Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
30. sep 2010

Toto je na dovolenke v Chorvatsku takto si lebedil v kociku 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
30. sep 2010

@rivatha ja dufam,ze si to coskoro uvedomi uz som skusala vsetko nic nezabera....mozno to chce cas....
Ja davam tiez asi tak 40 gr na jednu porciu varim tak 130 maska na 3 porcie k tomu 2 zemiaky 3 mrkvicky a porik tak asi stvrtku z takeho normalneho nie velkeho vcera som dala aj kusok patizonu a velmi chutilo..

maculik
30. sep 2010

@rivatha diky 🙂
no, urcite je nieco podobne, mozno aj to iste, len sa to inak vola. mm to do varenia nechce pouzivat, ale ja si asi jednu bez glutamanu kupim teraz na Sk a budem davat sem-tam na ochutenie, ved aj tak nerozozna, ze je v tom zrovna vegeta 😀

a jedna kocka na porciu teda staci, ze? ja to masko totiz nemixujem s tym, ale zvlast ho nakrajam a pridam uz az do porcie, ktoru ide papat. Takze masko varim vzdy nove, aj ked mi zeleninka ostane.

inak kocky, neviem zohnat pre maleho teplaciky na traky, aj mama teraz pozerala v PU a ze nemaju, len pancusky na traky, ale to je nanic, lebo nie je kryte brusko. Som myslela, ze ked sa v kuse plazi po dlazke, nech ma teplejsie.
Neviete, kde v BA by mohli mat, alebo aj na nete, obj.by som.

maculik
30. sep 2010

@katina2209 Matko je zlatucky, ako si vegeti, zda sa, ze mu bolo veeelmi dobre 😎

katina2209
30. sep 2010

@maculik no bolo tam sa citil ako doma 🙂 a vy ste sa ako mali v chorvatsku dobre bolo?

katina2209
30. sep 2010

@maculik no to neviem kde by mohli mat na traky skus na nete do googlu dat ci nieco nevyhlada....

maculik
30. sep 2010

@katina2209 juuuj, my sme sa mali super, len brutalne horuco bolo, ani raz neprsalo a bolo tak okolo 35st 😝 Ale inak super 😵 Len to este bolo dost narocne, kedze P.mal len 5mes, uz by som tak nesla, ale znami, co sme s nimi isli, nemohli v septembri (my sme planovali ist az v sept., aby bol P.vacsi).

katina2209
30. sep 2010

@maculik my sme boli koncom jula a tiez bolo super a neboli sme ani daleko nejakych 560 km v Novi Vinodolsky... bolo super ubytko sme mali perfektne a na plaz sme chodili autom boli sme na sukromi hned by som este isla keby bolo teplo a klima bola super mali sme tak 30-28 stupnov a tiez nam neprsalo takze super...

raa2
30. sep 2010

@katina2209 brala som biodermu noe nieco a pouzivam vischy sampon...a po 3 mesiacoch akoby utalo a uz je pohoda, je to taka 3 mesacna kura od biodermy, ale neviem ci to mozes ak kojis.. mne to pomohlo..
misia zvladnuta, dobre zjedol a uz spinka ufff. doobedu mi pospal 20 minut, uvidime ci da aspon hodinku 🙂 strasne rychle su tie deticky. vyskusam dat zajtra por. inak sosovica sa od kedy moze? som kuupila v dmku cervenu sosovicu a kamaratka vravela ze uz moze, mne sa mari ze od uk. 8 mesiaca...

raa2
30. sep 2010

@maculik ja varim masko so zeleninou a davam take vacsie cca 2 cm x 5 cm x 1 cm..mozno ako polievkova lyzica..tak neviem ci je to uz vela, ale mam to tak namrazene...a mixujem vsetko spolu...

raa2
30. sep 2010

inak od soboty vidno matkovi zuby, ale vobec sa neprerazaju...aj vam sa tak dlho tlacili?

katina2209
30. sep 2010

@raa2 nasemu matkovi este nevidno som zvedava kedy,bude mat mozno budeme posledny 🙂 skusim sa spytat v lekarni, lebo mam uz o polovicu menej vlasov ako som mala ja dufam,ze sa to zastavi...

matesl
30. sep 2010

ahooojte babule,

som tu teda davno nebola 😒 ale na fcb si pozeram co mate nove 😉

my sme mali dnes poradnu, vazime 9175gr...brutal, aj sa dr smiala, ze asi sme stale kojeny...no hej
prikrmy nejak nic moc, da tych 70-80 a uz nema cas, zatne pusu a nechce a vyraza mi to.
vecer kasu zboznoval, ale jak ma opuchnute dasna ani kasovy dudel ee, tak trochu zje lyzickou. takze zas noci nic moc a dr videla uz horne dasienka spuchnute, takze vraj sa este dlho nevyspim, dolne tiez este nemame prerezane ale uz presvitaju.

od vcera chodime plavat, ale mne sa hned herpes vyhodil :( tak neviem ci mozem ist do vody s naplastou na puse, nechcem nakazit deticky ☹

maculik
30. sep 2010

@katina2209 aj my sme boli na sukromi, resp.na agrofarme a tiez sme na plaz chodili autom. Ta farma bola asi 20min autom od mora a teda bolo to poznat, vzdy tam bolo trosku chladnejsie, nez dole.

@raa2 nam tak vidno horne uz dlho a myslim, ze az teraz sa prerezavaju, mam taky pocit, aj ked P.mi nechce dat pozriet do pusy, ale zda sa mi, ze ho to boli.

Inak, ako som ho o 10,40 uspala, tak spal az doteraz, bez jedineho medzicucnutia! skusim tak aj zajtra, tym padom sa mu druhy spanok posunie cca na 4, takze by do vecera nebol tak dlho hore. Aj tak ten druhy asi bude pol hodkovy (doteraz mal pol hodku doobeda a cca od 1-1,30 spal ako kedy, zvyc.1,5h. a potom do vecera uz nic.
Tak uvidime zajtra, ci toto bola nahoda, ale takto by mi to vyhovovalo.
Teraz asi opjdeme o chvilu von, sice trochu prsi, ale vcera som kupila novy prsiplast na kocik, tak mozeme ist 🙂

matesl
30. sep 2010

@katina2209 a nepouzivas sampon NIveu?
z toho aj mne dost padali, aj mi to kadernicka potv rdila ze s tym ma take skusenosti

raa2
30. sep 2010

@katina2209 ano to poznam, ja som mala uplne kuty v predu na hlave, teraz mam uz 2 cm vlasky 🙂 opytaj sa v lekarni oni ti poradia ak nekojis tak ta bioderma je fajn, to mi pomohlo...
my sa tiez v noci budime aj v priemere 6 krat a uz asi 3 tyzdne je to takto...uz bol premiavk, tak som ho otocila na druhu stranu, on je ako svajciarske hodinky presne po pol hodine sa zobudi..ked sa zobudi, tak mu dam mliecko a pojdeme vonku, je tu slnecno , ale chladno...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
30. sep 2010

@rivatha prsalo vcera a neviem ci aj v noci, ale teraz je fajn. mama vravela ze otras pocasie v ZA, furt prsi 😖
@maculik tie teplacky mam na traky aj ja asi 4 kusy, kupili sme ich v Ziline v takom jednom obchode a neboli ani drahe, okolo 4 eur stali. nie su sice znackove ale velmi pekne a prakticke. i ked mne sa teraz zdaju prakticke tie do pol pasa, lebo davam maleho na nocnik a vela roboty s tymi trakmi, puncoskami atd 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
30. sep 2010

ahojte 🙂
Ja síce oneskorene, ale Miške všetko najlepšie 🙂
Ja keď vidím, že mm má v úmysle zdrhnúť, tak sa ho nenápadne opýtam, či sa chystá niekde? a on, že len tak, vybehne si natipovať do stávkovej /samozrejme,že aj jedno pivo dá, ale to neprizná/, tak ja mu hneď na to: "Tak počkaj ešte 10 minút, oblečiem ti dcérenky a trošku ich vyvetraj 😉 😀 " Samozrejme, že očami prekrúti, no ale veľmi si tým nepomôže 😀 😀 😀 .

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
30. sep 2010

@rivatha chystam sa do ZA koncom oktobra, tak ak budem stihat tak dame zase kavu ako minule, jo? som zvedava ako rastiete 🙂

matesl
30. sep 2010

@rivatha ved to ci sa da reklamam verit
ja len nechcem posobit nezodpovedna voci ostatnym, aby sa nebali tam deticky kupat, ale dojde mamina dnes radsej a pojde s nim do vody ona

raa2
30. sep 2010

@rivatha vies co by si neverila, matko vie na co to je a ked sa mu da tak do minuty je vycikany. ja uz cca viem tie intervaly, ale zacinala som tak ze som ho davala po jedle, po spani a ked uz co ja viem nebolo ani jedno ani druhe tak len tak cca po 35-40 minutach..rano sa sedi trosku dlhsie, lebo vzdy kaka a cika. ked nejako castejsie poprdkava, tak aj vtedy ho dam a on je na nocniku v takej polohe ze mu to ide samo..tiez uz pekne sedi sam. nechavam ho tam max 3 minuty, lebo niekedy vymysla, musim odist a az tak sa vycika..a ked je hotovy tak zacne mrnkat 🙂 samozrejme ze ho chvalime do nebies. mne mama vravela ze ked sme mali nieco po roku tak sme sa uz vedeli pytat. ja mu hovorim nech urobi eee a ked urobi, tak mu poviem a ukazem pekne urobil eee. a uz asi po par dnoch pochopil ze sa tam cika 😀

juliakocka
30. sep 2010

@zucana ty ešte mixuješ? ja som nikdy nič nemixovala, len pasírovala a teraz len popučim s vidličkou a papa take, aj ked zuby nema.. a nedusi sa 🙂

raa2
30. sep 2010

@andrea2603 dobre to mas vymyslene a ved co aj ty si potrebujes odychnut, to ten moj by tiez labzoval niekedy po susedoch, tak ho niekedy pustim a inokedy mu poviem a kedy sa budes venovat mne, tak sklapnem, on totiz labzoval by az vecer ked matik spinka...

raa2
30. sep 2010

@juliakocka mne sa davi ked mu to len popucim,tak mixujem, ale ked pridu zuby tak zacinam aj ja pucit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre