Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
9. sep 2010

V nemocke bola jedna co zaspala s maleho mesacneho vytlacila z postele tak to' by ta akoze ukamenovali? Nech sa tesia ze je mala ok ved este tolkoraz spadne dokelu

zucana
9. sep 2010

Ozik to' sa moze uz rtgcko robit malinkym?Nam nerobili ked spadla

avaka
9. sep 2010

@suzon78 ,tiez sa toho bojim,hlavne po kupani,ked ju mam na pulte a otacam sa pre veci,a na posteli tiez...
..no muzi robia vsetko lepsie,este ste na to neprisli??? 😀
@zucana ,Viki s Davidkom su riadny sikulovia,my len ticho zavidime...E nechce ani pa -pa,ani tap- tap ani pusu,ale aspon konecne sa necha,ked ju hladkam,predtym sa furt metala a teraz drzi a priviera oci,ked ju skrabkam....dnes dokonca ,ked mi isla cmulat ruku,zacala som ju skrabkat jemne a ostala mi na ruke prilepena s otvorenymi ustami... 😀
este ma napadlo,ze vcera som bola v obchode a pri pokladni som sa usmievala,ako dilino,dufam,ze ma nikto nesledoval a moze za to @rivatha,lebo som si spomenula,ako sa jej zajko tesil,ze ho bude papat babatko 😀
Uz som dala podlozku do kocika,super tam sadne,tak dufam,ze sa uz nebude mala klzat az k nakupnemu kosiku... 😅

lolka
9. sep 2010

@suzon78 tak to je mi luto, ze to takto beru 😒 aj ja som sa velmi zlakla ked spadla a zacala plakat, ale su v poriadku a to je hlavne. kamoska mi vravela, ze pokial dieta spadne z vysky nizsej ako je ono vysoke,t ak by sa nic nemalo stat, ale uz vyssia vyska by mohla ublizit. samozrejme to neplati na 100%.
myslim, ze nase deti caka este vela padov, buchancov 😅

suzon78
9. sep 2010

@zucana jéj, tak už toho veľa vie a hlavne slová, ktoré majú význam, ako ju učíš, tiež len stále dookola opakuješ? Ja jej pár hračiek stále pomenovávam, npr. bába, macko, kocka a chcem ju naučiť, že keď jej ich dám na zem rozmiestnené do seba, aby zobrala tú, ktorú pomenujem, ale zatiaľ neopakuje slová, keď jej spievam, tak len "ááááá" robí 😀 , ale tak všetko chce čas, každému pokroku sa tešíme, pravda ? 😉

avaka
9. sep 2010

@suzon78 ,ja malej opakujem slova,slabiky nechce hovorit,ale otoci sa ked pomenujem,kde je auto,kvetinka,telka,kacka.. 🙂

blumka
9. sep 2010

@suzon78 ked bude manzel s Timkou castejsie tak pochopi a potom budes kritizovat ty jeho. To u nas tak je, ked som s Tete ja tak sa maloco stane, lebo ja uz presne viem ci ide zle stupit, alebo ci sa akurat ide tresnut, lebo ju uz total poznam..a on tak velmi nedava pozor, velakrat sa stalo ze ked ju mal on na starosti tak mala oskrety nos, pricviknuty palcek a ine veci..deti su deti, stava sa..kazdeho to zamrzi, nikto nieco take neurobi narocky..tak sa netrap..a to co ti budu druhi hundrat pustaj jednym uchom dnu, druhym von, aj ked viem ze to sa tazko robi, ale nikto nema pravo sudit toho druheho 😉

@zucana ja som akosi nepostrehla tvoj prispevok o mavani az teraz som kukla..sikulka viki..tesim sa s vami..to su uzasne pokroky, ja ucim juli pusinkovat a ona sa len rehoce ako taka opica mala 😀

suzon78
9. sep 2010

@zucana neviem hádam áno, pre istotu asi v súrnych prípadoch, keď je na warfarine a hrozí u nej krvácanie a inak keď sme chodili každý mesiac pred aj po operácii do BA, tak tam jej každý mesiac robili rongen srdca, tiež ma to štvalo, ale vraj musia, že je to dôležité a nemáme inú možnosť, ale doky hovorili, že to žiarenie je minimálne

avaka
9. sep 2010

@blumka,este ma napadlo,neviem,ci ste to tu spominali,lepsie su tie topanocky na snurky?Je vraj lepsie,ze sa to stiahne podla nozky,alebo lepsie bez snurok..? 😕

suzon78
9. sep 2010

@avaka joj toho pultu sa aj ja desím lebo to je iná výška, ani nechcem na to pomyslieť...

blumka
9. sep 2010

@avaka ja som vzdy mala na snurky, papucky na klipsy ale topanocky na vonku na snurky, aj ked ma to stvali vkuse snurovat ale mala nozku napevno..neskor uz len suchy zips..ale tie prve sme mali na snurky

blumka
9. sep 2010

@suzon78 my mame na pulte tiez taky pas ako je napr v stolicke na jedenie, zapnem okolo brucha a nespadne...skkuste si tam nieco take nasit alebo nieco tak

avaka
9. sep 2010

@blumka ,dakujem,uz som si spomenula tusim v mamine alebo dietati som to citala,tak ako vravis 😉

zucana
9. sep 2010

Ja jej vravim stale mama a ona ze babà a tete znamena kozy po taliansky tak sa ns. Tom smejeme a musim uz aj ja ucit co je co Ale pomenuvam. A najcastejsie lamentujd a stazuje sa ze uuuuuù 😀 A zacala si prsteky chytat jeden Po druhom....

suzon78
9. sep 2010

@avaka super, tak ty si to už s malou dosiahla, moja sa ešte neotáča, zajtra skúsim dať tie hračky pred ňu a uvidím ako sa bude tváriť, len moja je šidlo, všetko len do úst a kúsať 😅

suzon78
9. sep 2010

@blumka ďakujem blumi 😉 pekne si to napísala, idem malú kŕmiť tak zatim papa, možno ešte dobehne, ak nie, tak všetkým pokojnú a peknú nôcku.

avaka
9. sep 2010

@suzon78 aj u nas len do ust,no ale telku neda... 😀 a vonku som uz aj kvetinu z ust vytahovala.. 😅

zucana
9. sep 2010

@blumka Kuk foto na fb ako spuli viki PRI zabe pusu 😀 Ona ma pozkava otvoreniu na lica.... A my SME starsi tak vydrzte je to' krasne tak navnadujem

blumka
9. sep 2010

@zucana kukla som, uzasna je..si to dobre zachytila 😀

blumka
9. sep 2010

idem spinkat, bru nocku vsetkym 😉

olifcek
9. sep 2010

my neviem, ci mavame, ci robime bum bum, hehe, lebo bum bum nam ide super x;o)) tiez kecame vo velkom a vsetko mozne,mama uz dlhsie ako som si vsimla, pozerali sme videa, nostalgia....boze, aka len bola malicka, teraz je to sibal veliky a uzasne zivy 😉

oliv sa zacala steklit na chodidielkach, je to velmi vtipne, hehe...a nabada nas na hranie sa s nou, je to pokladik...

aaaaa, babyyyy, ja tu sedim ale oliv uz je prenesena a hajaaaaaaaa, bezomnaaaaaaaaaa xo))) asi to vyuzijem, vrhnem sa na mm a paq hajde hajat x;o)

@zucana super, ze mavate x;o)

ja som sa tak potesila, ked dnes zacala buchat po vode, kopkat nozickami, ked robila, co od nej chceli, su uzasne tie deticky 😉 musim povedat, ze su sikovne, a fakt robia pokroky zo dna na den...videa su toho dokazom 😉

olifcek
9. sep 2010

@zucana oliv sa na tej zabe vzdy uzasne zabavi, chi, a ked jej ju dam, ze daj pusu, aj jej ukazem ako, tak jej niekedy pusu da x;o))) velmi sa jej lubi, dakujeme, ze si nam po nu bola a poslala nam juuuu, si zlatusik 😵

olifcek
9. sep 2010

idem ja odtialto, paaaa

@zucana uz zajtra ides, ci az v sobotu? pisala si, ale zabudla som, prepaaaac....kazdopadne stastny a prijemny let a oddychni si x;o)

olifcek
9. sep 2010

@garonka jeeeeeej, ano, maju net, tak sem tam nakuknem, ale tak snad i kazdy den na chvilku x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
10. sep 2010

@rivatha no ja som prve sla skusat, som sa neodvazila kupit len po zmerani, a potom som uz len kupovala o pol cisla vacsia aj bez skusania 😉

zucana
10. sep 2010

dik baby este raz my o hodku odchadzame mm ma nadchu ale ide ....ved by ma svihlo keby nie ani by som nesla asi...
tak sa tu majte a o tyzden som tu ako na koni 😉

olifcek
10. sep 2010

@zucana zuzka, super, uzi si tooooo a mm sa da isto dokopy, bude oddychovat, brat lieky a bude dobre x;o)

my ideme v sobotu x;o)

olifcek
10. sep 2010

babyyyy, oliv sa skoro posadila, tak pekne zbokuuuuuuuuuuu 😉

maminnka
10. sep 2010

@suzon78 dievcata ti napisali dobre, nie je to o nezodpovednosti... Tvoja mama is mozno uz nepamata, ale ja naozaj nepoznam ziadnu rodinu, kde by dieta nespadlo z postele. Padaju dokonca aj z prebalovacieho pultika a to je ovela vyssie...no, toho uz by som sa bala. Bud ozaj pokojna, znamena to len, ze deti su vzdy o krok dopredu ako si o nich myslime 🙂 dnes rano som akurat n a Teba myslela, ako sa ma Timejka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre