neposielal 😕
inak teraz sa s juli mm vazil a podla nasej vahy vazi ten maly tucko 6500g 😕 😕
som zvedava co bude v utorok na poradni

andrea2603
2. máj 2010

mne sa Livka asi 2 dni vytáča pri papaní, keď niekoho počuje. Cecok v ústach, nahodí úsmev a už točí hlavou, že kde je kto a čaká kým sa niekto objaví 😅

olifcek
2. máj 2010

adi ze jo? x;o)) ale neva, zacnem makat, ked uz budu prikrmy...vraj si telo, resp. svaly pamataju, a tak by to nemalo byt moc zlozite...x;o) zacnem chodit na plavaren, kde si dam za 40minut kilak a ked to budem robit kazdy druhy den, ojojooooj, pojdu kg dolu rychlo...no este sa uvidi ako mi to umozni moj ,,ciciacik,, 😵

olifcek
2. máj 2010

a joooo, aj ceresnovy kompotik papame 🙂 zosi, dik

andrea2603
2. máj 2010

ja sa športovať nechystám, ja len dúfam, že to zo mňa samé zlezie 😅

garonka
2. máj 2010

sme domaaaaaa

konečne som kupila Tobimu normalne veci na to uvitanie do života kam ideme 🙂

idem si vas prečítať či sa tu niečo dialo

nohavice su 74 a daju sa zohnuť tak dufam, že nebudu veľke lebo mm sa v obchode smial či ich Tobi nevyskuša v kabínke 😀

blumka
2. máj 2010

gari, kde ste boli nakupovat?

garonka
2. máj 2010

blumi no ty maš super pediatričku ta naša nas posiela kade tade a som na nervy veď Tobi prospieva, pribera, rastie tak len tak si doktori medzi sebou dohadzuju pacientov no ona nas na začiatku i k tomu doktorovi poslala čo aj Olif s Olivkou k nemu chodia taky stary splašeny ujo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre