Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
18. feb 2011

Ahojte kocky 🙂
my zase noc nanic, od pol4 do pol6 bol hore a dovtedy sa budil tolko, ze som skoro nespala.
Volala som svokr., nech kupia tie homeo, co @matesl spominala, vyskusam a uvidim.
Kocky, myslite, ze mu moze uz ist stolicka? Lebo vpravo dole uplne vzadu ma taku tvrdu hrcu doboku, len neviem teraz, ci to je kost alebo rastie zub. Pritom ma uz par mesiacov len zubkov a vpredu sa mu ziadne nerysuju...

@blumka @lenica81 @jja my sme tiez lenivi, takze nebojte, nebudete posledni, co este nechodia 🙂
@jaja32 gratulujem k prvym krocikom 😵

andrea2603
18. feb 2011

Liv tiež ešte nechodí a to sa sama postaví aj v strede izby, má z toho takú radosť, že sa postaví, potom si čupne, zas sa postaví, normálne robí drepy 😀 a keď ide pesnička, tak sa do toho aj pokýva zo strany na stranu. No ale keď jej poviem, aby išla ku mne, tak hneď pri prvom kroku letí na nos 😝 😅

@jaja32 teším sa s vami, by ste mohli prísť, aspoň by Liv odkukala od Natálky 😵 😉

zucana
18. feb 2011

@maculik my mame uz kus hornej stolicky
Vsetko naj Oslavencom 😵

olifcek
18. feb 2011

vsetko naaaaaaaaaaj oslavencom dnesnyyyyyyyym

gratulujem k prvym krocikom 😵
@zucana nam sa deru vsetky 4 stolicky naraz, chudak Oliv a k tomu sa uz dlhsie tlaci jeden ocny zubok,,, uz aby to mali zasebou, ze?

garonka
18. feb 2011

@jaja32 super super a blahoželam k prvym krôčikom 😵

jaja32
18. feb 2011

@maculik @andrea2603 @garonka @blumka ďakujeme 🙂 je stale viac odvaznejsia...

@andrea2603 najblizsie ked bude doma mm prideme.... to bude mozno aj buduci tyzden. On pojde pekne domov a my budeme kavickovat 🙂

blumka
18. feb 2011

@lenica81 ja si kazdy vecer poviem, dnes idem spat o desiatej...a vzdy je pol dvanastej ak nie viac ked si liham do postele 😅 ...ale asi som si uz zvykla, ze mi staci tych 6 hodin a aj to prerusovanych...pri terezke som sa nevedela dospat a teraz mi to akosi nevadi 😉

Nasa Juli by strasne chodila, za levom chodi ako cestny pirat aj taky vlacik mame na tlacenie..aj stolicky a stolik pred sebou tlaci ale sama ne...stale spickuje na jednej nozke tak asi to ju brzdi

martinaj
18. feb 2011

@maculik dufam, ze mas pravdu 😀 nerada by som bola keby bol nizsi od Verci 😀

teuska
18. feb 2011

caute babenky
vy ste take zlate, otvorim si to tu a ze 11 odkazov. Velmi pekne dakujem za gratulacie

tiez sa pripajam dalsim oslavencom vsetko naj, naj, naj

Ja mam teraz perno, lebo najskor Livka mala crevnu chripku a teraz dostal Petko 😖 Vcera aj dnes vracal a aj hnacku mal. Teraz sa snazim donho dostat smectu a hylak, je nervozny ale nastastie od obeda uz nevracal, lebo som sa bala, ze skoncime v nemocnici na infuzkach. ☹

Tak sa musim rozlucit, lebo vcera som toho vela nenaspala a dnes sme sa len nosili na rukach a kedze mm chodi domov okolo 8 vecer, som uz uplne hotova.

Ked pominie kriza, pridem vas kuknut.

svetlankat
18. feb 2011

@jaja32 aj my gratulujeme ku krocikom

dnesnym oslavencom vsetko naj naj naj

svetlankat
18. feb 2011

@teuska skore uzdravenie

zoska
18. feb 2011

caute
@jaja32 gratulujem Natalke 😉 a ako islo pecenie? ...mne vsetko vychadzalo super az do potahovania, trhalo sa, nevysla moc pekne, aspon nie tak ako som si predstavovala, som z toho smutna, ale co uz mala som tvdru hlavu ze upeciem sama, tak je to moja chyba, ale chutovo by mala byt ok 🙂

zajtra mame oslavu, som taka unavena zo vsetkeho, dnes na dvakrat v obchode, tortu som zacala vcera a dokoncila dnes...teraz som este vyzdobu robila a caka ma este dorobit zemiakovy salat a uz sa mi nic nechce...a to pride o 3 ludi menej ako malo, tak som aj celkom rada 😅
dojdu moji rodicia aj stari rodicia , svokor a svagor, cize aj s nami 8 ludi segra s frajerom nedojdu lebo je chora a svkrova priatelka nepride tiez,...

@teuska skore uzdravenie prajem

svetlankat
18. feb 2011

@zoska peknu oslavu vam prajeme

avaka
18. feb 2011

ahojte 🙂
vsetko naj oslavencom 🙂

@jaja32 ,gratulujeme ku krocikom 🙂
my sa stale nepustame chodit,ked poviem pod,tak zacne kricat a nechce,rychlo si cupne a drepujeme presne ako @andrea2603 Livka 😵 ,a robi drepy na povel...poviem ukaz ako stojis a uz drepuje 😀
a nasa herecka si zvykla,ze je stale nejaky program,tak jej uz nestaci ist von ,alebo do obchodu ako vcera....stale pistala v kociku a ked som sa jej asi 5 x opytala,preco mrnci a co chce,zakazdym povedala a ukazala pa pa 😅 ,to moze chapat uz? 😕 ,dnes som jej povedala,ze pojdeme kupit chlebik a potom sa hrat k Nelke,tak bola v obchode ako medik,kyvala ludom na ulici sa na nej rehotali.....a dokonca sa mi zdalo,ze v kociku ukazala znak-hrat sa... ale to si uz asi namyslam... 😅

@zoska ,peknu oslavu,uzite si to a torta je urcite super 😉
@blumka ,ja chodim spat tiez tak...pred polnocou nejdem,ale tiez mi to nevadi...,niekedy by som sice este pospala,ale potom to prejde ...

andrea2603
18. feb 2011

@avaka máme športovkyne 😀 😵 . Liv si otvorí skriňu a už z poličky ide vyberať topánky a kabát, ohlásim ju, že čo tam robí a ona hneď "pa pa pa" a kýva rukou 🙂 Im to už veľmi dobre páli 😉

Dnes som aj ja piekla tortu hruškovo-čokoládovú a mramorový korpus, v nedeľu máme oslavu narodenín 😵 . Jednu som dala robiť a druhú som zbúchala ja 😅

Idem spať, posledné 2 týždne Livka vstáva okolo 6.00, ide spať cca.o 10.00 /spí tak 2-3 hodiny/ a potom večer zaspí už o medzi19.30 - 20.30h.

Dobrú noc

svetlankat
18. feb 2011
blumka
18. feb 2011

@zoska aj ty robis tento vikend oslavu..ja v nedelu. nas bude dospelych 10 mozno 12 a deti tiez tak 😀 tortu som ale dala robit, na to ja nie som....neviem kedy budem vsetko chysta, lebo zajtra ideme upratovat nas dom, ale tak snad tam nebudeme do noci, ze vecer mi ostane trosku casu 😉

@avaka ja myslim ze to deti chapu. ...juli tiez ukazuje papa a otaca sa smerom k dveram a huci tak specificky ze ja uz viem co chce...a ked jej poviem ze napr. prisla terezka domov, ked ju len z okna vidim tak ona si odstvornozkuje ku dveram a caka ju tam, takze vie co nasleduje.....ked som ja sama doma s juli a ona mrnci, tak je poviem kde mas svoju korytnacku a ona si ju najde v tej kope hraciek, alebo inu hracku jej spomeniem, tak sa ide hrabat do krabice, cielene ze tou konkretnou hrackou...oni uz vela rozumeju, tak kludne moze rozumiet aj toto co pises 😉

maculik
18. feb 2011

jej kocky, tak toto bude oslavovaci vikend 🙂
ja dopozeravam Panelak a idem spat, uvarila som polievku na zajtra, nech sa doobeda mozem drobcom plne venovat.
a pridala som do tajnej nove videjka 🙂

tak dobru noc a pekne sny, dufam, ze dnes sa aj trochu vyspim :-/

zucana
18. feb 2011

@zoska daj foto ;)
inak baby ja docitavama ale nejak nestiham pisat 😅
este raz vsetko naj komu som nestihla zablahozelat aj @garonka tu som dlho nevidela
a aj k prvym krockom
tu dnes bola jar...krasne pocko tak som sla s viki do mesta a behala po centre kde su levy (velke sochy) a deticky a kedze je karnevalova sezona tak tam vyhadzovali deticky take papierove kruzky farebne (co sa vyhadzuju aj na oslavach) a jedno dievca to hodilo viki za krk do bundy tak som to tu zbierala 🙂 to sa totiz na hlavu hadze. viki chodila a hladkala vsetky deti po bundach a behala po schodoch (samo po schodoch za ruku )
no a vecer som robila spagety s krevetovou omackou a krevetami ...mnam chutilo
no a pozrela som si panelak...teraz to mame tak ze viki o 19.30 papa potom kaka na nocnicku a potom ja kukam panelak a cez poslednu reklamu prezliekam resp. kupkam a cez panelak je mm s viki a hraju sa a potom ide so mnou spinkat...ale je umrncana vecer ked ma nevidi...a do postele zasadne so mnou.....
tak pekny vikend
@maculik musim zajtra do hotela zavolat kvoli tej postielke vzdy zabudnem...

lalipop
18. feb 2011

nasu laurilu dnes zaockovali a celkom dobre to znasa, len vecer uz bola mrzuta ☹ asi ju to zacalo boliet, tak sme si dali nurofen.
@blumka aj my budeme mat v nedelu oslavu, ale problem je ze moja najstarsia sa vysypala kiahnami, tak asi deti nepridu, aby to tiez nedostali ☹ co uz, ked mame zajednanu tortu

avaka
18. feb 2011

@andrea2603 ,to moze byt mnamka taka torta... 😝

@blumka ,no vy mate riadne velku oslavu teda.. 🙂
aj nasa tiez ide pre hracky,ja vidim,ze uz skoro vsetko rozumie,ale to sa mi nezdalo,uz mi pripadala,ako ze sekam dobrotu,lebi mi slubila ist sa hrat... 😅

@zucana ako to mas zorganizovane... 😉 ,a aj u nas iba so mnou spat...tak som dnes rozmyslala,ze co by vyvadzala,keby som ja nemohla... 😕

zucana
18. feb 2011

@avaka no okrem pondelka a utorka 😅 to ma fotbal....v pondelok hra a v utorok pozera 😀
ale po 3tej reklame je viki uz so mnou zvacsa a pozera so mnou
😕
pak zadrichme ....inak dnes napr. ju vozil na kufri 😀
no idem si k nemu na chvilu pred telku kym viki (uz raz mrncala) nebude chciet uz do velkej postele 😎

blumka
18. feb 2011

@lalipop a nemozte oslavu prelozit?
@avaka ked to su vsetko nasi dobri znami s detmi, a to este jedna 5 clenna rodina nemoze dojst...ja sa na tu kopu ludi aj tesim, mam vsetko premyslene, nerobim nejak extra veci okoo toho ale keby som mala viac casu tak to by bola ina sranda 😉 mozno o rok 😉

katka888
18. feb 2011

@laxity
tak som spravila dnes tu jablkovu.... hadam bude na zajtra dobra 🙂 len som zabudla cukor, dosipala som uz ked bol krem skoro hotovy, a mam pocit, ze som ho dala malo, zda sa mi to bez chuti, ale ved tie piskoty a jablka to nejak ozivia 😉
baby a s cim ste ju "ozdobovali" ?

lalipop
18. feb 2011

@blumka ved mi to este dodatocne oslavime , ked budu vsetci ok. a my to robime na etapy, kazdy pride kedy mu to vyhovuje. vies s trmi detmi sa to tazko organizuje, ked raz je chori jeden a potom zas druhy 🙄 ale nase decka sa uz tesia na tortu a ostatnym odlozime do mraznicky 🙂

zucana
18. feb 2011

Baby od kolkych stupnov nedate fusak? Tu bolo dnes 15....

lalipop
18. feb 2011

@zucana tak u nas bude 15°c asi v aprili a potom uz urcite nebudeme davat fusak 🙂

alex
18. feb 2011

@blumka my budeme mať oslavu o týždeň v sobotu a narátala som 17 dospelých... čo už, keď sme taká veľká rodina. A v nedeľu ešte plánujeme také posedenie s kamarátmi. Ale to sa oslavuje aj mm 30. Vy máte ale domček, tak to máte v pohode, to sa dá, my si ešte aj taniere musíme požičať 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jja
19. feb 2011

ahojte..vidim ze tu sa vikenduje...my sme doma same, mm je na poziari, malinka spi, ja mam navarene este zo vcera..tak sa zabavam tu. 🙂 idem cosi pocitat dozadu, vela som toho nepocitala tak aspon dobehnem zameskane 🙂
prajem vam pekny vikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre