Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
17. nov 2009

olif, ja somich jedla zatial asi 2krat a aj teraz ich mam v mraziaku a urcite ich do konca tehu este urobim na masielku... pokial ich nejem 2razy do tyzdna tak sa podla mna nic nestane 😉

zuci ja som si robila vlastny zoznam vybavicky podla roznych zoznamov z netu a podla kniziek...mam tam aj veci ktore neviem ci budem potrebovat...lečn to mam vo wordovom dokumente
ak tak to mozem vycapit aj sem ale to by mohlo zabrat aj pol strany 😀
tak kto chcete mozem posla cez IP alebo mailom

olifcek
17. nov 2009

zoskaaaaa mailooooom, please x;O)

mmaarrttiinnaa
17. nov 2009

zosi aj mne mailik please posielam ip

zoska
17. nov 2009

uz to mate 😉
boze ja uz budem mat asi prelezaniny z tohto lezania 😒
vivat modry konik 😀 inak by som sa dnes unudila...a pustila som si madagaskar 😉

katina2209
17. nov 2009

áno olifcek to som ja tá hrošica už sa zo mňa chalani smejú,že tam si maminka no čo už mám s nimi robiť 🙂

zoska
17. nov 2009

kati hrošica je sympoška 😀 a ake ma premakane mihalnice 😀

olifcek
17. nov 2009

zoska, uz som to videla, ale 2x v cestine aaaaaaaa az teraz som postrehla, ze no do ryba, rychly ryt, heheh x;O)))

kati kto z nich je Martym? x;O)

katina2209
17. nov 2009

akurát ide ja tak rád trsám trsám 😀

olifcek
17. nov 2009

inak tuto cast, co teraz ide, s tym spievanim, zboznujem..

ja tak rad trsam trsam, ja tak rad trsam trsam, Ty tak rad trsaaas x;O)

katina2209
17. nov 2009

Marty je zebra 🙂

olifcek
17. nov 2009

to mam i na mojom notaku tuto pasaz ako zvonenie, hehe x;o))) 

ale v cestine je to lepsie...

mam to az po tu spicovu party x;o)

olifcek
17. nov 2009

kati jj, ja viem, hehe, nik doma s k nemu nehlasi? x;o)

katina2209
17. nov 2009

ja to mám tiež na zvonení v češtine já král jelimán to rikam na rovinu 🙂

katina2209
17. nov 2009

no hrošica je zlatá len taká dosť obrovská asi ako ja 😀

olifcek
17. nov 2009

hehe...je taka dost obrovska...to sa mi paci x;O))) 

zoska a treba ten sobasny list? nestacia OP, ci zdravotne preukazy? x;o)

olifcek
17. nov 2009

ti tucniaci ale nemaju chybu, ze? x;o)

olifcek
17. nov 2009

ako len skvelo tancuje ta hrosica 😀

zucana
17. nov 2009

no kde ste vsetky?
ja som si trochu zdriemla a idem urobit veceru....
za chvilu pride muzik...zatial sa ma dobre 😉

katina2209
17. nov 2009

Tak ja som dopozerala princeznú so zlatou hviezdou na čele zjedla som tie piškotiky na ktorých je na vrchu tá čokoládka s višňami a som nejaká unudená spravila som s malým úlohy a vy čo robkáte?

andrea2603
17. nov 2009

ja už pečiem posledný plech pagáčov z 3 plechov, medzitým sme už ten prvý zjedli 😕

maculik
17. nov 2009

kocky, tie rozpravky vam zavidim, ja tento rok ani vianocne nebudem mat, kedze ostavame na Vianoce tu ☹

kati, ja som akurat dala Adelke veceru, pojdem ju umyt (kupeme len kazdy druhy den) a pripravit jej mliecko a spat. Potom pojdem do sprchy, spravim si cestovinky s pestom a syrom a rajcinkou, pripravim spanie segre a frajerovi a pozriem asi nejaky film.
Takze take obycajne veci 🙂

adka, tie pagace robis ako, ked na plechu? ja robim take z uvarenych zemiakov v supke, na jemno nastruhane, muka a vajce, vykrajuju sa hrncekom pagaciky, na vrchu sa otlaci vidlicka a vypraza sa na oleji. Tie zboznujem 😵

katina2209
17. nov 2009

andrejka ty si aká šikovná pagáčiky u nás pečie moja mamina, ale mala by som sa už aj ja konečne naučiť 🙂 Moja mamina robí syrové a oškvarkové pagáčiky pečené na plechu. Ja som upratala kupelňu a záchod manžel navaril tak ja nejako ledva ledva no už sa neohnem ani nad vaňu keď umývam a ešte tie kosti ach jaj...

olifcek
17. nov 2009

tak pomalinky ukladam veci do kuchyne z krabic. zistujem, ze jedna skrinka je potrebna, tak uvidime, ze ako sa to poriesi x;o)

olifcek
17. nov 2009

...mne je zo dna na den osamelejsie a osamelejsie...nedela polnoc je k tomu este tak daleko 😔

andrea2603
17. nov 2009

macu, zemiaky uvarené v šupke, potom rozlisované - to som urobila hneď ráno, potom dám do pekárničky vymiešať:múka,vajce,hera,kvasnice/mlieko/,soľ a po chvílke pridám tie zemiaky, domieša a nakysne. Potom vykrajujem. Poznám aj tie na oleji, ale my skôr tieto, s citronovým čajom.

katina2209
17. nov 2009

muculík tie vyprážané môžu byť tiež výborné také robila moja babička niečo podobné ako langoše len hrubšie a cesto tie varené zemiaky to bude asi ono, vykrajovala to vždy hrnčekom a do prostriedku urobila takú jamku a dalo sa to jesť aj slané aj sladké

olifcek
17. nov 2009

hech, hned, co som to napisala, mi vyhrkli slzy do oci a riadne hrosie. chyba mi pohladenie a objatie...manzelikovi to pisat nebudem, bol by len zbytocne smutny...x;o(

dnes vecer ma chytila kriza, ci co...ked sa vyplacem, snad bude lepsie...

katina2209
17. nov 2009

olifcek nebud smutná ani sa nenazdáš a je tu nedeľa však tak rýchlo ubieha ten čas pred chvíľkou sme sa dozvedeli,že sme tehotné a už sme v 7 mesiaci a za chvíľku tu budeme mať naše malé pokladíky 🙂

andrea2603
17. nov 2009

kati, takto často vypekám odkedy mám pekárničku chleba, tam to všetko nahádžem a cesto mi spraví, potom to len rozvaľkať a povykrajovať a šup do rúry. Ešte aj cesto na medovníčky si tam dávam robiť. Ináč už sa teším na tú vôňu 🙂

katina2209
17. nov 2009

inak olifcek aj ja mám dnes depku včera hlásili,že bude pekné počasie dnes hmla úplne deprimujúce počasie,ale hlavu hore a nebuď smutná aby to olifka necítila a aby sa usmievala v brušku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre