Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
13. jan 2010

preco vsade snezi, len tu nie... tu iba mrzne.... ☹

zucana
13. jan 2010

a co ja viem....inak uz nemam ani tak vela ten vytok vodnaty...akurat rano....
ale tak neviem ci mam byt nastvana kvoli tej pupocnikovej...ja si hovorim co sa ma stat sa stane...ale ten moj muz tam mohol ist uz minuly tyzden ako som vravela....
a inak martular tebe na tlak nic nevravia?

lenica81
13. jan 2010

dnes na prednaske na epi hovoril ten doc, ze tlak treba v kazdom pripade hlasit vopred... tak urcite je to dosti dolezite...

inak, neviem, na co je taka prednaska, lebo viac ako na nete alebo v literature som sa nedozvedela... 😖 ale celkom sympatak bol ten doc... 😉

matesl
13. jan 2010

garooon,

no teda...juuuj ale akeho krsneho si vybrala.... 😀

no musime kecat aj o inych temach, bo budeme rodit kazdu noc...ja som este nesnivala o porode, ale zatial sny boli len vo faze ze to prichadza...dalej som nedosnivala...radsej asi teda 😅

nooo sak to by bolo kolko srandy keby ta dosli kuknut do nemocky a ty nie ze s jednym hlbokym vystrihom na hrudi, ale rovno dvomi 😀

leni,

asi aj ja pre to nikdy nedosnivam az k porodu...cikaaaat

matesl
13. jan 2010

maculik, tiez som to tak myslela, kym dojde muzik, alebo nasi kuknut, nech nebeham s holym zadkom po chodbe...co ak mi vypadne ta vlozka zo sietkovych gatiek, take su nejake...lahucke...
a popripade dlhe tricko xxl, ze ked lahnem do postele, gatuse dam dole...ved tam len baby budeme lezat...aj ja to tak urobim
alebo mam aj take predlzene tielka volne co som na rifle nosila...nooo to bude OK ;)

zucana
13. jan 2010

no ja som este tiez nesnivala....o porode teda...inak mavam ine sny...
no baby uz sa mi to priblizuje...teda navsteva lekara...ale poviem vam ze podla mna ked budem mat taky tlak ako rano tak si ma tam fesak necha a nieco poriesi...

matesl
13. jan 2010

lenica,

u nas v BA bude snezit ked pojdeme rodit...aby sme to zas nemali take jednoduche ;°)
to si moj muz mysli, ze isto vtedy bude snezit ked bude v strese na ceste na Kramare so mnou 😎

zucana
13. jan 2010

baby tu je 10 stupnov a slnecno----

matesl
13. jan 2010

zuci,

a netesila by si sa, ze to budes mat uz za sebou?
ci sa na to este necitis pripravena? ale to sa asi nebudes ani o tyzden...my co do toho ideme prvy krat ani nevieme co nas caka a neminie

zucana
13. jan 2010

matesl ale jo tesila...len je vsetko oki 😵
matesl a ty nie si na facebooku ?

martinaj
13. jan 2010

baby ja uz som to raz absolvovala a tiez niesom pripravena 😖
aj ja som na FB 😕

zucana
13. jan 2010

babce co vam vyvolavali porod...dali vam nejake infuzky aj? a ako rychlo na to sa to zacalo?

martinaj
13. jan 2010

nuz dali mi tam dole tabletku a zacalo to asi za 20 minut a potom kazde 3 minuty 🙂 infuzku mi dali az pri porode samotnom...

zucana
13. jan 2010

marti a kolko ti pak trval porod? a v ktorom si bola tt?
vidite uz jak sa to blizi tak zacinam trochu stresovat 😀 😀 ale este som stale viac v pohode ako moj muzik
a este vam budem dnes pisat ze nist 😎

martinaj
13. jan 2010

10 hodin 😖 ja som prenasala uz 42tt ono to trvalo dlho lebo som sa neotvarala.... v ten den rodilo strasne vela bab a ja som bola prva a odchadzala posledna 😀

blumka
13. jan 2010

no, ja uz mam jeden porod za sebou ale zeby som na nieco bola pripravena 😅 ..ked tak citam zuci tak mam ja za nu zaludocnu nervozitu... 😅 😅
inak mne zajtra asi tiez vyskoci tlak do nebies, lebo uz teraz rozmyslam, co mi doki zisti a ci ma neposle do nemocky 😒

matesl
13. jan 2010

som na FB 😀

zucana
13. jan 2010

no sak to aby soms a vobec otvorila 😎 ratam ci to lekar stihne 🙂
blumi neboj vsetko bude oki...a ty si uz tiez za vodou mas injekcijky a vsetko bude oki...
ja vramci ukludnujuceho programu som si pustila moja velka tucna grecka svadba...pripravila kos pre malu a pozehlila jej perinky a este sa chystam uvarit veceru ...
ale ja uz jest nebudem...pro istotu...alebo??? lebo nechcem klystir...dala som si 2 vyzivy a po obede som bola na velkej 😅

matesl
13. jan 2010

juj babule,

mna teraz nevidel 5 tyzdnov, co boli sviatky a mal dovcu...tak som zvedava co za ten cas porobil moj krcok...ale tasku budem mat zbalenu, keby ma kvoli nalezu nechal rovno tam...budem zacinat akurat 36tt 😕

martinaj
13. jan 2010

ja som si slubila, ze sa cez vikend musim donutit pobalit.... veci mam vsetky, len to dat dokopy.... pri Verci som mala tasku pobalenu uz v 31tt a teraz to dako flakam.... lepsie povedane si to nepripustam.... skor sa bojim toho, ze ked ma to chyti cez den, tak muz nebude stihat z roboty a ja pojdem do porodnice asi aj s malou..... 😖

andrea2603
13. jan 2010

zuci, mne dali tabletku zospodu a nič, to bolo v piatok okolo 15.00. Ráno to mali zopakovať, ale gyn. ktorý slúžil, ma pozrel, niečo si zamrmlal o mäkkosti krčku a že stačí pustiť plodovú vodu. Ešte som ani z kozy nezliezla a už som mala kontrakcie. To bolo o 8.45 a Lele sa narodila 11.35 🙂

blumka
13. jan 2010

zuci, este si tuuuuuuuu?

zucana
13. jan 2010

jaska az o 20:00 odchadzam z domu 😉

blumka
13. jan 2010

kazdu chvilu chodim kontrolovat ze ci nejaku novinku nenapises a ty este doma sedis 😀 😀

zucana
13. jan 2010

sak kukam film 😀 cakam na muza a pak mu urobim veceru nech je silny keby daco 😝

blumka
13. jan 2010

zuci a ked sa ta lekar spyta ze ci uz chces, tak co mu povies?

matesl
13. jan 2010

babulky, co poviete na tento monitor dychu...

http://www.miminko1.sk/?s=0&lg=1&c=131&prod=761

zucana
13. jan 2010

blumi tak sa ho spytam ci je to dobry napad...ci by on do toho isiel a ci budeme oki....a pak bych asi povedala ze jo 😕

martinaj
13. jan 2010

matesl, co ja viem, prvy krat nieco take vidim 😀 my mame klasiku nanny.... 😉
no zuci co mu povies?

martinaj
13. jan 2010

takze ano 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre