Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
9. okt 2010

Caute babenky, tak my uz mame vseky jednotky aj dvojky vonku, s tou poslednou dvojkou sme sa ale natrapili,
@laxity ono to urcite pride, uz skoro

laxity
9. okt 2010

jéj dnešným oslávencom prajem všetko najlepšie 😵

laxity
9. okt 2010

@zucana ja by som nemala problém ti tam zbehnúť...ale nemyslím, že budú mať 😕

svetlankat
9. okt 2010

@cukruska1920 ja som o tom ani nevedela, ako pise blumka, mne odtiekla plodova doma, este som si v klude dala sprsku, pomalicky som sa obliekla, ziaden zhon ani nic, sadli sme s mm do auta a sups ho do porodnice, na prijme sme vypisali co bolo treba a na 17te ma odviezli na stolicke po sediacky , o dve hodky bola Miska na svete.
@blumka vsetko naj naj naj a o tom plavani si to napisala fakt vycerpavajuco, nemam co doplnit.

zucana
9. okt 2010

@laxity dik moc mama tam teraz volala len nemaju ani 80tku :(

laxity
9. okt 2010

@zucana vravela som 🙂

cukruska1920
9. okt 2010

@svetlankat tak mozno je to len v ojedinelych pripadoch...ale podla mna v tomto stadiu uz musi byt hlavicka fixovana...aj ked brucho mi este nepadlo 😕

olifcek
9. okt 2010

@matesl no zavisi asi ake mas vysoke hodnoty krvnych testov...mna telo nesmierne svrbelo, az mi bolo do placu z toho ako ma to svrbi, skriabala som sa ako mala...lieci sa inak 4 dnami. beries antibiotika a je po nom, teda zvacsa....no mne uz nic nie je, takze neriesim x;o) az prestanem kojit, tak paq pojdem na testy opat...a ano, prenasa sa slinami, ale vraj ikeby to malicke chytili, az o niekolko rokov sa moze ohlasit, ze isto nie teraz, takze apson nejake pozitivum...

inak libenar i mne pomohol teraz, co som dutiny mala plne z prechladnutia 😉

@blumka jj potrebovala, ale uz nic x;o)

svetlankat
9. okt 2010

Baby chcela by som vediet vas nazor na ohradky. Uvazujeme kupit. Nie su to vyhodene peniaze?

teuska
9. okt 2010

ahojte babulky 😅
Petko je v poslednej dobe velmi mrzuty a zubok zatial nevyliezol ani jeden, teraz sa chvilku hra a to sa velmi cudujem, spava 2krat po 30 minut a potom vonku k veceru tiez asi 30 minut 😝
@cukruska1920 jeeeeeeeej uz sa ti to krati, drzim palceky nech vsetko stastne dopadne 🙂

teuska
9. okt 2010

babulky kde ste? Vzdy ked si najdem chvilku cas, som tu sama ☹

lenica81
9. okt 2010

@teuska ja som tu... ale len tak na kuk... my mame 1 zub uz von, ale asi pojde dalsi, bo dnes cely cas ruky v puse a nervacil sa dost... 😔
aj mne sa to stava, ze sa tu sama rozpravam... 😒 hold... mozno sobotna romantika... 😉 😀

lucia411
9. okt 2010

teuska ahoj aj my tak spavame a niekedy potiahne len 30 min za cely den napr ako dnes 😝 a zubok ani jeden...no tiez sa riadne nervacime

teuska
9. okt 2010

@lenica81 no u nas su ruky v puse uz dva mesiace a nervozny je tiez uz dlho, potvorske zubaky ☹
no a ja som doma sama iba s detmi..........sobotnu romantiku by som brala s vami 😅

lenica81
9. okt 2010

@teuska s nami... 😕 😀 ja uz som ani nedufala v zub, a konecne tohto tyzdna vykukol...
moj mm je doma, ale cely den makal doma - maloval, vrtal... takze som bola na maleho sama... ale ked to dokoncime, tak to bude klud... teda este upratat... ale potom uz pred vianocami nebudem... 😀

lenica81
9. okt 2010

idem ja... dobru noc... 😎

teuska
9. okt 2010

@lenica81 dobru noc, idem aj ja papa

njonja
9. okt 2010

Ahojte dievcence🙂)))) Ste mi chyyyyyyybaliiiiiiii!!!

Uz sme znova spat v Nemecku.-( Z navstevy na SK sme nemali vela, lebo maly bol 4 tyzdne chory! Zacalo to soplikmi, preslo do zapalu priedusiek a laryngitidy (neviem, ake "i! sa tam pisu). Takze sme najskor liecili homeopatikami, potom antibiotikami a napokon kortikoidami... A teraz je uz ako-tak ok, ale stale kasle, chudatko moje!

Ale musim povedat, najlepsia odsavacka na sopliky je ta na vysavac🙂 Som skoro odpadla, ked mi ju odporucali, ale vytiahne az z mozgu vsetko🙂 @matesl - skus tu, mozno sa mu bude lepsie dychat..

Moje, ozvem sa cez tyzden, je tu mm, ktory mi tu stale frfle, ze sa mu nevenujem..mam vela co porozpravat, ale to va inej teme.. zatial pa!

svetlankat
9. okt 2010

@njonja ahoj spat

olifcek
9. okt 2010

@njonja ahojky...juj, drobcek, sna duz len ok bude

@zucana a co toto auticko? to vlavo? ako sa Ti pozdava?
http://www.dracik.sk/produkty.aspx?kategoria=99

i ked...obe su 4v1...asi to bude tkmer rovnake, ze? az na t, ze to, co mas uz kupene, ma i popruhy, cize asi lepsie, ze?

laxity
10. okt 2010

Peknú nedeľu prajem 🙂

@svetlankat ja ju mám a len nám zavadzia 😀, ako máme penové puzzle tak vôbec nevyužívame a keď idem na wc,tak si ju dávam do vajka a k sebe 😕...ja by som ju už asi nekupovala ale možno neskôr sa zíde neviem, na dovolenky určite 🙂

@zucana ozaj už je nejaký dohodnutý terním na stretko? 😕

Ja dnes robím vyprážaného králika a polievku, poobede idem k našim budeme sledovať ako teta s ujom idú letieť balónom 🙂 a mm mi išiel na celý deň preč takže sama s Naty ☹

laxity
10. okt 2010

@jaja32 všetko naj k 8 mesiačikom 🙂

aj ostatným ak tu máme ešte niekoho 😉

laxity
10. okt 2010

kuk na moju piškótku ako ide von 🙂

no neni krásna? 😵

jaja32
10. okt 2010

@laxity dakujeme 🙂 ...piskotka je krasna 🙂

maculik
10. okt 2010

Ahojte 🙂

mm je vonku s Adelkou a asi pojde potom hrat futbal, Petik buva, takze ked zaspi Adelka, bude hore zase on. Bola som s nim trosku vonku, ale poobede pojdeme na dlhsie. Je krasne, treba to vyuzit. Vcera sme boli 2h cez les pozriet konikov, super bolo, dam potom aj fotky, ked stiahnem.

@teuska aj nas Petulko je posledne dni dost uplakany, idu mu horne zuby - obe jednotky su uz-uz na prerezanie a presvitaju uz aj dvojky. Takze place casto aj cez den, musi ho to boliet, pri dolnych tak neplakal. A noci ani nehovorim, tuto a vcerajsiu sme boli hore kazdu hodku, az nad ranom spal v kuse hadam 2,5h...
Gel pomaha len na chvilku, cipok asi vobec, mam taky pocit. Teda tuto noc urcite nezabral.
Tak dufam, ze sa coskoro prerezu.

@laxity Natalka je paradnica, krasna je, ta ciapocka jej velmi pristane 🙂

@jaja32 aj ja sa pridavam, vsetko naj k 8mesiacikom 😵

andrea2603
10. okt 2010

ahojte 🙂
@laxity ako jej to pristane, zima jej nebude 😵
@njonja no už sa ťa tu zháňala, že si dávno nebola 😉 . A odsávačka na vysávač je jeden z najlepších výmyslov 🙂 😵 , ja som si ju kúpila až teraz pri Livke, ale som si dobre ponadávala na seba, že prečo som ju nemala aj pri Lenke 😕 ?

andrea2603
10. okt 2010

@jaja32 všetko najlepšie, Liv má zajtra 😵

zucana
10. okt 2010

tak peknu nedelu (snad dnes spravne 😀 )
@jja pekne vymesacniny
my sme rano varili a mm bol s viki vonku potom sme sa hrali a ze idem ju ako zvycajne uspat.tak vika strasne revala ked som ju isla uspat vobec nechcela spat a tak tato ju zobral na ruky a ona rehot a hore....tak vravim ze mozno je to tym ze je tu tata tak sa nastval a isiel hore.ako vysiel po schodoch vika zaspala.... 😎
je tu pekne pocko a 20 stupnov aj ked fuka trosku studeny vietor pojdeme do centra je tam trh s kvetmi tak asi nejake kupim ...aj ked uz by som rada do zahradky 😵
@laxi piskotka je krasnucka aj ja chcem svetrik 😠 😝 ale mozno ho niekde zozenu daju mamci vediet
my mame zasa taketo frajeracke rifle 😉

zucana
10. okt 2010

ale nie je nastvany len tak nastvano vravi viki: vies kde ma najdes a ona zalomila 😀

svetlankat
10. okt 2010

@jaja32 vsetko naj naj naj

@laxity krasna je v tom svetriku a dakujem za tu ohradku. My sme misku tiez nikdy neobmedzovali myslim tym nedavali nikde ani hrat sa do postielky, tak asi by si uz nezvykla, neviem. Mam v tom chaos.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre