Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
5. nov 2009

blumi ja mam cukrovu vodu o 3t, tiez sa tesim ako ty 😀
uzite si kino 😉

tak baby štrudle su uz hotove, urobila som rovno dve 😀 len ten vybuch v kuchyni kym som upratala, ale stalo to za to...mnaam

zucana
5. nov 2009

zosi posli mijednu DHLkou 😀
hajdy to stym ockovanim mas tak ze lekari rozdeleni na 2 tabory...za a proti a vyber si...
blumi supis 😉 pekny film prajem

loginka
5. nov 2009

ZOSi, ty si akcna zena, aj by som si dala srtrudielku, ale je pravda, ze mak ma teraz nejako prirodzene laka
a bud rada, ze mas mensie brusko, neni o com, este sa nagulas
ja pijem ovo caj, ale aj bylinkove, co mam doma matu, bazu, lipu, sipky
blumi, daj vediet ake to bolo...

zucana
5. nov 2009

logi zoska nejak neodpisuje asi uz tlaci strudle a my mozme len slintat ☹
tu nemaju mk dokelu ja by som si tiez nieco upiekla.....uz mam aj trubu idem dnes piect kurca 😎

supi
5. nov 2009

Ahojte ja len v rychlosti, bo vidim ze tu riesite ockovanie.

Som sa na to pytala skoro vsetkych gyn. v Ruzinove a primara a vsetci mi povedali ze nech ma ani nenapadne nad tym rozmyslat. Ze pre tehu je akekolvek ockovanie, zvlast proti chripke nevhodne az nebezpecne, lebo vpichnuty virus moze poskodit plod, sposobut predcasny porod, ...
Takze ja to ockovanie neriesim. Zacala som opat brat vitaminy (femibion 400) a vraj tehule maju dobru imunitu, asi na tom nieco bude bo som este nebola chora a to ja zvyknem hlavne na jesen, ale asi to bude aj tymi vitaminami.
Tak papa 😉

loginka
5. nov 2009

veru, uz si ju predstavujem aj s visnami, mnaaaaaaaaaam 😝
fakt nemaju? daj si poslat a manzo bude slintat
ja robim z hotoveho listkoveho alebo strudloveho cesta a tam je aj taky recept, aj s bananom, tusim jablkom a slivk.lekvarom, musim si to kupit

zoska
5. nov 2009

😀 😀 tlacim odhalili ste ma 🙂

no ako zusika napisala ze mak je zdravy atd, tak som dostala strasnu chut na nieco makove...a boloto take silne, ze som si rovno strudlu upiekla 😉
zuci v IT je zakaz predaja maku asi, zejo?
viem ze je to aj v Nem., lebo sesternice si vzdy naberu zasoby ked dojdu...
ja to nechapem, ak to aj u nas zakazu, tak sa asi zblaznim...to si neviem predstavit,zeby mak nebol 😠

za chvilu sem dofrci chlapik na vytepovanie sedacky a potom letim na navstevu, pozriet jedno 4 mesacne babo 🙂

zucana
5. nov 2009

juuj posli ho aj sem na vytepovanie ...ja neviem kde mi to spravia a muz ze tu to tak nechodi ze niekto pride tepovat domov...no ten zas tomu rozumi....musim svokry spytat...
inak ja bych si dala aj taky ten stedry kolac mnaaam....no nech je krv oki a pojdem si kupit nejaky kolacik 😅

zoska
5. nov 2009

zuci hadam svokra poradi 😉
my sme hladali najprv cistiaren kobercov, lebo sme potrebovali dat taky maly koberec z obyvacky vytepovat, ale vsetky cistiarne v nasom meste su zrusene...
tak sme nahodou nasli v novinach cislo a ked sme mu povedali rozmery koberca tak sa smial, ze to mu ani na naftu nevyda 🙂 tak sme si dali k tomu aj sedacku, ze nech nechodi zbytocne 😉

hmm štedrák mnam, dufam ze babka upecie na Vianoce

lenica81
5. nov 2009

baby, nerobte chute...

zoska, ta ty si jaka pekarka...

zuci, super, ze uz mas tu ruru... tak aspon mas zazehnane aspon jedno trapenie... 😀

blumi dobry program... vraj ten film je fajn... hlavne ak mas jacka rada... a jeho pesnicky samo...

moj dnesny program je predporodny kurz... tak som zvedava, co a ako... 😅 idem prvy raz...

hajdylca
5. nov 2009

leni a kam ides na ten kurz?

lolka
5. nov 2009

makova strudla, mnam a este aj s visnami, no balada 🙂
ja rozmyslam, ze si vecer urobim palacinky, uz som dlho nemala... 😝 muzik ide na trening, tak si ukuchtim 😵

leni, to ides do Ruzinova?

zucana
5. nov 2009

ked mi vyjde dobre krv n pecen aj ja si spravim vecer palacinky 😀

matka331
5. nov 2009

ahojte..lolka mozem prist na palacinky?

katina2209
5. nov 2009

mňňňňňňňňaaaaaaaaaaaam to by som si dala aj s višňami zoska pošli aj do blavy 🙂 ja chcem ísť do toho ružinova a baby asi stačí 2 mesiace pred pôrodom nie? Ja som pri prvom nechodila a už takú chybu nespravím

katina2209
5. nov 2009

zuci a ty si už bola na tej krvi že tuším si spomínala na 11.00

lenica81
5. nov 2009

ja idem v ramci studia miracle, maju pobocku na znievskej v petrzke... to je kurz na 7 tyzdnov, to som si platila... ale chystam sa potom aj do porodnice... ked sa rozhodnem, do ktorej... 😅 ale tam maju take nerealne casy, ze si to teraz nemozem dovolit...
a keby som isla az na dalsi turnus, tak akurat posledne cca 2 razy by som uz nestihala... 😉

zucana
5. nov 2009

😒 hej bola som o 11tej a cakam vysledky
ja zacinam predporodny kurz bud.tyzden 11teho 😕

lolka
5. nov 2009

matka, kludne dojdi, urobim ich pllllno, s dzemikom, s nutelou a asi si kupim aj tvaroh 😉

katina2209
5. nov 2009

no zuci dúfam,že výsledky budú super nech môžeš už všetko papkať

andrea2603
5. nov 2009

dakujem za gratulácie k dobrému výsledku. Vždy sa mi ulaví, keď je všetko o.k. No a keďže cukrovka nehrozí tak taká štrudla by padla hneď za obeť 🙂.

Ewe, kebyže sme už nejak v tých posledných týždňoch, tak by som povedala, či ti to nevypadla tá hlieňová zátka z krčka, ale ešte je priskoro, tak to asi nie je ono.

katina2209
5. nov 2009

andrejka a tá hlienová zádka je s prímesou krvi takže to asi nebude ono 🙂 andrejka super že výsledky sú dobré ja si pôjdem kúpiť ten bion3 vyzerá to super dúfam, že mi to pomôže

andrea2603
5. nov 2009

kati, to si už nepamätám, či to bolo s krvou, ale bol to riadny kus 🙂 . Ten bion3 užívam aj teraz, ale žiadne iné vitamíny pre tehotné už k tomu nie.

hodila som aj foto aktuálneho bruška 😉 , ak sa to bruškom ešte môže nazvať 😅

zucana
5. nov 2009

andy ze jake mas uz pekne brusisko 😀
to asi lebo uz tretie tak sa ti rychlejsie zvacsuje zejo???
inak aj ja sa opytam dokyho ci pridam nejake probiotika...ja beriem multicentrum materna a rozmyslam nad preventant akut ci ako sa to vola na zosilnenie imunity a vraj to mozu aj tehu...

andrea2603
5. nov 2009

zuci, ja tiež myslím, že to je už brušisko 😀 . Maternica je už predsa len pružnejšia, napr. vôbec ma ešte brucho nebolelo, nepichalo a netvrdne. O to horšie to bude po pôrode, vtedy musí maternica vynaložiť veľké úsilie aby sa zvinula do pôvodu, ale to už poznám z 2., ešte že sú injekcie proti bolesti 😢 .

maculik
5. nov 2009

ahojte 🙂
tak my sme uz v BB, Adelka v pohode, do 20min bola znovu so starkymi kamaratka. Teraz ide ocinko ju umyt, len nejde dnes tepla voda, tak cakame, kym sa zohreje.
Cesta ok, len dost unavna, hrozne ma boli brucho, neviem si predstavit, ze o 3t mam ist s nou sama. Neveim, neviem, ci nakoniec tie letenky neprelozime na bud.rok. Uvidime.

Zajtra vas docitam, musim ist ustlat a pripravit mliecko.

Tak pekny vecer.

blumka
5. nov 2009

ahojkyyy..tak uz sme tuuuuu..
film bol fajn...vlastne to bola super sou..a to bol len zaznam z jeho nacvikov, neviem si predstavit aka bomba by to bola keby sa dozil svojich koncertov
vy si tu robite navzajom chute, mnam aj ja by som zjedla 🙂

andrea2603
5. nov 2009

kde ste všetky? Ja nakuknem a .......nič.

maculík, krásny pobyt na Slovensku 🙂 .

andrea2603
5. nov 2009

blumka, a vydržala si sedieť v kine?

blumka
5. nov 2009

andrejka, kazdu chvilu som sa mrvila, stale som si prekladala nohy, raz som sedela opreta o chrbat, potom nahnuta a opreta o kolena...ale vydrzala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre