Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
29. júl 2010

baby moje decko sa postavilo ku otvorenemu oknu a jaci na robotnikov..ticho tam budte a ked som jej povedala ze terezka nekric, ved nik nespinka, tak ona na nich zacala..no dobe, dobe ale ked budete tak hopavat (rozpravat) tak sa ja hobudim (zobudim)..lahla si do postele, zacala chrapat akoze spi a zrazu zacala jacat akoze reve, ze ju zobudili 😀

olifcek
29. júl 2010

@blumka 😀 😀 odpadnem

blumka
29. júl 2010

@olifcek,...vcera som si umyvala vlasy, bola som v predklone a ona prisla ku mne, zadivala sa na mna a takym zastretym hlasom mi vravi: "teba ja poznaaam"...normalne ako z hororu..som nevedela ci sa mam smiat ci co..mi v prvom momente napadlo ze mi ju mimozemstania vymenili 😕 😀
neviem kde na to to decko chodi u nas sa ani telka nepozera 😕

blumka
29. júl 2010

a teraz sa jej pytam, Terezka dame si jogurtik? a ona taka nastvata...ne nedame si, ideme si citat 😀 😀 tak general zavelil, odchadzam 😀

laxity
29. júl 2010

@blumka 😀

olifcek
29. júl 2010

zajac sa uz variiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

olifcek
29. júl 2010

mame na zubky calgel...dobre tiez?

laxity
29. júl 2010

@olifcek 🙂

blumka
29. júl 2010

joj baby, nechcete niekto odo mna kupit tie zakoncovacie diely na puzzle...mne to nesedi...uz som ich rozbalila ale nic z nich 😒

olifcek
29. júl 2010

joj, obsahuje to rumanceeeek, aaaaaaaaaaaaaaaaa
@blumka jak nepasuje? 😕

lenica81
29. júl 2010

caute baby...
ja viem, mala som byt na stretku, len ta navsteva sa predlzila a este sme aj grilovali, tak smrdim jak udenac... 😅 a som unavena... ja chcem normalnu noc nejaku... ☹
Viliam teraz na brusku pluje... 😀 a hadze po mne usmevy...

adi, no s tym statim by som to asi zatrhla...

olif, takze alnatura na cesty... oki... ked je to taka mnamka... ja mam tiez calgel a tiez dologel, ale sa mi zda, ze ten calgel ma podstatne silnejsi ucinok...
😅

olifcek
29. júl 2010

@lenica81 jj, fakt je to chutneee... najma ta karotka, zemiak masko...x;o)

davas kedy? ked hryzka moc, ci? a tamponom?

olifcek
29. júl 2010

@lenica81 pojdes na ministretko 😉

lenica81
29. júl 2010

@olifcek od soboty na 3 tyzdne som mimo...

prstom natieram...

olifcek
29. júl 2010

@zoska prisla vaha, aka je malickaaaaa, supeeeer x;o)

olifcek
29. júl 2010

@lenica81 fuuuha...sa maaaas....a ako casto natieras? tych 6x ako je povolene, ci menej?

blumka
29. júl 2010

@olifcek no ja som moje puzzle kupovala pred dvoma rokmi a ocividne to je ina velkost ako tie co mate vy..proste zuby na tom mam hustejsie ako na tom zakoncovacom...skusim to dat na bazar

lenica81
29. júl 2010

@olifcek iba ked ma taky zachvat bolesti... viac raz som zatial nedavala... 😉

lenica81
29. júl 2010

@olifcek tyzden v lipt. jane a 2 v ke... 😉

lenica81
29. júl 2010

tu jaky lejak... nejako nepraje pocko tym nasim stretkam... 😔

laxity
29. júl 2010

@lenica81 aj tu prší 😠

laxity
29. júl 2010

no som zvedavá ako sa babule mali 🙂 ...škoda, že ja som nešla, tak mi to bolo ľúto...ale tak budúci týždeň sa snáď zadarí 🙂

lenica81
29. júl 2010

@laxity urcite dobre, sak tie zakusky tam vyzerali supis... 😀 vypadla mi telka digitalna... 🙄

blumka
29. júl 2010

@olifcek. pisem s kamoskou...vraj neuro nema "pindat" 😀 ze ak sa jej nezda ako sa Oliv vyvija mala by cvicit vojtovku, ale ked sa jej pozdava, co sa sama vyjadrila ze je sikovna tak by nemala take veci riesit ze do 30.8 si ma sadnut...
podla nej nie je dolezite kedy si sadne ale ako si sadne, teda aby nepreskocila tie fazy...stvornozkovanie, sikmy sed a z neho sadnut... a ze to nechat na nu..urcite jej nechat priestor nech je na brusku aby mala sancu ist na styri..
motivovat hrackami, farbami..ved to vlastne co robime...a potom nejake reflexne body ale to je uz asi vojtovka...nejake video na youtube mi poslala ti preposlem..

lenica81
29. júl 2010

teraz normalne prietrz mracien... lejak je slabe slovo... 😨

laxity
29. júl 2010

@lenica81 a tam je to také pekné pri Dunaji...možno raz vyjde počasie a stretko a budeme sedieť tam 🙂

tak ja som ten koláč chutnala bol mňamkový 😀

lenica81
29. júl 2010

moj Viliam sa tu stazuje nahlas ako vie... ale aby sa tak smial, tak to nie... 🙄 😅

laxity
29. júl 2010

@lenica81 😀

laxity
29. júl 2010

Natália spí už od 15.00 na nervy čo bude v noci 😕

andrea2603
29. júl 2010

tak už aj tu sa mračí 😕
boli sme vonku, u nás je jarmok, dám do albumu fotky, ako sa deti zmaľovali 🙂
@lenica81 už som jej toto státie zatrhla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre