Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
8. nov 2009

no pekne olif teraz si už pomaly aj domáci kutil 🙂 ja tiež musím byť v práci tak o 7,45 ale som v práci až do 17,30 poviem ti že nič moc už aby som bola na materskej lebo som už v práci neskutočne unavená a ešte zaúčam kolegynku ktorú prijali na moje miesto...
No bezpodmienečne som doma od 16.12.09 to na 100%

katina2209
8. nov 2009

nevadí ja som to pochopila 😀

olifcek
8. nov 2009

IDEM SI JA LAHNUT. bru noc prajem 😵

olifcek
8. nov 2009

i ja zaucam veru. je to dost namahave, v piatok som uz nevladala...ale je snaziva a to je super

pa na dnes... 🙂

andrea2603
9. nov 2009

dobré ránko.
vy ešte spinkáte?
Ja som rada, že je pondelok, včera mi celý deň išlo hlavu roztrhnúť-asi z počasia, nejaký blbý tlak. Dnes je už fajn.

mmaarrttiinnaa
9. nov 2009

ahojte ja som hore uz od 5 malicky zacal kopkat a ja som sa zobudila a uz nie a nie zaspat teraz som taka unavena ze si asi idem trosku lahnut ale najprv nalozim do pracky

pekny dnik 🙂

katina2209
9. nov 2009

Ahojte dobré ránko ja som dnes tiež nič moc nepospala a už zarezávam v práci 🙂 A čo už rozmýšľate nad vianočnými darčekami moji kolegovia tu už veselo nakupujú 🙂

zusika
autor
9. nov 2009

ahojte tehulky!!
ako ste sa mali cez vikend?
vianocne nakupy.... ja veru uz pomalicky vymyslam co komu a uz nieco malo aj mam.... Dolezite je nieco vymysliet, potom sa to uz kupi lahko.... a v mojom pripade si to aj zapisat, lebo zabudnem 🙂 no a neznasam nakupovat tesne pred vianocami,lebo tie preplnene obchody ja fakt nemusim.... a uz asi ani vladat tolko nebudem
ale uz mam darcek pre draheho, maminu aj pre svagrinku...
Tazsi oriesok je moj brat a otec..... Mate typy??
pekny den vam!!

olifcek
9. nov 2009

kati ja uz mam manzelikovy kupene na vianoce...nebude toho sice vela, ale aspon nieco x;o)

katina2209
9. nov 2009

Ja som rozmýšľala, že kúpime ten elektronický fotorámik čo vyzerá ako lcd a pekne tam našim aj svokrovcov vložíme fotky od malička po svadbu až po detičky,lebo každý povie,že nič nepotrebuje a toto bude pekné môžu si to dať na stôl a fotky sa im budú v tom pekne listovať 🙂
No ešte nič nemám.... ja to tiež neznášam na poslednú chvíľku 😒 takže to chcem stihnúť aspoň do začiatku decembra

katina2209
9. nov 2009

a čo si vymyslela olifcek a ty zusika čo už máš kúpené?

andrea2603
9. nov 2009

Ja som už na Vianoce vyzbrojená aspoň čo sa týka detí. Minulý mesiac som kúpila kolieskové korčule pre oboch, boli za polovičné ceny, takže super nákup. Samozrejme, že im ešte nejaké maličkosti dokúpim.Ostatných chcem stihnúť teraz v novembri, nech v decembri mám kľud.
zusika, typy veľmi nemám. Ja kupujem dospelákom drogériu, knihy a deťom hračky
🙂

zusika
autor
9. nov 2009

ja som drahemu kupila lyziarske nohovice,lebo stare sumu uz nepohodlne - tesne.... a aj termo kukluna hlavu,nech neodmrzne a este taku tenku miniku - natelnik...proste tricko s dlhym rukavom... take ma rad na bezne nosenie;
svarginka este chodi do skoly -na VS...tak sme jej kupili taku veelmi peknu Adidas tasku.... podlzna A4 - cierna s hnehymi kvetinkami...uplne je suprova....aj ja by som taku prijala 🙂.... no a maminke mojej som kupila krasny sal Gucci... doniesla mi to kamaratka z milana za neskutocne dobru cenu.... a mami po takom niecom dlho tuzila, tak som zvedava na reakciu....
no a pri tomto som skoncila.... mam nejake plany v hlave.... Svokrovci maju prerobenu obyvku,tak chceme asi kupit stojatu lampu... braskovi zrejme nieco na oblecenie alebo mozno kozenny opasok.... fakt neviem.....no a moj ocko je velka zahada....netusiiim ze co.....
a ja chcem od draheho kameru, aby som mohla zaznamenat kazdy okamih zivota nasho drobca..takze nemam narok pytat nic ine 🤐 ale vlastne ani nic nepotrebujem....

olifcek
9. nov 2009

ja surodencov vynecham...kupim len rodicom a krsniatku cosi plus jej bratom a ich malej sestre..ale len nieco symbolicke tento rok veru...

kati ked, tak napisem do IP, lebo neviem, ci milacik sem tam sem nenakukne, tak nech sa prekvapko nepokazi...to mi inak napadlo dnes rano, ze snad nema cas sem prist kuknut, pretoze by prisiel o jedno prekvapko...x;o)

juj, kebyze je dostatok penazi, nemam problem nakupit...x;O)

olifcek
9. nov 2009

teraz mi napadlo, ze cosi malinko som uz kupila aj svokricke, svokrovi a svagrinke x;O)))

ako tak citam, tak nemusim kupovat kopu, staci, ze to bude kvlaitne a od srdiecka, tak? x;O)

maculik
9. nov 2009

Ahojte kocky, tak sa hlasim uz zase z Nem, cesta vcera ok, ale teda neviem si predstavit, ze o 3t mam ist s malou sama 😝 No nic, uvidime, ako sa budem citit, ci to nahodou neprelozime.

Dnes idem prat, varit, upratovat a poobede chcem ist s Adelkou na detske cvicenie prvykrat, tak som zvedava.
Ale poobede vas hadam aspon zbezne docitam, dufam, ze ste vsetky ok 🙂

zusika
autor
9. nov 2009

olif,ja nie som za kopec darcekov... a hlavne teraz.... myslim, ze to nie je o tom.... ide o to, niecom niekoho potesit... ale zase nekupit blbosti.... radsej nieco na oblecenie, co si vedia pripomenut kazdy den....alebo nieco, co potrebuju ci vyslovene chcu....vzdy sa pytam....je to istota
ja nerada kupujem a aj dostavam kozmetiku,lebo to su veci, ktore si najradsej kupim sama a hlavne hocikedy...tento rok som to dokonca rezolutne zakazala hlavne svokrovcom,lebo manzel ma uz asi 10 vod po holeni... keby kupili jedno balenie prosim...ale nie ze 4sady.... na toto nemam fakt nervy....

maculik
9. nov 2009

zusi, tak ich pouzivaj, ked si oholis nohy, nech sa minu 😀

katina2209
9. nov 2009

najhoršie je keď ti všetci povedia,že nič nepotrebujú potom môžem byť múdra.... čo kúpiť 😲

andrea2603
9. nov 2009

teraz ma trklo, minulý rok som kúpila také kartónové krabičky roznych veľkostí a skrášlila ich servítkovou technikou. Originál ručná práca 🙂 .To malo celkom úspech.

olifcek
9. nov 2009

zusi jj, ved prave...ani ja niesom ya vela darcekov, skor mi ide naozaj o potesenie a prekvapko x;o) neprezradzam darceky ludom dopredu, nech sa nevytrati to caro prekvapka x;o)

maculik hehe, to iste mi napadlo s tymi vodami po holeni u zusikinho manzelika x;o)

kati jj, ak nic nepotrebuju, nic nedostanu x;oDDDDDDDDDDDDDDDD

zusika
autor
9. nov 2009

ja dost casto riesim darceky aj poukazkami na kozmetiku, pedikuru, masaz alebo napr. nakup v DM....
mna by to potesilo...tak snad aj inych

olifcek
9. nov 2009

adi nemas foto?

olifcek
9. nov 2009

zusi nooooo, to je tiez fajny typ

alex
9. nov 2009

Ahojte kočky,
ja som sa dnes bola objednať na ten cukrovkový test. Termín mám až o 2tt. To už začnem 28tt, dúfam, že to nebude neskoro.
Včera som si kúpila tehu menčestráky, v C&A a boli so zľavou 25%, takže stáli len 23EUR. Tak sa z nich vytešujem.

olifcek
9. nov 2009

alex super, gratulujem x;O)

andrea2603
9. nov 2009

olif, keď ma to doma napadne, tak odfotím, to čo mám doma.

olifcek
9. nov 2009

adi jj, ja pripomeniem este x;O)

pepita52
9. nov 2009

ahojte mamicky dnes sa hadam dozviem co budem mat ,,a inak dobre ranko

maculik
9. nov 2009

alex, to neva, ja tiez idem az teraz v stredu a to uz budem v polke 28.tt, da sa to robit az do konca 28.

pepita, tak potom daj vediet 🙂

ja sa dnes chystam pridat brusko, ale az ked bude mala spat. Lebo posledne mam z 18t 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre