Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
1. jún 2010

@olifcek moja neporovnavaj sa Tvoja krasavica je šikovna a ja som prvykrat sedela v 9 mesiacoch a chodila ako 15 mesačna 😕

olifcek
1. jún 2010

@garonka ja som chodila ako 14 mesacna, chiiii

olifcek
1. jún 2010

@garonka len som zvedava co neuro [povie 😅

blumka
1. jún 2010

akoze...to je sikovne ked v 5. mesiaci ocividne sedi preto, lebo ho tak niekto nasteloval?..olif neblazni...sedenie je medznik, na ktory deti dojdu od 7. mesiaca vyssie

olifcek
1. jún 2010

@blumka ja ze v 10 mesiacoch chodiiiiiiiii

moja oliv vela lezi a papa...tak snad tiez pride na tie veci vcas, chi

blumka
1. jún 2010

@olifcek ja som sa narodila v termine a chodt som zacala v 15. mesiacoch..to neries 😉

laxity
1. jún 2010

ahojte baby

blum...tak ten link čo si poslala s tými písmenkami, no hneď som si ho musela uložiť medzi záložky a keď budem zariadovať izbu, tak určite niečo vyberiem...moc pekné 🙂

tak a včera som sa tu sťažovala, že nechce dudel, že cmúľa len palec a pästičku, tak dnes keď cmúľala palec, rýchlo som vymenila za dudel a cumle dudlík

a idem vás celé dočítať 🙂

a jednu pridávam ako sa už krásne hrá so sicherkou 🙂


laxity
1. jún 2010

a tu je 😀

svetlankat
1. jún 2010

@olifcek jasne ze idem s vami, trosku opozdene ale predsa, uz vsetci odisli, ostali sme s malou sami a ona chudatko od vycerpania zaspala.

laxity
1. jún 2010

@jja ...tiež nádherné čiapočky, už som si aj vybrala...idem objednať 🙂

@mmaarrttiinnaa...gratuľujem 🙂

andrea2603
1. jún 2010

matesl, ja na to očkovanie tak nadávam 😠 , lebo mne Liv spávala od 21.30 do 5.00-6.00 hod. a odkedy ju zaočkovali, tak to je hrôza, už okolo 1.30 hod. buntoší a potom skoro každú hodinu. Fakt neviem, či je to náhoda, ale začalo to nocou v deň očkovania 😕

košičanky, keď budete kupovať letenky do IT, tak myslite aj na mňa ... aj ja chcem ísť do tepla, tu je hrozne, vkuse sa leje 😝

teuska
1. jún 2010

@andrea2603 som chcela ist minule s muzom za tebou, ale velmi sa ponahlal a isiel skoro rano, tak snad niekedy dame stretko 😉 My teraz riesime plavanie, lebo nas zasa vytapa 😢 Nech uz neprsiiiiiiiiii, idem s Vami baby

andrea2603
1. jún 2010

teus, veď som ťa aj čakala, tak nabudúce s ním určite choď a dáme si kávičku.

teuska
1. jún 2010

@andrea2603 jasnacka, dam ti vediet 🙂

andrea2603
1. jún 2010

poslala som ti t.č., aby sme sa vedeli dohodnúť, keď sa sem budeš chystať 🙂

blumka
1. jún 2010

ja som si nechcela mysliet ze to spanie sa zhorsilo po ocko ale ked uz aj andrejka hovori..no tak neviem...dufam, ze to fakt je len nahoda a mozno na deti vplyva pocasie

laxity
1. jún 2010

a už sme aj zaspali 😀

laxity
1. jún 2010

ja by som tiež povedala, že to je skôr počasím...teda Natálka ten problém nemá, ale kamarátka mi tiež spomínala, že jej malá je zrazu dosť mrzutá 😕

teuska
1. jún 2010

moj maly je dnes tiez velmi nervozny, ale aj my sme vsetci, lebo momentalne sa na nas vali privalova vlna z vedlajsej dediny, muzi davaju vrecia a uz mame aj vsetko vyprazdnene

teuska
1. jún 2010

a navyse dcera bola dnes na plaveckom a plava celkom dobre a rada, len sa nevie potapat a vraj na nu ucitelka kricala, ze sa musi potopit a uz tam nechce viac ist 🙄 🙄

laxity
1. jún 2010

teus...fúha, krízová situácia? no držte sa a nech sa konečne to počasie upokojí 😒

andrea2603
1. jún 2010

blumka, u Livky to nie je počasím, ju očkovali ešte 27.4., teraz 10.6. ideme už druhýkrát 😒 ☹

andrea2603
1. jún 2010

@teuska asi je potrebné učiteľku potopiť, ťava jedna.

olifcek
1. jún 2010

@teuska fuha, drzim prsty.....i u nas len leje a leje x;o((( ale nam osobne nic negrozi...

a ta ucitelka...skoda, ze osm tak daleko...chcela by som od nej zaplavat motylika, aj by som jej ukazala ako!

andrea2603
1. jún 2010

ja inak nechápem, v tomto počasí by mala Liv nonstop spať a ona dala dnes 2x 10 minút a raz 25 minút, to na aké baterky funguje 😕 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre