Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. jún 2010

@svetlankat podla mna by si ju vobec nemala vazit a ked tak raz za mesiac ako to robia v poradni...lebo tym ze ju stale vazis tak ta to stresuje...
presne ako vravis, neries...na poradni uvidis ak ti miska pribrala od posledneho vazenia tak koj dalej a nevzdavaj to len tak, vela deticiek sa napapa za 3 minuty a staci im.
Ja si pamatam ako som sa presne takto ako ty strachovala ked mala Terezka asi 2 alebo uz 3 mesiace. Ona uz vtedy jedla maximalne 5 minut akurat vecer aj pol hodiny....no a cez den vydrzala bez jedla aj 6 hodin...som sa bala ci pribera, tiez som ju stale vazila na nasej vahe....a ona priberala krasne...jednoducho mala taky tah. Potom ked sme presli na flasu pila z flase aj 20 minut....myslim ze to je tym ze pitie z flase a z prsnika su dva rozne sposoby a asi ten z prsnika ide rychlejsie 😉

olifcek
22. jún 2010

@zucana Viki je uzasna! s akou lahkostou sa pretaca, wow....skusim dat i ja olivke tie lamaze x;o)

laxity
22. jún 2010

a moja spapala napr. teraz po 2 hodinách 0,4 😕 a takto je to skoro každý deň 0,5 alebo 0,6....netreba sa určite stresovať 😉

zoska
22. jún 2010

@olifcek kedy sa chystas za bráškom?

svetlankat
22. jún 2010

@blumka dikes, velmi si ma povzbudila. Aj to tak urobim

olifcek
22. jún 2010

@svetlankat urcite ju nevaz a neboj sa, nie je hladna, keby bola hladna, krici x;o)

svetlankat
22. jún 2010

@laxity dikes Ste super baby, Nikdy by som Vas nevymenila

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek jasan

svetlankat
22. jún 2010

ideme trosku von, pockat tatka, tak dufam ze nas neodfukne

olifcek
22. jún 2010

@zoska auticko dnes nevyslo, kamoska je chora a ja nechcem riskovat, lebo na operaciu musi byt zdravucka...ju oliv pozna, vydrzala by s nou chvilku pred odd., sesterka predvcerom odletela na dovcu x;o(((

nasim ju dat nechcem, su v rozpolozeni....a....neviem preco, bojim sa ju dat i mamke, ked pride a mne treba na wc....bojim, ze si ju bude nadhadzovat, ci cosi podobne ☹

olifcek
22. jún 2010

dnes boli za braskom, tak vraj hned mal lepsi tlak i okyslicenie tela...super

zoska
22. jún 2010

@olifcek jasne chapem a mm je v praci este tak dlhsie?

zoska
22. jún 2010

@olifcek to je podla mna velmi dobre ze reguje na okoloi 🙂

zoska
22. jún 2010

okolie

olifcek
22. jún 2010

@zoska mm bude v praci do cca 17. domov pride okolo 17.30-18.00

zuzulik
22. jún 2010

ahojte maminky, vseky vas srdecne zdravim...uz ani nepamatam kedy naposledy som tu bol,ale obcas nakuknem a precitam si ako sa mate a ako sa Vam dari, pozriem fotky a tesim sa ako deturence rastu, jedna radost...nasa Zoinka ma dnes 4.mesiace, je to uz velka slecna ...

olifcek, je mi velmi luto co sa stalo bratovi, drzim palce nech sa z toho dostane co najskor a pokial mozno bez nasledkov.....

olifcek
22. jún 2010

@zuzulik dakujem

andrea2603
22. jún 2010

@zucana 🙂 Viki sa už perfektne otáča, šikulka. Liv ešte nie, tak čakáme 😕

@blumka Lele pozdravuje Tete, že super naušnice má, či požičia?

blumka
22. jún 2010

@andrea2603 no jasne 😉 aj korunku 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

@maculik pozri na fb..terezka ti urobila nazornu ukazku hrania sa s domcekom 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
22. jún 2010

@rivatha v pohode potom mozes rucne odsriekat, aj ja som tak robila na zaciatku. mliecko je cerstve a streknes vzdy tolko, kolko bude treba 🙂

@blumka idem pozriet 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

@rivatha ku prikrmom nepotrebujes mliecko, to len pre pripad zeby ti maly nechcel papat tak je dobre zamiesat mliecko a jemu to tak moze viac zachutit...alebo ked chces robit pyre ale to nie je podmienka...kvoli prikrmom urcite netreba mlieko zamrazovat a robit zasoby 😉

maculik
22. jún 2010

@rivatha blumi, supeer video! Terezka uz teda fakt krasne rozprava, juj, sa tesim, ked aj Adelka konecne zacne spajat vety 🙂 Ten domcek idem pozriet na nete, ci aj tu sa to da objednat, nech to potom nemusime lietadlom prevlacovat zo Sk...

inak, tie detske kuchynky su teda riadne drahe... 😝

olifcek
22. jún 2010

@rivatha ani ja nemam ziadne zaaasoby x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre