Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
5. mar 2011

No mars zjedeny, idem umyt zuby a hajde do postele, tak dobru baby, zajtra ideme na nakupi, tak si mozno aj tu nugetku doprajem, ze posledny krat a od pondelka uz nie..... ja stale zacinam takto tyzden a stale je to o nicom, och joj. Musim sa polepsit, teraz mam taku motivaciu, ze chata, ale zatial nepomaha. No asi by mi mala poslat
@andrea2603 fotku, dam si na chladnicku, .
Bru babenky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
5. mar 2011

@rivatha a ako si t sledujes? na vahe mate? ci?

olifcek
5. mar 2011

@rivatha jj, my mame i taku vahu, ktora meria vodu a tuk v tele.... veru, podla vahu sa sudit neda x;O) svaly su hlavne tazsie ako tuk a o hodne... ked som vazila tych 59-62 bola som pevna ako skala, cvicila som 8x v tyzdni... vsade chodila pesi... 🙂 vela bicyklovala, posilka, volejbal, plavanie, tenis... nop ale to uz dlhsie nerobim, noooo... tak ale dobre bude urcite do leta, na 65 pojdem 😉

svetlankat
5. mar 2011

@rivatha na ranajky je to pre energiu, dobre ospravedlnenie...

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat no ani mne motivacia chata nepomaha 😀 😀 😀 😀 ale tak, ide to dolu pomalicky, hlavne, ze hore to nejde 😵 😵

olifcek
5. mar 2011

@rivatha na ranajky sa i odporuca sladke

svetlankat
5. mar 2011

@andrea2603 synovec sa tiez dlho pocikaval a psychologicka poradila carovny vankusik, ked sa v noci nepocikal, tak si vzdy nieco pod vankusikom rano nasiel. A ze sa maju deturence uplne zobudit, aby si uvedomovali, ze idu cikat. To len co sestra so synovcom robila.

andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat dobrú 🙂
a teraz by mala prísť @avaka, že?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat dobrý tip 🙂

olifcek
5. mar 2011

@rivatha dakujem x;o)
@svetlankat i my mame taku vahu x;o) dojdes, zmeras x;o)

olifcek
5. mar 2011

no nic, idem i ja odtialto

kedze uz i @svetlankat ide, pride @avaka, tak tu pozdravujem 😀

svetlankat
5. mar 2011

@olifcek a budem sa hanbit
@andrea2603 no mala

svetlankat
5. mar 2011

pa baby, super debatka

olifcek
5. mar 2011

@svetlankat saq to s anemusis vyzliect a ked, ja sa nebudem divat x;o) ani ja toho svalstva teraz moc nemam x;o)) i ked mam vyhodu v tom, ze nosim denne 10300g, no.. ale vidis.. teraz som papalaa sladkeeeee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
5. mar 2011

@olifcek ja viem ze nie na holo, ale tie hodnoty, och joj,mam strach. Ja som mala cely zivot, i na zakladke problem s nadvahou, preto by som sa mala krotit, islo to samo dole, ale ked takto budem pokracovat tak to pojde i samo hore

andrea2603
5. mar 2011

@svetlankat Lele má tvrdý spánok, nezobudí sa na to, aj keď nemá plienku, vôbec jej nevadilo, že je v mokrom 😒 . Jej organizmus ešte nevytvára niečo, ale už neviem čo, také odborné výrazy ... tak snáď sa dočkáme 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. mar 2011

i nad 30 moze zena mat... ale tabulku uz nemam... Ty ju nemas nahodou? bola k vahe... tabulka k veku i pohlaviu, ze kolko je normal tuk i voda...

olifcek
5. mar 2011

@rivatha mozno to pojde super, ved uvidime, a ak nie, podporime sa, poradime si, no nie? x;o)

andrea2603
5. mar 2011

a všetky idete spať 😕 , no snáď to tu @avaka zachráni 😀 , mne Liv buvinká, Branko pozerá Spidermana, to ja nemusím 😒

olifcek
5. mar 2011

boze, tak sa tu dnes super kecaaaa, az sa mi nechce.. ale uz fakt musiiiiiim....

ahojte mamicky na dnes, bru nocku prajem

olifcek
5. mar 2011

@andrea2603 i na ide pavuci muz x;o) som to nevidela este

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
5. mar 2011

@rivatha juuuuj veď to, nedávno mi švagriná hovorila, že jej známej dcérka sa v 1roku odučila od plienok, to by sa mi zišlo, toľko ušetrených Euráčov 😅

olifcek
5. mar 2011

@rivatha jj, ale zalezi i od veku, ja si uz nepamatam, odkedy to je ok.. takze Ty mas isto pravdu... ja som mala, ked som cvicila, maximum 26 percent... dnes uz nekukam, radsej... ale kuknem na narodky a paq o mesiac na to... x;O) skusim zamakat na sebe... stepperik, denne paer kilakov prejdem, brusaky, sklapacky dam, i na zadok cosi a za mesiac isto uz na vahe rozdiel vidiet bude, i ked na pohlad este ee zrejme... ved uvidime... svaly maju pamat sa vravi...

no ale uz fakt musim.... fakt sa mi dnes nechce.... paaaaaa

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre