Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
12. aug 2010

@rivatha tak malý hladoško sa prejavil 🙂

blumka
12. aug 2010

@rivatha nestle kase musi mat kazda lekaren..pytaj si ci sa robi do vody...ryzovu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. aug 2010

@rivatha su aj aj...ale v tych co sa robia do vody je UM..v tychto od nestle je Beba..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
12. aug 2010

@blumka ja som skúšala dať ryžovú bez príchute, tak ako mi poradila kamoška. Urobiť mliečko a potom dať zatiaľ len jednu odmerku kaše... a postupne pridávať. Samozrejme, že sme vyliali sliepočkám 150 ml mlieka a rýchlo robili čisté bez kaše.

blumka
12. aug 2010

@rivatha vadit by nemalo ale ci ti to bude papat 😅

svetlankat
12. aug 2010

@rivatha podla mna nie, ved uz budete mat pol rocka, mne dnes na poradni dr vravela, ze kasicky uz mozem davat hocikedy ze neublizia

svetlankat
12. aug 2010

@blumka
@rivatha presne ako pise blumi, ze vraj niektore deticky odmietaju kase

blumka
12. aug 2010

@jaja32 no ale ta ryzova je jedna taka bez chuti taka len akoby v sacku a potom je ryzova v krabici a ta je akoby osladena, ta je fajnejsia...
ja som ich Tete davala a jej chutili vsetky okrem tej ryzovej zo sacku 😉

svetlankat
12. aug 2010

ci beky baby nestiham aj pisat aj citat, potom som opozdenec

svetlankat
12. aug 2010

@blumka mne chutia vsetky mnam

jaja32
12. aug 2010

@blumka ja som kúpila ryžovú od nutrilonu....bola v krabici a v sáčku

jaja32
12. aug 2010

@svetlankat tak ty ich máš odskúšané, ktorá vyhráva?

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ahaaa...tak tie som nejedla..my len nestle sme vzdy kupovali, lebo Terezka bola na Bebe
@svetlankat no tak vies, ked je emergency treba pisat aj nohami 😀

andrea2603
12. aug 2010

pekný večer.
ja som dnes dala Liv 1/4 banána a chutil, zjedla by aj viac, ale na 1.krát musí stačiť. A ešte ju pochválim, včera aj dnes na obed spala 3,5 hodiny 😵

jaja32
12. aug 2010

ja si pamätám, že synovec mal rád banánovú kašu Milupa...to je už 11 rokov dozadu

jaja32
12. aug 2010

@andrea2603 super spinkala...a už papkáte ovocie?

blumka
12. aug 2010

@andrea2603 no krasne 😉
@jaja32 bananove kase su asi najlepsie..u nas vyhravala prave bananova...aj mm dojedal..aj ja by som ale by som potom vyzerala ako prasiatko 😕

jaja32
12. aug 2010

@blumka aj vy už papkáte ovocie? Najskôr asi mäsko a potom ovocie? Mäsko môžem dávať po dvoch týždňoch od zavedenia príkrmu? Mne tak povedal dr.

svetlankat
12. aug 2010

@jaja32 mne chuti ta ryzova a aj hruskova
@andrea2603 krasne ste spinkali

jaja32
12. aug 2010

@blumka ked sme na nutrilone, môžem aj iné kaše kupovať, nie len nutrilon?

jaja32
12. aug 2010

@svetlankat značka nestlé?

svetlankat
12. aug 2010

@jaja32 ano, aspon myslim

andrea2603
12. aug 2010

@jaja32 zatiaľ to bol dnes 1banán, najbližšie skúsim jablko, ale samozrejme každý deň má povinne mrkvu 😉 , teda zatiaľ tú mrkvovú výživu, ale max. 6-8 lyžičiek spapá, viac nechce.

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ano, masko mozes dat v podstate hned, ked zavedeis nejake tie zeleninky..a 5x masko 1 zltko alebo 6x masko a 1x zltko. Ja som zacala masko vcera...takze tyzden abo dva budeme davat masko a zltko a este nejake nove zeleninky a potom prisupnem ovocnu desiatu alebo olovrant..asi olovrant, lebo juli poobede ma mensiu davku ako doobeda tak aby jej stacilo to ovocie...tak mi to vychadza ze zaciatkom 7. mesiaca zacnem s ovocim a potom postupne pridam lepok

blumka
12. aug 2010

@jaja32 toto neviem ci by to daco robilo keby si striedala kase...ja som sa bala pri Terezke ani raz som to neskusila, lebo mi pvoedali ze mlieka nemozem striedat tak som radsej ani kasu...
ak budem juli davat kase tak budem tiez kupovat nutrilonacke...alebo mozno neskor to risknem a kupim aj nestle...ale bohvie ci budem davat kase...Terezka nemala rada velm mliecko tak preto mala kasu ako nahradu..ale juli zatial mliecko pije v pohode

svetlankat
12. aug 2010

Baby mne dnes dr vravela, ze ked nahradim uplne obedne kojenie prikrmom, tak az potom ovocie na desiatu. Moze to byt po dvoch troch tyzdnoch, zalezi ako miska bude papat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre