Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
6. okt 2009

zuci, ake kvazi kombinezy?
ja som mala pre terezku taku ze ruky mala ale nohy ne..bolo to naspodku zosite...v tej najvacsej kose som ju tam parkrat dala, ale potom uz ne...fusak je lepsi, babo tam ma viac volnosti..podla mna...a zavinovacku som tiez nepouzivala do kocika...
Ale taketo veci by som fakt riesila za pochodu, nevies aka bude zima, ci vobec bude 😉

andrea2603
6. okt 2009

ja si myslím,že keď je fusak, zimná kombinéza nemusí byť, stačí potom ešte pridať prípadne deku.

zucana
6. okt 2009

blumi mam to v albume 😉
ved uvidim ... riesim teraz ten kociar...ze kde ma to vyjde lacnejsie...

andrea2603
6. okt 2009

Ja som fusak využila asi tak 2-3 týždne /1.prechádzka bola v snehu/ a potom sa celkom pekne začalo oteplovať.

blumka
6. okt 2009

andrejka tak si myslim aj ja...a zuci fuka tam u vas? lebo moze byt sice nula ale ked fuci tak na pocit je to horsie ako ked je kludne pocasie, aj na to treba mysliet 😉

andrea2603
6. okt 2009

to je pravda niekedy je aj nad 0 zimšie, keď sa pridá vietor ako keď je mínus.

blumka
6. okt 2009

zuci, c. 30 a 31 su myslim ze dobre na zimu 😉

andy_rs
6. okt 2009

No kočky ja si myslím, že ten fusak nie je na škodu, ja som našla taký ktorý sa dá po čase zvačšiť tak teda bude dobrý aj do šporťáka na ďalšiu zimu, je super a perfektne vyzerá, dá sa dať aj do autosedačky, lebo tam má také dierky na pásy 🙂
Takže si myslím že ten fusak sa zíde, veď je ešte vo februári zimka, niekedy ešte aj v marci aká zima zvykne byť veď teraz v marci ešte ostošesŤ snežilo.

loginka
6. okt 2009

ale ten fusak clovek vyuzije aj dalsiu zimu v sportaku, nie? ci su rozne velkosti?

andrea2603
6. okt 2009

myslím, že investícia do fusaku sa oplatí viac ako do kombinézy. fusak som využila aj nasledujúcu zimu, malá sa mi doň zmestila a v kočíku si zvykla aj pospať.

blumka
6. okt 2009

aahoooj andy 😉
taky fusak co sa moze dat aj do autosedacky je super..mam nieco podobne doma 😉

loginka
6. okt 2009

andy aky to je? aka znacka?

andy_rs
6. okt 2009

loginka

No veď o to ide že ten fusak je skor pre bábatká, ale ten čo som ja našla, ten sa dá zvyčšovaŤ ALE zatiaľ som videla len tento taký, čo by bol aj neskor dobrý, ostatné čo sú čo sa nedajú zvačšovať, sa nedajú neskor využiť.

blumka
6. okt 2009

logi, praveze su fusaky rozne...a tiez suhlasim s andrejkou, lepsie kupit fusak ako kombinezu, aspon tuto zimu urcite, na buducu uz mozno kombinezu budete kupovat ak vam deticky zacnu behat a budu chciet silou mocou chodit aj v tej kose 😉
logi ja mam jj cole 😉

andrea2603
6. okt 2009

logi, neviem či sú rôzne veľkosti, ja mám klasiku, kúpený pred 12 rokmi. Uz sa v ňom vystriedalo 4 bábätiek /moje a sestrine/ a ešte aj teraz bude dobrý.

andy_rs
6. okt 2009

No moja teraz ti presne nepoviem, pretože som v robote a tu to nemám uložené na tomto pc, ale viem že je to na stránke www.rajdeti.sk v sekcii fusaky, ak sa dobre pamatám tak sú tam len dva druhy, jeden je taký obyčajný a ten druhý je taký čo sa dá zvačšovať, okolo 1000sk stojí sa mi zdá

loginka
6. okt 2009

dik blumi, okoumam 😉

andy_rs
6. okt 2009

Ja osobne by som sa aj bála obliekať tie malé krehké ručičky bábatka do kombinézy, teda do overalu, predsa ten overal je taký hrubší no nie? Či som sama ??? he he

blumka
6. okt 2009

andy na zaciatku sa budes bat aj plienku dat :D :D mne prvykrat prebalila terezku svagrina, potom manzel az potom ja 😅

andrea2603
6. okt 2009

to je pravda, blumka.
ale už pri druhom som mala potrebu všetko robiť sama, lebo predsa len ja to môžem vedieť najlepšie 🙂

blumka
6. okt 2009

andrejka, no ja to teraz citim tak isto...a hlavne po tych vsetkych "mudrych" radach pri Terezke, teraz si uz nedam kecat do nicoho 😉

andy_rs
6. okt 2009

Naozaj??? 🙂 najprv manžel 🙂miléé,
No ja sa tej plienky asi nebudem báť lebo v našej rodine je strašne veľa detičiek a hlavne s mojou neterou som trávila veľa času, takže čo to som pochytala, ale keď bola maličká tak som ju neobliekala bála som sa, ale tam je moja drahá maminka tá mi určite pomože 🙂

blumka
6. okt 2009

andy, no pre mna bola moja terezka prve babatko, pri ktorom som musela prebalovat a ostatne veci okolo toho, dovtedy som vzdy deti len strazila alebo uspavala alebo sa s nimi hrala 😉 Mne tiez velmi pomahala mamina a ocino, boli u mna cele sestonedelia a bolo to na nezaplatenie 😉

andrea2603
6. okt 2009

ja som bola nervózna už v pôrodnici, že my sestričky nedovolili kúpať dceru. že nech oddychujem, veď si ju ešte dosť nakúpem. A skoro ma "porazilo", keď sa mama ponúkla 1.deň doma kúpať moju malú.

andy_rs
6. okt 2009

Jéééj to je zlaté, tak to ti verím, ja sa možem spoľahnúť len na moju mamičku, keďže moj ocík nemá moc dobrú povahu a je mu ukradnuté či som alebo nie som tehotná, som z toho aj kus smutná, že ho nič nezaujíma a takisto aj otec dieťaťa na nás kašle, takže u mňa sú chlapy totálne odpísaní

andrea2603
6. okt 2009

Mne mama hlavne pomohla tým, že varila tie prvé týždne alebo niečo navarené doniesla.

blumka
6. okt 2009

andy, no to mas tazke...a ak sa teda mozem spytat, ty budes babo vychovavat sama bez jeho ocina? chlapi su divni, niekedy...ale co sa tyka ocina, myslim ze zmakne ked uvidi vnucatko 😉
andrejka, mne mama tiez varila, upratala, ocino braval malu vonku, ked som ja uz nevladala...aj pri kolikach mi velmi pomohli, ked mala revala o dusu, tak sme sa pri nej striedali vsetci

andrea2603
6. okt 2009

blumka,držím palce, aby Julka bola bez koliky, teda nám všetkým. My sme si tiež užili koliku 7 týždňov večer od 19.00-23.00, ale to už mama u nás nebola, tak sme to museli s manželom zvladnuť sami. Ale veľmi ťažké obdobie, až zle spomínať.

andrea2603
6. okt 2009

Ja už idem do spánkoviec, tak krásne sníčky dievčatá.

loginka
6. okt 2009

andy, asponze mamicka ti pomoze, hm mas to fakt tazsie, tak drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre