Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
9. sep 2010

@maminnka ,a hlavne nepracujem...no mas to tazke

blumka
9. sep 2010

@avaka aky psik? daj link
to asi tie vlocky tak urychlili travenie, podla mna je hlavne ze kaka 😉

blumka
9. sep 2010

@avaka juli spinka od osem patnast ale uz sa tam mrvi tak asi uz aj vstava..no ved nacase 😀

avaka
9. sep 2010

http://www.babytrend.sk/tiny-love-interaktivny-...
este som neskusala,ako beha a steka,lebo mala spi,ale nejake zvuky uz vydal pri vybalovani..Aj Zucana ho ma a vraj je spokojna..
dik,tak hlavne,ze kaka 🙂

jja
9. sep 2010

tak vratili sme sa od doktorky...vigantol ak mi nesmrdi mam davat dalej, ze vraj to iba nejaka zla varka bola, ze bola vcera na nejakom sedeni...no neviem 😒 co vcul?
a na Kajku povedala ze je to OK, ze ona to vybeha a vy lozi ked sa zacne aktivnejsie pohybovat, ze ak to je z MM tak je to ok, pytala som sa na tie testy co spominala blumka, tak ze pocka mesiac, hadam sa rozlozi a potom uvidi. ze teraz nema dovod jej torobit, ze vsetko je OK. TAK DUFAM, 🙂

avaka
9. sep 2010

http://www.babytrend.sk/emitex-unipodlozka-moby...
a este som objednala tuto podlozku do kocika,tak dufam,ze sa uz mala nebude klzat dole chudatko..

maminnka
9. sep 2010

@blumka to znaci, ze si zodpovedna osoba 🙂
no a zial, nema mi kto pomoct, moja mama aj svokra este pracuju, dovolenku si uz vycerpali, sestra ma tiez dve male deti a chodi do prace, kamosky vsetky uz maju deti... len dufam, ze budeme pocas toho casu vsetci zdravi, lebo toho sa bojim najviac.

avaka
9. sep 2010

no tie kocky nic moc 😠 ,vsetky len hrkaju a tak slabo,ze ledva pocut,ved mali aj piskat...

@jja ,inak mne Kajka vobec nepripadala na 11kg,podla mna neries,ved je spokojna 😉

jja
9. sep 2010

@avaka VSAK TO ZE ona je dlha tak sa to rozlozi 🙂 idem ju dat spinkat, a ked sa tu dlho neukazem zaspala som s nou🙂))

avaka
9. sep 2010

@jja ,no ved peknucka je,akurat.tak na co sa stresovat a po dr.ju vlacit 😉

jja
9. sep 2010

@avaka kde chodis k dr,? lebo moj mm je nastvaty ze som si nevypytala nejaku nahradu za vigantol, ze jej to nemam davat, ze on cital ze v tom su nejake karcinogeny............. ☹

avaka
9. sep 2010

@jja ,ja chodim na juh,ale nebola som s tym u dr..ideme 14.9 na poradnu,tak uz pockam..

blumka
9. sep 2010

@maminnka ved to hlavne aby ste zdravi boli a bude to sice takze aj tak ale predsa lahsie ako keby ti niekto ochorel...neboj, zvladnes to
@jja no vidis..tiez si myslim, ved kajka je aj dlha dost, takze to sa pekne rozlozi a asi ma aj taku stavbu tela 😉 my sme boli vcera na tom plavani a tam bolo jedno 10 mesacne dievcatko a vazilo menej ako nasa Juli 😀 a tusim boli aj rovnako velke 😀

zucana
9. sep 2010

cfte babce u nas moc ani neviem moc si nepamatam ani kedy som kojila taka som mrtva bola a rano o 8.15 nas zobudil kamos z BA doniesol hopsadlo a ine od mamci ale rozbalime az ked dojdeme zo srdinie....
mala teraz spi idem jej pripravit obed...dnes to bude cerealna kasa so sunkou a karelabikom.
@blumka a vsetci oslavenci vsetko naaaj super ako tete uz je skolkarka jedna uspesna
a mm strasne vrakj kycha a kasle a nevie ci je to alergia tak fasa pred odchodom...som ho poslala k lekarovi uz ho posielam mesiac tak snad pojde ked ideme prec zajtra 🙄

andrea2603
9. sep 2010

ahojte 🙂
Ja som včera okolo 17.30 h dala ten vit.D /náhrada za Vigantol/, potom Liv jedla 1-krát kašu cca.z 50ml vody a o 20,30 h strašneeeeee veľa toho vygrcala a potom ešte 3x, o 22.00h zaspala a už bolo dobre. Volala som MUDr. tak sestrička, že to z toho vit.D nemôže byť, lebo ten určite strávila za 1/2hod.-max. za 1hodinu. Tak neviem, či tá kaša 😕 😠 , mám dnes jej ju skúsiť dať znova alebo radšej nie?čo mi poradíte?

avaka
9. sep 2010

@andrea2603 ,ja neviem a uz si predtym davala kasu a v pohode?ak ano,este skus,mozno jej len nesadla..
Ja som inak malej vecer uvarila na 2 dni a zabudla som to dat do chladnicky.. 🙄 uz som sa jej to bala dat,tak som rano varila znova.. 😅

andrea2603
9. sep 2010

@avaka prvýkrát jedla včera kašu a to fakt len trošku, určite sa nemohla prejesť, možno jej fakt len nesadla 😖

andrea2603
9. sep 2010

@blumka všetko najlepšie, najkrajšie, najzdravšie 🙂 😵

avaka
9. sep 2010

@andrea2603 ,ja som kasu este neskusala,a preco jej uz davas kasu?

blumka
9. sep 2010

@andrea2603 skus dat este raz kasu a tak isto ako si dala vcera, mohla to by len nahoda, takto zistis, ak sa to bude opakovat tak budes vediet. a pozri pribalovy letak na ten vitamin, lekari niekedy sami nevedia...mozno tam bude napisane ze sa nesmie davat pred jedlom alebo take nieco 😉

babce davate malym nejake keksiky? tie co @zoska raz davala link alebo nieco ine...ked vsade je asi cukor, ze?

zucana
9. sep 2010

@andrea2603 skus trosku a uvidis ci to neni z kase....

zucana
9. sep 2010

@blumka my mame bezvajecne a bezmliecne kekse a je tam cukru jak nasr....tak neviem ci mam dat.... 🙄

blumka
9. sep 2010

@zucana ja sa tomu cukru prave chcem vyhnut aspon do roka, ak nie viac..

ewiku1984
9. sep 2010

Ahojte baby, je tu niekto?

blumka
9. sep 2010
andrea2603
9. sep 2010

@zucana ty to máš ťažké, sledovať aby to bolo bez vajec,mlieka ... a ešte aj min. cukru 😖 , ale veď nie 5 krát za deň ti je také kekse, tak daj, teda ja by som dala 😕 ... asi 😉

ewiku1984
9. sep 2010

@blumka Prosím Ťa pekne, poraď mi. Ideme preč skoro na týždeň a nechce sa mi vyvárať obedy, veď budeme na výlete, malý papá všetku zeleninku a už aj mäsko mal, všetko znáša dobre. Čo mu môžem kúpiť ako náhradu namiesto varenia čerstvej zeleniny? Existujú hotové jedlá, nie som však zbehlá, ktoré sú dobré? Ďakujem! 🙂

andrea2603
9. sep 2010

@blumka na tom letáku je kopa nežiadúcich účinkov, napr.aj zvracanie, nevoľnosť,... a to som nepozrela, že či po alebo pred jedlom 😨 , ale veď chvíľu predtým ceckala a potom som tú kašu zas dávala.

maminnka
9. sep 2010

@blumka keksiky zatial nedaval, stacia nam chrumky, aj to iba ked my jeme a ona na nas pozera a natahuje ruky k nasmu jedlu. Zda sa mi, ze v nejakych keksoch, co sa predavaju v lekarni, cukor nie je. Na znacku si neviem spomenut.

@andrea2603 a aky vit. D ti dali? lebo moja Dr, vravela, ze nahrada zatial nie je. Dava sa kazdy den? AK nao, ja by osm jej skusila dat ten vit. v inom case ako jedlo a podla toho by sa videlo, na co to bola reakcia.

@blumka dakujem za podporu, bojim sa choroby hlavne preto, ze ked je jedno dieta chore, ako to druhe zanesiem do skolky alebo pojdem na nakup? :(

inak kocky, ma este nejake vase dietatko reflux, ci uz iba nasa grckava?

zucana
9. sep 2010

@ewiku1984 HIPP BIO maju super a ALNATURA akurat aj mne prisli vyzivky a berieme na dovcu... 😉
@andy no uvidim chudatko malinke veru....moc si toho neuzije teda 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre