Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
20. máj 2010

zoska, tak super, že už v noci viac pospíš 😵

zuci, u Lele asi najviac zaberal Holtov krém /tak nejak sa to volalo/, ale zázraky to nerobilo a na premasťovanie používame Excipial. Imazol dávam Livke na zapareniny, pod pazuchou sa dosť zaparuje 😖 a salycilku máme na šupinky vo vláskoch.

zucana
20. máj 2010

andy mne dala mliecnu mast na vyrazky ale ze ten ekzem to nie je....a imazol mame na zapareniny tiez pod paruskami a za krcikom a medzi misvchelinkami ...

svetlankat
20. máj 2010

Čaute baby, ja som dnes vôbec nestíhala, práve som si Vás aspoň dočítala, tá podvodníčka je už zablokovaná, takže som si ju nevedela prečítať. Zuci, dúfam, že vám to skoro prejde. Tak Vás aspoň všetky zdravím a prajem peknú a ničím nerušenú nôcku. 🙂

lolka
20. máj 2010

ahojte baby, tak uz sme spat z Rima 🙂 Vratili sme sa vcera vecer, Viki zvladla oba lety uplne super, cely cas sme sa ceckovali a ona spokojne spinkala. A pocas oboch letoch sa riadne prekakala, asi sa jej v tej vyske dobre kadilo 😀
Bolo super, pochodili sme Rim, uzili sa s rodinou a stastne bez chorob sa vratili 🙂 Bolo to sice niekedy hekticke, hlavne sklbit prepravu s kojenim, ale dalo sa. Lebo Viki ked sa zobudila a spustila rev od hladu, tak to sa vsetci otacali, ze ci dieta tyrame alebo co. Aj sme raz z metra vystupili, a kojili na stanici, lebo mi to bolo blbe ze tak strasne place 😅 No a Viki zistila, ze na rukach je lepsie ako v kociku, viac vidi, tak sa toho zacina riadne dozadovat..... 😅
Pridala som nejake foto do albumu 😉

ani sa nejdem snazit vas docita, lebo to sa nedaaaa 😀 dufam, ze ste vsetci zdravi 😉

lolka
20. máj 2010

zuci, vy uz ste v BA ? alebo este ne ?

lolka
20. máj 2010

oliv, vy uz mate 5 mesiacikov ? gratulujem, mala je krasne okate babo 🙂

svetlankat
21. máj 2010

Lolka malinka je krasna rastie do krasy.

svetlankat
21. máj 2010

Dobre ranko, my ideme na chalupu, tam nemame net, tak vas musim docitat v nedelu. Drzte sa a prajem krasny vikend.

blumka
21. máj 2010

dobre ranko..my sme mali super noc...od pol deviatej do pol druhej, potom do piatej a potom do osmej, aspon raz za mesiac 😀

olifcek
21. máj 2010

loli dakujem...a uz ajidem kuk foto

maculik
21. máj 2010

Dobre ranko 🙂
lolka, vitaj spat, pozerala som foto, tak som si pripomenula Rim, zboznujem to mesto. A Viki je krasna, tiez taka okana 😵

Tu je dnes od rana teply, slnecny den, tak sa tesim. POobede ideme ku kamaratke na tu oslavu jej 2r dcerky, dovtedy budeme doma a vonku, Adelka v jasliach.

zuci, a na co to bola alergia? Ci nevedia presne a preto mas dietu? Ale aspon ze nic vaznejsie.

alex, vcera som sa konecne dostala k majovemu c. Dietata (chodi mi sem, ale kedze sme boli na Sk, citam ho az teraz ) a nie je tam nahodou fotka Jakubka? 🙂

alex
21. máj 2010

Ahojky,u nas tiez dobra noc. Jakubka som ulozila okolo pol deviatej,no zaspal okolo deviatej-pol desiatej,potom bol hore o jednej a stvrtej a o stvrt na sedem. Potom o pol osmej vstal,sme si pokecali a teraz sa napapal a zahajkal.

Loli mala je zlatucka,pozerala som foto aj na FB. No a tebe to velmi pristane 🙂

alex
21. máj 2010

Macu, ano, je to Jakubko 🙂

lenica81
21. máj 2010

ranko dievcence... loli, vitaj a mala je zlatunka... taka mala a uz aka scestovana...

u nas noc fajn, boli sme hore okolo 1, 3 a pol 6... a prave sme hore... prebaleny sa Vilko hra, ale musim k nemu... nieco ine mu dat na kukanie... bo ten maco nezabera... 😀

maculik
21. máj 2010

alex, som si myslela, este som pre istotu skontrolovala priezvisko aj na FB 😀

maculik
21. máj 2010

zlatucky tam je 😵

maminnka
21. máj 2010

juj, ja vas nemam na FB, nevidim fotky :(

alex
21. máj 2010

Dakujeme za pochvalu, odkazem mu 🙂

blumka
21. máj 2010

olif, kedy ide objednavat ta baba z nextu?

maminnka
21. máj 2010

ja som vcera konecne zohanala pre malu letnu ciapocku... to je problem zohnat nieco na leto pre leziace dieta... je to taka krasna cipkovana ciapocka, z madeiry, lahucka... ale prosim pekne skoro 15 EUR 😠 😠

svetlankat
21. máj 2010

Alex na ktorej strane je Jakubko, nech aj ja kuknem?

svetlankat
21. máj 2010

Mami dost, zarabaju na detickach az to bolo, vedia, ze to musime kupit tak zaplatime.

svetlankat
21. máj 2010

Jakubko ten v tej ciapocke? Ako zlato spinka.

olifcek
21. máj 2010

mami kolkooooooo??? ved tu na bazari su na letooooo....pre synceka som nenasla ale pre natalku by boliiii

blumi 25.-26.5 😵

loli malicka je na posl. fotke prekraaasna

alex
21. máj 2010

str.68, rubrika Vitaj drobcek.

Mami,ze 15 eur,nenormalny,nevedia co pytat 😨

alex
21. máj 2010

Hej,to je on.No on je zlatucky,ked haja.Aj teraz moji chlapi spia a ja sa tu flakam na nete.

lenica81
21. máj 2010

alex. on je zlatunky aj ked je hore... 😉 jake ma okale, by ste kukali... 😵

alex
21. máj 2010

Leni,jeeej,dakujem.
A co inak,ziadna reakcia na ockovanie? U nas nastastie nic. Baby do kedy sa to tak moze objavit?

olifcek
21. máj 2010

ali daj tu fotku aj seeem......

a prejavit vraj do 12-24 hodin, a do 3 dni to ma byt ok...

svetlankat
21. máj 2010

nam vravela doktorka 24-48 hodin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre