Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
23. nov 2010

@garonka robila, robila... tomu karfiolu sa blizil koniec a malemu uz by som nedala... tak som to tak vyuzila a supla aj trosku broko, lebo z boku pomaly rozkvita... 😅

andrea2603
23. nov 2010

@olifcek no nepamätám sa, že by Lenka a Branko mali takéto lopaty 😅 , alebo som si to až tak neporovnávala s tými dolnými 😕
@zoska Lenku som ešte kojila a tá SEDALIA to fakt spôsobila, že sa nepotrebovala ukľudňovať večer cecaním, ale pekne zaspala, dokonca aj mm ju chodil uspávať, len tá noc 😝, ale inak po tom 1.rôčiku sa v noci už nebudila až tak často, že 5-7krát, ale tak 1-3krát, ale fakt je, že hneď po odstavení /bola s mm u svokry na víkend/ prespala celú noc a odvtedy sa vôbec nikdy nebudila, to mala 1 rok a 10mesiacov.

lenica81
23. nov 2010

@garonka gratulujem k dobrym vysledkom...
@olifcek neboj, dobre bude... 😉

andrea2603
23. nov 2010

@garonka teším sa s vami, že sa to polepšilo, najlepšie keď k lekárom netreba chodiť.

lenica81
23. nov 2010

@andrea2603 ja som zacala skusat chamomilu, tak uvidime, ci sa polepsi... zatial cez den spal cez 3 hodiny a teraz nejako vypusta ten poobednajsi, tak sa bojim... 😅

andrea2603
23. nov 2010

@lenica81 Liv som už chamomilu dávala, ale nič sa nedialo 😖 Niekedy mám taký pocit, že ju mám ako pokusného králika, skúšam, čo zaberie a zatiaľ nič 😅

andrea2603
23. nov 2010

kočky a šup do 😎 témy /tie čo ešte nevyplnili/, nech sa pomaly zosumarizuje to megastretko 😵

garonka
23. nov 2010

ďakujem vám baby, aj ja som aspoň chvíľku spokojna 🙂

olifcek
23. nov 2010

@blumka pozdravujem Tvojho mm... papam vienettuuuu 😝 😀

garonka
23. nov 2010

uf my už spinkame 🙂
@olifcek mňam aj ja mam vienetu ale v mrazaku 😅

lenica81
23. nov 2010

@garonka tak vytahuj... ja nemam... ☹ ale chvalabohu...

garonka
23. nov 2010

@lenica81 nooo vienete bude ako dezert 😅 mm teraz robí pečienky s hranolkami a fajne zas nebudem chudnuť keď tak neskoro mam take jesť 😝

jaja32
23. nov 2010

@garonka super, ze mate dobre vysledky, nas to caka v mesiaci april...ale opat 12 hod. moc, normalne uvazujem ist do ineho okresu na nefro...tam, kde netreba take...musim vybavit
@andrea2603 jaaaj, super ze lozite 🙂 my zas kvetinace vyberame

svetlankat
23. nov 2010

@zoska aj my mame s modrym,lebo s ruzovym uz nemali, nam su akurat, mame 1 cm rezervu.

maculik
23. nov 2010

ahojte kocky, tak ja sa na dnes lucim, idem dobalit, neviem, ci nejdem pre vacsi kufor, akosi je toho vela 😅
Letime rano 7,20 do Viedne, potom autom do PU, u nasich by sme mali byt okolo obeda. Dfuam, ze to s malymi sama zvladnem ten let, ale hadam ano. Poobede sa potom ozvem.
Zatial pekny vecer a dobru noc 🙂

svetlankat
23. nov 2010

@garonka gratulujem k dobrym vysledkom, Tobi aky fesak na tej tatrovke

svetlankat
23. nov 2010

@maculik aj tebe

zucana
23. nov 2010

babce boli sme v centre potom sme viki robili obhliadku nasho bytu uvarila som veceru a teraz kukam panelak a mm s viki hraju fotbal....tak zatim 😉

svetlankat
23. nov 2010

@zucana tak si uzite pohodovy vecer

lolka
23. nov 2010

u nas sa uz tiez spinka, sice uz bola raz hore, ale odgrgla si a spinka dalej.a ja pozeram panelak 😉
@maculik stastnu cestu, urcite to zvladnete 😉

avaka
23. nov 2010

@maculik,stastnu cestu,nech to dobre zvladnete,ale urcite ano 😉
@lolka,ja som tu nedavno stresovala,ze malej sa smyka a preto nelozi,ale uz lozi a krasne,asi to maju tazsie ,ale naucia sa 🙂
@andrea,no to je den,lozenie aj zubky naraz,sikulka 🙂
@alex,maly je sikovny,ked uz sa aj s lampou sam obsluzi.. 😵 ,ja nasej nedovolim,lebo predtym bola jej specialita hryzt kabel.. 😒
@blumka,ved preto ma to napadlo,lebo si minule pisala,ze Tete od 10mes.spala len raz.Dnes spala presne ako vcera,do 12:50,teda 1,5 hod.ale aj tak sa mi to zda malo,tak este som ju uspala vonku,zaspala az o 15:40-16:10 svoju pol hodku a vecer o 20-tej a bez vymyslania.. 😕

a mame noveho konicka... 🙄 ,cele dni si pcha prsty do hrdla a natahuje ju na vracanie,to ma napadlo,ked @zoska pise,ze Nely dietuje,nasa je ako bulimicka 😅 este,ze malo je,lebo by ine sable hadzala.. 😀
a stale ju nahanam,lebo chodi k zachodovej kefe stale
baby,ako to riesite,tie,co mate postielky bez bocnice a nemate ani ohradku a potrebujete na par minut nieco urobit?ja ani na zachod nebudem moct ist a to sa dnes zacala stavat na nohy,velmi smiesne a sa toho zlakla,kukala na mna ako puk,dala sa na zadok a zacala revat.. 😀 tak som ju pochvalila a bola spokojna 😎

svetlankat
23. nov 2010

@avaka ja beriem Misu so mnou na wc a ukazujem jej ako sa kruti toaletak, zatial sa jej to paci. U nas zase fici utekat k balkonovym dveram postavit sa na nohy a buchat po skle alebo buchat so zaluziou

avaka
23. nov 2010

@svetlankat 😀 ,no u nas 1. toaletak a servitky najviac chutia/teda mozno ani nechutia,ale naschval 🙄 ) a takou rychlostou mi ich berie,ze nestiham...
2.stale chce brat zachodovu kefu a vsetko co vidi-handru na dlazku,cist.prostriedok,prach,spongia...a samozrejme hned do ust..Ked bola este velmi pomala,tak som stihala,ale teraz sa nestiham ani ....a uz to ma
😅

lolka
23. nov 2010

@avaka ved hej, deticky na to prijdu a potom su na neudrzanie 😉
mna presne dnes napadlo to co sa pytas.....jamam postielku bez bocnice a ked necham Viki na posteli, tak dam tam kde sa vchadza do postele perinu. viem, ze to nie je zabrana, to len opticky tak posobi, ale nenechavam ju tamsamu. ked idem na wc, tak je na zemi s hrackami alebo si ju zoberiem so sebou 😅

olifcek
23. nov 2010

@avaka ja beriem Oliv sebou na wc... a bud dam prso, hehe, paq umyjem ruky sebe i jej, alebo ju posadim na letaky a dalsi dostane do ruky... no uz sa nestavia len okolo mna, mm a makkeho nabytku, ale uz o vsetko, takze... mame zabavku, stojim, Oliv sa postavi za mna a chodime, hehe... drzi sa a kraca zamnou 😀 ale uz sa mi stalo, ze mi zdrhla z wc, tak som zacala jejkat, ze mam cosi krasne a to ju prilakalo x;oD vzdy jej dam cosi, co este nevidela, alebo pre dnou urobim v kuchyni jeeeej, na cosi v sufliku a ona si uz vsekto povytahuje, ja zatial cosi stiham... a dokola... no uz mi zacina zdrhat a nahanat sa somnou 😀

olifcek
23. nov 2010

@avaka Oliv zboznuje metlu a zmetak, to je u nas No.1 teraz x;DDD

@lolka ja ked dam cosi OLivke do cesty, musi to prekonat prejdenim 😅

mame zabavku, sadka si na chodbu a toci sa tak dokola a rehuna sa, je to uzasne 😀 😀

zuzulik
23. nov 2010

pekny vecer, po velkej odmlke vas vsetky srdecne pozdravujem .. u nas sa uz tiez spinka...
ako sa mate baby? co je tu nove??
baby vam ako zaspavaju deti?? lebo moja len na rukach 😉 ...

alex
23. nov 2010

@avaka to svetielko je na baterky, nemá kábel.Takéto:
hodím foto

alex
23. nov 2010

ahojte inak všetky, idem dočítavať 🙂

zucana
23. nov 2010

tak pohodovy vecer s akenonal lebo v polke panelaka pocujem tresk a rev a viki spadla ako liezla v izbe na hojdacke....mm si nieco tlacil a nepozeral na nu....bo muzi nevedia robit 2 veci naraz,,,bol z tooho smutny som vravela ze nic nesalo sa ze sa stava a ze bude mat prvy tipel a modrinku...uz haja a ja dokukavam na compe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre