Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
4. nov 2009

no vidíš blumka ale ja len v detstve a teraz sa nemôžem vykakať 🙂

zoska
4. nov 2009

kati skus susene slivky 😉

katina2209
4. nov 2009

no skúsim musím kúpiť lebo to doma nemám

blumka
4. nov 2009

skus aj acidko 😉

katina2209
4. nov 2009

teraz som si dala actimel ale nedávam tomu veľké nádeje pôjdem si ľahnúť ráno skoro vstávam do práce a už asi 4 noci som normálne nespala čo ma neznesiteľne bolia tie lonové kosti
zatialľ dobrú a pekné sníčky 🙂

zoska
4. nov 2009

dobrú kati 😉
tiez sa lúčim pre dnešok, ahojky

olifcek
4. nov 2009

bry vecer...boze, ja tak nic nestiham...som bezradna, stale nam nestoja skrine...otec nema cas a ak ho mal, tak mal pansku jazdu..kamosi su mimo, ci uz fyzicky alebo po manualnej stranke....drahusika som dnes vyprovokovala postavit skrinu v chodbe aspon, ale nakoniec sme ju rozlozili, lebo nebola stabilna, chjo ☹ a to mi uz v piatok poobede odlieta a pride az 22.11 😒 tusim sa dnes na mna i nahneval, resp. ostal smutny, asi som bola kusok neprijemna ☹ co uz...v praci zaucam od pondelka novu, to ma tiez dost sil stoji, ale snazi sa...uvidime, ako jej to pojde casom...

zufala som i z bytika...je dost chladny...v kupelni je umakart, sice v celku dobrom stave, ale prerabat budeme mozno az o dva roky, tak snad to vydrzi i ten okolo baterie nad vanou, lebo tam bateria kusok tecie...chjo...snad pomoze, ked ju vymenime...len netusim, ci drahy tieto veci zvlada...

chyta ma nejake zufalstvo...vsetko ale preto, ze uz tu mame skrine ale nie je toho, co by nam to pomohol namontovat. a vlastne uz i mam kamarata, co by drahemu pomohol, no uz je to aktualne najskor az sa manzelik vrati 😔

kokos, chripka... radsej mi poradte s niecim dooost aktualnym...ako sa mam oholit, ked si kvoli brusku nedovidim, haaa? 😅

ewelyne
4. nov 2009

olifcek, ja to robim v podrepe, alebo takom sede so zrkadielkom... 😅 zatial mi to ide. ale ja pouzivam zastrihavaci strojcek a zvysok doholim 😉

mmaarrttiinnaa
5. nov 2009

ahojte ja dnes len tak na skok lebo idem do poradne potom sa ozvem le k tomu vcerajsiemu internemu vysetreniu vsetko ok : tlak ,EKG , vysledky zo sladkej vody vyborne tak mam radost pan doktor mi povedal ze uz ostava len cakat kedy to pride tak sa pomali zacinam bat 🙂

andrea2603
5. nov 2009

marti, a ja že dnes tu budem prvá 🙂
kati, bion3 sú vitamíny a predavajú ich v lekárni.

prajem pekný deň 🙂

olifcek
5. nov 2009

ewe no...ja holim vzdy...ale nie kazdy den, tak mozno raz za tri tyzdne...jasne, bikiny ako treba...no teraz brusko zavadzia...ale skusim to tak, ako to robis Ty...snad si cosi neufiknem 😉

hajdylca
5. nov 2009

olif, ewe ja mam pri holeni uz dlhsie asistenta- zrkadielko.. moj drahy miesto toho aby mi pomohol mi ho zo skrinky vytiahol 😝 sa mu nepacil argmunent ze co nevidim to nie je 😀 a tiez mam stres hlavne aby som sa neporezala... inak ja ocot pouzivam na makovicu- nemam lupiny vdaka nemu... inak pekne rano 🙂

ewelyne
5. nov 2009

bre ranko 🙂

olifcek 😀

martinka, super 🙂

adi, ten bion, to su probiotika?

ja som s poradnou neporiesila nic, lebo sestricka ma tam nevedela nikde dat a musim zavolat dnes alebo zajtra,
aj to neviem, ci sa dovolam dnes, lebo mi povedala, ze zacinaju poobede a maju objednanych 60 ludi,
takze je otazne, ci mi niekto aj dvihne telefon... hmmm, a to som ju prosila, nech mi daju hocijaky dalsi termin do poradne, prip. na vysetrenia a nech mi cinkne, ked mi ho p. doktorka da...no neda sa, ked niekto nechce, musim ja s p. doktorkou rozpravat vraj a ta ked ma vela roboty, tak vam povie aj trikrat, ze zavolajte neskor...a bude buduci tyzden... no nist, moja tehu demencia...
preco musi byt vsetko take komplikovane??? normalne nemam chut to riesit...

ewelyne
5. nov 2009

hajdylca, pocuj a nie je to agresivne? ako ho pouzivas? myslim davkovanie 😉 na tie lupiny.

andrea2603
5. nov 2009

ewy, to sú vitamíny+minerály+obsahujú probiotickú kultúru. To s tou poradňou máš hrozné. Mne vždy dá termín doktor a musím dodržať daný týždeň, ale deň nie. A ani hodinu neurčuje, sestrička popri vyšetreniach netehotných tam vždy šupne aj nejakú tehotnú, tak to ide rýchlo.

ewelyne
5. nov 2009

andrea, tak to máš super, ja mám presný deň, čas- cca.15 min. a potom dovi, hoci keď meškám, očakám sa ako debil, lebo po mne idú ďalší... 😖

hajdylca
5. nov 2009

ewe neviem ci agresivne, ale cca na pol litra vody si nedavam ani deci octu,tak myslim, ze to nie je nejako zle ci skodlive???

ewelyne
5. nov 2009

hajdylca, nie, ja sa len pytam, ze ake je davkovanie, lebo mam na to adeptov, tak nech viem povedat, ze nic agresivne a strasne to nie je 😉 a ako, nechas posobit- ako dlho a potom zmyjes? dik.

kakatka1
5. nov 2009

Ahojte! Ewe, dakujem este raz za bylinkarske rady. Nechcem to zakriknut ale uz druhy den je na tom viditelne lepsie. Nakoniec sme nasadili Trifed sirup na hlieny a Pamycon do nosteka. Ja uz chcem jar, toto obdobie chripcin ma znervoznuje, normalne sa bojim so Simim ist aj medzi deti, aby zbytocne opat neochorel. Mame taky stereotyp v poslednej dobe. ☹

blumka
5. nov 2009

dobre ranko... 😉
dnes mam o 12:30 poradnu, tak som zvedava co je nove 😉
ja som na vlasy kedysi davala ocot riedeny s vodou asi tak 1:2, bolo to dobre aj na lesk pre blond vlasky 😉
olif, keby si videla v akom byte byvame my...manzel musel zvalit jednu priecku v kupelni,, rozsiril tak satnik, lenze ju zvalil pred dvoma tyzdnami a doteraz ju nedorobil...je tam diera az pod strechu, takze tam mame nenormalnu zimu, lebo vsetko teplo to taha prec z bytu. kupelne su tak nedobre urobene, ze tam stale smrdi, uz sme pokupovali osviezovace, no neviem ci to pomoze, nemame kuchynu, este musim cakat 2 tyzdne, nemam pracku, ta mala vraj prist tento tyzden...ach jaj...no ale kaslat na to..hlavne ze sme zdravi 😉

kakatka1
5. nov 2009

Blumka, tak nech je vsetko Ok, drzime palce.

ewelyne
5. nov 2009

Katka, takze ste boli u lekraky? Aky ma zapal, tada ze dostal hned ATB, ma este teploty?
skore uzdravko 🙂

mmaarrttiinnaa
5. nov 2009

ahojte tak som spät v poradni vsetko ok mam sa uz objednat na sono prietoky tak idem volat 😉

olifcek
5. nov 2009

hajdy mne by moj i pomohol, ale ja sa hambiiiiim x:o) chi...a neviem, ci by sa nebal, ze mi ublizi x;o)

ewe 60ludi?? to aj robia poriadne tu robotu? fuuuha...

blum ja mam pocit, ze ma to uz frustruje...vymalovat sa nepdoarilo uplne ako sme chceli, lebo nevysla farba, i ked podla popisu sa malo este zvysit, ale oki, mame viac bielych stien, cize to nevadi. no v obyvacke im uz biela dosla a namiesto toho, aby zavolali, nech kupime novu, doniesol bratranec z prace..tu istu znacku, ale iny odtien, cize je to kusocek na niektorych miestach vidiet, wc a bateriu az na moje zufalstvo prveho otec dosiel namontovat...no skrine mali stat uz v nedelu, no to otec dokoncoval, co neurobil pocas mesiaca, co mal byt k dispozicii, a uz ked mali zacat skladat skrine, zavolali mu z prace a on siel...teraz stale maka po nocnych...mame i dvere v obyvacke zvesene, lebo je tam nutne dat jednu vlozku na zaves, aby boli vyssie, nech nesuchaju dlazku. v kupelni tecie voda okolo baterie, ked sa sprchujeme a ja sa leb modlim, nehc este vydrzi dva roky, ak nie i viac, lebo skor prerabka nehrozi....snad, ked pride vyplatka, kupim zmyvatelnu tapetu a to pomoze...mame zabezpecene vetranie, kedze cez okna kusok fuci..chcem kupit tesniacu pasku, olepit nou okna a tak ich zatvorit, to by mohlo pomoct, tiez vchodove dvere, lebo i cez ne zospiodu kusok fuci...na wc mame dvere i s otvormi dole, rozumni ludia take dvere tam kupili /uz tam boli, ked sme prisli/, tak tam vyrezem z kartonu kruzky a vlozim ich do dier, na kupelni je fajn, ze su dole dierky, aspon sa vetra...

no proste....a este k tomu mi ide drahy zajtra o 14.00 prec, a vrati sa az 22.11. .... aaaaaaaaaaaaaaaaa

lenica81
5. nov 2009

ranko kocky... ja som sa dnes velmi nevyspala... poprve som isla neskoro spat, lebo sme boli po sestru na schwechate... a to ako relativne vodic zaciatocnik mi dalo zabrat... v noci v dazdi... naspat som uz isla len tak tak... som ich aspon nezabila... 😒 a potom som sa strasne budila... hadam dnes to bude lepsie... ale urcite budem v praci zivat jak najata... 😎
ocot je fakt fajn na vlasy... na lesk a proti mastnote... len tak oplachnut na zaver... ale skor studensia voda...

inak moj doc robi tak zvlastne... lebo je aj porodnik, tak je v ambulancii v pondelky poobede a v utorky, raz som bola u neho aj v piatok podvecer... raz ma dokonca vzal okolo pol 9 vecer... ale uz aj na nom bolo vidno, ze ma dost... ale to som bola strasne nakapata a zobral ma po telefonate... nastastie...

inak blumi a olif, vam teda nezavidim s tymi bytmi... u nas chvalabohu planujeme nejaku tu prestavbu az v lete... a to ja sa zdekujem k nasim... 😎

andrea2603
5. nov 2009

martina, nie je ešte skoro na prietoky?

olifcek
5. nov 2009

blumik chjo...uz nech to mame porobene doma, ze? zucanke sa to uz crta na lepsie casy tusim, hehe

olifcek
5. nov 2009

lenica jo, ked u nas je pointa v tom, ze sme sa spoliehali na mojho oca, ktory vravel, ze nic nie je problem, vsetko bude raz dva...no...keby bol viac robil a menej pil...ale nechcem mu krivdit, porobil cosi, len nie vsetko, co povedal, ze urobi. a paq to vsetko stihol za jeden den...a to mal mesiac....preto som zuriva....vsetko uz malo byt hotove...v nedelu by sa boli dokoncili skrine a paradicka...

olifcek
5. nov 2009

o com rpesne su tie prietoky? co nimi sleduju u babatka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre