Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
20. máj 2010

ahojte 🙂

tak my noc klasika, trochu viac sa budil na papu, ale inak v poho. Teraz uz 1,5h buva, ja som zatial uvarila obed a pozrela film, este idem poskladat a vyvesat nove pradlo.

s tym pretahovanim som mala aj ja dilemu, ale aj moja dr tu, aj na Sk povedala, ze nie, tak sa toho drzim. A nasiulu uz vobec nie, od nas z juloviek to jedna malemu spravila a potom jej to neslo dat naspat, tak museli bezat na pohotovost, a dalsej to zase popraskalo, bude tam mat zrasty 😒

a boli ma cele telo po tej masazi, co som mala v pond.vecer, citim sa ako keby po mne presiel valec 😝

garonka
20. máj 2010

kati minuleho roku dostal akysi zachvat zistili mu zapal pankreasu, pak sa mu tvorili cysty a lekari nechceli ich operovať lebo sa bali čim su naplnene, hnisom alebo vodou
nakoniec sa dostal do špitalu v novembri poležal si v nemocke do vianoc, odrezali mu polku pankreasu kusok žaludka i cysty vybrali a po operacii ho žena kopla do riti
teraz ide na operaciu zas lebo sa mu pankreasove šťavy kdesi upchali a ma pooperačne zrasty a ku tomu všetkemu dostal z pankreasu cukrovku
je mi ho ľuto, je to mlady 35 ročny chlap dobrak od srdca pomohol fakt každemu, hoci dlhuje nam peniaze ale čo už snaď ich niekedy uvidíme ale v prvom rade je jeho zdravie a rodinna pohoda, ešte dobre, že ho jeho deti držia nad vodou
a ta zmija čo sa na neho vykašľala ak mam fakt byť zla nech sa škvarí v pekle

garonka
20. máj 2010

olif tu ho v ke budu operovať v železničnej nemocke

garonka
20. máj 2010

olif jj a to je taky užasny pocit ak sme maminy a vieme si utešiť svoje dieťa a ono nas odmeni tym, že sa usmieva a naťahuje k nam ručky to je take mile chjo
rano Tobi vstal pozeral na mňa cely čas kym som neotvorila oči a hneď usmev od ucha k uchu 😵

olifcek
20. máj 2010

gari veru, oliv, kazde rano, ked otori ocicka, pozrie na mna...ja ked uz nespim, tvarim sa, ze jo, tak sa zacne usmievat a ked nic, keca s lustrom a caka, kymsa ozvem..ale dnes som sa robila ze nic a oliv zacala vyskat, hehe a divala sa pri tom na mna a rehunala sa nahlas...otvorila som oci a opat uuusmev a nahlas rehot a vyskanie..ale nepustila ma od seba, hned pytala papu, tak som jej vyhovela...

boze, ja ju Milujem! 😵 😵

lenica81
20. máj 2010

joj, baby, vsetky mame rovnake pocity... 😵 😵 😵 som si nikdy nemyslela, ze to bude az take uzasne, ked sa vlastne dieta tesi z vasej pritomnosti... 😵 😵 😵

garonka
20. máj 2010

olif 😵 😵 😵 😵 😵
ja som zas rada že pri Tobimu môžem i na wecko odisť aj čajík si uvariť on počka, obzera si ručku a slinta jedna radosť

no super smetiari su tu už pri bedňach stokrat 😠 😠 😠 😠

garonka
20. máj 2010

leni nie a že je to veru užasny pocit
ja ak mi ho svokra berie na ruky tak zurim a neviem či je to žiarlivosť alebo strach o neho

olifcek
20. máj 2010

gari i mne oliv zacina take veci umoznovat x;o)))

inak, Oliv mi vela spi, ze to neva???

garonka
20. máj 2010

olif jasne, že to neva aj take počko je tak je unavena
i my hajame veľa
v noci celu noc po očkovaní v kočíku 4,5 hodinky
no i teraz sme v kočíku od desiatej

garonka
20. máj 2010

macu čo si fajne varila? 😉

garonka
20. máj 2010

a blumka je kdeeeeeeeee?

katina2209
20. máj 2010

olif robili mu pred rokom na helikobactera od vtedy nie... este sa vam ozvem idem k tej mamine na obed 🙂

olifcek
20. máj 2010

gari kokos, este som nestihla vsetky fotky pridat a uz tam mam komentaaare, si podarenaaaa, Ty spionka jedna 😀 😀

maculik
20. máj 2010

garon, morcacie masko na kocky s takou vybornou mraz.zeleninou, do toho smotana na varenie a biele vinko, ryza. polievku dnes nemame, nechcelo sa mi 😅 🙂

Petik je uz napanany, ideme sa pohrat a ked sa trosku unavi, pojdeme von.

a zajtra poobede mame ist ku kamaratke na oslavu 2.narod.jej dcerky, najprv som nechcela ist, ale pojdeme, ved keby nieco, dam Petika spat k nim do spalne.

a tie pocity pri malom mam aj ja, pritom som nemyslela, ze to este budem tak prezivat, ako pri prvom babatku, ale prezivam to tak isto 😵

kati, dobru chut 🙂

garonka
20. máj 2010

olif len pridavaj pridavaj ja malu Olivku doslova zbožňujem veľmi rada čumakujem na fotky 😵 😵 😵

hech od tehu mi ostala diagnoza, špionaž 😀

zucana
20. máj 2010

baby tak ja docitam a dam refresh a dalsia strana 😅
leni mala je uzasna vcera 2 hodiny ticho sedela v restike vo vajicku a kukala a komunikovala hodku spala a pak som jej v restike v primi dala jest....plackala len v tescu lebo jej bolo strasne teplo....
kati tak snad to bude dobre chudatko malinke juuj ani neviem co bych ja robila ja som v strese len ekd ma pupaciky tak pojdem na 14.00 dufam ze tam nebudu chori....
inak kokso uz si program musim pisat kazdy den nieco a ja som bola v tom ze je len streda...
velkym mam 26teho samoska o 15.00 stretko 😀

olifcek
20. máj 2010

gari uz dopridavame x;oDDD mozes kuk x;o)

veru, i ja som sa uz vcera pytala, de je blum...

garonka
20. máj 2010

kati dobru chuť 😵

macu to je ake fajne mňamkove juj dala by som si

olifcek
20. máj 2010

zuci ake su tie pupaciky? cervene len, ci i biele? to len potnicky mozno...ale jasne, lepsie, ked lekar vidi...paq daj info, ze co to...

zucana
20. máj 2010

su take cervene alebo len take draplave.....take malicke

olifcek
20. máj 2010

dakujem za komenty..mna to vzdy tak potesi, ako mala keby som bola..ale o to uprimnejsie sa tesim x;o)

olifcek
20. máj 2010

zuci tak to budu potnicky....tusimto nedavno rozoberali u annag v teme, alebo januar, abo neviem kde uz...vies co? napis strapco13 ona je lekarka x;o)

zucana
20. máj 2010

tak ale ja uz asi pojdem na tu 14.00 .....alebo?aspon sa popytam aj na ine veci co tu na SK si o tom mysli...a v pondelok ideme na sono noziciek...za 20 eur

garonka
20. máj 2010

ja som na potničky trochen dala sudokrem pak to zmizlo ale nesmiem babušiť maleho lebo sa nervači ale tie potničky sem tam vzniknu ak sme dnu a chyti amok

zucana
20. máj 2010

gari a vyzera to takto?

olifcek
20. máj 2010

gari jj, ani ja nesmiem babusit, lebo je paq nepokojna, sa prehadzuje ako dospelak, ktory chce spat ale neda sa x;o)))

zuci v ceku prijatelna suma toto x;)

lenica81
20. máj 2010

olif, mala je krasna a sikovna... tie fotky na brusku su supis... ako mudro sa pozera na tie knizky... 😵
a co tie lamaze naramky, ma o ne zaujem, ci zatial ani nie...

zucana
20. máj 2010

moja sa zacala tak vykrucat ako tobi ale uz asi moze nie???
inak olif aj my mame take hracky na ruky na vcerajsej foto 😉 mala je nadherna 😉 😵

andrea2603
20. máj 2010

ahojte.
ja vás ani neviem dočítať, lebo robím parené buchty a Livka spí, dúfam, že aspoň 1/2 hod.vydrží. Zuci, to je teraz taká vyhádzaná Viki? Mne sa to nezdá na potničky, skôr nejaká reakcia alergická.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre