Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
3. mar 2011

@lenica81 som rada ze v tom iesom sama 😅 a aj ja za vsetkym hladam zuby, len akosi ich nevidiet 😀
@lucia411 ty to mas riadne narocne 😖 uzite si pekny vikend s mm 😉

lucia411
3. mar 2011

@zoska tak to ti poviem, este nakupy, domacnost, varenie, stihat aj znamych...no niekedy si poviem ze aj 24 hod co ma den je malo pre mna...no teraz ma mm 3 dni volna, ja 2, ideme na vylet niekam...v maji ideme na SK, ale len 2 tyzdne, 1 tyzden sa chceme niekam vybrat, alebo na 10 dni uz to potrebujem ako sol...kupili sme aj buggy pre celi uz...tak sa uz vyvaza slecna mala

lienka2
3. mar 2011

@zoska take zachvaty mava aj Luky, ked je s mojou mamou tak sa krasne hra, ked so mnou tak ma dni ze robi proste vsetko to co nema.. co ma zakazane.. a ked znova zakazem ci nedovolim tak spusti hrozny krik.. 😅

lenica81
3. mar 2011

@zoska to mrncanie ja mam pravidelne po poobednom spanku, mrnci ako vstane, zje ovocie, mrnci dalej... a dnes mrncal az pokym sa nesiel kupat... teda, ok, 10 minut si daval muzicku z archy a vrtel sa na zadku... neviem, z coho to ma... a dnes som aj obed s nim na rukach varila, bo sa mi motal pri nohach, ze ani na krok som nemohla... 😖

zoska
3. mar 2011

@lienka2 juj baby tak som kludnejsia ked je vas viacej s nervacikmi malymi 😅
a brusko ako? poslucha? 😉

lenica81
3. mar 2011

@lienka2 a ty ako sa mavas, drobec v brusku pocuva... 😉

lenica81
3. mar 2011

@zoska telepatia...

lenica81
3. mar 2011

inak som chcela @lienka2 vysmirovat v teme septembroviek, ale sa utajnili, tak nic... 😔

lienka2
3. mar 2011

@zoska veru nervacik maly je ten nas 😅 ma pobavilo vcera ked nam bolo povedane, ze mu to mame vysvetlit, ze sa nema tak nervacit.. on totiz niekedy si normalne zacne buchat hlavu ked ma nervy.. 😒 no len ako mu to vysvetlit..
brusko zatial poslucha, dufam ze drobec je ok, uz len cakam na dalsiu kontrolu u dokiho 🙂

lienka2
3. mar 2011

@lenica81 ja tam velmi nepisem, nestiham.. vacsinou su tam tehulky co cakaju prve, tak tie maju casu pisat cely den, ja nieeeee

andrea2603
3. mar 2011

jeeeej, "super", tak nie len ja mám umrnčané dieťa 😅
@lenica81 dnes som si všimla, že ťa nemám na FB v priateľoch, tak keď sa chceš kamošiť, tak 😉

jaja32
3. mar 2011

@zoska natalka ma posledne dni tiez take umrncane. Ked mame navstevu, tak ju chvalia aka je usmievava... no ona je, ale pri mne si dovoluje

lenica81
3. mar 2011

@lienka2 😉

lenica81
3. mar 2011

@andrea2603 ja som na fb, ale ja tam vela veci nedavam, moj mm s tym nesuhlasi... ale pridat si ta mozem... 😉 ja komentujem...

andrea2603
3. mar 2011

@lenica81 no super, to práve potrebujem ... komentár k foto, že ktoré sa ti páči, čo som dnes dala, zajtra musím vybrať.

andrea2603
3. mar 2011

najvyšší čas ísť spať 😵 , dobrú noc 🙂

avaka
3. mar 2011

@zoska ,tak aby Ti nebolo luto,u nas to je tak isto.....a ja verim,ze to je obdobie vzdou,lebo inak by mi to bolo velmi luto....
vcera,ked som jej po uspavani nedovolila ist sa hojdat,revala a potom vzlykajuc si sama lahla,nemohla som sa jej ani chytit radsej sama zaspala... 😔 no hrozne mi bolo...
a stale sa chce vzpierat,dokonca aj v noci,ked sa zobudi,chce mlieko a ked ju chytim,ze ju posuniem,zacne sa prehybat a vzdorovat... 😅 ,akoby som jej ho nutila...pritom krici daj a sape sa...
ked nieco nedovolim,zacne jacat,ale pride tato a uz pekne tenuckym hlaskom ta ta 😵 😵 tata 😵 🙂

@lenica81 ,nasa otvori take vrata,ked jej poviem,ale zuby nejdu... 😀 a ja radsej ani nevarim pri nej,len ked spi,zopar krat som,ale vynimocne,ale uz to budem musiet nejako zmenit,lebo casom jej chcem posunut obed...aj ked sa pekne hra,ja sa postavim k linke a koniec,uz mi visi na nuhe a cmuka na mna(akoze na ruky),a zubami mi taha nohavice,niekedy aj kozu chyti... 🙄

lenica81
3. mar 2011

@avaka auuu... mna vcera vecer Vilko kusol do prsa... a dnes doobeda, ked som ho uspavala, tak sa vzpieral tiez a som ho chytila, aby som ho ulozila vedla mna a hodil sa dozadu a rovno na moj nos... 🙄 😔 som vsetkych svatych videla...

blumka
3. mar 2011

BABY, INFO V CHATE 😉

lenica81
3. mar 2011

idem ja fuc, pocitala som, popisala, pokukala a zakruzkovala datum v kalendari... tesim sa... mm sa zlakol, ze si nikoho nebude pamatat pri tolkych ludoch... teda aspon @alex s kubkom uz videl... 😉 😀

lenica81
3. mar 2011

dobru...

loginka
3. mar 2011

cafte kocky,
v stredu sme boli na rizikovej poradni, tak mala ma prosim pekne 12 a pol kila a maly 9, 2, a skoro 3 cm rozdiel. Ze treba davat pozor co papa, no ved ona zje aj menej ako Domi.
noci mame hrozne, radsej neopisujem a mala dnes znova 38, neviem ci zuby, alebo z nevyspatia
chcela som ist s nimi zajtra do avionu na ihrisko , mam tu mamu, tak by sa dalo, ale zasi ase nic

svetlankat
3. mar 2011

@zoska ja sa pridavam do klubu

svetlankat
3. mar 2011

dobru baby

loginka
3. mar 2011

baby zbezne som precitala predposleni stranu a neda mi nereagovat, lebo asi aj som neschopna mama, lebo ja tiez vecer nedokazem uspat 2 deti, moj mm vyuziva pritomnost mojej maminy alebo svokry, a vtedy si niekam vybehne , inak musi byt doma, mame taky system on uspava Dominika a ja Laurinku, kazdy musi byt v inej izbe a neviem si predstavit nechat ich vecer vyplakavat sa, to by bol cirkus humberto
ine je ked bude musiet odist, sluzobka a pod., vtedy prisla svokra a ked nebude moct, asi si zozeniem babysiterku nech postrazi druhe dieta

blumka
3. mar 2011

@zoska nic si z toho nerob, ja som uz doma aj revala parkrat ze ma deti nemaju rady lebo su zle pri mne a pri mm su dobre 😀
deti si uz zacinaju uvedomovat svoju identitu, chcu sa presadit, to je normalne ze pistia, kricia, revu, rycia ked im nieco nedovolime...ale to je vychova 😉 urcit hranice...oni sa naucia 😉 a to teda len zacalo...teste sa na najblizsie roky 😀 😅

olifcek
3. mar 2011

@zoska i my sme ukazkove dietatko, no kym niesme same doma a cosi jej nedovolim, to su nervy...jeden cas nas i facla, ale toto uz vie, ze nesmie, nastastie, lebo sa mi to nelubilo...

@loginka urcite niesi neschopna maminka.... 😉

olifcek
3. mar 2011

oliv proste uzasne testuje, co smie, kolko chce a skusa to i dni, ci tyzdne 😉

olifcek
3. mar 2011

bru noc, mamicky

blumka
3. mar 2011

@loginka to je ina kava mat dve rovnako stare deticky..zariadila si si to dobre a ked to vam vyhovuje tak neni o com 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre