Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. jún 2010

@blumka toto je v ramci SR ale....potrebujes zahranicie? x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
15. jún 2010

olif, ne SR..diky..ostalo mi jedno mliecko po Terezke tak sa ho chcem zbavit, dala som inzerat 😉

olifcek
15. jún 2010

@blumka ja som vcera zinzerovala choditko x;O)) a dnes sa mi ozvala jedna pani, ale chce to postou, tak musim odvazit choditko a kuknut, co to vyjde x;o))

blumka
15. jún 2010

dobre robis ked predavas 😉

olifcek
15. jún 2010

@blumka pekne, ze za jedno euro...x;o) kolko stoji nove?

olifcek
15. jún 2010

@blumka 😵

maculik
15. jún 2010

jaaaj kocky, to co ten futbal? 😒 Tak zle hrali, nechapem, a ten gol v poslednej predlz.minute, no mm zuuuril, som mu musela povedat, nech si to nevybija na mne, tak sa zbadal 😝

@zucana - no ja silne pochybujem, ze vyhraju nad Parag., lebo co som vcera pozerala, tak hrali fakt dobre, ti nam daju aj 3, ak sa trosku nespamataju. Ale verme, ze to bola len ta pociatocna trema a do nedele natrenuju.

@blumka - ten playsuit je super, Tete je v nom zlatucka 😵 Ja potom tiez hodim foto, ale teraz ju radsej do toho nejdem obliekat, lebo ju z toho do vecera nedostanem a zas az tak teplo tu dnes nemame, aby v tom mohla pobehovat 😉

Adelka mala v skolke nehodu, nejake dieta ju uhryzlo do ruky, tak tam ma riadne odtlacky zubov, uz take farebne 😅 Ale vitala ma so smiechom, hrali sa vonku, tak ma zbadala cez plot, tak uz asi na to zabudla.

blumka
15. jún 2010

8 eur..potrebujem sa ho zbavit, ked dam taku cenu ako som ho kupila nik nekupi 😉 nech ho beru, zavadzia mi tu v skrini 😀

olifcek
15. jún 2010

@blumka 😀 😀

maculik
15. jún 2010

@olifcek - akurat som docitala, ze vas najneskor koncom juna caka ta operacia, tak super, ze to uz neodkladaju, radsej teraz to spravit a postupne sa zregenorovat, mozno potom bude Oliv aj kludnejsia a bude sa dat trosku zrezimovat. A neboj, ona to zvladne 🙂

olifcek
15. jún 2010

kde je @garonka?

olifcek
15. jún 2010

@maculik dakujem, duuuufam, ze to bude uplne ok...

olifcek
15. jún 2010

nadhera! preco len tak vela za ne chcu??

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-suknicky...

olifcek
15. jún 2010

mm zase pride neskoro....on sice odmietol pracu, co ponukli, lebo chodil do prace skoro a domov neskoro, pracoval kazdy den, i cez vikendy po 12 hodin....

nakoniec odmietnutie neprijali a ten projekt dostal x;o(((((((

blumka
15. jún 2010

tak tie su fakt krasne

olifcek
15. jún 2010

@blumka ze? len nekrestansky drahe....

blumka
15. jún 2010

no znacka..ale su fakt krasne...

olifcek
15. jún 2010

@blumka ja bych ich aj kupila, no zase....vazim si peniazky, takze tomuto pokuseniu odolam 😅

blumka
15. jún 2010

olif, aj ja kupim hocico ale toto je aj na mna vela

jaja32
15. jún 2010

@andrea2603 Ja som tam bola od 10.2. - do 14.2. 🙂

blumka
15. jún 2010

baby, juli ma cervene dasienko ako by jej sla horna prava jednotka 😕 nechcem este...dufam, ze to je len napr. odtlacene od cumla a nie to co si myslim

olifcek
15. jún 2010

@blumka ved,,,to vadi kebyze ma zuuuubok?

blumka
15. jún 2010

olif ak sa jej prereze tak ze o tom nebudem ani vediet tak nevadi... 😉

zucana
15. jún 2010

aha v com sme boli vonku 😉
olif ten klobucik je super 😵 aj gate tricko trosku uzke ale stale oki take pre tata ktory miluje bike
no fasa nejdu mi fotky zas natiahnut skusim neskor

andrea2603
15. jún 2010

@jaja32 tak to sme sa museli vidieť. Aj sme sa rozprávali, nevieš?, lebo podľa fotky si ťa nepamätám 😕

olifcek
15. jún 2010

@blumka vieeeeeeeeeeeeeem, ale asi budu mnoc dlheeee...ani som im nepisala, ale skusit som mohla, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre