Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
2. sep 2010

@jja aj ja myslim, ale drzim palce nech ten uzas vydrzi co najdlhsie

jaja32
2. sep 2010

@blumka tak to sa tu do vecera neukazes 🙂 ked sme sa pytali synovca co papkal v skolke tak kazdy den to bol chlebik s maslo...a to po cely den. Terezka toho urcite viac narozprava. Uz sa tesime na vecerne citanie.
@svetlankat my sme mali velmi nepokojnu noc, dnes spinkala od 10,30 h - do 13,30h...tak do vecera uz nespinkame

jaja32
2. sep 2010

ja mam dnes velmi nizky tlak, normalne sa bojim zobrat Natalku na ruky, aby sme nespadli...vcera ma tiez hadzalo...uf

blumka
2. sep 2010

@jaja32 urcite vam napisem ako sa mala 😉
my sme tiez otrasne v noci spali, ale sa necudujem, tlaci sa jej druhy zubok...ale aspon ze nereve ked sa v noci zobudi...

jja
2. sep 2010

@olifcek jeeej to by bolo super......velmi by som vas chcela stretnut....vsak uvidis ako sa dohodnete s mm a ako vam to bude vychadzat, ale uz teraz sa tesim 🙂 🙂 😀 😅

olifcek
2. sep 2010

@jaja32 uff
@jja 😵

blumka
2. sep 2010

tak ideme po nu...

olifcek
2. sep 2010

@blumka 🙂

svetlankat
2. sep 2010

@jaja32 ☹ ☹ ☹

jaja32
2. sep 2010

@svetlankat to ja mavam take obdobie...len dufa, ze migrena nebude ☹

avaka
2. sep 2010

@jja ,
@olifcek ,ak bude stretko tak sa rada pridam 🙂

@jja ,super,ze sa gymnazistke pacilo 🙂
@andrea2603,ja tiez este mozem malu nechat na posteli,ked oblozim pevnym tazkym vankusom..a papanie je u nas asi ako u Vas a to uz papame druhy mesiac.. 😒
@jaja32 ,mozno kavicku skus a vela tekutin,to to blbe pocasie.. 🙄

@blumka ,tak sme zvedave na prve dojmy ,aj ostatnych skolkarov a skolakov samozrejme 😉
My uz sme boli aj na prechadzke ,ale nic moc,mala neznasa,ked je naobliekana,tak strajkuje v kociari..
Inak ja mam doma pancusky a zacala som ich na doma aj davat,lebo sme ich nevyuzivali a takto si aspon stale nestrhava ponozky ,lebo nam ich susedia stale zbierali... 😅

olifcek
2. sep 2010

taky material teraz nosiiiiime
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2457532

jaja32
2. sep 2010

@avaka kavu som si dala a priznam sa tekutin som dnes mala malicko 😒

andrea2603
2. sep 2010

@avaka tak nie len moja Liv je taký "úžasný papkáč" ?😕 😅

Lele keď išla 1.krát do škôlky, tak 1. deň celkom o.k., potom zbadala, že sa tam chodí každý deň, tak aj slzičky ráno boli, hlavne, keď ju mm išiel odniesť /potvorka vedela, že ocina skôr obmäkčí, ale mal prísny zákaz ju zobrať späť domov/ a štrajkovala tak, že celý deň v skôlke nič nejedla od rána 7.30 do 15.00h a trvalo to celý jeden mesiac, až jedného dňa som prišla pre ňu a s pani učiteľkou mali pre mňa prekvapenie 😵 , že všetko spapala 😵

blumka
2. sep 2010

no uz sme doma 😀 to dieta je tornado 😀 ked nas zbadala rozbehla sa ku nam, vystiskala nas a odisla prec 😀 ledva sme ju domov dostali...
ucitelka hovorila ze je velmi ziva, ze neposedi, ale je v triede najmladsia, tak jasne ze este nevydrzi tak ako 3 rocne deti..ze plastelinu mali vsade po celej triede 😀 neplakala vobec, hrala sa..uz ma aj kamaratky, okrem susedky Zuzky aj nejaku Katku, ale vobec nespala, ze nevedela zaspat..necudujem sa lebo doma zaspava so mnou..ale snad si zvykne
a na otazku ci ide aj zajtra som dostala odpoved jednoznacne ano a ze budem sa hlat 😀
som spokojnejsia 😉

andrea2603
2. sep 2010

@blumka 😀 ešte ti domov nebude chcieť chodiť 😉

zucana
2. sep 2010

@blumka supeeer 😵
my sme boli pozriet dom a nie je az taky maly....a teraz nam studuju podkrovia tak co by sa tam dalo este rozsirit uvidime .....tak som zvedava....dalsia vec je mhd tam nechdoi musi sa ist 15 minut peso k mhd ale je to blizko centra kazdopadne.a itak deti budem predsa vozit zvacsa nie?

olifcek
2. sep 2010

@zucana 15 minut je kraaaasa

olifcek
2. sep 2010

@blumka super

jaja32
2. sep 2010

@blumka no vidis, spokojnost na oboch stranach 🙂

andrea2603
2. sep 2010

schovaný-neschovaný idem 😕 😀 , kde ste?

andrea2603
2. sep 2010

@zucana môj názor na spoločnú izbu pre detičky je, že keď sú spolu, majú bližší vzťah k sebe, dnes je možno móda, aby každé dieťa sa zatvorilo do svojej izby, kde má PC, TV,... a potom viazne komunikácia 😖 , takže by vám kľudne stačila 1 detská, aspoň kým budú väčšie

lenica81
2. sep 2010

@andrea2603 tiez to tu checkujem, a nikde nikoho... blumka kupe a pocuva tt... 😅

andrea2603
2. sep 2010

@lenica81 aj ja len kuk, lebo idem tiež kúpať, do radu obe slečny, fešák sa už kúpe sám 😵 , a čakám už kedy aj Lele bude 😕 a už len Liv mi potom ostáva 😉

jaja32
2. sep 2010

ja tiez len kuk 🙂 uz spinkame, ale urcite este 10x pojdem dat dudlik. Dnes bola mrzuta...ani sediet, ani lezat, hracky eee, obliect eee.....ledva som ju obliekla, aby sme aspon na dvor isli. Vonku mi potom na rukach spinkala asi 15 min.....

jaja32
2. sep 2010

tak ja palim....bruuuuu 🙂

zoska
2. sep 2010

caute baby 😉
boli sme dnes na tom liptove, no kosa ako v rusku, ale malá spala vonku 1,5hodiny 😉
@garonka ty mas tiez ten plysovy emitexovy fusak, ze? ja som ho dnes pouzila, Nelka má 72cm a zmesti sa tam v poho 😉 a na sebe mala pancusky, body s dlhym, teplaciky, svetrik a ciapku a capacky

@blumka @granado krásne to zvládli deťúrence a vy s nimi nakoniec tiez 😉

a my sme dnes kupili novy kocik - sportovy...mm za nastval v taliansku na ten nas a dnes sme kupili teda novy a plesli sme sa ale po vacku 😒 a ja sa tu vytesujem z neho, je super

garonka
2. sep 2010

@zoska hej aj my ho mame ten fusačik len ja ho do šporťaka neviem dať ☹ tak smiešne v tom vyzera tobi, tak som dnes v H&M kupila taku plyšovu bundičku s uškami 😅

nahoď foto kočíka nech sa pokochameeeeee 😵

garonka
2. sep 2010

no a dneska čo to za počasie bolo? rano fukalo ako na Severnom póle, a po obede bolo fajne prijemne teplo no des

zoska
2. sep 2010

@garonka ja som ju mala tiez v sportaku (este starom) da sa dat do lahu takze v pohode to bolo...
a kocik este nemam odfoteny, ale najdem obrazok niekde na nete..je to casualplay S4 playxtrem s fialovoou vlozkou (vsetky casualy su inak cierne)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre