Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
18. okt 2009

urobila som si liter caju s medikom a citronom uz mi zacali aj oci slzit takze definitivne nejaka minimalne chripka dnes okrem zachodu asi uz nevstanem idem si este preventivne zmerat teplotu musim si potiahnut kabel od netu do postielky zatial sa majte ☹

zucana
18. okt 2009

peknu nedelu prajem 😉
my sme spali do desiatej a teraz idem varit ... konecne som po troch dnoch bola na velkej 😀 to lebo som zmenila stravu tak to trochu trvalo...vcera sme boli na veceri v japonskej a vedla sedel taky par a boli dost blizko tak sme vsetko poculi a ta baba sa tam rozchadzala s chalanom...on ze: ty sa chces rozist a vravis ze ti to bude luto? akoze dost dobre ze na veceri v dost drahej restike este si aj veceru nechala zaplatit....

zucana
18. okt 2009

martinka tak sa pekne vyliet a vylez to...to bude tou zmenou teploty.....

zucana
18. okt 2009

zeby nam tu dneskaj mal niekto narodeniny ??? 😕 😎

janielah
18. okt 2009

😀 zuzu, ano, niekto asi ano 😀 smejem saaaa 😀

petuskaxfun
18. okt 2009

no ahojte kde ste vsetky???? 😎

petuskaxfun
18. okt 2009

zima zima brrr dufam,ze sa uz coskoro otepli aspon trosku 😉

zoska
18. okt 2009

cafte opat 🙂
no petuska neviem neviem ci sa otepli...sice hlasi av stredu nejake vyssie teploty, ale potom to zasa spadne dole...to je akurat na chorobu taketo pocasie 😒
tak teplo obliekat baby!! 😉

martinka, snad to nebude chripka, len pekne lez a vyzen bacily 😉

zuzu ktoze ma dnes narodky??? zeby Janka? v tabulke nema vyplneny datum....cooo Jani?! 😲

zucana
18. okt 2009

bry vecer ako obycajne cez vikend to tu moc nezije....jj zosi janika ma narodky 😉
inak dnes bol celkom dobry den,
kupila som do kuchyne taku policku co som dlho hladala...a dva krasne kosy na pradlo do vikinej izby (dala som do albumu ) a robili sme poriadky aj robime v byte ... 🙂
zajtra pokracujem pomaly...

olifcek
18. okt 2009

nam zajtra robia stupacky....teda v tomto prenajatom byte...rozhodli sme sa s manzelikom, ze tu budem ja, neverime domacej...odvtedy, co sme zistili, ze u nas bola bez nasho upovedomenia dopredu a zavolania, keby nebola zamkla vrchny zamok, ktory nepouzivame a mame od neho iba jedne kluc, lebo druhy si nechali oni, a ja sm sa kvoli tomu nevedela dostat do bytu....nikdy by sme neprisli na to, ze tu boli bez nasho vedomia, grrr...

dufam, ze to zajtra stihnu, lebo pozajtra tu uz nema kto byt a domacej nedovolim...blbe je, ze wc nemozem pocas prac pouzivat...neviete, ci vanu budem moct? hech

zucana
18. okt 2009

😎
😀 v najhorsom umyvadlo
ja idem na krv zajtra tak dufam, ze to bude ok....

petuskaxfun
18. okt 2009

Baby ste tu nejaka potrebujem poradit-neviem co to je ale uz asi hodinku mam uplne tvrde brucho,zacali ma dost boliet krize a mam aj take tlaky zospodu tak bojim 😖

zucana
18. okt 2009

petus neboj daj si magnezium ak mas a chod si lahnut a natiahni si nohy....

zucana
18. okt 2009

ked ti to neprejde a bude moc boliet chod na pohotovost...

olifcek
18. okt 2009

zuci drzim palce x;)

petuska neporadim x;o( ja osobne napriklad nedvihnem pravu nohu takmer vobec, lebo ma velmi boli prava spodna strana bruska pri tom...lava je teraz v pohode, ale pred troma dnami som nemohla pomali ani chodit, ako ma bolelo podbrusko x;o(..

petuskaxfun
18. okt 2009

no uvidim lebo sice som 2krat tehu ale pri prvom som nemala taketo problemy 😖 dam magnezko,mam sumive a uvidime

olifcek
18. okt 2009

zoska pozerala si ostrov smrti? x;o) konecne to skoncilo...uz sa vyspime, hehe....aspon kym este nemame babatka x;o)))

no idem si ja lahnut, lrbo zajtra o 7.30-8.0 maju prist robit tie stupacky....hech

JANI A VSETKO NAJLEPSIE K UZ VCERAJSIM NARODKAAAAAM

kakatka1
19. okt 2009

Dobre ranko! 😉

blumka
19. okt 2009

dobre ranko 😉 O chvilu ideme s Tete k ocnej...velmi sa bojim co nam povie, nechcem aby sme jej museli lepit jedno ocko ☹. Aj ked asi sa tomu skor ci neskor nevyhneme...

teuska
19. okt 2009

Ahojte babenky.
Blumka aj my sme lepili malej ocka, raz jedno, raz druhe a nedherne sa jej vyliecili. Dokonca ani nenosi okuliare.

Babulky mna vcera bolelo brucho ako na menzes, ale dost silno a dost dlho. Normalne som uvazovala ze pojdem na pohotovost. Ale vo chvili, ked som sa rozhodla, ze ideme tak ma to preslo. To sa roztahuje maternica, alebo by som sa mohla otvarat?

olifcek
19. okt 2009

bre ranko...uz som sa chcel atesit, ze nepridu robit stupacky, ze mozem kludne kakat a pisat, ale prisli, predsa len, sice s hodinovym meskanim, ale su tu, grrr...

blumka drzim palceky

andrea2603
19. okt 2009

ahojte.
teus, aj ja som mala včera kŕče v bruchu dokonca v 5 min.intervaloch, manžel vyľakaný,že snáď nejdem rodiť.
Asi po 1/2 hod. som išla na záchod a super ma prehnalo a bolo po "kontrakciách"😀 .

olifcek
19. okt 2009

i moj manzelik mi uz raz povedal, ze....,,ked ja sa vzdy vylakam, ze uz ideme rodit,, x;O))

andrea2603
19. okt 2009

blumka, tak nech to u očnej dobre dopadne 🙂 .
Ja idem zajtra so synom k čelustnej ortopédke. Bude mu dávať strojček na dolné zuby, na horných už má od mája. Ani by ste neverili, ako všelijako nakrivo môžu zuby rásť. 😖

teuska
19. okt 2009

Jaj citam babenky, ze vcera sme mali viacere krusne chvile. Ved aj ja som sa toho zlakla, nech tam este maly vydrzi.
Dnes je mi dobre. Ale podla lunarneho kalendara si mame dnes a zajtra davat vacsi pozor, lebo hrozi riziko potratu. Tak dnes a zajtra oddychujte. 😉

petuskaxfun
19. okt 2009

ahojte,teuska a to kde si sa docitala,ten lunarny kalendar?mas nejaky link?

katina2209
19. okt 2009

ahojte tehuľky ako sa dnes máte? Ja som unavená spala by som neskutočne a musím zarezávať v práci...
ja som bola včera tiež zúfalá na wc na veľkej som sa utrela a krvavý papier normálne som sa zľakla a to sú tie blbé hemeroidy budem musieť papať veľa ovocia ☹

teuska
19. okt 2009

Petka ja ho mam doma. A tam je popisane, co sa tyka zdravia a zahradkarstva a domacnosti, co je kedy najlepsie robit podla postavenia luny.

katina2209
19. okt 2009

Inak v piatok som bola na kontrole všetko v poriadku a mám sa ísť objednať na ten glukozový test na mickieviczovú bol tam niekto? Neviete koľko sa tam čaká a ako to prebieha?

alex
19. okt 2009

Dobré ránko mamičky,
mne sa taaaak nechce a bolí ma hlava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre